Chorwacja
[+]
HNL
First NL
3. HNL Center
3. HNL North
3. HNL South
3. HNL East
3. HNL West
Croatian Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
107
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
91
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
304
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
736
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
28
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
113
Amerykański
139
Afrykanin
11
Azjatycki
73
Australijski
44
Międzynarodowy
5
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
3
Copa America
2
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Chorwacja 3. HNL North
2023/2024
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
01.06.2024
17:30
Virovitica
1 - 3
Varteks Varazdin
17:30
Granicar Kotoriba
1 - 4
Rudar Mursko Središće
17:30
Međimurje Čakovec
0 - 2
Polet
17:30
NK Koprivnica
1 - 1
Pitomača
30.05.2024
17:30
Dinamo Domašinec
4 - 1
Podravina Ludbreg
25.05.2024
17:30
Podravina Ludbreg
1 - 3
Međimurje Čakovec
17:30
Polet
3 - 2
Granicar Kotoriba
17:30
Varteks Varazdin
0 - 0
Dinamo Domašinec
17:30
Pitomača
3 - 1
Virovitica
17:30
Rudar Mursko Središće
6 - 0
NK Koprivnica
19.05.2024
17:30
NK Koprivnica
0 - 0
Polet
18.05.2024
17:30
Granicar Kotoriba
2 - 4
Međimurje Čakovec
17:30
Varteks Varazdin
3 - 0
Podravina Ludbreg
17:30
Dinamo Domašinec
2 - 2
Pitomača
17:30
Virovitica
2 - 0
Rudar Mursko Središće
11.05.2024
17:30
Podravina Ludbreg
2 - 3
Granicar Kotoriba
17:30
Međimurje Čakovec
4 - 1
NK Koprivnica
17:30
Pitomača
2 - 1
Varteks Varazdin
17:30
Polet
5 - 0
Virovitica
17:30
Rudar Mursko Središće
1 - 0
Dinamo Domašinec
05.05.2024
17:00
NK Koprivnica
1 - 3
Granicar Kotoriba
04.05.2024
17:00
Virovitica
2 - 0
Međimurje Čakovec
17:00
Varteks Varazdin
0 - 0
Rudar Mursko Središće
17:00
Pitomača
3 - 1
Podravina Ludbreg
17:00
Dinamo Domašinec
1 - 2
Polet
27.04.2024
17:00
Polet
2 - 0
Varteks Varazdin
17:00
Međimurje Čakovec
4 - 0
Dinamo Domašinec
17:00
Granicar Kotoriba
2 - 0
Virovitica
17:00
Rudar Mursko Središće
0 - 1
Pitomača
17:00
Podravina Ludbreg
4 - 1
NK Koprivnica
23.04.2024
17:00
Varteks Varazdin
3 - 1
Međimurje Čakovec
20.04.2024
17:00
Dinamo Domašinec
1 - 0
Granicar Kotoriba
17:00
Rudar Mursko Središće
2 - 0
Podravina Ludbreg
17:00
Virovitica
1 - 1
NK Koprivnica
17:00
Pitomača
2 - 3
Polet
13.04.2024
16:30
Granicar Kotoriba
1 - 3
Varteks Varazdin
16:30
NK Koprivnica
2 - 2
Dinamo Domašinec
16:30
Međimurje Čakovec
0 - 0
Pitomača
16:30
Polet
1 - 1
Rudar Mursko Središće
16:30
Podravina Ludbreg
0 - 1
Virovitica
06.04.2024
16:30
Polet
5 - 0
Podravina Ludbreg
16:30
Varteks Varazdin
2 - 0
NK Koprivnica
16:30
Dinamo Domašinec
2 - 1
Virovitica
16:30
Rudar Mursko Središće
3 - 1
Međimurje Čakovec
15:30
Pitomača
3 - 1
Granicar Kotoriba
30.03.2024
15:30
Virovitica
1 - 0
Varteks Varazdin
15:30
Granicar Kotoriba
0 - 2
Međimurje Čakovec
15:30
Rudar Mursko Središće
3 - 1
Pitomača
15:30
Podravina Ludbreg
0 - 2
NK Koprivnica
15:30
Polet
1 - 0
Dinamo Domašinec
24.03.2024
16:30
NK Koprivnica
3 - 4
Polet
23.03.2024
15:30
Varteks Varazdin
5 - 2
Granicar Kotoriba
15:30
Međimurje Čakovec
0 - 1
Rudar Mursko Središće
15:30
Pitomača
0 - 0
Podravina Ludbreg
15:30
Dinamo Domašinec
1 - 0
Virovitica
16.03.2024
15:30
Virovitica
1 - 0
Granicar Kotoriba
15:30
Rudar Mursko Središće
1 - 1
Varteks Varazdin
15:30
Podravina Ludbreg
2 - 1
Međimurje Čakovec
15:30
Polet
2 - 1
Pitomača
15:30
Dinamo Domašinec
2 - 0
NK Koprivnica
09.03.2024
15:30
NK Koprivnica
0 - 0
Virovitica
15:30
Pitomača
1 - 0
Dinamo Domašinec
15:30
Varteks Varazdin
3 - 2
Podravina Ludbreg
15:30
Međimurje Čakovec
2 - 2
Polet
15:30
Granicar Kotoriba
0 - 3
Rudar Mursko Središće
18.11.2023
13:30
Virovitica
1 - 2
Rudar Mursko Središće
13:30
Podravina Ludbreg
0 - 1
Granicar Kotoriba
13:30
Polet
1 - 0
Varteks Varazdin
13:30
Dinamo Domašinec
2 - 0
Međimurje Čakovec
13:30
NK Koprivnica
0 - 3
Pitomača
<
lipca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024","8":"sierpnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program