Chorwacja
[+]
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
6
Prognozy na jutro
84
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
437
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1061
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
45
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
40
Europejski
440
Amerykański
49
Afrykanin
34
Azjatycki
123
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Strzelcy
Handicap
Rzut rożny
Piłkarz
G.
R.k.
B.s.
K.
K.
Drużyna
Igor Postonjski
8
7
-
6
-
NK Varaždin
Marko Livaja
8
3
-
4
-
Hajduk Split
Ante Erceg
7
1
-
6
-
Istra 1961
Benedik Mioč
7
2
-
2
-
Slaven Belupo
Bruno Petković
7
4
-
-
-
Dinamo Zagreb
Fran Brodić
7
-
-
1
-
NK Varaždin
Indrit Tuci
7
-
-
-
-
Lokomotiva Zagreb
Mijo Caktaš
7
-
-
5
-
NK Osijek
Ramón Miérez
7
-
-
1
-
NK Osijek
Franjo Ivanović
6
-
-
-
-
HNK Rijeka
Niko Janković
6
2
-
3
-
HNK Rijeka
Ante Matej Jurić
5
-
-
5
-
HNK Gorica
Gabriel Vidović
5
-
-
2
-
Dinamo Zagreb
Leon Dajaku
5
-
-
-
-
Hajduk Split
Marin Šotiček
5
-
-
3
-
Lokomotiva Zagreb
Marko Pjaca
5
1
-
-
-
HNK Rijeka
Darko Nejašmić
4
-
-
-
-
NK Osijek
Duje Čop
4
1
-
-
-
Lokomotiva Zagreb
Emir Sahiti
4
-
-
3
-
Hajduk Split
Kristijan Lovrić
4
1
-
5
-
NK Osijek
Mahir Emreli
4
-
-
3
-
Dinamo Zagreb
Rokas Pukštas
4
-
-
1
-
Hajduk Split
Vedran Jugović
4
1
-
1
-
NK Osijek
Ante Crnac
3
-
-
2
-
Slaven Belupo
Arbër Hoxha
3
-
-
1
-
Slaven Belupo
Jorge Obregón
3
-
-
1
-
HNK Rijeka
Josip Drmić
3
-
-
-
-
Dinamo Zagreb
Lindon Selahi
3
-
-
5
-
HNK Rijeka
Marco Pašalić
3
-
-
1
-
HNK Rijeka
Marko Bulat
3
-
-
-
-
Dinamo Zagreb
Matej Vuk
3
-
-
2
-
Istra 1961
Merveil Ndockyt
3
-
-
5
-
HNK Gorica
Nikola Vujnović
3
-
-
-
-
HNK Gorica
Robert Mudražija
3
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Sven Blummel
3
-
-
3
-
HNK Gorica
Tim Matavž
3
-
-
-
-
HNK Gorica
Tomislav Strkalj
3
-
-
1
-
Slaven Belupo
Vladan Bubanja
3
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Agon Elezi
2
-
-
2
-
NK Varaždin
Ante Majstorović
2
-
-
1
-
NK Osijek
Arber Hoxha
2
-
-
2
-
Slaven Belupo
Bruno Goda
2
-
-
5
-
HNK Rijeka
Dario Špikić
2
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Dimitar Mitrovski
2
-
-
2
-
NK Varaždin
Dino Štiglec
2
-
-
1
-
HNK Gorica
Domagoj Bukvić
2
-
-
3
-
NK Osijek
Filip Krovinović
2
-
-
3
-
Hajduk Split
Frano Mlinar
2
-
-
3
-
Istra 1961
Ivan Fiolić
2
-
-
3
-
NK Osijek
Jurica Pršir
2
-
-
5
-
HNK Gorica
Luka Pasariček
2
-
-
-
-
Rudeš Zagreb
Luka Stojković
2
1
-
-
-
Lokomotiva Zagreb
Marko Soldo
2
-
-
3
-
HNK Gorica
Matej Sakota
2
-
-
2
-
Slaven Belupo
Mauro Perković
2
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Sandro Kulenović
2
-
-
3
-
Lokomotiva Zagreb
Silvio Goričan
2
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Slavko Bralić
2
-
-
2
-
NK Osijek
Toni Fruk
2
-
-
2
-
HNK Rijeka
Valentino Majstorović
2
-
-
-
-
HNK Gorica
Vinko Međimorec
2
-
-
-
-
Slaven Belupo
Zvonimir Šarlija
2
-
-
5
-
Hajduk Split
Aleksa Latković
1
-
-
3
-
Rudeš Zagreb
Aleksandar Trajkovski
1
-
-
-
-
Hajduk Split
Alen Grgić
1
-
-
-
-
HNK Rijeka
Andrej Lazarov
1
-
-
4
-
Rudeš Zagreb
Anton Matković
1
-
-
-
-
NK Osijek
Antonio Mauric
1
-
-
-
-
Istra 1961
Arijan Ademi
1
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Branimir Kalaica
1
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Dario Melnjak
1
-
-
1
-
Hajduk Split
Darwin Matheus
1
-
-
1
-
Istra 1961
Dino Perić
1
-
-
2
-
Dinamo Zagreb
Elias Filet
1
-
-
-
-
Istra 1961
Emmanuel Banda
1
-
-
1
-
HNK Rijeka
Fran Topic
1
-
-
2
-
Rudeš Zagreb
Fran Žilinski
1
-
-
-
-
Lokomotiva Zagreb
Ivan Tomečak
1
-
-
-
-
Rudeš Zagreb
Jorgo Pëllumbi
1
-
-
1
1
NK Varaždin
Josip Mitrović
1
-
-
1
-
HNK Gorica
Kristian Fućak
1
-
-
-
-
NK Osijek
Leon Belcar
1
-
-
1
-
NK Varaždin
Luka Ivanušec
1
-
-
-
-
Dinamo Zagreb
Marco Pasalic
1
-
-
3
-
HNK Rijeka
Marin Pilj
1
-
-
4
-
NK Varaždin
Martin Baturina
1
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Matej Mitrovic
1
-
-
-
-
HNK Rijeka
Mateo Lisica
1
-
-
-
-
Istra 1961
Maxime Bernauer
1
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Michele Šego
1
-
-
2
-
NK Varaždin
Mihael Žaper
1
-
-
2
-
Hajduk Split
Mihail Caimacov
1
-
-
-
-
Slaven Belupo
Näis Djouahra
1
-
-
1
-
HNK Rijeka
Nail Omerović
1
-
-
4
-
NK Osijek
Niko Galešić
1
-
-
1
-
HNK Rijeka
Niko Galesic
1
-
-
-
-
HNK Rijeka
Petar Brlek
1
-
-
2
-
NK Osijek
Petar Pušić
1
-
-
3
-
NK Osijek
Riad Mašala
1
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Robert Ljubičić
1
-
-
-
-
Dinamo Zagreb
Samuel Nongoh
1
-
-
2
-
Slaven Belupo
Sebastián Nebyla
1
-
-
2
-
NK Osijek
Styopa Mkrtchyan
1
-
2
1
-
NK Osijek
Takuro Kaneko
1
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Yassine Benrahou
1
-
-
-
-
Hajduk Split
<TBD>
-
-
-
1
-
HNK Rijeka
Šime Gržan
-
-
-
3
-
NK Osijek
A. Juric
-
-
-
1
-
HNK Gorica
Aboubacar Camara
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Adrian Liber
-
-
-
2
1
Slaven Belupo
Advan Kadusic
-
-
-
3
-
Istra 1961
Alen Grgic
-
-
-
1
-
HNK Rijeka
Alexander Munksgaard
-
-
-
2
-
HNK Gorica
Amer Hiroš
-
-
-
1
-
NK Osijek
André Duarte
-
-
-
1
-
NK Osijek
Anes Huskić
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Anthony Kalik
-
-
-
6
-
Hajduk Split
Antonio Boršić
-
-
-
1
-
NK Varaždin
Antonio Bosec
-
-
-
2
-
Slaven Belupo
Antonio Marin
-
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Arb Manaj
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Art Smakaj
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Bautista Cascini
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Boško Šutalo
-
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Bruno Bogojevic
-
-
-
1
-
HNK Rijeka
Bruno Petkovic
-
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Bujar Pllana
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Català
-
-
-
2
-
Istra 1961
Daniel Stefulj
-
-
-
2
-
Slaven Belupo
Danijel Zagorac
-
-
-
1
-
Dinamo Zagreb
Dario Marešić
-
-
-
1
-
Istra 1961
Dario Maresic
-
-
-
4
-
Istra 1961
Davor Mladina
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Denys Garmash
-
-
-
2
-
NK Osijek
Dilan Ortíz
-
-
-
2
-
Slaven Belupo
Domagoj Drožđek
-
-
-
2
-
NK Varaždin
Edin Šehić
-
-
-
2
-
Rudeš Zagreb
Emir Dilaver
-
-
-
3
-
HNK Rijeka
Emmanuel Ekong
-
-
-
1
-
Istra 1961
F. Feta
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
F. Topic
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Fabijan Krivak
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Ferro
-
-
-
1
-
Hajduk Split
Feta Fetai
-
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Fetai Feta
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Filip Hlevnjak
-
-
-
2
-
Slaven Belupo
Filip Mrzljak
-
-
-
3
3
HNK Gorica
Filip Uremović
-
-
-
1
-
Hajduk Split
Filip Živković
-
-
-
2
-
NK Osijek
Franjo Ivanovic
-
-
-
1
-
HNK Rijeka
Ismaël Diallo
-
-
-
3
-
Hajduk Split
Ivan Banić
-
-
-
2
-
HNK Gorica
Ivan Bulatović
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Ivan Calusic
-
-
-
1
-
Istra 1961
Ivan Dolček
-
-
-
2
-
Hajduk Split
Ivan Lepinjica
-
-
-
7
-
HNK Rijeka
Ivan Milićević
-
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Ivan Nekić
-
-
-
2
-
NK Varaždin
Ivan Pešić
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Ivan Smolčić
-
-
-
4
-
HNK Rijeka
Ivan Susak
-
-
-
4
-
NK Osijek
Ivor Ljubanović
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Jakov Basic
-
-
-
2
-
Rudeš Zagreb
Jon Mersinaj
-
-
-
6
1
Lokomotiva Zagreb
Josip Mišić
-
-
-
7
-
Dinamo Zagreb
Jovan Manev
-
-
-
3
-
NK Osijek
Kévin Théophile-Catherine
-
-
-
2
-
Dinamo Zagreb
Karlo Bartolec
-
-
-
3
-
Lokomotiva Zagreb
Karlo Kralj
-
-
-
3
-
Rudeš Zagreb
Kresimir Kovacevic
-
-
-
3
-
Rudeš Zagreb
Lovro Banovec
-
-
-
4
-
NK Varaždin
Luka Hujber
-
-
-
3
-
Istra 1961
Luka Jelenić
-
-
-
5
-
NK Varaždin
Luka Pasaricek
-
-
-
3
-
Rudeš Zagreb
Luka Racic
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Marco Boras
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Marijan Cabraja
-
-
-
1
-
HNK Rijeka
Marijan Ćorić
-
-
-
2
-
Istra 1961
Marin Leovac
-
-
-
3
-
Lokomotiva Zagreb
Marin Prekodravac
-
-
-
1
-
NK Osijek
Mario Maloča
-
-
-
3
-
Dinamo Zagreb
Mario Marina
-
-
-
5
-
Slaven Belupo
Marko Martinaga
-
-
-
3
-
Slaven Belupo
Marko Vranjković
-
-
-
2
-
Lokomotiva Zagreb
Marko Vukčević
-
-
-
1
-
NK Varaždin
Matej Mitrović
-
-
-
1
-
HNK Rijeka
Mateo Marić
-
-
-
4
1
Lokomotiva Zagreb
Mateo Pavlović
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Matthew Steenvoorden
-
-
-
1
-
HNK Gorica
Michael Agbekpornu
-
-
-
8
1
Slaven Belupo
Miguel Campos
-
-
-
5
-
Rudeš Zagreb
Mislav Karoglan
-
-
-
2
1
Hajduk Split
Mislav Matić
-
-
-
2
-
Rudeš Zagreb
Mladen Devetak
-
-
-
4
-
Istra 1961
Momčilo Raspopović
-
-
-
3
-
HNK Gorica
Moreno Živković
-
-
-
3
-
Lokomotiva Zagreb
Moris Valincic
-
-
-
2
-
Istra 1961
Nediljko Labrović
-
-
-
2
-
HNK Rijeka
Niko Domjanić
-
-
-
1
-
NK Varaždin
Niko Sigur
-
-
-
3
-
Hajduk Split
Nikola Čavlina
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Nikola Kalinić
-
-
-
1
-
Hajduk Split
Oleksandr Drambaev
-
-
-
1
-
NK Osijek
Oleksandr Petrusenko
-
-
-
6
-
Istra 1961
Oliver Zelenika
-
-
-
2
-
NK Varaždin
Renan Guedes
-
-
-
1
-
NK Osijek
Ricardo Moniz
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Sadegh Moharrami
-
-
-
3
-
HNK Gorica
Sergej Jakirović
-
-
-
2
-
HNK Rijeka
SilvijoČabraja
-
-
-
1
-
Lokomotiva Zagreb
Slavko Blagojević
-
-
-
5
-
Istra 1961
Stefan Ristovski
-
-
-
5
-
Dinamo Zagreb
Stefanos Evangelou
-
-
-
3
-
NK Osijek
Stjepan Radeljić
-
-
-
2
-
HNK Rijeka
Stjepan Tomas
-
-
-
1
-
NK Osijek
T. B. Laus
-
-
-
1
-
Hajduk Split
Terrence Douglas
-
-
-
3
-
Istra 1961
Tino Blaž Lauš
-
-
-
1
-
Hajduk Split
Tomislav Bozic
-
-
-
3
-
Slaven Belupo
Tomislav Srbljinovic
-
-
-
4
-
Rudeš Zagreb
Toni Golem
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Vadis Odjidja-Ofoe
-
-
-
1
-
Hajduk Split
Vanja Vukmanović
-
-
-
6
1
Rudeš Zagreb
Veldin Hodža
-
-
-
5
-
HNK Rijeka
Viktor Kanižaj
-
-
-
4
-
Lokomotiva Zagreb
Vinko Medjimorec
-
-
-
1
-
Slaven Belupo
Vinko Petkovic
-
-
-
1
-
Rudeš Zagreb
Željko Sopić
-
-
-
3
-
HNK Rijeka
Zoran Josipovic
-
-
-
3
-
Istra 1961
Zoran Zekić
-
-
-
1
-
NK Osijek
Ante Majstorovic
-
-
-
-
1
Istra 1961
Krešimir Krizmanić
-
-
-
-
1
HNK Gorica
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program