Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2621
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
2
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
983
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1538
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
288
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
170
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m
Prognoza
Zenit Penza
-
SKA-Khabarovsk-2
26°C
L
L
L
W
W
D
28/07/2022 16:00 GMT
2
1 - 3
FT
W
L
L
L
L
D
Rosja Division 2 - Center
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
34
31
35
2
0
-
1
0 - 1
1.10
26°
-
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
78
22
Pon.
1.10
0 - 1
1.10
26°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
30
18
52
2
2
0
-
1
0 - 1
26°
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
66
34
Nie
0
-
1
0 - 1
1.10
26°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
69%
21
0
-
1
0 - 1
1.10
26°
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
35%
Goście 0
0
-
1
0 - 1
1.10
26°
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group 2
Ru3
Zenit Penza
SKA-Khabarovsk-2
28/07/2022 16:00
10%
9%
8%
Trufanov
Pershin
Batyutin
0
-
1
0 - 1
1.10
26°
-
-
-
FT
1 - 3
(0 - 2)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 28/07/2022
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sakhalinets
6
2
2
0
0
5
0
5
2
Avangard Kursk
6
2
2
0
0
4
0
4
3
Dynamo Bryansk
4
2
1
1
0
5
1
4
4
Strogino Moscow
4
2
1
1
0
3
2
1
5
FK Ryazan
3
2
1
0
1
4
2
2
6
Akademiya Tambov
3
2
1
0
1
4
4
0
7
Metallurg Lipetsk
3
2
1
0
1
2
3
-1
8
Kvant Obninsk
1
2
0
1
1
3
5
-2
9
Rodina-2 Moscow
1
2
0
1
1
1
3
-2
10
Sakhalin Y-Sakh.
0
1
0
0
1
0
3
-3
11
Peresvet Podolsk
0
1
0
0
1
0
3
-3
12
Arsenal-2 Tula
0
2
0
0
2
1
6
-5
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Kosmos Elektrostal
6
2
2
0
0
9
0
9
2
FK Kaluga
6
2
2
0
0
6
1
5
3
Dinamo Vladivostok
6
2
2
0
0
5
1
4
4
SKA-Khabarovsk-2
3
2
1
0
1
4
2
2
5
Salyut Belgorod
3
2
1
0
1
1
1
0
6
Saturn
3
2
1
0
1
3
4
-1
7
FK Khimki Youth
3
2
1
0
1
3
4
-1
8
Sokol Saratov
3
2
1
0
1
2
3
-1
9
Avtomobilist Noginsk
3
2
1
0
1
2
4
-2
10
Zenit Penza
0
2
0
0
2
1
5
-4
11
FK Kolomna
0
2
0
0
2
1
5
-4
12
Fc Balashikha
0
2
0
0
2
0
7
-7
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
ZEN
meczy
Wszystkie
23/07
2022
FK Kaluga
2 - 1
(1 - 0)
Zenit Penza
Ru3
16/07
2022
Zenit Penza
0 - 3
(0 - 1)
Kosmos Elektrostal
Ru3
05/06
2022
Avtomobilist Noginsk
2 - 0
(1 - 0)
Zenit Penza
Ru3
28/05
2022
Zenit Penza
4 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
20/05
2022
Metallurg Vidnoye
2 - 3
(2 - 1)
Zenit Penza
Ru3
14/05
2022
Zenit Penza
0 - 0
(0 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_275":[2,1,3,6],"lg_275_6":[2,1,3,6]}
SKA
meczy
Wszystkie
19/07
2022
SKA-Khabarovsk-2
3 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
16/07
2022
SKA-Khabarovsk-2
1 - 2
(0 - 2)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
10/06
2022
FK Ryazan
2 - 0
(2 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
04/06
2022
Salyut Belgorod
3 - 0
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
28/05
2022
Avangard Kursk
2 - 0
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
22/05
2022
SKA-Khabarovsk-2
0 - 0
(0 - 0)
Dinamo Vladivostok
Ru3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_275":[1,1,4,6],"lg_275_6":[1,1,4,6]}
ZEN
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
16/07
2022
Zenit Penza
0 - 3
(0 - 1)
Kosmos Elektrostal
Ru3
28/05
2022
Zenit Penza
4 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
14/05
2022
Zenit Penza
0 - 0
(0 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_275":[1,1,1,3],"lg_275_6":[1,1,1,3]}
SKA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
10/06
2022
FK Ryazan
2 - 0
(2 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
04/06
2022
Salyut Belgorod
3 - 0
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
28/05
2022
Avangard Kursk
2 - 0
(1 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_275":[null,null,3,3],"lg_275_6":[null,null,3,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Zenit Penza
Rozegrane mecze:
6
SKA-Khabarovsk-2
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
8
1.33
1.5
9
4
0.67
1.5
9
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
2.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
3.5
4
2
67%
33%
6
0
100%
0%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
ZEN
następne mecze
Trudność
SKA
Łatwo 1
Ciężko 5
SKA-Khabarovsk-2 (G)
Ru3
28/07/2022
2
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
31/07/2022
4
FK Khimki Youth (G)
Ru3
10/08/2022
2
Saturn (G)
Ru3
14/08/2022
2
Fc Balashikha (G)
Ru3
21/08/2022
FK Kolomna (G)
Ru3
27/08/2022
1
Zenit Penza (G)
Ru3
28/07/2022
4
Sokol Saratov (G)
Ru3
31/07/2022
5
FK Kaluga (G)
Ru3
10/08/2022
3
Salyut Belgorod (G)
Ru3
13/08/2022
4
FK Khimki Youth (G)
Ru3
24/08/2022
2
Kosmos Elektrostal (G)
Ru3
27/08/2022
Sokol Saratov (G)
RuC
31/08/2022
5
Sokol Saratov (G)
RuC
31/08/2022
5
Sokol Saratov (G)
Ru3
04/09/2022
5
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
10/09/2022
2
Kosmos Elektrostal (G)
RuC
13/09/2022
Salyut Belgorod (G)
Ru3
18/09/2022
4
Salyut Belgorod (G)
Ru3
22/09/2022
4
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
26/09/2022
2
Sokol Saratov (G)
Ru3
02/10/2022
5
FK Kolomna (G)
Ru3
08/10/2022
1
Fc Balashikha (G)
Ru3
14/10/2022
Saturn (G)
Ru3
19/10/2022
2
FK Khimki Youth (G)
Ru3
24/10/2022
2
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
30/10/2022
4
SKA-Khabarovsk-2 (G)
Ru3
02/11/2022
2
FK Kaluga (G)
Ru3
09/11/2022
3
Kosmos Elektrostal (G)
Ru3
13/11/2022
Saturn (G)
Ru3
07/09/2022
2
Fc Balashikha (G)
Ru3
10/09/2022
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
18/09/2022
4
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
22/09/2022
4
Fc Balashikha (G)
Ru3
29/09/2022
Saturn (G)
Ru3
02/10/2022
2
Kosmos Elektrostal (G)
Ru3
08/10/2022
FK Khimki Youth (G)
Ru3
11/10/2022
2
Salyut Belgorod (G)
Ru3
20/10/2022
4
FK Kaluga (G)
Ru3
23/10/2022
3
Sokol Saratov (G)
Ru3
30/10/2022
5
Zenit Penza (G)
Ru3
02/11/2022
4
FK Kolomna (G)
Ru3
10/11/2022
1
Avtomobilist Noginsk (G)
Ru3
13/11/2022
2
Pokaż wszystkie
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program