Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
1
Piłka nożna
Prognozy na dziś
169
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
8
Prognozy na jutro
84
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
437
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1061
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
45
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
20
Top Europejski
40
Europejski
440
Amerykański
49
Afrykanin
34
Azjatycki
123
Australijski
30
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
Bundesliga
Serie A
2
Ligue 1
3
Eredivisie
1
Liga Portugal
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
1
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Manchester United
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Prognoza
UD Santarém
-
SU 1º Dezembro
16°C
L
D
W
D
D
L
01/12/2020 12:00 GMT
1
2 - 0
FT
L
W
L
D
L
W
Na mapach: 39°N 9°W (mapa) Portugalia Campeonato de Portugal
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
55
30
15
1
1
-
0
1 - 0
1.67
16°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
67
33
Pon.
1.67
1 - 0
1.67
16°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
39
53
8
X
16°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
29%
X
1
1
-
0
1 - 0
16°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
65
35
Nie
1
-
0
1 - 0
1.67
16°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
85%
1X
1
-
0
1 - 0
1.67
16°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
55%
Gospodarze -0.75
1
-
0
1 - 0
1.67
16°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Série F
Pt3
UD Santarém
SU 1º Dezembro
01/12/2020 12:00
1
-
0
1 - 0
1.67
16°
FT
2 - 0
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 01/12/2020
Série A
Série A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sporting Braga B
21
7
7
0
0
26
4
22
2
CDC Montalegre
14
7
4
2
1
11
4
7
3
SC Mirandela
13
7
3
4
0
9
4
5
4
Merelinense FC
13
7
4
1
2
8
4
4
5
Vilaverdense FC
8
7
1
5
1
8
10
-2
6
SC Vianense
8
7
2
2
3
5
9
-4
7
CD Cerveira
7
6
2
1
3
4
5
-1
8
Vidago FC
6
7
1
3
3
6
11
-5
9
Maria da Fonte
5
6
1
2
3
6
11
-5
10
GD Bragança
4
5
1
1
3
2
6
-4
11
Pedras Salgadas
3
6
0
3
3
5
11
-6
12
Águia FC Vimioso
2
6
0
2
4
3
14
-11
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Berco SC
13
5
4
1
0
11
4
7
2
AD Fafe
13
6
4
1
1
10
5
5
3
Pevidém SC
11
7
3
2
2
11
8
3
4
Vitória Guimarães B
8
5
2
2
1
6
4
2
5
São Martinho
8
7
2
2
3
8
10
-2
6
Rio Ave B
7
4
2
1
1
7
6
1
7
FC Tirsense
7
6
2
1
3
6
12
-6
8
Brito SC
6
5
2
0
3
6
8
-2
9
FC Felgueiras
5
5
1
2
2
4
5
-1
10
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
11
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Mondinense FC
0
6
0
0
6
4
11
-7
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
CD Trofense
11
5
3
2
0
6
2
4
2
Gondomar SC
11
7
3
2
2
8
5
3
3
Leça FC
10
4
3
1
0
8
2
6
4
Amarante
7
5
2
1
2
5
5
0
5
Pedras Rubras
7
5
2
1
2
3
5
-2
6
SC Salgueiros
6
6
1
3
2
2
3
-1
7
SC Coimbrões
5
7
1
2
4
6
11
-5
8
USC Paredes
4
4
1
1
2
2
3
-1
9
SC Vila Real
4
5
1
1
3
3
8
-5
10
Marítimo B
3
2
1
0
1
5
4
1
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
CF Canelas 2010
15
6
5
0
1
13
1
12
2
Anadia FC
15
7
4
3
0
7
3
4
3
SC Beira-Mar
13
7
4
1
2
10
3
7
4
Lusitânia FC
13
7
4
1
2
17
11
6
5
São João de Ver
9
6
2
3
1
11
4
7
6
AD Sanjoanense
9
6
2
3
1
11
7
4
7
Castro Daire
8
6
2
2
2
4
7
-3
8
SC Espinho
7
7
2
1
4
13
10
3
9
Recreio de Águeda
7
7
2
1
4
5
8
-3
10
Valadares Gaia
6
5
2
0
3
7
11
-4
11
Vila Cortês do Mondego
3
6
1
0
5
3
30
-27
12
Lusitano FCV
1
6
0
1
5
4
10
-6
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Clube Condeixa
12
6
3
3
0
9
5
4
2
AC Marinhense
11
7
3
2
2
13
7
6
3
Uniao Leiria
11
6
3
2
1
10
5
5
4
Benfica C. Branco
11
6
3
2
1
8
4
4
5
ARC Oleiros
10
7
2
4
1
15
10
5
6
Sertanense FC
10
7
2
4
1
10
7
3
7
Vitória Sernache
9
7
2
3
2
17
11
6
8
Carapinheirense
9
7
2
3
2
9
9
0
9
Oliveira do Hospital
8
7
2
2
3
6
11
-5
10
Mortágua FC
7
6
1
4
1
8
5
3
11
CD Alcains
4
7
0
4
3
5
17
-12
12
GRAP
1
7
0
1
6
4
23
-19
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Alverca
18
6
6
0
0
17
2
15
2
União Torreense
13
5
4
1
0
10
1
9
3
Caldas SC
13
6
4
1
1
12
6
6
4
Pêro Pinheiro
10
6
3
1
2
4
6
-2
5
Sacavenense
7
6
2
1
3
7
8
-1
6
SU Sintrense
6
6
2
0
4
6
9
-3
7
Loures
5
6
1
2
3
4
8
-4
8
UD Santarém
5
5
1
2
2
4
8
-4
9
SU 1º Dezembro
4
5
1
1
3
6
11
-5
10
Lourinhanense
4
6
1
1
4
3
9
-6
11
UFC Almeirim
3
5
1
0
4
4
9
-5
12
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Estrela Amadora
16
6
5
1
0
11
2
9
2
Sporting Lisboa B
13
5
4
1
0
9
2
7
3
Rabo de Peixe
11
5
3
2
0
6
1
5
4
GD Fontinhas
8
6
2
2
2
9
8
1
5
SC Ideal
8
6
2
2
2
9
11
-2
6
Oriental Dragon
7
5
2
1
2
6
4
2
7
SC Praiense
7
6
1
4
1
4
5
-1
8
Belenenses B
7
7
2
1
4
3
8
-5
9
Real SC
5
6
1
2
3
6
8
-2
10
CO do Montijo
5
4
1
2
1
5
7
-2
11
Fabril Barreiro
3
6
0
3
3
5
9
-4
12
Clube Oriental
1
6
0
1
5
3
11
-8
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vitória Setúbal
13
5
4
1
0
10
5
5
2
Amora FC
13
5
4
1
0
8
4
4
3
SC Olhanense
12
6
4
0
2
11
7
4
4
Juventude de Évora
8
6
2
2
2
8
9
-1
5
CD Pinhalnovense
8
6
2
2
2
7
10
-3
6
Esperança de Lagos
7
5
2
1
2
8
6
2
7
Louletano
6
4
2
0
2
9
4
5
8
Lusitano de Évora
6
4
2
0
2
4
2
2
9
Lusitano GC
6
7
2
0
5
7
9
-2
10
SCM Aljustrelense
3
6
1
0
5
3
14
-11
11
Moura AC
1
4
0
1
3
4
9
-5
12
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
UD
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
28/11
2020
União Torreense
3 - 0
(1 - 0)
UD Santarém
Pt3
22/11
2020
Pêro Pinheiro
1 - 1
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
15/11
2020
UD Santarém
2 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
08/11
2020
UD Santarém
1 - 1
(0 - 0)
Caldas SC
Pt3
21/10
2020
Lourinhanense
0 - 0
(0 - 0)
UD Santarém
PtC
18/10
2020
FC Alverca
3 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_259":[1,2,2,5],"lg_259_6":[1,2,2,5],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
SU
meczy
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
28/11
2020
Caldas SC
2 - 1
(0 - 1)
SU 1º Dezembro
Pt3
15/11
2020
SU 1º Dezembro
1 - 0
(0 - 0)
Sacavenense
Pt3
11/11
2020
FC Alverca
5 - 1
(2 - 0)
SU 1º Dezembro
Pt3
18/10
2020
SU 1º Dezembro
1 - 1
(0 - 1)
Lourinhanense
Pt3
11/10
2020
SU 1º Dezembro
1 - 2
(0 - 0)
Uniao Leiria
PtC
07/10
2020
Fazendense
0 - 2
(0 - 0)
SU 1º Dezembro
PtC
04/10
2020
UFC Almeirim
3 - 2
(2 - 1)
SU 1º Dezembro
Pt3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,1,4,7],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_259":[1,1,3,5],"lg_259_6":[1,1,3,5],"lg_333":[1,null,1,2],"lg_333_6":[1,null,1,2]}
UD
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
15/11
2020
UD Santarém
2 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
08/11
2020
UD Santarém
1 - 1
(0 - 0)
Caldas SC
Pt3
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
1
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_259":[1,1,null,2],"lg_259_6":[1,1,null,2]}
SU
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
28/11
2020
Caldas SC
2 - 1
(0 - 1)
SU 1º Dezembro
Pt3
11/11
2020
FC Alverca
5 - 1
(2 - 0)
SU 1º Dezembro
Pt3
07/10
2020
Fazendense
0 - 2
(0 - 0)
SU 1º Dezembro
PtC
04/10
2020
UFC Almeirim
3 - 2
(2 - 1)
SU 1º Dezembro
Pt3
Zwycięstwa
1
25%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_259":[null,null,3,3],"lg_259_6":[null,null,3,3],"lg_333":[1,null,null,1],"lg_333_6":[1,null,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
UD Santarém
Rozegrane mecze:
6
SU 1º Dezembro
Rozegrane mecze:
7
Bramki
(Strzelone/Stracone)
4
0.67
1.33
8
9
1.29
1.86
13
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
1
6
14%
86%
2.5
4
2
67%
33%
3
4
43%
57%
3.5
6
0
100%
0%
5
2
71%
29%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
5
2
71%
29%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
2
5
29%
71%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
7
0
100%
0%
UD
następne mecze
Trudność
SU
Łatwo 1
Ciężko 5
SU 1º Dezembro (G)
Pt3
01/12/2020
4
Loures (G)
Pt3
06/12/2020
3
Lourinhanense (G)
Pt3
13/12/2020
1
SU Sintrense (G)
Pt3
05/01/2021
5
Sacavenense (G)
Pt3
10/01/2021
4
Lourinhanense (G)
Pt3
24/01/2021
1
UD Santarém (G)
Pt3
01/12/2020
4
União Torreense (G)
Pt3
05/12/2020
1
Pêro Pinheiro (G)
Pt3
13/12/2020
1
Loures (G)
Pt3
20/12/2020
3
SU Sintrense (G)
Pt3
11/01/2021
5
Sacavenense (G)
Pt3
17/01/2021
4
Pokaż wszystkie
<
maja 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024","6":"czerwca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program