Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
192
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
409
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
719
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1125
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
52
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
139
Amerykański
151
Afrykanin
67
Azjatycki
91
Australijski
42
Międzynarodowy
20
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Columbus Crew
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/06/2024 01:30
NYC - COL,
01:30
Us1
Geylang
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 13:45
HOU - GEY,
13:45
Sg1
Germany
51%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 21:00
GER - SCO,
21:00
Eu
US Touarga
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
US - HAS,
19:00
Ma1
Wydad Casablanca
47%
Prawdopodobieństwo remisu
14/06/2024 19:00
WYC - MAG,
19:00
Ma1
CAYB Berrechid
37%
Prawdopodobieństwo remisu
14/06/2024 19:00
CAY - RIA,
19:00
Ma1
FAR Rabat
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
FAR - FUS,
19:00
Ma1
Ittihad Tanger
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
ITT - CHA,
19:00
Ma1
Raja Casablanca
68%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 19:00
MOU - RAC,
19:00
Ma1
Maghreb Fès
41%
Prawdopodobieństwo remisu
14/06/2024 19:00
MAG - OLY,
19:00
Ma1
Shanghai SIPG
62%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 14:00
TIA - SHA,
14:00
Cn1
Shandong Luneng
58%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 13:35
MEI - SHA,
13:35
Cn1
Nantong Zhiyun
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 14:00
NAN - SIC,
14:00
Cn1
Ulinzi Stars
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
14/06/2024 14:00
ULI - NZO,
14:00
Ke1
json_m
Prognoza
Tanabi SP U20
-
América SP U20
26°C
W
L
W
W
L
W
15/06/2022 20:00 GMT
1
0 - 1
FT
L
L
W
W
W
L
Brazylia Campeonato Paulista U20
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
40
25
34
1
1
-
0
1 - 0
1.88
26°
1.17
1.17
6.50
12.00
no
no
no
FT
0 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
62
38
Pon.
1.88
1 - 0
1.88
26°
2.40
2.40
1.53
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
31
44
25
X
26°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
18%
X
1
1
-
0
1 - 0
26°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
60
40
Nie
1
-
0
1 - 0
1.88
26°
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
74%
12
1
-
0
1 - 0
1.88
26°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
40%
Gospodarze 0
1
-
0
1 - 0
1.88
26°
-
FT
0 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 9, Group 1
BrP
Tanabi SP U20
América SP U20
15/06/2022 20:00
1
-
0
1 - 0
1.88
26°
FT
0 - 1
(0 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
18/05
2022
América SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Tanabi SP U20
BrP
23/09
2021
América SP U20
2 - 2
(2 - 1)
Tanabi SP U20
BrP
19/08
2021
Tanabi SP U20
1 - 0
(1 - 0)
América SP U20
BrP
Tanabi SP U20
1
33%
Remisy
1
33%
América SP U20
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_616":[1,1,1,3],"lg_616_6":[1,1,1,3]}
Klasyfikacja 15/06/2022
Group 13
Group 13
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 14
Group 14
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 15
Group 15
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 16
Group 16
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 17
Group 17
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 18
Group 18
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 19
Group 19
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 20
Group 20
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 21
Group 21
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 22
Group 22
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 23
Group 23
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 24
Group 24
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Mirassol U20
18
7
6
0
1
14
3
11
2
Tanabi SP U20
15
7
5
0
2
10
6
4
3
Novorizontino U20
9
6
3
0
3
14
9
5
4
América SP U20
9
6
3
0
3
7
11
-4
5
Votuporanguense U20
6
7
2
0
5
6
12
-6
6
Catanduva U20
3
7
1
0
6
5
15
-10
Next round
Possible next round
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Monte Azul U20
19
7
6
1
0
15
5
10
2
Botafogo SP U20
13
7
4
1
2
13
5
8
3
Comercial U20
12
7
4
0
3
12
9
3
4
Inter de Bebedouro U20
11
7
3
2
2
10
8
2
5
Olímpia U20
4
7
1
1
5
4
17
-13
6
Francana U20
1
7
0
1
6
3
13
-10
Next round
Possible next round
Group 3
Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Penapolense U20
17
7
5
2
0
21
5
16
2
Araçatuba U20
17
7
5
2
0
19
7
12
3
Assisense U20
11
7
3
2
2
11
10
1
4
Andradina U20
6
7
1
3
3
10
12
-2
5
Santacruzense U20
6
7
1
3
3
8
10
-2
6
VOCEM U20
0
7
0
0
7
4
29
-25
Next round
Possible next round
Group 4
Group 4
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ferroviária U20
17
7
5
2
0
10
2
8
2
XV de Jaú U20
12
7
3
3
1
12
9
3
3
Noroeste U20
11
7
3
2
2
14
8
6
4
Taquaritinga U20
7
7
2
1
4
9
17
-8
5
Grêmio São-Carlense U20
5
7
1
2
4
12
15
-3
6
São Carlos U20
5
7
1
2
4
7
13
-6
Next round
Possible next round
Group 5
Group 5
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
XV de Piracicaba U20
15
7
5
0
2
16
6
10
2
Desportivo Brasil U20
14
7
4
2
1
15
3
12
3
Capivariano U20
13
7
3
4
0
18
6
12
4
Inter Limeira U20
8
7
2
2
3
10
10
0
5
Comercial de Tietê U20
6
7
2
0
5
10
25
-15
6
Independente SP U20
2
7
0
2
5
6
25
-19
Next round
Possible next round
Group 6
Group 6
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
SKA Brasil U20
21
8
7
0
1
17
2
15
2
Ituano U20
13
7
4
1
2
11
7
4
3
São Bento U20
9
7
2
3
2
8
8
0
4
Oeste U20
8
8
2
2
4
7
6
1
5
Sharjah Brasil U20
6
7
2
0
5
6
17
-11
6
Salto U20
5
7
1
2
4
7
16
-9
Next round
Possible next round
Group 7
Group 7
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ponte Preta U20
17
7
5
2
0
15
6
9
2
Bragantino U20
15
7
5
0
2
24
5
19
3
Guaçuano U20
8
7
2
2
3
7
14
-7
4
Mogi Mirim U20
8
7
2
2
3
6
13
-7
5
Itapirense U20
7
7
2
1
4
7
12
-5
6
Brasilis FC U20
4
7
1
1
5
9
18
-9
Next round
Possible next round
Group 8
Group 8
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ibrachina U20
14
7
4
2
1
12
5
7
2
Guarani U20
14
7
4
2
1
12
9
3
3
Paulista U20
10
7
3
1
3
12
9
3
4
Portuguesa U20
9
7
2
3
2
15
11
4
5
Colorado Caieiras U20
9
7
2
3
2
10
13
-3
6
Metropolitano FC U20
1
7
0
1
6
4
18
-14
Next round
Possible next round
Group 9
Group 9
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Corinthians U20
16
7
5
1
1
15
3
12
2
União Suzano U20
11
7
3
2
2
9
6
3
3
São Caetano U20
10
7
3
1
3
9
9
0
4
União Suzano SP U20
8
7
2
2
3
6
13
-7
5
Santo André U20
6
7
2
0
5
11
15
-4
6
EC São Bernardo U20
0
0
0
0
0
0
0
0
Next round
Possible next round
Group 10
Group 10
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Palmeiras U20
19
7
6
1
0
18
3
15
2
Flamengo SP U20
14
7
4
2
1
12
2
10
3
Taubaté U20
11
7
3
2
2
13
8
5
4
Sao Jose EC U20
10
7
3
1
3
12
14
-2
5
Joseense U20
3
7
1
0
6
5
22
-17
6
União Mogi U20
2
7
0
2
5
2
13
-11
Next round
Possible next round
Group 11
Group 11
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sao Paulo U20
15
7
4
3
0
22
14
8
2
Osasco Audax U20
12
7
3
3
1
13
9
4
3
Juventus U20
10
7
3
1
3
12
12
0
4
Grêmio Osasco U20
8
7
2
2
3
10
13
-3
5
Nacional SP U20
8
7
2
2
3
10
14
-4
6
Sport Club Brasil U20
3
7
0
3
4
6
11
-5
Next round
Possible next round
Group 12
Group 12
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Santos U20
21
7
7
0
0
32
2
30
2
Água Santa U20
13
7
4
1
2
9
2
7
3
Mauaense U20
11
7
3
2
2
7
9
-2
4
Jabaquara U20
10
7
3
1
3
9
12
-3
5
Portuguesa Santista U20
4
7
1
1
5
4
17
-13
6
Mauá U20
1
7
0
1
6
4
23
-19
Next round
Possible next round
TAN
meczy
Wszystkie
Campeonato Paulista U20
Copa Sao Paulo de juniores
12/06
2022
Tanabi SP U20
3 - 0
( - )
Catanduva U20
BrP
08/06
2022
Mirassol U20
2 - 0
(1 - 0)
Tanabi SP U20
BrP
01/06
2022
Novorizontino U20
1 - 2
(0 - 1)
Tanabi SP U20
BrP
25/05
2022
Tanabi SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Votuporanguense U20
BrP
18/05
2022
América SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Tanabi SP U20
BrP
11/05
2022
Catanduva U20
2 - 3
(2 - 0)
Tanabi SP U20
BrP
04/05
2022
Tanabi SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Mirassol U20
BrP
10/01
2022
Tanabi SP U20
0 - 2
(0 - 0)
Vila Nova U20
BrS
07/01
2022
Tanabi SP U20
2 - 0
(2 - 0)
Aquidauanense U20
BrS
04/01
2022
Tanabi SP U20
2 - 2
(1 - 0)
Guarani U20
BrS
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,1,3,10],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_616":[5,null,2,7],"lg_616_6":[4,null,2,6],"lg_613":[1,1,1,3],"lg_613_6":[1,1,1,3]}
AM�
meczy
Wszystkie
12/06
2022
América SP U20
0 - 3
(0 - 1)
Mirassol U20
BrP
08/06
2022
Novorizontino U20
3 - 0
(0 - 0)
América SP U20
BrP
01/06
2022
Votuporanguense U20
0 - 3
(0 - 1)
América SP U20
BrP
25/05
2022
América SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Catanduva U20
BrP
18/05
2022
América SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Tanabi SP U20
BrP
11/05
2022
Mirassol U20
2 - 1
(0 - 0)
América SP U20
BrP
04/05
2022
América SP U20
1 - 6
(0 - 2)
Novorizontino U20
BrP
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,0,4,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_616":[3,null,4,7],"lg_616_6":[3,null,3,6]}
TAN
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Campeonato Paulista U20
Copa Sao Paulo de juniores
12/06
2022
Tanabi SP U20
3 - 0
( - )
Catanduva U20
BrP
25/05
2022
Tanabi SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Votuporanguense U20
BrP
04/05
2022
Tanabi SP U20
1 - 0
(1 - 0)
Mirassol U20
BrP
10/01
2022
Tanabi SP U20
0 - 2
(0 - 0)
Vila Nova U20
BrS
07/01
2022
Tanabi SP U20
2 - 0
(2 - 0)
Aquidauanense U20
BrS
04/01
2022
Tanabi SP U20
2 - 2
(1 - 0)
Guarani U20
BrS
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_616":[3,null,null,3],"lg_616_6":[3,null,null,3],"lg_613":[1,1,1,3],"lg_613_6":[1,1,1,3]}
AMé
mecze w roli gościa:
Wszystkie
08/06
2022
Novorizontino U20
3 - 0
(0 - 0)
América SP U20
BrP
01/06
2022
Votuporanguense U20
0 - 3
(0 - 1)
América SP U20
BrP
11/05
2022
Mirassol U20
2 - 1
(0 - 0)
América SP U20
BrP
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_616":[1,null,2,3],"lg_616_6":[1,null,2,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Tanabi SP U20
Rozegrane mecze:
10
América SP U20
Rozegrane mecze:
7
Bramki
(Strzelone/Stracone)
14
1.4
1
10
7
1
2
14
Pon./Pow.
1.5
3
7
30%
70%
2
5
29%
71%
2.5
6
4
60%
40%
2
5
29%
71%
3.5
8
2
80%
20%
6
1
86%
14%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
7
30%
70%
2
5
29%
71%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
6
40%
60%
3
4
43%
57%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
7
3
70%
30%
5
2
71%
29%
TAN
następne mecze
Trudność
AMé
Łatwo 1
Ciężko 5
América SP U20 (G)
BrP
15/06/2022
2
Votuporanguense U20 (G)
BrP
22/06/2022
2
Novorizontino U20 (G)
BrP
29/06/2022
3
Ferroviária U20 (G)
BrP
06/07/2022
4
Santos U20 (G)
BrP
13/07/2022
5
Sao Jose EC U20 (G)
BrP
20/07/2022
1
Tanabi SP U20 (G)
BrP
15/06/2022
3
Catanduva U20 (G)
BrP
22/06/2022
1
Votuporanguense U20 (G)
BrP
29/06/2022
2
Sao Jose EC U20 (G)
BrP
27/07/2022
1
Santos U20 (G)
BrP
03/08/2022
5
Ferroviária U20 (G)
BrP
10/08/2022
4
Portuguesa U20 (G)
BrS
03/01/2023
3
Real Ariquemes U20 (G)
BrS
06/01/2023
Nautico U20 (G)
BrS
09/01/2023
Chapecoense-SC U20 (G)
BrS
12/01/2023
1
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program