Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2621
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
983
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1538
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
287
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
170
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m
Prognoza
Strumska Slava
-
Ludogorets II
28°C
D
W
L
D
L
D
30/07/2022 17:00 GMT
1
1 - 0
FT
D
L
W
W
L
W
Bułgaria Second Professional Football League
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
55
26
19
1
2
-
1
2 - 1
2.81
28°
1.80
1.80
3.30
3.80
no
no
no
FT
1 - 0
(0 - 0)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
44
56
Pow.
2.81
2 - 1
2.81
28°
1.95
1.85
1.95
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
46
50
4
X
1
2
-
1
2 - 1
28°
4.75
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
38
62
Tak
2
-
1
2 - 1
2.81
28°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
81%
1X
2
-
1
2 - 1
2.81
28°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
55%
Gospodarze -0.75
2
-
1
2 - 1
2.81
28°
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3
Bg2
Strumska Slava
Ludogorets II
30/07/2022 17:00
19%
18%
16%
Nikolov
Kelyovluev
Naydenov
2
-
1
2 - 1
2.81
28°
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Second Professional Football League
Club Friendly
14/03
2022
Strumska Slava
2 - 1
(1 - 1)
Ludogorets II
Bg2
27/08
2021
Ludogorets II
0 - 1
(0 - 1)
Strumska Slava
Bg2
19/03
2021
Strumska Slava
0 - 0
(0 - 0)
Ludogorets II
Bg2
21/01
2021
Strumska Slava
1 - 2
(1 - 0)
Ludogorets II
Cfr
21/09
2020
Ludogorets II
4 - 1
(2 - 0)
Strumska Slava
Bg2
15/09
2019
Strumska Slava
4 - 2
(1 - 1)
Ludogorets II
Bg2
12/05
2019
Strumska Slava
2 - 3
(0 - 1)
Ludogorets II
Bg2
05/11
2018
Ludogorets II
3 - 1
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
22/04
2018
Strumska Slava
2 - 1
(1 - 0)
Ludogorets II
Bg2
15/10
2017
Ludogorets II
1 - 2
(1 - 1)
Strumska Slava
Bg2
Strumska Slava
3
50%
Remisy
1
17%
Ludogorets II
2
33%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[5,1,4,10],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_31":[5,1,3,9],"lg_31_6":[3,1,2,6],"lg_370":[null,null,1,1],"lg_370_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 30/07/2022
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Spartak Pleven
6
2
2
0
0
6
0
6
2
Levski Krumovgrad
6
2
2
0
0
5
1
4
3
Dunav Ruse
4
2
1
1
0
4
2
2
4
Strumska Slava
4
2
1
1
0
4
2
2
5
Etar VT
4
2
1
1
0
2
1
1
6
PFK Dobrudzha
3
2
1
0
1
3
2
1
7
PFK Montana
3
2
1
0
1
3
2
1
8
Minyor Pernik
3
2
1
0
1
5
3
2
9
Vitosha Bistritsa
3
2
1
0
1
2
3
-1
10
Maritsa Plovdiv
3
2
1
0
1
1
4
-3
11
Belasitsa Petrich
3
2
1
0
1
3
4
-1
12
Yantra Gabrovo
2
2
0
2
0
3
3
0
13
CSKA II 1948
2
2
0
2
0
1
1
0
14
Botev II Plovdiv
1
2
0
1
1
1
2
-1
15
Sportist Svoge
1
2
0
1
1
1
3
-2
16
Ludogorets II
1
2
0
1
1
1
5
-4
17
Litex Lovech
0
2
0
0
2
1
4
-3
18
FK Sozopol
0
2
0
0
2
0
4
-4
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
STR
meczy
Wszystkie
23/07
2022
Yantra Gabrovo
2 - 2
(0 - 2)
Strumska Slava
Bg2
16/07
2022
Strumska Slava
2 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg2
21/05
2022
Marek Dupnitsa
4 - 2
(3 - 1)
Strumska Slava
Bg2
08/05
2022
PFK Montana
0 - 0
(0 - 0)
Strumska Slava
Bg2
04/05
2022
Strumska Slava
0 - 1
(0 - 1)
Sportist Svoge
Bg2
29/04
2022
Botev II Plovdiv
1 - 1
(1 - 1)
Strumska Slava
Bg2
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_31":[1,3,2,6],"lg_31_6":[1,3,2,6]}
LUD
meczy
Wszystkie
23/07
2022
Ludogorets II
0 - 0
(0 - 0)
CSKA II 1948
Bg2
16/07
2022
Minyor Pernik
5 - 1
(3 - 0)
Ludogorets II
Bg2
20/05
2022
Yantra Gabrovo
1 - 2
(0 - 0)
Ludogorets II
Bg2
15/05
2022
Ludogorets II
4 - 0
(2 - 0)
FK Septemvri Simitli
Bg2
08/05
2022
Hebar Pazardzhik
2 - 1
(1 - 1)
Ludogorets II
Bg2
04/05
2022
Ludogorets II
2 - 1
(1 - 0)
Marek Dupnitsa
Bg2
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
1
17%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_31":[3,1,2,6],"lg_31_6":[3,1,2,6]}
STR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
16/07
2022
Strumska Slava
2 - 0
(0 - 0)
FK Sozopol
Bg2
04/05
2022
Strumska Slava
0 - 1
(0 - 1)
Sportist Svoge
Bg2
Zwycięstwa
1
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_31":[1,null,1,2],"lg_31_6":[1,null,1,2]}
LUD
mecze w roli gościa:
Wszystkie
16/07
2022
Minyor Pernik
5 - 1
(3 - 0)
Ludogorets II
Bg2
20/05
2022
Yantra Gabrovo
1 - 2
(0 - 0)
Ludogorets II
Bg2
08/05
2022
Hebar Pazardzhik
2 - 1
(1 - 1)
Ludogorets II
Bg2
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_31":[1,null,2,3],"lg_31_6":[1,null,2,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Strumska Slava
Rozegrane mecze:
6
Ludogorets II
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
7
1.17
1.33
8
10
1.67
1.5
9
Pon./Pow.
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
4
2
67%
33%
1
5
17%
83%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
STR
następne mecze
Trudność
LUD
Łatwo 1
Ciężko 5
Ludogorets II (G)
Bg2
30/07/2022
3
PFK Dobrudzha (G)
Bg2
06/08/2022
2
Levski Krumovgrad (G)
Bg2
16/08/2022
4
Botev II Plovdiv (G)
Bg2
22/08/2022
2
PFK Montana (G)
Bg2
26/08/2022
4
Vitosha Bistritsa (G)
Bg2
05/09/2022
2
Strumska Slava (G)
Bg2
30/07/2022
3
Spartak Pleven (G)
Bg2
06/08/2022
4
Litex Lovech (G)
Bg2
15/08/2022
3
Dunav Ruse (G)
Bg2
20/08/2022
3
Maritsa Plovdiv (G)
Bg2
27/08/2022
3
FK Sozopol (G)
Bg2
05/09/2022
1
Sportist Svoge (G)
Bg2
10/09/2022
4
Belasitsa Petrich (G)
Bg2
17/09/2022
4
Svetkavitsa (G)
BgC
22/09/2022
Minyor Pernik (G)
Bg2
04/10/2022
3
CSKA II 1948 (G)
Bg2
10/10/2022
5
Etar VT (G)
Bg2
15/10/2022
4
Spartak Pleven (G)
Bg2
22/10/2022
4
Litex Lovech (G)
Bg2
29/10/2022
3
Dunav Ruse (G)
Bg2
05/11/2022
3
Maritsa Plovdiv (G)
Bg2
12/11/2022
3
Spartak Varna (G)
BgC
16/11/2022
1
FK Sozopol (G)
Bg2
11/02/2023
1
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
18/02/2023
2
Ludogorets II (G)
Bg2
25/02/2023
3
PFK Dobrudzha (G)
Bg2
04/03/2023
2
Levski Krumovgrad (G)
Bg2
11/03/2023
4
Botev II Plovdiv (G)
Bg2
18/03/2023
2
PFK Montana (G)
Bg2
25/03/2023
4
Vitosha Bistritsa (G)
Bg2
08/04/2023
2
Sportist Svoge (G)
Bg2
15/04/2023
4
Belasitsa Petrich (G)
Bg2
22/04/2023
4
Minyor Pernik (G)
Bg2
29/04/2023
3
CSKA II 1948 (G)
Bg2
06/05/2023
5
Etar VT (G)
Bg2
13/05/2023
4
Spartak Pleven (G)
Bg2
20/05/2023
4
Litex Lovech (G)
Bg2
27/05/2023
3
Dunav Ruse (G)
Bg2
03/06/2023
3
Maritsa Plovdiv (G)
Bg2
10/06/2023
3
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
12/09/2022
2
Etar VT (G)
Bg2
17/09/2022
4
PFK Dobrudzha (G)
Bg2
04/10/2022
2
Levski Krumovgrad (G)
Bg2
11/10/2022
4
Botev II Plovdiv (G)
Bg2
18/10/2022
2
PFK Montana (G)
Bg2
24/10/2022
4
Vitosha Bistritsa (G)
Bg2
31/10/2022
2
Sportist Svoge (G)
Bg2
05/11/2022
4
Belasitsa Petrich (G)
Bg2
11/11/2022
4
Minyor Pernik (G)
Bg2
11/02/2023
3
CSKA II 1948 (G)
Bg2
18/02/2023
5
Strumska Slava (G)
Bg2
25/02/2023
3
Spartak Pleven (G)
Bg2
04/03/2023
4
Litex Lovech (G)
Bg2
11/03/2023
3
Dunav Ruse (G)
Bg2
18/03/2023
3
Maritsa Plovdiv (G)
Bg2
25/03/2023
3
FK Sozopol (G)
Bg2
08/04/2023
1
Yantra Gabrovo (G)
Bg2
15/04/2023
2
Etar VT (G)
Bg2
22/04/2023
4
PFK Dobrudzha (G)
Bg2
29/04/2023
2
Levski Krumovgrad (G)
Bg2
06/05/2023
4
Botev II Plovdiv (G)
Bg2
13/05/2023
2
PFK Montana (G)
Bg2
20/05/2023
4
Vitosha Bistritsa (G)
Bg2
27/05/2023
2
Sportist Svoge (G)
Bg2
03/06/2023
4
Belasitsa Petrich (G)
Bg2
10/06/2023
4
Pokaż wszystkie
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program