Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2623
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
2
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
985
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1544
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
288
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
170
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m
Prognoza
Sepsi OSK
-
Chindia Targoviste
D
W
D
D
L
W
06/06/2020 10:00 GMT
1
2 - 1
FT
D
L
D
L
W
L
5th miejsce Divizia A (Rumunia)
Club Friendly
7th miejsce Divizia A (Rumunia)
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
47
19
34
1
1
-
0
1 - 0
2.22
-
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
56
44
Pon.
2.22
1 - 0
2.22
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
44
26
30
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
61
39
Nie
1
-
0
1 - 0
2.22
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
81%
12
1
-
0
1 - 0
2.22
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
%
Gospodarze
1
-
0
1 - 0
2.22
-
FT
2 - 1
(0 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Sepsi OSK
Chindia Targoviste
06/06/2020 10:00
1
-
0
1 - 0
2.22
FT
2 - 1
(0 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Divizia A
Liga 2
08/03
2020
Chindia Targoviste
1 - 1
(1 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
22/12
2019
Sepsi OSK
3 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
14/09
2019
Chindia Targoviste
0 - 0
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
07/05
2017
Chindia Targoviste
1 - 1
( - )
Sepsi OSK
Ro2
29/10
2016
Sepsi OSK
2 - 1
( - )
Chindia Targoviste
Ro2
Sepsi OSK
2
40%
Remisy
3
60%
Chindia Targoviste
0
0%
{"lg_-1":[2,3,0,5],"lg_-1_6":[2,3,0,5],"lg_40":[1,2,null,3],"lg_40_6":[1,2,null,3],"lg_242":[1,1,null,2],"lg_242_6":[1,1,null,2]}
SEP
meczy
Wszystkie
Divizia A
Cupa Romaniei
08/03
2020
Chindia Targoviste
1 - 1
(1 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
04/03
2020
Petrolul Ploiesti
0 - 1
(0 - 1)
Sepsi OSK
RoC
28/02
2020
Sepsi OSK
1 - 1
(0 - 1)
Politehnica Iasi
Ro1
23/02
2020
Astra Giurgiu
2 - 2
(0 - 2)
Sepsi OSK
Ro1
16/02
2020
Sepsi OSK
0 - 1
(0 - 0)
FC Botosani
Ro1
09/02
2020
Sepsi OSK
1 - 0
(0 - 0)
Politehnica Iasi
Ro1
01/02
2020
FC Hermannstadt
2 - 2
(0 - 1)
Sepsi OSK
Ro1
22/12
2019
Sepsi OSK
3 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
13/12
2019
Dinamo Bucuresti
1 - 2
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
10/12
2019
Sepsi OSK
4 - 0
(0 - 0)
Academica Clinceni
Ro1
04/12
2019
CFR Cluj
1 - 0
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
30/11
2019
Sepsi OSK
1 - 0
(1 - 0)
CS Univ Craiova
Ro1
25/11
2019
Viitorul Constanta
4 - 1
(1 - 1)
Sepsi OSK
Ro1
10/11
2019
Sepsi OSK
0 - 1
(0 - 0)
Gaz Metan Medias
Ro1
03/11
2019
FCSB
2 - 1
(0 - 1)
Sepsi OSK
Ro1
31/10
2019
Sepsi OSK
4 - 2
(2 - 1)
Astra Giurgiu
RoC
25/10
2019
Sepsi OSK
0 - 0
(0 - 0)
FC Voluntari
Ro1
20/10
2019
Sepsi OSK
2 - 3
(1 - 2)
Astra Giurgiu
Ro1
04/10
2019
FC Botosani
1 - 1
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
30/09
2019
Politehnica Iasi
1 - 1
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
26/09
2019
Ripensia Timisoara
1 - 4
(1 - 3)
Sepsi OSK
RoC
21/09
2019
Sepsi OSK
3 - 0
(2 - 0)
FC Hermannstadt
Ro1
14/09
2019
Chindia Targoviste
0 - 0
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
02/09
2019
Sepsi OSK
0 - 1
(0 - 0)
Dinamo Bucuresti
Ro1
24/08
2019
Academica Clinceni
1 - 1
(1 - 1)
Sepsi OSK
Ro1
17/08
2019
Sepsi OSK
1 - 1
(1 - 1)
CFR Cluj
Ro1
11/08
2019
CS Univ Craiova
0 - 1
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
04/08
2019
Sepsi OSK
2 - 2
(1 - 0)
Viitorul Constanta
Ro1
27/07
2019
Gaz Metan Medias
1 - 1
(1 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
22/07
2019
Sepsi OSK
0 - 0
(0 - 0)
FCSB
Ro1
12/07
2019
FC Voluntari
0 - 0
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[10,14,7,31],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_40":[7,14,7,28],"lg_40_6":[1,4,1,6],"lg_334":[3,null,null,3],"lg_334_6":[3,null,null,3]}
CHI
meczy
Wszystkie
Divizia A
Cupa Romaniei
08/03
2020
Chindia Targoviste
1 - 1
(1 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
02/03
2020
FC Hermannstadt
1 - 0
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
22/02
2020
FCSB
1 - 1
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
14/02
2020
Chindia Targoviste
1 - 2
(0 - 1)
FC Voluntari
Ro1
07/02
2020
Astra Giurgiu
1 - 2
(0 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
02/02
2020
Chindia Targoviste
0 - 1
(0 - 0)
FC Botosani
Ro1
22/12
2019
Sepsi OSK
3 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
15/12
2019
Chindia Targoviste
1 - 1
(0 - 1)
FC Hermannstadt
Ro1
07/12
2019
Chindia Targoviste
2 - 1
(0 - 0)
Politehnica Iasi
Ro1
04/12
2019
Dinamo Bucuresti
4 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
01/12
2019
Chindia Targoviste
2 - 5
(2 - 3)
Academica Clinceni
Ro1
22/11
2019
CFR Cluj
4 - 0
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
09/11
2019
Chindia Targoviste
1 - 1
(0 - 0)
CS Univ Craiova
Ro1
01/11
2019
Viitorul Constanta
3 - 0
(2 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
26/10
2019
Chindia Targoviste
1 - 1
(0 - 0)
Gaz Metan Medias
Ro1
20/10
2019
Chindia Targoviste
1 - 2
(1 - 1)
FCSB
Ro1
07/10
2019
FC Voluntari
0 - 1
(0 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
28/09
2019
Chindia Targoviste
1 - 0
(0 - 0)
Astra Giurgiu
Ro1
25/09
2019
Chindia Targoviste
0 - 1
(0 - 0)
FC Hermannstadt
RoC
22/09
2019
FC Botosani
0 - 3
(0 - 2)
Chindia Targoviste
Ro1
14/09
2019
Chindia Targoviste
0 - 0
(0 - 0)
Sepsi OSK
Ro1
01/09
2019
FC Hermannstadt
2 - 1
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
23/08
2019
Politehnica Iasi
2 - 2
(2 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
16/08
2019
Chindia Targoviste
3 - 2
(2 - 0)
Dinamo Bucuresti
Ro1
09/08
2019
Academica Clinceni
3 - 1
(2 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
03/08
2019
Chindia Targoviste
1 - 4
(1 - 0)
CFR Cluj
Ro1
28/07
2019
CS Univ Craiova
1 - 0
(0 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
19/07
2019
Chindia Targoviste
0 - 1
(0 - 0)
Viitorul Constanta
Ro1
15/07
2019
Gaz Metan Medias
2 - 2
(2 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,8,15,29],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_40":[6,8,14,28],"lg_40_6":[1,2,3,6],"lg_334":[null,null,1,1],"lg_334_6":[null,null,1,1]}
SEP
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Divizia A
Cupa Romaniei
28/02
2020
Sepsi OSK
1 - 1
(0 - 1)
Politehnica Iasi
Ro1
16/02
2020
Sepsi OSK
0 - 1
(0 - 0)
FC Botosani
Ro1
09/02
2020
Sepsi OSK
1 - 0
(0 - 0)
Politehnica Iasi
Ro1
22/12
2019
Sepsi OSK
3 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
10/12
2019
Sepsi OSK
4 - 0
(0 - 0)
Academica Clinceni
Ro1
30/11
2019
Sepsi OSK
1 - 0
(1 - 0)
CS Univ Craiova
Ro1
10/11
2019
Sepsi OSK
0 - 1
(0 - 0)
Gaz Metan Medias
Ro1
31/10
2019
Sepsi OSK
4 - 2
(2 - 1)
Astra Giurgiu
RoC
25/10
2019
Sepsi OSK
0 - 0
(0 - 0)
FC Voluntari
Ro1
20/10
2019
Sepsi OSK
2 - 3
(1 - 2)
Astra Giurgiu
Ro1
21/09
2019
Sepsi OSK
3 - 0
(2 - 0)
FC Hermannstadt
Ro1
02/09
2019
Sepsi OSK
0 - 1
(0 - 0)
Dinamo Bucuresti
Ro1
17/08
2019
Sepsi OSK
1 - 1
(1 - 1)
CFR Cluj
Ro1
04/08
2019
Sepsi OSK
2 - 2
(1 - 0)
Viitorul Constanta
Ro1
22/07
2019
Sepsi OSK
0 - 0
(0 - 0)
FCSB
Ro1
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[6,5,4,15],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_40":[5,5,4,14],"lg_40_6":[4,1,1,6],"lg_334":[1,null,null,1],"lg_334_6":[1,null,null,1]}
CHI
mecze w roli gościa:
Wszystkie
02/03
2020
FC Hermannstadt
1 - 0
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
22/02
2020
FCSB
1 - 1
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
07/02
2020
Astra Giurgiu
1 - 2
(0 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
22/12
2019
Sepsi OSK
3 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
04/12
2019
Dinamo Bucuresti
4 - 1
(1 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
22/11
2019
CFR Cluj
4 - 0
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
01/11
2019
Viitorul Constanta
3 - 0
(2 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
07/10
2019
FC Voluntari
0 - 1
(0 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
22/09
2019
FC Botosani
0 - 3
(0 - 2)
Chindia Targoviste
Ro1
01/09
2019
FC Hermannstadt
2 - 1
(1 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
23/08
2019
Politehnica Iasi
2 - 2
(2 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
09/08
2019
Academica Clinceni
3 - 1
(2 - 1)
Chindia Targoviste
Ro1
28/07
2019
CS Univ Craiova
1 - 0
(0 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
15/07
2019
Gaz Metan Medias
2 - 2
(2 - 0)
Chindia Targoviste
Ro1
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,3,8,14],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_40":[3,3,8,14],"lg_40_6":[1,1,4,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Sepsi OSK
Rozegrane mecze:
31
Chindia Targoviste
Rozegrane mecze:
29
Bramki
(Strzelone/Stracone)
41
1.32
1
31
30
1.03
1.72
50
Pon./Pow.
1.5
12
19
39%
61%
8
21
28%
72%
2.5
19
12
61%
39%
13
16
45%
55%
3.5
22
9
71%
29%
20
9
69%
31%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
17
14
55%
45%
18
11
62%
38%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
10
21
32%
68%
4
25
14%
86%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
23
8
74%
26%
21
8
72%
28%
SEP
następne mecze
Trudność
CHI
Łatwo 1
Ciężko 5
Chindia Targoviste (G)
Cfr
06/06/2020
FC Hermannstadt (G)
Ro1
13/06/2020
FC Voluntari (G)
Ro1
16/06/2020
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
21/06/2020
Politehnica Iasi (G)
RoC
24/06/2020
Viitorul Constanta (G)
Ro1
27/06/2020
Sepsi OSK (G)
Cfr
06/06/2020
CS Univ Craiova (G)
Cfr
12/06/2020
Viitorul Constanta (G)
Ro1
17/06/2020
Academica Clinceni (G)
Ro1
22/06/2020
Politehnica Iasi (G)
Ro1
27/06/2020
FC Voluntari (G)
Ro1
01/07/2020
Academica Clinceni (G)
Ro1
01/07/2020
Politehnica Iasi (G)
Ro1
05/07/2020
Politehnica Iasi (G)
RoC
09/07/2020
Chindia Targoviste (G)
Ro1
13/07/2020
FC Hermannstadt (G)
Ro1
18/07/2020
FCSB (G)
RoC
22/07/2020
FC Voluntari (G)
Ro1
26/07/2020
Academica Clinceni (G)
Ro1
05/08/2020
CS Univ Craiova (G)
Ro1
22/08/2020
CFR Cluj (G)
Ro1
29/08/2020
Astra Giurgiu (G)
Ro1
13/09/2020
Viitorul Constanta (G)
Ro1
19/09/2020
FC Voluntari (G)
Ro1
25/09/2020
Arges Pitesti (G)
Ro1
03/10/2020
Petrolul Ploiesti (G)
Cfr
09/10/2020
FC Hermannstadt (G)
Cfr
10/10/2020
Politehnica Iasi (G)
Ro1
17/10/2020
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
24/10/2020
Academica Clinceni (G)
Ro1
31/10/2020
FC Hermannstadt (G)
Ro1
07/11/2020
Chindia Targoviste (G)
Ro1
23/11/2020
Turris-Oltul (G)
RoC
28/11/2020
FC Botosani (G)
Ro1
05/12/2020
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
12/12/2020
UTA Arad (G)
Ro1
17/12/2020
FCSB (G)
Ro1
21/12/2020
CS Univ Craiova (G)
Ro1
12/01/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
17/01/2021
Astra Giurgiu (G)
Ro1
23/01/2021
Viitorul Constanta (G)
Ro1
26/01/2021
FC Voluntari (G)
Ro1
30/01/2021
Politehnica Iasi (G)
Ro1
05/02/2021
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
13/02/2021
Arges Pitesti (G)
Ro1
16/02/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
20/02/2021
FC Hermannstadt (G)
Ro1
28/02/2021
Chindia Targoviste (G)
Ro1
05/03/2021
FC Botosani (G)
Ro1
15/03/2021
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
21/03/2021
UTA Arad (G)
Ro1
04/04/2021
FCSB (G)
Ro1
10/04/2021
CS Univ Craiova (G)
Ro1
17/04/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
21/04/2021
FCSB (G)
Ro1
25/04/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
28/04/2021
FC Botosani (G)
Ro1
01/05/2021
CS Univ Craiova (G)
Ro1
05/05/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
10/05/2021
FCSB (G)
Ro1
16/05/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
20/05/2021
FC Botosani (G)
Ro1
27/05/2021
Viitorul Constanta (G)
Ro1
30/05/2021
FK Krasnodar (G)
Cfr
01/07/2021
FK Ufa (G)
Cfr
05/07/2021
Viktoria Plzen (G)
Cfr
08/07/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
16/07/2021
Politehnica Iasi (G)
Cfr
17/07/2021
Spartak Trnava (G)
ECL
22/07/2021
Chindia Targoviste (G)
Ro1
26/07/2021
Spartak Trnava (G)
ECL
29/07/2021
CS Mioveni (G)
Ro1
02/08/2021
Farul Constanta (G)
Ro1
09/08/2021
Arges Pitesti (G)
Ro1
15/08/2021
FCSB (G)
Ro1
23/08/2021
FC Botosani (G)
Ro1
29/08/2021
CS Univ Craiova (G)
Ro1
13/09/2021
UTA Arad (G)
Ro1
19/09/2021
Farul Constanta (G)
RoC
22/09/2021
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
27/09/2021
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
02/10/2021
FC Voluntari (G)
Ro1
16/10/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
25/10/2021
FCU 1948 Craiova (G)
RoC
28/10/2021
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
31/10/2021
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
06/11/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
19/11/2021
Chindia Targoviste (G)
Ro1
27/11/2021
Chindia Targoviste (G)
RoC
30/11/2021
CS Mioveni (G)
Ro1
05/12/2021
Farul Constanta (G)
Ro1
12/12/2021
Arges Pitesti (G)
Ro1
15/12/2021
FCSB (G)
Ro1
19/12/2021
FC Botosani (G)
Ro1
24/01/2022
CS Univ Craiova (G)
Ro1
28/01/2022
UTA Arad (G)
Ro1
05/02/2022
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
08/02/2022
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
11/02/2022
FC Voluntari (G)
Ro1
19/02/2022
CFR Cluj (G)
Ro1
26/02/2022
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
01/03/2022
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
04/03/2022
CS Mioveni (G)
Ro1
13/03/2022
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
20/03/2022
Academica Clinceni (G)
Ro1
04/04/2022
FC Botosani (G)
Ro1
10/04/2022
UTA Arad (G)
Ro1
16/04/2022
CS Univ Craiova (G)
RoC
20/04/2022
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
23/04/2022
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
29/04/2022
Chindia Targoviste (G)
Ro1
08/05/2022
CS Univ Craiova (G)
RoC
12/05/2022
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
16/05/2022
FC Voluntari (G)
RoC
19/05/2022
FC Botosani (G)
Ro1
23/05/2022
CFR Cluj (G)
RoS
09/07/2022
CS Univ Craiova (G)
Ro1
15/07/2022
Olimpija Ljubljana (G)
ECL
21/07/2022
Arges Pitesti (G)
Ro1
24/07/2022
Olimpija Ljubljana (G)
ECL
28/07/2022
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
31/07/2022
Djurgårdens IF (G)
ECL
04/08/2022
UTA Arad (G)
Ro1
07/08/2022
Djurgårdens IF (G)
ECL
11/08/2022
FC Voluntari (G)
Ro1
15/08/2022
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
22/08/2022
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
27/08/2022
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
30/08/2022
CS Mioveni (G)
Ro1
02/09/2022
Chindia Targoviste (G)
Ro1
10/09/2022
FC Botosani (G)
Ro1
17/09/2022
FC Hermannstadt (G)
Ro1
02/10/2022
Farul Constanta (G)
Ro1
09/10/2022
CFR Cluj (G)
Ro1
17/10/2022
Petrolul Ploiesti (G)
RoC
20/10/2022
FCSB (G)
Ro1
24/10/2022
CS Univ Craiova (G)
Ro1
29/10/2022
Arges Pitesti (G)
Ro1
05/11/2022
Dinamo Bucuresti (G)
RoC
08/11/2022
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
11/11/2022
UTA Arad (G)
Ro1
02/12/2022
FC Voluntari (G)
RoC
06/12/2022
FC Voluntari (G)
Ro1
09/12/2022
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
17/12/2022
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
20/01/2023
CS Mioveni (G)
Ro1
05/02/2023
Chindia Targoviste (G)
Ro1
13/02/2023
FC Botosani (G)
Ro1
20/02/2023
FC Hermannstadt (G)
Ro1
25/02/2023
Farul Constanta (G)
Ro1
28/02/2023
CFR Cluj (G)
Ro1
06/03/2023
FCSB (G)
Ro1
12/03/2023
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
16/03/2023
Farul Constanta (G)
Ro1
19/03/2023
FCSB (G)
Ro1
03/04/2023
CS Mioveni (G)
RoC
06/04/2023
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
10/04/2023
CFR Cluj (G)
Ro1
15/04/2023
CS Univ Craiova (G)
Ro1
21/04/2023
CFR Cluj (G)
RoC
26/04/2023
Farul Constanta (G)
Ro1
29/04/2023
FCSB (G)
Ro1
08/05/2023
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
12/05/2023
CFR Cluj (G)
Ro1
20/05/2023
Univ Cluj-Napoca (G)
RoC
24/05/2023
CS Univ Craiova (G)
Ro1
28/05/2023
Farul Constanta (G)
RoS
08/07/2023
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
14/07/2023
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
21/07/2023
CSKA-Sofia (G)
ECL
27/07/2023
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
31/07/2023
CSKA-Sofia (G)
ECL
03/08/2023
Otelul Galati (G)
Ro1
07/08/2023
FK Aktobe (G)
ECL
10/08/2023
FK Aktobe (G)
ECL
17/08/2023
FC Hermannstadt (G)
Ro1
21/08/2023
FK Bodo/Glimt (G)
ECL
24/08/2023
FK Bodo/Glimt (G)
ECL
31/08/2023
UTA Arad (G)
Ro1
04/09/2023
CS Univ Craiova (G)
Ro1
16/09/2023
FCSB (G)
Ro1
24/09/2023
FC Hermannstadt (G)
RoC
27/09/2023
Farul Constanta (G)
Ro1
30/09/2023
CFR Cluj (G)
Ro1
05/10/2023
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
09/10/2023
Politehnica Iasi (G)
Ro1
19/10/2023
FC Botosani (G)
Ro1
23/10/2023
FC Voluntari (G)
Ro1
27/10/2023
Corvinul Hunedoara (G)
RoC
31/10/2023
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
04/11/2023
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
10/11/2023
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
27/11/2023
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
04/12/2023
Petrolul Ploiesti (G)
RoC
07/12/2023
Otelul Galati (G)
Ro1
12/12/2023
CFR Cluj (G)
Ro1
17/12/2023
FC Hermannstadt (G)
Ro1
21/12/2023
Politehnica Iasi (G)
Ro1
19/01/2024
UTA Arad (G)
Ro1
27/01/2024
CS Univ Craiova (G)
Ro1
04/02/2024
FCSB (G)
Ro1
11/02/2024
Farul Constanta (G)
Ro1
19/02/2024
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
25/02/2024
FC Botosani (G)
Ro1
29/02/2024
FC Voluntari (G)
Ro1
04/03/2024
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
08/03/2024
FCSB (G)
Ro1
17/03/2024
CFR Cluj (G)
Ro1
29/03/2024
Farul Constanta (G)
Ro1
05/04/2024
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
13/04/2024
CS Univ Craiova (G)
Ro1
20/04/2024
FCSB (G)
Ro1
27/04/2024
CFR Cluj (G)
Ro1
04/05/2024
Farul Constanta (G)
Ro1
11/05/2024
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
18/05/2024
CS Univ Craiova (G)
Ro1
25/05/2024
FC Hermannstadt (G)
Ro1
06/07/2020
Sepsi OSK (G)
Ro1
13/07/2020
Viitorul Constanta (G)
Ro1
25/07/2020
Academica Clinceni (G)
Ro1
29/07/2020
FC Voluntari (G)
Ro1
05/08/2020
CS Mioveni (G)
Ro1
09/08/2020
CS Mioveni (G)
Ro1
12/08/2020
Politehnica Iasi (G)
Ro1
23/08/2020
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
31/08/2020
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
31/08/2020
Academica Clinceni (G)
Ro1
12/09/2020
FC Hermannstadt (G)
Ro1
18/09/2020
CFR Cluj (G)
Ro1
27/09/2020
FC Botosani (G)
Ro1
04/10/2020
Academica Clinceni (G)
Cfr
10/10/2020
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
17/10/2020
UTA Arad (G)
Ro1
24/10/2020
FCSB (G)
Ro1
02/11/2020
CS Univ Craiova (G)
Ro1
06/11/2020
Sepsi OSK (G)
Ro1
23/11/2020
FC Hermannstadt (G)
RoC
27/11/2020
Astra Giurgiu (G)
Ro1
07/12/2020
Viitorul Constanta (G)
Ro1
12/12/2020
FC Voluntari (G)
Ro1
16/12/2020
Arges Pitesti (G)
Ro1
19/12/2020
Politehnica Iasi (G)
Ro1
13/01/2021
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
16/01/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
22/01/2021
FC Hermannstadt (G)
Ro1
28/01/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
01/02/2021
FC Botosani (G)
Ro1
04/02/2021
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
07/02/2021
Farul Constanta (G)
RoC
10/02/2021
UTA Arad (G)
Ro1
13/02/2021
FCSB (G)
Ro1
20/02/2021
CS Univ Craiova (G)
Ro1
27/02/2021
CS Univ Craiova (G)
RoC
02/03/2021
Sepsi OSK (G)
Ro1
05/03/2021
Astra Giurgiu (G)
Ro1
14/03/2021
Viitorul Constanta (G)
Ro1
17/03/2021
FC Voluntari (G)
Ro1
05/04/2021
Arges Pitesti (G)
Ro1
09/04/2021
FC Hermannstadt (G)
Ro1
17/04/2021
Arges Pitesti (G)
Ro1
21/04/2021
Politehnica Iasi (G)
Ro1
25/04/2021
Astra Giurgiu (G)
Ro1
28/04/2021
UTA Arad (G)
Ro1
01/05/2021
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
04/05/2021
FC Voluntari (G)
Ro1
10/05/2021
Viitorul Constanta (G)
Ro1
14/05/2021
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
19/05/2021
Viitorul Constanta (G)
Ro1
27/05/2021
Farul Constanta (G)
Cfr
30/06/2021
FCSB (G)
Cfr
03/07/2021
Miercurea Ciuc (G)
Cfr
07/07/2021
Petrolul Ploiesti (G)
Cfr
09/07/2021
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
18/07/2021
Sepsi OSK (G)
Ro1
26/07/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
31/07/2021
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
08/08/2021
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
14/08/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
20/08/2021
FC Voluntari (G)
Ro1
27/08/2021
FC Brasov (G)
Cfr
04/09/2021
CS Mioveni (G)
Ro1
10/09/2021
Farul Constanta (G)
Ro1
18/09/2021
Miercurea Ciuc (G)
RoC
22/09/2021
Arges Pitesti (G)
Ro1
25/09/2021
FCSB (G)
Ro1
01/10/2021
FC Botosani (G)
Ro1
18/10/2021
CS Univ Craiova (G)
Ro1
22/10/2021
Gaz Metan Medias (G)
RoC
26/10/2021
UTA Arad (G)
Ro1
01/11/2021
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
05/11/2021
Petrolul Ploiesti (G)
Cfr
12/11/2021
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
19/11/2021
Sepsi OSK (G)
Ro1
27/11/2021
Sepsi OSK (G)
RoC
30/11/2021
CFR Cluj (G)
Ro1
04/12/2021
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
13/12/2021
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
16/12/2021
Academica Clinceni (G)
Ro1
19/12/2021
FC Voluntari (G)
Ro1
22/01/2022
CS Mioveni (G)
Ro1
30/01/2022
Farul Constanta (G)
Ro1
05/02/2022
Arges Pitesti (G)
Ro1
09/02/2022
FCSB (G)
Ro1
13/02/2022
FC Botosani (G)
Ro1
20/02/2022
CS Univ Craiova (G)
Ro1
25/02/2022
UTA Arad (G)
Ro1
01/03/2022
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
06/03/2022
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
12/03/2022
CS Mioveni (G)
Ro1
21/03/2022
Dinamo Bucuresti (G)
Ro1
01/04/2022
Academica Clinceni (G)
Ro1
08/04/2022
FC Botosani (G)
Ro1
15/04/2022
UTA Arad (G)
Ro1
23/04/2022
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
29/04/2022
Sepsi OSK (G)
Ro1
08/05/2022
Gaz Metan Medias (G)
Ro1
13/05/2022
Concordia Chiajna (G)
Ro1
21/05/2022
Concordia Chiajna (G)
Ro1
29/05/2022
FC Botosani (G)
Ro1
18/07/2022
FC Hermannstadt (G)
Ro1
25/07/2022
Farul Constanta (G)
Ro1
29/07/2022
CFR Cluj (G)
Ro1
07/08/2022
FCSB (G)
Ro1
14/08/2022
Arges Pitesti (G)
Ro1
28/08/2022
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
31/08/2022
UTA Arad (G)
Ro1
03/09/2022
Sepsi OSK (G)
Ro1
10/09/2022
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
18/09/2022
CSA Steaua (G)
RoC
27/09/2022
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
03/10/2022
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
10/10/2022
CS Mioveni (G)
Ro1
16/10/2022
Ocna Mures (G)
RoC
19/10/2022
FC Voluntari (G)
Ro1
22/10/2022
FC Botosani (G)
Ro1
28/10/2022
FC Hermannstadt (G)
Ro1
06/11/2022
Arges Pitesti (G)
RoC
09/11/2022
Farul Constanta (G)
Ro1
12/11/2022
CS Univ Craiova (G)
Ro1
29/11/2022
CFR Cluj (G)
Ro1
04/12/2022
FC Hermannstadt (G)
RoC
07/12/2022
FCSB (G)
Ro1
11/12/2022
CS Univ Craiova (G)
Ro1
17/12/2022
Arges Pitesti (G)
Ro1
23/01/2023
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
28/01/2023
UTA Arad (G)
Ro1
03/02/2023
Sepsi OSK (G)
Ro1
13/02/2023
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
17/02/2023
Rapid Bucuresti (G)
Ro1
25/02/2023
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
28/02/2023
CS Mioveni (G)
Ro1
05/03/2023
FC Voluntari (G)
Ro1
13/03/2023
FC Botosani (G)
Ro1
18/03/2023
CS Mioveni (G)
Ro1
03/04/2023
FC Hermannstadt (G)
Ro1
09/04/2023
Arges Pitesti (G)
Ro1
17/04/2023
UTA Arad (G)
Ro1
23/04/2023
FCU 1948 Craiova (G)
Ro1
28/04/2023
Petrolul Ploiesti (G)
Ro1
05/05/2023
Univ Cluj-Napoca (G)
Ro1
13/05/2023
FC Voluntari (G)
Ro1
19/05/2023
CSA Steaua (G)
Ro2
08/08/2023
CSM Slatina (G)
Ro2
12/08/2023
Blejoi Vispeşti (G)
RoC
16/08/2023
SCM Gloria Buzau (G)
Ro2
22/08/2023
Arges Pitesti (G)
Ro2
26/08/2023
Phoenix Buziaș (G)
RoC
29/08/2023
Unirea Slobozia (G)
Ro2
03/09/2023
FC Ceahlaul (G)
Ro2
19/09/2023
Dumbravita (G)
Ro2
23/09/2023
Corvinul Hunedoara (G)
RoC
27/09/2023
Miercurea Ciuc (G)
Ro2
30/09/2023
AFC Progresul (G)
Ro2
07/10/2023
Corvinul Hunedoara (G)
Ro2
22/10/2023
FCM Resita (G)
Ro2
28/10/2023
Petrolul Ploiesti (G)
RoC
31/10/2023
Viitorul Târgu Jiu (G)
Ro2
04/11/2023
CS Mioveni (G)
Ro2
09/11/2023
CS Tunari (G)
Ro2
25/11/2023
Concordia Chiajna (G)
Ro2
03/12/2023
FC Hermannstadt (G)
RoC
07/12/2023
CS Metaloglobus (G)
Ro2
24/02/2024
Unirea Dej (G)
Ro2
02/03/2024
FCM Alexandria (G)
Ro2
09/03/2024
Viitorul Selimbar (G)
Ro2
16/03/2024
CS Tunari (G)
Ro2
30/03/2024
Concordia Chiajna (G)
Ro2
06/04/2024
Viitorul Târgu Jiu (G)
Ro2
13/04/2024
CSA Steaua (G)
Ro2
20/04/2024
AFC Progresul (G)
Ro2
27/04/2024
CSM Slatina (G)
Ro2
11/05/2024
Pokaż wszystkie
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program