Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
13
Piłka nożna
Prognozy na dziś
404
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
11
Prognozy na jutro
315
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
626
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
54
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
86
Amerykański
120
Afrykanin
20
Azjatycki
50
Australijski
10
Międzynarodowy
16
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
8
Copa America
8
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Atlanta United
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
ATL - HOU,
01:30
Us1
Toronto FC
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
TFC - CHI,
01:30
Us1
Inter Miami CF
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
PHI - INM,
01:30
Us1
Los Angeles FC
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
ORL - LAF,
01:30
Us1
New York Red Bulls
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
NYR - NAS,
01:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
NER - VAN,
01:30
Us1
Real Salt Lake
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
MTL - RSL,
01:30
Us1
Charlotte FC
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 01:30
CHA - DCU,
01:30
Us1
FC Dallas
48%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 02:30
DAL - SLC,
02:30
Us1
Colorado Rapids
39%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 03:30
CLR - AUS,
03:30
Us1
Los Angeles Galaxy
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 04:30
LAG - SKC,
04:30
Us1
FC Cincinnati
56%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 04:30
SJE - CIN,
04:30
Us1
Minnesota United
38%
Prawdopodobieństwo wygranej
16/06/2024 04:30
SEA - MIN,
04:30
Us1
RB Bragantino
46%
Prawdopodobieństwo remisu
15/06/2024 23:30
RBB - JUV,
23:30
Br1
Fluminense
43%
Prawdopodobieństwo remisu
16/06/2024 02:00
FLU - ACG,
02:00
Br1
Nacional (URU)
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/06/2024 22:30
NAC - LIV,
22:30
Uy1
CA Rentistas
37%
Prawdopodobieństwo wygranej
15/06/2024 23:00
REN - ASC,
23:00
Uy2
json_m
Prognoza
Partizan Salihorsk
-
FK Slutsk-2
W
W
W
W
W
D
01/08/2021 16:00 GMT
1
6 - 0
FT
W
L
D
L
L
W
Białoruś Second League
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
42
30
28
1
2
-
0
2 - 0
2.10
-
-
-
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
58
42
Pon.
2.10
2 - 0
2.10
-
-
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
34
38
28
X
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
16%
X
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
51
49
Nie
2
-
0
2 - 0
2.10
-
-
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
72%
1X
2
-
0
2 - 0
2.10
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
36%
Gospodarze -1
2
-
0
2 - 0
2.10
-
FT
6 - 0
(3 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 14, Minsk Region South
By3
Partizan Salihorsk
FK Slutsk-2
01/08/2021 16:00
2
-
0
2 - 0
2.10
FT
6 - 0
(3 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
02/06
2021
FK Slutsk-2
1 - 6
(0 - 3)
Partizan Salihorsk
By3
1
100%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Klasyfikacja 01/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
28
10
9
1
0
64
5
59
2
Ivatsevichi
25
10
8
1
1
43
10
33
3
FK Luninets
24
10
8
0
2
25
13
12
4
FK Ivanovo
13
10
4
1
5
21
37
-16
5
Pripyat Olshany
12
9
4
0
5
23
29
-6
6
Nadezhda Gorodishche
10
11
3
1
7
20
31
-11
7
Granit Mikashevichi
4
10
1
1
8
16
41
-25
8
DUSSH Stolin
1
10
0
1
9
7
53
-46
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
27
10
9
0
1
67
6
61
2
Niva Dolbizno
25
10
8
1
1
54
8
46
3
BZHS Brest
20
10
6
2
2
48
13
35
4
Krechet Bereza
14
10
4
2
4
14
23
-9
5
FK Kobrin
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
FK Vysokoe
6
10
1
3
6
11
47
-36
7
FK Pruzhany
6
9
2
0
7
13
56
-43
8
FK Drohichyn
4
10
1
1
8
12
51
-39
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
MKK-Dnepr
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ostrovets FC
37
13
12
1
0
89
5
84
2
Cementnik
25
14
7
4
3
33
15
18
3
FK Slonim Siti
24
14
7
3
4
41
25
16
4
HCS-Olympia
23
13
6
5
2
37
20
17
5
FSK Grodnensky
22
13
7
1
5
19
41
-22
6
Smena Volkovysk
20
14
5
5
4
35
31
4
7
FK Shchuchyn
20
13
5
5
3
27
30
-3
8
FK Lida-2
19
12
5
4
3
23
28
-5
9
FK Svislach
16
14
4
4
6
21
44
-23
10
Chayka Zelva
15
13
5
0
8
21
30
-9
11
Neman Mosty
13
13
4
1
8
13
24
-11
12
FK Oshmyany
9
14
3
0
11
18
50
-32
13
Belaya Rus
1
14
0
1
13
9
43
-34
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FC Molodechno
33
12
11
0
1
70
8
62
2
FK Kolos
29
13
9
2
2
35
12
23
3
FK Uzda
29
13
9
2
2
43
21
22
4
SMI Autotrans
26
13
8
2
3
57
31
26
5
Falko Cherkassy
23
14
7
2
5
31
28
3
6
FC Smolevichi
19
14
6
1
7
45
29
16
7
Livadija
14
14
4
2
8
24
48
-24
8
Viliya Vileyka
7
13
2
1
10
24
42
-18
9
FK Krupki
7
13
2
1
10
21
61
-40
10
Berezino
4
13
1
1
11
16
86
-70
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
BGU Minsk
33
13
10
3
0
51
5
46
2
Partizan Salihorsk
27
12
8
3
1
36
8
28
3
Neman Stolbtsy
24
13
8
0
5
47
18
29
4
Viktoriya Maryina Horka
23
13
7
2
4
36
24
12
5
FK Kletsk
21
12
6
3
3
19
22
-3
6
Energetik-BGATU
20
12
6
2
4
33
28
5
7
Starye Dorogi
13
13
3
4
6
18
28
-10
8
Stroitel Kopyl
12
12
3
3
6
19
25
-6
9
FK Slutsk-2
10
12
2
4
6
21
45
-24
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
13
1
1
11
10
59
-49
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Dnepr Mogilev II
33
11
11
0
0
39
7
32
2
FK Osipovichi
24
11
8
0
3
39
12
27
3
Gorki
18
11
6
0
5
25
16
9
4
Belshina II
15
11
5
0
6
21
19
2
5
FK Krasnopole
13
11
4
1
6
15
30
-15
6
Spartak Shklov
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
11
1
2
8
7
41
-34
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
PAR
meczy
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
25/07
2021
Viktoriya Maryina Horka
1 - 3
(1 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
17/07
2021
FK Lyuban
0 - 5
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
10/07
2021
FK Kletsk
0 - 5
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
04/07
2021
Partizan Salihorsk
3 - 0
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
01/07
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 6
(0 - 4)
Partizan Salihorsk
By3
23/06
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(1 - 0)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
19/06
2021
Starye Dorogi
1 - 1
(0 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
16/06
2021
Partizan Salihorsk
0 - 0
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
13/06
2021
Energetik-BGATU
1 - 0
(1 - 0)
Partizan Salihorsk
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
02/06
2021
FK Slutsk-2
1 - 6
(0 - 3)
Partizan Salihorsk
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
16/05
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(0 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
01/05
2021
Partizan Salihorsk
4 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,4,1,14],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_373":[8,3,1,12],"lg_373_6":[5,1,null,6],"lg_304":[1,1,null,2],"lg_304_6":[1,1,null,2]}
FK
meczy
Wszystkie
25/07
2021
Starye Dorogi
1 - 2
(0 - 1)
FK Slutsk-2
By3
18/07
2021
FK Slutsk-2
1 - 6
(1 - 5)
BGU Minsk
By3
11/07
2021
FK Slutsk-2
0 - 0
(0 - 0)
Energetik-BGATU
By3
03/07
2021
Stroitel Kopyl
6 - 1
(3 - 0)
FK Slutsk-2
By3
30/06
2021
FK Slutsk-2
2 - 8
(0 - 5)
Neman Stolbtsy
By3
27/06
2021
FK Slutsk-2
6 - 1
(3 - 0)
FC Veras Nesvizh
By3
16/06
2021
FK Slutsk-2
1 - 1
(0 - 0)
Viktoriya Maryina Horka
By3
12/06
2021
FK Slutsk-2
3 - 3
(3 - 0)
FK Lyuban
By3
05/06
2021
FK Kletsk
2 - 2
(1 - 0)
FK Slutsk-2
By3
02/06
2021
FK Slutsk-2
1 - 6
(0 - 3)
Partizan Salihorsk
By3
16/05
2021
FK Slutsk-2
1 - 5
(1 - 2)
Starye Dorogi
By3
01/05
2021
BGU Minsk
6 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,4,6,12],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,4,6,12],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
PAR
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Second League
Belarusian Cup
04/07
2021
Partizan Salihorsk
3 - 0
(1 - 0)
Neman Stolbtsy
By3
23/06
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(1 - 0)
FC Sputnik Rechitsa
ByC
16/06
2021
Partizan Salihorsk
0 - 0
(0 - 0)
BGU Minsk
By3
06/06
2021
Partizan Salihorsk
2 - 0
(0 - 0)
Stroitel Kopyl
By3
16/05
2021
Partizan Salihorsk
1 - 1
(0 - 1)
Viktoriya Maryina Horka
By3
01/05
2021
Partizan Salihorsk
4 - 2
( - )
FK Lyuban
By3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
3
50%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[3,3,0,6],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_373":[3,2,null,5],"lg_373_6":[3,2,null,5],"lg_304":[null,1,null,1],"lg_304_6":[null,1,null,1]}
FK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
25/07
2021
Starye Dorogi
1 - 2
(0 - 1)
FK Slutsk-2
By3
03/07
2021
Stroitel Kopyl
6 - 1
(3 - 0)
FK Slutsk-2
By3
05/06
2021
FK Kletsk
2 - 2
(1 - 0)
FK Slutsk-2
By3
01/05
2021
BGU Minsk
6 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
Zwycięstwa
1
25%
Remisy
1
25%
Przegrane
2
50%
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_373":[1,1,2,4],"lg_373_6":[1,1,2,4]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Partizan Salihorsk
Rozegrane mecze:
14
FK Slutsk-2
Rozegrane mecze:
12
Bramki
(Strzelone/Stracone)
40
2.86
0.64
9
21
1.75
3.75
45
Pon./Pow.
1.5
2
12
14%
86%
1
11
8%
92%
2.5
6
8
43%
57%
2
10
17%
83%
3.5
8
6
57%
43%
3
9
25%
75%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
7
7
50%
50%
11
1
92%
8%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
6
8
43%
57%
1
11
8%
92%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
12
2
86%
14%
11
1
92%
8%
PAR
następne mecze
Trudność
FK
Łatwo 1
Ciężko 5
FK Slutsk-2 (G)
By3
01/08/2021
FC Veras Nesvizh (G)
By3
08/08/2021
Stroitel Kopyl (G)
By3
15/08/2021
Energetik-BGATU (G)
By3
18/08/2021
1
BGU Minsk (G)
By3
22/08/2021
2
Starye Dorogi (G)
By3
25/08/2021
Partizan Salihorsk (G)
By3
01/08/2021
Neman Stolbtsy (G)
By3
08/08/2021
1
FK Kletsk (G)
By3
14/08/2021
FK Lyuban (G)
By3
18/08/2021
Viktoriya Maryina Horka (G)
By3
22/08/2021
3
FC Veras Nesvizh (G)
By3
29/08/2021
Pokaż wszystkie
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program