Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
15
Piłka nożna
Prognozy na dziś
129
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
9
Prognozy na jutro
90
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
872
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
1788
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
19
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
41
Top Europejski
37
Europejski
398
Amerykański
56
Afrykanin
29
Azjatycki
119
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
Bundesliga
9
Serie A
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
10
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
2
Liga Europy
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
47%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 21:00
PNE - LEI,
21:00
CH
Brommapojkarna
36%
Prawdopodobieństwo remisu
29/04/2024 19:00
BRO - GOT,
19:00
Se1
ADO Den Haag
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 20:00
JON - ADO,
20:00
Nl2
Palmeiras
39%
Prawdopodobieństwo remisu
30/04/2024 01:00
SAP - PAL,
01:00
Br1
Racing Ferrol
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/04/2024 20:30
FER - CD ,
20:30
Es2
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
Mecz centrum
Motherwell
-
Aberdeen
2°C
D
W
L
D
D
L
13/03/2020 20:45 GMT
X
Prawdopodobieństwo remisu
36%
W
D
W
L
D
L
Szkocja Premiership
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Strzelcy
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
30
36
34
X
2
-
2
2 - 2
3.33
2°
3.21
2.70
3.21
2.71
1
-1
1
Postp.
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
33
67
Pow.
3.33
2 - 2
3.33
2°
2.35
1.64
2.35
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
39
37
23
1
2°
-
Postp.
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
14%
1
X
2
-
2
2 - 2
2°
14.00
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
32
68
Tak
2
-
2
2 - 2
3.33
2°
2.00
2.00
1.78
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
70%
X2
2
-
2
2 - 2
3.33
2°
1.48
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
66%
Gospodarze +0.25
2
-
2
2 - 2
3.33
2°
1.65
Postp.
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 31, 1st Phase
Sc1
Motherwell
Aberdeen
13/03/2020
24%
19%
19%
Cosgrove
Donnelly
Long
2
-
2
2 - 2
3.33
2°
-
-
-
Postp.
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
Premiership
FA Cup
League Cup
22/01
2020
Aberdeen
0 - 1
(0 - 1)
Motherwell
Sc1
19/10
2019
Motherwell
0 - 3
(0 - 1)
Aberdeen
Sc1
03/04
2019
Aberdeen
3 - 1
(1 - 1)
Motherwell
Sc1
24/11
2018
Motherwell
3 - 0
(2 - 0)
Aberdeen
Sc1
22/09
2018
Aberdeen
1 - 0
(1 - 0)
Motherwell
Sc1
14/04
2018
Motherwell
3 - 0
( - )
Aberdeen
FA
03/04
2018
Motherwell
0 - 2
(0 - 0)
Aberdeen
Sc1
18/11
2017
Aberdeen
0 - 2
(0 - 1)
Motherwell
Sc1
24/09
2017
Motherwell
0 - 1
(0 - 0)
Aberdeen
Sc1
21/09
2017
Motherwell
3 - 0
( - )
Aberdeen
ScC
11/03
2017
Aberdeen
1 - 0
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
15/02
2017
Aberdeen
7 - 2
(4 - 0)
Motherwell
Sc1
23/12
2016
Motherwell
1 - 3
(1 - 2)
Aberdeen
Sc1
30/04
2016
Aberdeen
4 - 1
(2 - 0)
Motherwell
Sc1
19/03
2016
Motherwell
2 - 1
(0 - 1)
Aberdeen
Sc1
24/10
2015
Aberdeen
1 - 1
(1 - 0)
Motherwell
Sc1
15/08
2015
Motherwell
1 - 2
(1 - 1)
Aberdeen
Sc1
13/03
2015
Aberdeen
2 - 1
(0 - 1)
Motherwell
Sc1
04/01
2015
Motherwell
0 - 2
(0 - 1)
Aberdeen
Sc1
24/10
2014
Aberdeen
1 - 0
(1 - 0)
Motherwell
Sc1
11/05
2014
Aberdeen
0 - 1
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
25/01
2014
Motherwell
2 - 2
(0 - 0)
Aberdeen
Sc1
26/12
2013
Aberdeen
0 - 1
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
30/10
2013
Motherwell
0 - 2
( - )
Aberdeen
ScC
11/08
2013
Motherwell
1 - 3
(1 - 0)
Aberdeen
Sc1
09/03
2013
Aberdeen
0 - 0
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
26/12
2012
Motherwell
4 - 1
(3 - 1)
Aberdeen
Sc1
11/12
2012
Motherwell
1 - 2
( - )
Aberdeen
FA
01/12
2012
Aberdeen
1 - 1
( - )
Motherwell
FA
23/09
2012
Aberdeen
3 - 3
(1 - 1)
Motherwell
Sc1
17/03
2012
Motherwell
1 - 0
(1 - 0)
Aberdeen
Sc1
11/03
2012
Motherwell
1 - 2
( - )
Aberdeen
FA
19/11
2011
Aberdeen
1 - 2
(1 - 1)
Motherwell
Sc1
24/09
2011
Motherwell
1 - 0
(0 - 0)
Aberdeen
Sc1
02/04
2011
Motherwell
2 - 1
(1 - 0)
Aberdeen
Sc1
15/02
2011
Aberdeen
1 - 2
(1 - 1)
Motherwell
Sc1
18/09
2010
Motherwell
1 - 1
(1 - 0)
Aberdeen
Sc1
30/01
2010
Aberdeen
0 - 3
(0 - 1)
Motherwell
Sc1
21/11
2009
Motherwell
1 - 1
(1 - 0)
Aberdeen
Sc1
29/08
2009
Aberdeen
0 - 0
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
04/04
2009
Motherwell
1 - 1
(1 - 0)
Aberdeen
Sc1
29/11
2008
Aberdeen
2 - 0
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
16/08
2008
Motherwell
0 - 1
(0 - 0)
Aberdeen
Sc1
10/05
2008
Motherwell
2 - 1
(0 - 0)
Aberdeen
Sc1
27/02
2008
Aberdeen
1 - 1
(1 - 0)
Motherwell
Sc1
15/12
2007
Motherwell
3 - 0
(3 - 0)
Aberdeen
Sc1
15/09
2007
Aberdeen
1 - 2
(0 - 2)
Motherwell
Sc1
13/03
2007
Motherwell
0 - 2
( - )
Aberdeen
Sc1
11/11
2006
Aberdeen
2 - 1
( - )
Motherwell
Sc1
12/08
2006
Motherwell
0 - 2
( - )
Aberdeen
Sc1
25/03
2006
Aberdeen
2 - 2
( - )
Motherwell
Sc1
26/12
2005
Motherwell
3 - 1
( - )
Aberdeen
Sc1
08/11
2005
Motherwell
1 - 0
( - )
Aberdeen
ScC
01/10
2005
Aberdeen
2 - 2
( - )
Motherwell
Sc1
23/04
2005
Motherwell
0 - 1
( - )
Aberdeen
Sc1
09/04
2005
Aberdeen
1 - 3
( - )
Motherwell
Sc1
03/01
2005
Motherwell
0 - 0
( - )
Aberdeen
Sc1
23/10
2004
Aberdeen
2 - 1
( - )
Motherwell
Sc1
18/04
2004
Aberdeen
0 - 2
( - )
Motherwell
Sc1
24/02
2004
Motherwell
1 - 0
( - )
Aberdeen
Sc1
01/11
2003
Aberdeen
0 - 3
( - )
Motherwell
Sc1
17/05
2003
Motherwell
2 - 3
( - )
Aberdeen
Sc1
08/03
2003
Motherwell
0 - 1
( - )
Aberdeen
Sc1
07/12
2002
Aberdeen
1 - 1
( - )
Motherwell
Sc1
05/10
2002
Motherwell
1 - 2
( - )
Aberdeen
Sc1
24/11
2001
Motherwell
3 - 2
( - )
Aberdeen
Sc1
10/11
2001
Aberdeen
1 - 0
( - )
Motherwell
Sc1
18/08
2001
Aberdeen
4 - 2
( - )
Motherwell
Sc1
05/05
2001
Motherwell
0 - 2
( - )
Aberdeen
Sc1
10/02
2001
Motherwell
0 - 1
( - )
Aberdeen
Sc1
25/11
2000
Aberdeen
3 - 3
( - )
Motherwell
Sc1
27/08
2000
Motherwell
1 - 1
( - )
Aberdeen
Sc1
Motherwell
3
50%
Remisy
0
0%
Aberdeen
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[25,16,31,72],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_24":[22,15,28,65],"lg_24_6":[2,null,4,6],"lg_262":[1,1,2,4],"lg_262_6":[1,1,2,4],"lg_299":[2,null,1,3],"lg_299_6":[2,null,1,3]}
Klasyfikacja 13/03/2020
1st Phase
1st Phase
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Celtic FC
80
30
26
2
2
89
19
70
2
Rangers FC
67
29
21
4
4
64
19
45
3
Motherwell FC
46
30
14
4
12
41
38
3
4
Aberdeen FC
45
30
12
9
9
40
36
4
5
Livingston FC
39
30
10
9
11
41
39
2
6
Hibernian FC
37
30
9
10
11
42
49
-7
7
St Johnstone
36
29
8
12
9
28
46
-18
8
Kilmarnock FC
33
30
9
6
15
31
41
-10
9
St. Mirren
29
30
7
8
15
24
41
-17
10
Ross County
29
30
7
8
15
29
60
-31
11
Hamilton Academical
27
30
6
9
15
30
50
-20
12
Hearts FC
23
30
4
11
15
31
52
-21
Champions League
Europa League
Relegation Play-off
Relegation
MOT
meczy
Wszystkie
Premiership
FA Cup
07/03
2020
Hearts
1 - 1
(0 - 1)
Motherwell
Sc1
04/03
2020
Motherwell
4 - 1
(2 - 1)
Ross County
Sc1
25/02
2020
Motherwell
1 - 2
(1 - 0)
St Mirren
Sc1
22/02
2020
Hamilton Academical
0 - 0
(0 - 0)
Motherwell
Sc1
18/02
2020
Motherwell
4 - 4
(1 - 4)
St Mirren
FA
12/02
2020
St Johnstone
2 - 1
(1 - 1)
Motherwell
Sc1
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_24":[1,2,2,5],"lg_24_6":[1,2,2,5],"lg_262":[null,1,null,1],"lg_262_6":[null,1,null,1]}
ABE
meczy
Wszystkie
Premiership
FA Cup
07/03
2020
Aberdeen
3 - 1
(0 - 1)
Hibernian
Sc1
04/03
2020
Kilmarnock
2 - 2
(2 - 1)
Aberdeen
Sc1
29/02
2020
St Mirren
0 - 2
(0 - 1)
Aberdeen
FA
22/02
2020
Aberdeen
1 - 2
(1 - 1)
Ross County
Sc1
19/02
2020
Kilmarnock
1 - 1
(1 - 0)
Aberdeen
FA
16/02
2020
Aberdeen
1 - 2
(1 - 1)
Celtic
Sc1
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
2
33%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_24":[1,1,2,4],"lg_24_6":[1,1,2,4],"lg_262":[1,1,null,2],"lg_262_6":[1,1,null,2]}
MOT
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Premiership
FA Cup
04/03
2020
Motherwell
4 - 1
(2 - 1)
Ross County
Sc1
25/02
2020
Motherwell
1 - 2
(1 - 0)
St Mirren
Sc1
18/02
2020
Motherwell
4 - 4
(1 - 4)
St Mirren
FA
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_24":[1,null,1,2],"lg_24_6":[1,null,1,2],"lg_262":[null,1,null,1],"lg_262_6":[null,1,null,1]}
ABE
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Premiership
FA Cup
04/03
2020
Kilmarnock
2 - 2
(2 - 1)
Aberdeen
Sc1
29/02
2020
St Mirren
0 - 2
(0 - 1)
Aberdeen
FA
19/02
2020
Kilmarnock
1 - 1
(1 - 0)
Aberdeen
FA
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
2
67%
Przegrane
0
0%
{"lg_-1":[1,2,0,3],"lg_-1_6":[1,2,0,3],"lg_24":[null,1,null,1],"lg_24_6":[null,1,null,1],"lg_262":[1,1,null,2],"lg_262_6":[1,1,null,2]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Motherwell
Rozegrane mecze:
6
Aberdeen
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
11
1.83
1.67
10
10
1.67
1.33
8
Pon./Pow.
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
MOT
następne mecze
Trudność
ABE
Łatwo 1
Ciężko 5
Aberdeen (G)
Sc1
13/03/2020
3
Kilmarnock (G)
Sc1
21/03/2020
4
Rangers (G)
Sc1
04/04/2020
5
Rangers (G)
Cfr
22/07/2020
1
Hamilton Academical (G)
Cfr
25/07/2020
3
Ross County (G)
Sc1
03/08/2020
2
Motherwell (G)
Sc1
13/03/2020
3
Livingston (G)
Sc1
21/03/2020
1
Hearts (G)
Sc1
04/04/2020
4
Rangers (G)
Sc1
01/08/2020
5
St Johnstone (G)
Sc1
20/08/2020
2
Livingston (G)
Sc1
23/08/2020
1
Dundee United (G)
Sc1
08/08/2020
5
Livingston (G)
Sc1
12/08/2020
1
Hibernian (G)
Sc1
15/08/2020
3
Hamilton Academical (G)
Sc1
22/08/2020
3
Glentoran Belfast (G)
UEL
27/08/2020
1
Celtic (G)
Sc1
30/08/2020
5
St Johnstone (G)
Sc1
12/09/2020
2
Coleraine FC (G)
UEL
17/09/2020
2
Aberdeen (G)
Sc1
20/09/2020
3
Hapoel Beer Sheva (G)
UEL
24/09/2020
2
Rangers (G)
Sc1
27/09/2020
5
Kilmarnock (G)
Sc1
02/10/2020
4
St Mirren (G)
Sc1
17/10/2020
3
Ross County (G)
Sc1
24/10/2020
2
Livingston (G)
Sc1
31/10/2020
1
Celtic (G)
Sc1
08/11/2020
5
St Johnstone (G)
Sc1
21/11/2020
2
St Johnstone (G)
ScC
28/11/2020
2
Hibernian (G)
Sc1
05/12/2020
3
St Mirren (G)
Sc1
12/12/2020
3
Rangers (G)
Sc1
19/12/2020
5
Aberdeen (G)
Sc1
23/12/2020
3
Dundee United (G)
Sc1
26/12/2020
5
Kilmarnock (G)
Sc1
30/12/2020
4
Hamilton Academical (G)
Sc1
02/01/2021
3
St Mirren (G)
Sc1
09/01/2021
3
Rangers (G)
Sc1
17/01/2021
5
Aberdeen (G)
Sc1
23/01/2021
3
Ross County (G)
Sc1
27/01/2021
2
Dundee United (G)
Sc1
03/02/2021
5
Celtic (G)
Sc1
06/02/2021
5
Kilmarnock (G)
Sc1
10/02/2021
4
Hamilton Academical (G)
Sc1
13/02/2021
3
St Johnstone (G)
Sc1
20/02/2021
2
St Mirren (G)
Sc1
24/02/2021
3
Hibernian (G)
Sc1
27/02/2021
3
Livingston (G)
Sc1
06/03/2021
1
Kilmarnock (G)
Sc1
20/03/2021
4
Formartine United (G)
FA
03/04/2021
St Mirren (G)
Sc1
10/04/2021
3
Greenock Morton (G)
FA
16/04/2021
2
Hamilton Academical (G)
Sc1
21/04/2021
3
Hibernian (G)
FA
24/04/2021
3
Kilmarnock (G)
Sc1
01/05/2021
4
Dundee United (G)
Sc1
12/05/2021
5
Ross County (G)
Sc1
16/05/2021
2
Millwall (G)
Cfr
10/07/2021
3
Queen's Park FC (G)
ScC
14/07/2021
2
Queen of the South (G)
ScC
17/07/2021
1
Airdrieonians FC (G)
ScC
21/07/2021
2
Annan Athletic (G)
ScC
24/07/2021
2
Hibernian (G)
Sc1
01/08/2021
3
St Johnstone (G)
Sc1
08/08/2021
2
Dundee (G)
ScC
14/08/2021
1
Livingston (G)
Sc1
21/08/2021
1
Dundee (G)
Sc1
28/08/2021
1
Aberdeen (G)
Sc1
11/09/2021
3
Rangers (G)
Sc1
19/09/2021
5
Ross County (G)
Sc1
25/09/2021
2
Hearts (G)
Sc1
02/10/2021
4
Celtic (G)
Sc1
16/10/2021
5
Dundee United (G)
Sc1
23/10/2021
5
St Mirren (G)
Sc1
27/10/2021
3
Rangers (G)
Sc1
31/10/2021
5
Aberdeen (G)
Sc1
06/11/2021
3
Hearts (G)
Sc1
20/11/2021
4
Dundee (G)
Sc1
27/11/2021
1
Dundee United (G)
Sc1
30/11/2021
5
Hibernian (G)
Sc1
04/12/2021
3
Celtic (G)
Sc1
12/12/2021
5
St Johnstone (G)
Sc1
18/12/2021
2
Livingston (G)
Sc1
26/12/2021
1
Ross County (G)
Sc1
18/01/2022
2
Greenock Morton (G)
FA
22/01/2022
2
Hibernian (G)
Sc1
26/01/2022
3
Hearts (G)
Sc1
29/01/2022
4
St Mirren (G)
Sc1
01/02/2022
3
Celtic (G)
Sc1
06/02/2022
5
Dundee United (G)
Sc1
09/02/2022
5
Aberdeen (G)
FA
12/02/2022
3
Aberdeen (G)
Sc1
19/02/2022
3
Rangers (G)
Sc1
27/02/2022
5
Ross County (G)
Sc1
02/03/2022
2
Dundee (G)
Sc1
05/03/2022
1
Hibernian (G)
FA
13/03/2022
3
St Johnstone (G)
Sc1
19/03/2022
2
St Mirren (G)
Sc1
02/04/2022
3
Livingston (G)
Sc1
09/04/2022
1
Rangers (G)
Sc1
23/04/2022
5
Dundee United (G)
Sc1
30/04/2022
5
Ross County (G)
Sc1
07/05/2022
2
Hearts (G)
Sc1
11/05/2022
4
Celtic (G)
Sc1
14/05/2022
5
Sligo Rovers (G)
ECL
21/07/2022
1
Sligo Rovers (G)
ECL
28/07/2022
1
St Mirren (G)
Sc1
31/07/2022
3
St Johnstone (G)
Sc1
06/08/2022
2
Aberdeen (G)
Sc1
13/08/2022
3
Livingston (G)
Sc1
20/08/2022
1
Kilmarnock (G)
Sc1
27/08/2022
4
Inverness CT (G)
ScC
31/08/2022
2
Dundee United (G)
Sc1
03/09/2022
5
Hearts (G)
Sc1
18/09/2022
4
Celtic (G)
Sc1
01/10/2022
5
Ross County (G)
Sc1
04/10/2022
2
Hibernian (G)
Sc1
08/10/2022
3
Rangers (G)
Sc1
16/10/2022
5
Celtic (G)
ScC
19/10/2022
5
Aberdeen (G)
Sc1
22/10/2022
3
Dundee United (G)
Sc1
29/10/2022
5
Hearts (G)
Sc1
06/11/2022
4
Celtic (G)
Sc1
09/11/2022
5
St Johnstone (G)
Sc1
12/11/2022
2
Kilmarnock (G)
Sc1
23/12/2022
4
Rangers (G)
Sc1
28/12/2022
5
Livingston (G)
Sc1
02/01/2023
1
Hibernian (G)
Sc1
08/01/2023
3
Ross County (G)
Sc1
14/01/2023
2
Arbroath FC (G)
FA
21/01/2023
1
St Mirren (G)
Sc1
28/01/2023
3
St Johnstone (G)
Sc1
01/02/2023
2
Aberdeen (G)
Sc1
04/02/2023
3
Raith Rovers (G)
FA
11/02/2023
2
St Mirren (G)
Sc1
15/02/2023
3
Hearts (G)
Sc1
19/02/2023
4
Kilmarnock (G)
Sc1
25/02/2023
4
Ross County (G)
Sc1
04/03/2023
2
Rangers (G)
Sc1
18/03/2023
5
Hibernian (G)
Sc1
01/04/2023
3
Livingston (G)
Sc1
08/04/2023
1
Dundee United (G)
Sc1
15/04/2023
5
Celtic (G)
Sc1
22/04/2023
5
Kilmarnock (G)
Sc1
06/05/2023
4
St Johnstone (G)
Sc1
13/05/2023
2
Ross County (G)
Sc1
20/05/2023
2
Livingston (G)
Sc1
24/05/2023
1
Dundee United (G)
Sc1
28/05/2023
5
Elgin City (G)
ScC
15/07/2023
1
Queen of the South (G)
ScC
18/07/2023
1
Queen's Park FC (G)
ScC
22/07/2023
2
East Fife (G)
ScC
29/07/2023
2
Dundee (G)
Sc1
05/08/2023
1
Hibernian (G)
Sc1
13/08/2023
3
St Mirren (G)
ScC
19/08/2023
3
Kilmarnock (G)
Sc1
26/08/2023
4
Hearts (G)
Sc1
03/09/2023
4
St Mirren (G)
Sc1
16/09/2023
3
Rangers (G)
Sc1
24/09/2023
5
Celtic (G)
Sc1
30/09/2023
5
Livingston (G)
Sc1
07/10/2023
1
Ross County (G)
Sc1
28/10/2023
2
Aberdeen (G)
Sc1
01/11/2023
3
Kilmarnock (G)
Sc1
04/11/2023
4
St Johnstone (G)
Sc1
07/11/2023
2
Hearts (G)
Sc1
11/11/2023
4
Celtic (G)
Sc1
25/11/2023
5
Dundee (G)
Sc1
02/12/2023
1
Ross County (G)
Sc1
05/12/2023
2
St Johnstone (G)
Sc1
09/12/2023
2
St Mirren (G)
Sc1
16/12/2023
3
Rangers (G)
Sc1
24/12/2023
5
Livingston (G)
Sc1
30/12/2023
1
Hibernian (G)
Sc1
02/01/2024
3
Alloa Athletic (G)
FA
20/01/2024
2
St Johnstone (G)
Sc1
27/01/2024
2
Kilmarnock (G)
Sc1
03/02/2024
4
Ross County (G)
Sc1
06/02/2024
2
Greenock Morton (G)
FA
09/02/2024
2
Aberdeen (G)
Sc1
14/02/2024
3
Hearts (G)
Sc1
17/02/2024
4
Celtic (G)
Sc1
25/02/2024
5
Livingston (G)
Sc1
28/02/2024
1
Rangers (G)
Sc1
02/03/2024
5
Aberdeen (G)
Sc1
16/03/2024
3
St Mirren (G)
Sc1
30/03/2024
3
Dundee (G)
Sc1
06/04/2024
1
Hibernian (G)
Sc1
13/04/2024
3
NSÍ Runavík (G)
UEL
27/08/2020
1
Hibernian (G)
Sc1
30/08/2020
3
Kilmarnock (G)
Sc1
12/09/2020
4
Viking FK (G)
UEL
17/09/2020
4
Motherwell (G)
Sc1
20/09/2020
3
Sporting CP (G)
UEL
24/09/2020
3
Ross County (G)
Sc1
27/09/2020
2
St Mirren (G)
Sc1
02/10/2020
3
Dundee United (G)
Sc1
17/10/2020
5
Hamilton Academical (G)
Sc1
20/10/2020
3
Celtic (G)
Sc1
25/10/2020
5
Celtic (G)
FA
01/11/2020
5
Hibernian (G)
Sc1
06/11/2020
3
Rangers (G)
Sc1
22/11/2020
5
Hamilton Academical (G)
Sc1
25/11/2020
3
St Mirren (G)
ScC
28/11/2020
3
St Mirren (G)
Sc1
05/12/2020
3
Ross County (G)
Sc1
12/12/2020
2
Kilmarnock (G)
Sc1
20/12/2020
4
Motherwell (G)
Sc1
23/12/2020
3
St Johnstone (G)
Sc1
26/12/2020
2
Dundee United (G)
Sc1
02/01/2021
5
Rangers (G)
Sc1
10/01/2021
5
Ross County (G)
Sc1
16/01/2021
2
Motherwell (G)
Sc1
23/01/2021
3
St Johnstone (G)
Sc1
27/01/2021
2
Livingston (G)
Sc1
30/01/2021
1
Livingston (G)
Sc1
02/02/2021
1
Hibernian (G)
Sc1
06/02/2021
3
St Mirren (G)
Sc1
13/02/2021
3
Celtic (G)
Sc1
17/02/2021
5
Kilmarnock (G)
Sc1
20/02/2021
4
Celtic (G)
Sc1
27/02/2021
5
Hamilton Academical (G)
Sc1
06/03/2021
3
Dundee United (G)
Sc1
20/03/2021
5
Dumbarton FC (G)
FA
03/04/2021
2
St Johnstone (G)
Sc1
10/04/2021
2
Livingston (G)
FA
17/04/2021
1
Celtic (G)
Sc1
21/04/2021
5
Dundee United (G)
FA
25/04/2021
5
Livingston (G)
Sc1
01/05/2021
1
Hibernian (G)
Sc1
12/05/2021
3
Rangers (G)
Sc1
15/05/2021
5
Inverness CT (G)
Cfr
08/07/2021
2
St Johnstone (G)
Cfr
16/07/2021
2
Reading (G)
Cfr
16/07/2021
3
BK Häcken (G)
ECL
22/07/2021
4
BK Häcken (G)
ECL
29/07/2021
4
Dundee United (G)
Sc1
01/08/2021
5
Breidablik (G)
ECL
05/08/2021
1
Livingston (G)
Sc1
08/08/2021
1
Breidablik (G)
ECL
12/08/2021
1
Raith Rovers (G)
ScC
15/08/2021
2
Qarabag FK (G)
ECL
19/08/2021
3
Hearts (G)
Sc1
22/08/2021
4
Qarabag FK (G)
ECL
26/08/2021
3
Ross County (G)
Sc1
29/08/2021
2
Motherwell (G)
Sc1
11/09/2021
3
St Johnstone (G)
Sc1
18/09/2021
2
St Mirren (G)
Sc1
26/09/2021
3
Celtic (G)
Sc1
03/10/2021
5
Dundee (G)
Sc1
16/10/2021
1
Hibernian (G)
Sc1
23/10/2021
3
Rangers (G)
Sc1
27/10/2021
5
Hearts (G)
Sc1
30/10/2021
4
Motherwell (G)
Sc1
06/11/2021
3
Dundee United (G)
Sc1
20/11/2021
5
Celtic (G)
Sc1
28/11/2021
5
Livingston (G)
Sc1
01/12/2021
1
St Mirren (G)
Sc1
04/12/2021
3
St Johnstone (G)
Sc1
11/12/2021
2
Hibernian (G)
Sc1
22/12/2021
3
Dundee (G)
Sc1
26/12/2021
1
Rangers (G)
Sc1
18/01/2022
5
Edinburgh City (G)
FA
22/01/2022
1
St Mirren (G)
Sc1
25/01/2022
3
Ross County (G)
Sc1
01/02/2022
2
Livingston (G)
Sc1
05/02/2022
1
Celtic (G)
Sc1
09/02/2022
5
Motherwell (G)
FA
12/02/2022
3
St Johnstone (G)
Sc1
15/02/2022
2
Motherwell (G)
Sc1
19/02/2022
3
Dundee United (G)
Sc1
26/02/2022
5
Hearts (G)
Sc1
02/03/2022
4
Rangers (G)
Sc1
05/03/2022
5
Hibernian (G)
Sc1
19/03/2022
3
Dundee (G)
Sc1
02/04/2022
1
Ross County (G)
Sc1
09/04/2022
2
Livingston (G)
Sc1
23/04/2022
1
Dundee (G)
Sc1
30/04/2022
1
Hibernian (G)
Sc1
07/05/2022
3
St Johnstone (G)
Sc1
11/05/2022
2
St Mirren (G)
Sc1
15/05/2022
3
Peterhead FC (G)
ScC
10/07/2022
2
Dumbarton FC (G)
ScC
13/07/2022
2
Stirling Albion (G)
ScC
19/07/2022
1
Raith Rovers (G)
ScC
24/07/2022
2
Celtic (G)
Sc1
31/07/2022
5
St Mirren (G)
Sc1
06/08/2022
3
Motherwell (G)
Sc1
13/08/2022
3
St Johnstone (G)
Sc1
20/08/2022
2
Livingston (G)
Sc1
27/08/2022
1
Annan Athletic (G)
ScC
30/08/2022
2
Ross County (G)
Sc1
03/09/2022
2
Hibernian (G)
Sc1
17/09/2022
3
Kilmarnock (G)
Sc1
01/10/2022
4
Dundee United (G)
Sc1
08/10/2022
5
Hearts (G)
Sc1
16/10/2022
4
Partick Thistle (G)
ScC
19/10/2022
2
Motherwell (G)
Sc1
22/10/2022
3
Rangers (G)
Sc1
29/10/2022
5
Hibernian (G)
Sc1
04/11/2022
3
Livingston (G)
Sc1
08/11/2022
1
Dundee United (G)
Sc1
12/11/2022
5
Celtic (G)
Sc1
17/12/2022
5
Rangers (G)
Sc1
20/12/2022
5
St Mirren (G)
Sc1
24/12/2022
3
Kilmarnock (G)
Sc1
28/12/2022
4
Ross County (G)
Sc1
02/01/2023
2
St Johnstone (G)
Sc1
07/01/2023
2
Rangers (G)
ScC
15/01/2023
5
Hearts (G)
Sc1
18/01/2023
4
Darvel (G)
FA
23/01/2023
Hibernian (G)
Sc1
28/01/2023
3
St Mirren (G)
Sc1
01/02/2023
3
Motherwell (G)
Sc1
04/02/2023
3
Celtic (G)
Sc1
18/02/2023
5
Livingston (G)
Sc1
25/02/2023
1
Dundee United (G)
Sc1
04/03/2023
5
Hearts (G)
Sc1
18/03/2023
4
St Johnstone (G)
Sc1
01/04/2023
2
Kilmarnock (G)
Sc1
08/04/2023
4
Ross County (G)
Sc1
14/04/2023
2
Rangers (G)
Sc1
23/04/2023
5
Rangers (G)
Sc1
07/05/2023
5
Hibernian (G)
Sc1
13/05/2023
3
Hearts (G)
Sc1
20/05/2023
4
St Mirren (G)
Sc1
24/05/2023
3
Celtic (G)
Sc1
27/05/2023
5
Livingston (G)
Sc1
05/08/2023
1
Celtic (G)
Sc1
13/08/2023
5
Stirling Albion (G)
ScC
18/08/2023
1
BK Häcken (G)
UEL
24/08/2023
4
St Mirren (G)
Sc1
27/08/2023
3
BK Häcken (G)
UEL
31/08/2023
4
Hibernian (G)
Sc1
03/09/2023
3
Hearts (G)
Sc1
16/09/2023
4
Eintracht Frankfurt (G)
ECL
21/09/2023
4
Ross County (G)
Sc1
24/09/2023
2
Ross County (G)
ScC
27/09/2023
2
Rangers (G)
Sc1
30/09/2023
5
HJK Helsinki (G)
ECL
05/10/2023
3
St Johnstone (G)
Sc1
08/10/2023
2
PAOK Salonica (G)
ECL
26/10/2023
2
Kilmarnock (G)
Sc1
29/10/2023
4
Motherwell (G)
Sc1
01/11/2023
3
Hibernian (G)
ScC
04/11/2023
3
PAOK Salonica (G)
ECL
09/11/2023
2
Celtic (G)
Sc1
12/11/2023
5
Rangers (G)
Sc1
26/11/2023
5
HJK Helsinki (G)
ECL
30/11/2023
3
Hibernian (G)
Sc1
03/12/2023
3
Kilmarnock (G)
Sc1
06/12/2023
4
Hearts (G)
Sc1
09/12/2023
4
Eintracht Frankfurt (G)
ECL
14/12/2023
4
Rangers (G)
ScC
17/12/2023
5
Livingston (G)
Sc1
20/12/2023
1
St Mirren (G)
Sc1
30/12/2023
3
Ross County (G)
Sc1
02/01/2024
2
Clyde FC (G)
FA
19/01/2024
2
St Johnstone (G)
Sc1
24/01/2024
2
Hearts (G)
Sc1
27/01/2024
4
Dundee (G)
Sc1
30/01/2024
1
Celtic (G)
Sc1
03/02/2024
5
Rangers (G)
Sc1
06/02/2024
5
Bonnyrigg Rose (G)
FA
10/02/2024
2
Motherwell (G)
Sc1
14/02/2024
3
Hibernian (G)
Sc1
17/02/2024
3
Kilmarnock (G)
Sc1
24/02/2024
4
St Johnstone (G)
Sc1
28/02/2024
2
St Mirren (G)
Sc1
02/03/2024
3
Kilmarnock (G)
FA
09/03/2024
4
Dundee (G)
Sc1
13/03/2024
1
Motherwell (G)
Sc1
16/03/2024
3
Ross County (G)
Sc1
30/03/2024
2
Livingston (G)
Sc1
06/04/2024
1
Dundee (G)
Sc1
13/04/2024
1
Celtic (G)
FA
20/04/2024
5
Pokaż wszystkie
Celtic - Hearts
04/05/2024 16:00
1
Dundee - St Mirren
04/05/2024 16:00
1
Rangers - Kilmarnock
05/05/2024 14:00
1
Aberdeen - St Johnstone
04/05/2024 16:00
1
Motherwell - Livingston
04/05/2024 16:00
1
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program