Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2650
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
45
Top Prognozy
Prognozy na dziś
449
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
1013
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1593
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
277
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
174
Top Europejski
63
Europejski
747
Amerykański
178
Afrykanin
82
Azjatycki
165
Australijski
40
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m
Prognoza
Gigant Saedinenie
-
CSKA Sofia
D
D
L
W
W
W
26/11/2022 11:00 GMT
2
1 - 1
Pen. 6-7
W
D
W
W
W
W
2nd miejsce Third League - South-East
Bułgaria Bulgarian Cup
1st miejsce A Grupa
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
34
18
48
2
0
-
1
0 - 1
1.93
-
-
-
-
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
61
39
Pon.
1.93
0 - 1
1.93
-
-
-
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
28
30
42
2
2
0
-
1
0 - 1
-
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
65
35
Nie
0
-
1
0 - 1
1.93
-
-
-
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
82%
21
0
-
1
0 - 1
1.93
-
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
48%
Goście -0.5
0
-
1
0 - 1
1.93
-
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
16th Finals
BgC
Gigant Saedinenie
CSKA Sofia
26/11/2022 11:00
0
-
1
0 - 1
1.93
Pen.
FT
6 - 7
1 - 1
(1 - 0)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
GIG
meczy
Wszystkie
Third League - South-East
Bulgarian Cup
19/11
2022
Yambol 1915
1 - 1
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
12/11
2022
Chernomorets Burgas
1 - 1
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
05/11
2022
Gigant Saedinenie
0 - 1
(0 - 1)
Sayana Haskovo
Bg3
29/10
2022
PFK Nesebar
0 - 2
(0 - 1)
Gigant Saedinenie
Bg3
26/10
2022
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
23/10
2022
FK Sliven
2 - 4
(1 - 3)
Gigant Saedinenie
Bg3
15/10
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
08/10
2022
Karnobat
0 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
04/10
2022
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Rozova Dolina
Bg3
28/09
2022
FC Vereya
0 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
25/09
2022
Gigant Saedinenie
1 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
22/09
2022
Gigant Saedinenie
2 - 1
(0 - 0)
PFK Dobrudzha
BgC
18/09
2022
Lokomotiv Plovdiv II
0 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
10/09
2022
Gigant Saedinenie
3 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
07/09
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Rodopa Smolyan
BgC
03/09
2022
Rodopa Smolyan
0 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
31/08
2022
Gigant Saedinenie
2 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
BgC
27/08
2022
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
24/08
2022
Gigant Saedinenie
4 - 0
(1 - 0)
Asenovets
BgC
20/08
2022
Asenovets
3 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
17/08
2022
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Atletik Kuklen
BgC
13/08
2022
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
06/08
2022
Beroe II
1 - 2
( - )
Gigant Saedinenie
Bg3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[15,6,2,23],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_692":[11,5,2,18],"lg_692_6":[3,2,1,6],"lg_307":[4,1,null,5],"lg_307_6":[4,1,null,5]}
CSK
meczy
Wszystkie
First League
UEFA Europa Conference League
12/11
2022
Cherno More Varna
0 - 2
(0 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
06/11
2022
CSKA Sofia
0 - 0
(0 - 0)
Lokomotiv Sofia
Bg1
01/11
2022
Lokomotiv Plovdiv
0 - 1
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
28/10
2022
Arda Kardzhali
1 - 3
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
23/10
2022
Botev Vratsa
0 - 4
(0 - 2)
CSKA Sofia
Bg1
19/10
2022
Botev Plovdiv
0 - 1
(0 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
15/10
2022
CSKA Sofia
4 - 0
(1 - 0)
Hebar Pazardzhik
Bg1
10/10
2022
Ludogorets
2 - 1
(1 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
03/10
2022
CSKA Sofia
2 - 1
(2 - 1)
Pirin Blagoevgrad
Bg1
18/09
2022
Levski Sofia
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
11/09
2022
CSKA Sofia
2 - 0
(0 - 0)
Slavia Sofia
Bg1
03/09
2022
Spartak Varna
0 - 1
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
29/08
2022
CSKA Sofia
2 - 1
(0 - 0)
CSKA 1948
Bg1
25/08
2022
FC Basel
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Sofia
ECL
18/08
2022
CSKA Sofia
1 - 0
(0 - 0)
FC Basel
ECL
14/08
2022
CSKA Sofia
1 - 0
(0 - 0)
FK Septemvri
Bg1
11/08
2022
St Patricks Dublin
0 - 2
(0 - 1)
CSKA Sofia
ECL
04/08
2022
CSKA Sofia
0 - 1
(0 - 0)
St Patricks Dublin
ECL
31/07
2022
CSKA Sofia
5 - 1
(2 - 0)
Beroe Stara Zagora
Bg1
28/07
2022
CSKA Sofia
4 - 0
(1 - 0)
Makedonija GP
ECL
25/07
2022
CSKA Sofia
1 - 0
(0 - 0)
Cherno More Varna
Bg1
21/07
2022
Makedonija GP
0 - 0
(0 - 0)
CSKA Sofia
ECL
16/07
2022
Lokomotiv Sofia
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
10/07
2022
CSKA Sofia
3 - 0
(1 - 0)
Arda Kardzhali
Bg1
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
1
17%
Przegrane
0
0%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[17,3,4,24],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_30":[14,2,2,18],"lg_30_6":[5,1,null,6],"lg_571":[3,1,2,6],"lg_571_6":[3,1,2,6]}
GIG
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
Third League - South-East
Bulgarian Cup
05/11
2022
Gigant Saedinenie
0 - 1
(0 - 1)
Sayana Haskovo
Bg3
26/10
2022
Gigant Saedinenie
1 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
Bg3
15/10
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Zagorets
Bg3
04/10
2022
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Rozova Dolina
Bg3
25/09
2022
Gigant Saedinenie
1 - 0
( - )
Atletik Kuklen
Bg3
22/09
2022
Gigant Saedinenie
2 - 1
(0 - 0)
PFK Dobrudzha
BgC
10/09
2022
Gigant Saedinenie
3 - 0
( - )
Borislav 2009
Bg3
07/09
2022
Gigant Saedinenie
0 - 0
(0 - 0)
Rodopa Smolyan
BgC
31/08
2022
Gigant Saedinenie
2 - 0
(1 - 0)
Sokol Markovo
BgC
27/08
2022
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
Spartak Plovdiv
Bg3
24/08
2022
Gigant Saedinenie
4 - 0
(1 - 0)
Asenovets
BgC
17/08
2022
Gigant Saedinenie
3 - 1
( - )
Atletik Kuklen
BgC
13/08
2022
Gigant Saedinenie
1 - 1
( - )
OFK Levski Karlovo
Bg3
Zwycięstwa
4
67%
Remisy
1
17%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,4,1,13],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_692":[4,3,1,8],"lg_692_6":[4,1,1,6],"lg_307":[4,1,null,5],"lg_307_6":[4,1,null,5]}
CSK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
First League
UEFA Europa Conference League
12/11
2022
Cherno More Varna
0 - 2
(0 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
01/11
2022
Lokomotiv Plovdiv
0 - 1
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
28/10
2022
Arda Kardzhali
1 - 3
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
23/10
2022
Botev Vratsa
0 - 4
(0 - 2)
CSKA Sofia
Bg1
19/10
2022
Botev Plovdiv
0 - 1
(0 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
10/10
2022
Ludogorets
2 - 1
(1 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
18/09
2022
Levski Sofia
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
03/09
2022
Spartak Varna
0 - 1
(0 - 1)
CSKA Sofia
Bg1
25/08
2022
FC Basel
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Sofia
ECL
11/08
2022
St Patricks Dublin
0 - 2
(0 - 1)
CSKA Sofia
ECL
21/07
2022
Makedonija GP
0 - 0
(0 - 0)
CSKA Sofia
ECL
16/07
2022
Lokomotiv Sofia
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Sofia
Bg1
Zwycięstwa
5
83%
Remisy
0
0%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,2,3,12],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_30":[6,1,2,9],"lg_30_6":[5,null,1,6],"lg_571":[1,1,1,3],"lg_571_6":[1,1,1,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Gigant Saedinenie
Rozegrane mecze:
23
CSKA Sofia
Rozegrane mecze:
24
Bramki
(Strzelone/Stracone)
41
1.78
0.61
14
41
1.71
0.5
12
Pon./Pow.
1.5
5
18
22%
78%
9
15
38%
63%
2.5
15
8
65%
35%
15
9
63%
38%
3.5
18
5
78%
22%
19
5
79%
21%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
10
13
43%
57%
6
18
25%
75%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
12
11
52%
48%
15
9
63%
38%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
20
3
87%
13%
19
5
79%
21%
GIG
następne mecze
Trudność
CSK
Łatwo 1
Ciężko 5
CSKA Sofia (G)
BgC
26/11/2022
FK Dimitrovgrad (G)
Bg3
30/11/2022
Beroe II (G)
Bg3
18/02/2023
OFK Levski Karlovo (G)
Bg3
25/02/2023
Asenovets (G)
Bg3
04/03/2023
Spartak Plovdiv (G)
Bg3
12/03/2023
Gigant Saedinenie (G)
BgC
26/11/2022
FK Septemvri (G)
BgC
01/12/2022
Beroe Stara Zagora (G)
Bg1
12/02/2023
Botev Plovdiv (G)
Bg1
18/02/2023
FK Septemvri (G)
Bg1
26/02/2023
Lokomotiv Plovdiv (G)
Bg1
04/03/2023
Rodopa Smolyan (G)
Bg3
18/03/2023
Borislav 2009 (G)
Bg3
25/03/2023
Lokomotiv Plovdiv II (G)
Bg3
31/03/2023
Atletik Kuklen (G)
Bg3
05/04/2023
FC Vereya (G)
Bg3
08/04/2023
Rozova Dolina (G)
Bg3
13/04/2023
Karnobat (G)
Bg3
19/04/2023
Zagorets (G)
Bg3
22/04/2023
FK Sliven (G)
Bg3
29/04/2023
Sokol Markovo (G)
Bg3
06/05/2023
PFK Nesebar (G)
Bg3
10/05/2023
Sayana Haskovo (G)
Bg3
14/05/2023
Chernomorets Burgas (G)
Bg3
20/05/2023
Yambol 1915 (G)
Bg3
27/05/2023
FK Dimitrovgrad (G)
Bg3
03/06/2023
CSKA 1948 (G)
Bg1
12/03/2023
Spartak Varna (G)
Bg1
18/03/2023
Cherno More Varna (G)
BgC
05/04/2023
Slavia Sofia (G)
Bg1
09/04/2023
Levski Sofia (G)
Bg1
15/04/2023
Pirin Blagoevgrad (G)
Bg1
22/04/2023
Ludogorets (G)
Bg1
29/04/2023
Hebar Pazardzhik (G)
Bg1
03/05/2023
Botev Vratsa (G)
Bg1
06/05/2023
Pokaż wszystkie
6-7
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program