Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2636
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
9
Top Prognozy
Prognozy na dziś
451
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
982
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1538
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
289
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
175
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m,json_os,json_bo
Prognoza
FK Kolomna
-
Peresvet Podolsk
1°C
L
L
L
W
D
L
10/11/2021 12:00 GMT
2
3 - 2
FT
D
L
W
D
W
D
Rosja Division 2 - Center
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
21
20
60
2
1
-
3
1 - 3
4.00
1°
1.67
3.75
4.20
1.67
-1
-1
1
FT
3 - 2
(1 - 1)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
20
80
Pow.
4.00
1 - 3
4.00
1°
1.44
2.70
1.44
FT
3 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
25
18
56
2
2
1
-
3
1 - 3
1°
2.50
FT
3 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
26
74
Tak
1
-
3
1 - 3
4.00
1°
-
-
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
81%
21
1
-
3
1 - 3
4.00
1°
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
55%
Goście -1.5
1
-
3
1 - 3
4.00
1°
-
FT
3 - 2
(1 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 21, Group 1
Ru3
FK Kolomna
Peresvet Podolsk
10/11/2021 12:00
1
-
3
1 - 3
4.00
1°
FT
3 - 2
(1 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
21/09
2021
Peresvet Podolsk
5 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
0
0%
Remisy
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_275":[null,null,1,1],"lg_275_6":[null,null,1,1]}
Klasyfikacja 10/11/2021
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Rodina Moscow
48
19
15
3
1
55
15
40
2
FC Saransk
38
18
12
2
4
39
19
20
3
Strogino Moscow
38
18
12
2
4
36
21
15
4
Peresvet Podolsk
31
18
9
4
5
33
21
12
5
SKA-Khabarovsk-2
26
19
7
5
7
26
23
3
6
FK Khimki Youth
23
18
6
5
7
25
21
4
7
Saturn
21
18
6
3
9
29
29
0
8
Avtomobilist Noginsk
19
17
6
1
10
22
41
-19
9
Kvant Obninsk
15
17
4
3
10
18
31
-13
10
FK Kolomna
14
18
4
2
12
25
54
-29
11
Metallurg Vidnoye
8
18
2
2
14
19
52
-33
Promotion
Relegation Group
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sokol Saratov
40
18
12
4
2
35
9
26
2
Dynamo Bryansk
38
19
10
8
1
36
11
25
3
Dinamo Vladivostok
37
18
10
7
1
37
13
24
4
FK Ryazan
36
19
11
3
5
26
15
11
5
Salyut Belgorod
35
18
11
2
5
31
20
11
6
Avangard Kursk
22
18
6
4
8
23
26
-3
7
Zenit Penza
21
18
6
3
9
18
26
-8
8
Arsenal-2 Tula
18
18
5
3
10
18
30
-12
9
Sakhalin Y-Sakh.
17
18
5
2
11
14
32
-18
10
FK Kaluga
11
18
2
5
11
10
25
-15
11
Fakel Youth
3
18
0
3
15
5
46
-41
Promotion
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
Relegation Group
Relegation Group
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
FK
meczy
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
04/11
2021
Rodina Moscow
7 - 0
(3 - 0)
FK Kolomna
Ru3
25/10
2021
FK Kolomna
0 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
19/10
2021
FC Saransk
5 - 1
(1 - 1)
FK Kolomna
Ru3
14/10
2021
FK Kolomna
6 - 2
(2 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
10/10
2021
SKA-Khabarovsk-2
1 - 1
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
04/10
2021
FK Kolomna
2 - 3
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
30/09
2021
FK Khimki Youth
0 - 1
(0 - 0)
FK Kolomna
Ru3
26/09
2021
FK Kolomna
3 - 2
(2 - 1)
Saturn
Ru3
21/09
2021
Peresvet Podolsk
5 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
14/09
2021
FK Kolomna
2 - 2
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru3
04/09
2021
Kvant Obninsk
2 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
Ru3
29/08
2021
FK Kolomna
1 - 4
(0 - 4)
FC Saransk
Ru3
21/08
2021
Avtomobilist Noginsk
5 - 3
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
15/08
2021
FK Kolomna
2 - 4
(0 - 2)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
07/08
2021
Strogino Moscow
4 - 0
(3 - 0)
FK Kolomna
Ru3
01/08
2021
FK Kolomna
0 - 3
(0 - 1)
FK Khimki Youth
Ru3
24/07
2021
Saturn
3 - 0
(3 - 0)
FK Kolomna
Ru3
18/07
2021
FK Kolomna
3 - 0
( - )
Metallurg Vidnoye
Ru3
14/07
2021
Avtomobilist Noginsk
3 - 0
(1 - 0)
FK Kolomna
RuC
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
1
17%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,2,13,19],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_275":[4,2,12,18],"lg_275_6":[1,1,4,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
PER
meczy
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
04/11
2021
Peresvet Podolsk
2 - 2
(2 - 0)
Kvant Obninsk
Ru3
31/10
2021
FC Saransk
3 - 2
(3 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
25/10
2021
Peresvet Podolsk
2 - 1
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
19/10
2021
SKA-Khabarovsk-2
1 - 1
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/10
2021
Peresvet Podolsk
3 - 1
(2 - 0)
Strogino Moscow
Ru3
10/10
2021
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
04/10
2021
Peresvet Podolsk
3 - 0
(1 - 0)
Saturn
Ru3
30/09
2021
Metallurg Vidnoye
0 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
21/09
2021
Peresvet Podolsk
5 - 0
(2 - 0)
FK Kolomna
Ru3
14/09
2021
Kvant Obninsk
1 - 3
(1 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
10/09
2021
Peresvet Podolsk
2 - 0
(0 - 0)
FC Saransk
Ru3
03/09
2021
Avtomobilist Noginsk
0 - 2
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
29/08
2021
Peresvet Podolsk
0 - 0
(0 - 0)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
21/08
2021
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
15/08
2021
Peresvet Podolsk
2 - 3
(1 - 1)
FK Khimki Youth
Ru3
11/08
2021
Peresvet Podolsk
0 - 2
(0 - 1)
Avtomobilist Noginsk
RuC
07/08
2021
Saturn
2 - 1
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
01/08
2021
Peresvet Podolsk
1 - 0
(0 - 0)
Metallurg Vidnoye
Ru3
28/07
2021
Peresvet Podolsk
1 - 1
(0 - 1)
FK Ryazan
RuC
18/07
2021
Rodina Moscow
5 - 1
(4 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/07
2021
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
RuC
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[9,6,6,21],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_275":[9,4,5,18],"lg_275_6":[2,3,1,6],"lg_335":[null,2,1,3],"lg_335_6":[null,2,1,3]}
FK
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
25/10
2021
FK Kolomna
0 - 2
(0 - 1)
Kvant Obninsk
Ru3
14/10
2021
FK Kolomna
6 - 2
(2 - 1)
Avtomobilist Noginsk
Ru3
04/10
2021
FK Kolomna
2 - 3
(1 - 1)
Strogino Moscow
Ru3
26/09
2021
FK Kolomna
3 - 2
(2 - 1)
Saturn
Ru3
14/09
2021
FK Kolomna
2 - 2
(0 - 2)
Rodina Moscow
Ru3
29/08
2021
FK Kolomna
1 - 4
(0 - 4)
FC Saransk
Ru3
15/08
2021
FK Kolomna
2 - 4
(0 - 2)
SKA-Khabarovsk-2
Ru3
01/08
2021
FK Kolomna
0 - 3
(0 - 1)
FK Khimki Youth
Ru3
18/07
2021
FK Kolomna
3 - 0
( - )
Metallurg Vidnoye
Ru3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
1
17%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,1,5,9],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_275":[3,1,5,9],"lg_275_6":[2,1,3,6]}
PER
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Division 2 - Center
Kubok
31/10
2021
FC Saransk
3 - 2
(3 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
19/10
2021
SKA-Khabarovsk-2
1 - 1
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
10/10
2021
FK Khimki Youth
1 - 1
(1 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
30/09
2021
Metallurg Vidnoye
0 - 2
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/09
2021
Kvant Obninsk
1 - 3
(1 - 2)
Peresvet Podolsk
Ru3
03/09
2021
Avtomobilist Noginsk
0 - 2
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
Ru3
21/08
2021
Strogino Moscow
1 - 0
(0 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
07/08
2021
Saturn
2 - 1
(2 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
18/07
2021
Rodina Moscow
5 - 1
(4 - 0)
Peresvet Podolsk
Ru3
14/07
2021
Znamya Truda
1 - 1
(0 - 1)
Peresvet Podolsk
RuC
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
2
33%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,3,4,10],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_275":[3,2,4,9],"lg_275_6":[3,2,1,6],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
FK Kolomna
Rozegrane mecze:
19
Peresvet Podolsk
Rozegrane mecze:
22
Bramki
(Strzelone/Stracone)
25
1.32
3
57
35
1.59
1.18
26
Pon./Pow.
1.5
1
18
5%
95%
4
18
18%
82%
2.5
4
15
21%
79%
12
10
55%
45%
3.5
8
11
42%
58%
15
7
68%
32%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
9
10
47%
53%
12
10
55%
45%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
2
17
11%
89%
7
15
32%
68%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
11
8
58%
42%
18
4
82%
18%
FK
następne mecze
Trudność
PER
Łatwo 1
Ciężko 5
Peresvet Podolsk (G)
Ru3
10/11/2021
2
Metallurg Vidnoye (G)
Ru3
15/11/2021
1
Sakhalin Y-Sakh. (G)
Ru3
04/04/2022
3
Fakel Youth (G)
Ru3
11/04/2022
1
FK Kaluga (G)
Ru3
16/04/2022
3
Zenit Penza (G)
Ru3
23/04/2022
4
FK Kolomna (G)
Ru3
10/11/2021
1
Rodina Moscow (G)
Ru3
14/11/2021
5
Dynamo Bryansk (G)
Ru3
02/04/2022
5
Sokol Saratov (G)
Ru3
09/04/2022
5
Dinamo Vladivostok (G)
Ru3
14/04/2022
4
Avangard Kursk (G)
Ru3
23/04/2022
3
Pokaż wszystkie
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program