Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
136
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
353
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1952
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2696
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
80
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
132
Top Europejski
62
Europejski
712
Amerykański
203
Afrykanin
79
Azjatycki
141
Australijski
48
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Manchester City
54%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 21:00
BHA - MCI,
21:00
EPL
IF Elfsborg
35%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 19:00
NOR - ELF,
19:00
Se1
Halmstads BK
38%
Prawdopodobieństwo remisu
25/04/2024 19:00
HAL - HAM,
19:00
Se1
Malmö FF
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 19:00
DJU - MAL,
19:00
Se1
PSV Eindhoven
63%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 18:45
HEE - PSV,
18:45
Nl1
Feyenoord
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 21:00
GAE - FEY,
21:00
Nl1
Royal Antwerp
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 20:30
RAN - USG,
20:30
Be1
CS Univ Craiova
41%
Prawdopodobieństwo wygranej
25/04/2024 20:45
UCR - CFR,
20:45
Ro1
json_m
Prognoza
Bohemians 1905 B
-
Slavia Praha B
L
L
L
W
L
W
06/06/2020 10:00 GMT
2
0 - 5
FT
L
D
D
W
L
L
6th miejsce CFL (Republika Czeska)
Club Friendly
7th miejsce CFL (Republika Czeska)
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
30
33
37
2
0
-
2
0 - 2
2.44
-
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
51
49
Pon.
2.44
0 - 2
2.44
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
36
21
43
2
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
16%
2
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
81
19
Nie
0
-
2
0 - 2
2.44
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
70%
2X
0
-
2
0 - 2
2.44
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
%
Goście
0
-
2
0 - 2
2.44
-
FT
0 - 5
(0 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Cfr
Bohemians 1905 B
Slavia Praha B
06/06/2020 10:00
0
-
2
0 - 2
2.44
FT
0 - 5
(0 - 2)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
02/05
2012
Bohemians 1905 B
0 - 3
( - )
Slavia Praha B
Cz4
12/11
2011
Slavia Praha B
6 - 0
( - )
Bohemians 1905 B
Cz4
Bohemians 1905 B
0
0%
Remisy
0
0%
Slavia Praha B
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_740":[null,null,2,2],"lg_740_6":[null,null,2,2]}
BOH
meczy
Wszystkie
CFL
Club Friendly
30/05
2020
FC Pisek
2 - 1
(2 - 0)
Bohemians 1905 B
Cfr
23/05
2020
Bohemians 1905 B
1 - 5
(0 - 4)
Viktoria Plzen B
Cfr
08/03
2020
Bohemians 1905 B
0 - 2
(0 - 2)
Sokol Brozany
Cz3
17/11
2019
Bohemians 1905 B
1 - 0
(1 - 0)
Pardubice B
Cz3
10/11
2019
SK Zápy
2 - 1
(1 - 1)
Bohemians 1905 B
Cz3
03/11
2019
Bohemians 1905 B
2 - 1
(1 - 1)
Sokol Zivanice
Cz3
27/10
2019
Dukla Praha B
0 - 5
(0 - 3)
Bohemians 1905 B
Cz3
20/10
2019
Bohemians 1905 B
3 - 0
(1 - 0)
FK Prepere
Cz3
12/10
2019
FK Zbuzany
3 - 3
(2 - 3)
Bohemians 1905 B
Cz3
07/10
2019
Mlada Boleslav B
8 - 3
(1 - 1)
Bohemians 1905 B
Cz3
29/09
2019
Bohemians 1905 B
2 - 3
(2 - 0)
FK Jablonec B
Cz3
22/09
2019
Teplice B
1 - 6
(1 - 4)
Bohemians 1905 B
Cz3
16/09
2019
Bohemians 1905 B
2 - 4
(0 - 3)
Slovan Liberec B
Cz3
07/09
2019
Slovan Velvary
0 - 0
(0 - 0)
Bohemians 1905 B
Cz3
01/09
2019
Bohemians 1905 B
2 - 1
(0 - 1)
Jiskra Usti nad Orlici
Cz3
25/08
2019
FK Chlumec
0 - 2
(0 - 2)
Bohemians 1905 B
Cz3
18/08
2019
Bohemians 1905 B
1 - 2
(1 - 0)
Hradec Kralove B
Cz3
11/08
2019
Sokol Brozany
2 - 0
(0 - 0)
Bohemians 1905 B
Cz3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[7,2,9,18],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_264":[7,2,7,16],"lg_264_6":[4,null,2,6],"lg_370":[null,null,2,2],"lg_370_6":[null,null,2,2]}
SLA
meczy
Wszystkie
CFL
Club Friendly
30/05
2020
Slavia Praha B
1 - 2
(1 - 1)
SK Benešov
Cfr
17/05
2020
Slavia Praha B
2 - 2
(1 - 1)
Taborsko
Cfr
08/03
2020
Slavia Praha B
1 - 1
(0 - 1)
Admira Praha
Cz3
17/11
2019
Slavia Praha B
4 - 2
(2 - 1)
SK Rakovník
Cz3
10/11
2019
Viktoria Plzen B
3 - 2
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
01/11
2019
FC Pisek
1 - 0
(1 - 0)
Slavia Praha B
Cz3
27/10
2019
Slavia Praha B
1 - 2
(1 - 1)
Sparta Praha B
Cz3
19/10
2019
FK Štěchovice
1 - 3
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
13/10
2019
Slavia Praha B
2 - 1
(1 - 0)
Taborsko
Cz3
05/10
2019
Motorlet Praha
2 - 1
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
28/09
2019
Slavia Praha B
2 - 1
(2 - 1)
Pribram B
Cz3
22/09
2019
Karlovy Vary
1 - 2
(1 - 0)
Slavia Praha B
Cz3
14/09
2019
Slavia Praha B
4 - 0
(4 - 0)
Sokol Hostouň
Cz3
07/09
2019
SK Benešov
4 - 2
(0 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
01/09
2019
Slavia Praha B
0 - 1
(0 - 1)
FK Kraluv Dvur
Cz3
24/08
2019
Jiskra Domazlice
4 - 3
(3 - 2)
Slavia Praha B
Cz3
18/08
2019
Slavia Praha B
4 - 1
(3 - 0)
Loko Vltavin
Cz3
11/08
2019
Admira Praha
2 - 7
(1 - 3)
Slavia Praha B
Cz3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
2
33%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[8,2,8,18],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_264":[8,1,7,16],"lg_264_6":[2,1,3,6],"lg_370":[null,1,1,2],"lg_370_6":[null,1,1,2]}
BOH
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
CFL
Club Friendly
23/05
2020
Bohemians 1905 B
1 - 5
(0 - 4)
Viktoria Plzen B
Cfr
08/03
2020
Bohemians 1905 B
0 - 2
(0 - 2)
Sokol Brozany
Cz3
17/11
2019
Bohemians 1905 B
1 - 0
(1 - 0)
Pardubice B
Cz3
03/11
2019
Bohemians 1905 B
2 - 1
(1 - 1)
Sokol Zivanice
Cz3
20/10
2019
Bohemians 1905 B
3 - 0
(1 - 0)
FK Prepere
Cz3
29/09
2019
Bohemians 1905 B
2 - 3
(2 - 0)
FK Jablonec B
Cz3
16/09
2019
Bohemians 1905 B
2 - 4
(0 - 3)
Slovan Liberec B
Cz3
01/09
2019
Bohemians 1905 B
2 - 1
(0 - 1)
Jiskra Usti nad Orlici
Cz3
18/08
2019
Bohemians 1905 B
1 - 2
(1 - 0)
Hradec Kralove B
Cz3
Zwycięstwa
3
50%
Remisy
0
0%
Przegrane
3
50%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[4,0,5,9],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_264":[4,null,4,8],"lg_264_6":[3,null,3,6],"lg_370":[null,null,1,1],"lg_370_6":[null,null,1,1]}
SLA
mecze w roli gościa:
Wszystkie
10/11
2019
Viktoria Plzen B
3 - 2
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
01/11
2019
FC Pisek
1 - 0
(1 - 0)
Slavia Praha B
Cz3
19/10
2019
FK Štěchovice
1 - 3
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
05/10
2019
Motorlet Praha
2 - 1
(1 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
22/09
2019
Karlovy Vary
1 - 2
(1 - 0)
Slavia Praha B
Cz3
07/09
2019
SK Benešov
4 - 2
(0 - 1)
Slavia Praha B
Cz3
24/08
2019
Jiskra Domazlice
4 - 3
(3 - 2)
Slavia Praha B
Cz3
11/08
2019
Admira Praha
2 - 7
(1 - 3)
Slavia Praha B
Cz3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
0
0%
Przegrane
4
67%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[3,0,5,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_264":[3,null,5,8],"lg_264_6":[2,null,4,6]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Bohemians 1905 B
Rozegrane mecze:
18
Slavia Praha B
Rozegrane mecze:
18
Bramki
(Strzelone/Stracone)
35
1.94
2
36
41
2.28
1.72
31
Pon./Pow.
1.5
2
16
11%
89%
2
16
11%
89%
2.5
5
13
28%
72%
3
15
17%
83%
3.5
11
7
61%
39%
9
9
50%
50%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
11
7
61%
39%
15
3
83%
17%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
5
13
28%
72%
1
17
6%
94%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
15
3
83%
17%
16
2
89%
11%
BOH
następne mecze
Trudność
SLA
Łatwo 1
Ciężko 5
Slavia Praha B (G)
Cfr
06/06/2020
Slavia Praha B (G)
Cfr
06/06/2020
SK Zápy (G)
Cz3
07/06/2020
Pardubice B (G)
Cz3
14/06/2020
FC Pisek (G)
Cfr
20/06/2020
Slavia Praha B (G)
Cfr
24/06/2020
Bohemians 1905 B (G)
Cfr
06/06/2020
Bohemians 1905 B (G)
Cfr
06/06/2020
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
07/06/2020
Viktoria Plzen B (G)
Cfr
10/06/2020
FC Pisek (G)
Cfr
13/06/2020
SK Rakovník (G)
Cz3
14/06/2020
SK Benešov (G)
Cfr
28/06/2020
SK Český Brod (G)
Cfr
18/07/2020
Loko Vltavin (G)
Cfr
08/08/2020
Jiskra Usti nad Orlici (G)
Cz3
22/08/2020
Slovan Velvary (G)
Cz3
30/08/2020
Slovan Liberec B (G)
Cz3
06/09/2020
FK Zbuzany (G)
Cz3
12/09/2020
FK Jablonec B (G)
Cz3
20/09/2020
Mlada Boleslav B (G)
Cz3
27/09/2020
Teplice B (G)
Cz3
05/10/2020
FK Prepere (G)
Cz3
10/10/2020
Dukla Praha B (G)
Cz3
19/10/2020
Sokol Zivanice (G)
Cz3
24/10/2020
SK Zápy (G)
Cz3
01/11/2020
Pardubice B (G)
Cz3
08/11/2020
Sokol Brozany (G)
Cz3
15/11/2020
Hradec Kralove B (G)
Cz3
23/11/2020
FK Chlumec (G)
Cz3
29/11/2020
FK Kraluv Dvur (G)
Cfr
08/07/2021
Karlovy Vary (G)
Cfr
18/07/2021
SK Benešov (G)
Cfr
24/07/2021
Jiskra Usti nad Orlici (G)
Cz3
31/07/2021
Slovan Velvary (G)
Cz3
08/08/2021
Slovan Liberec B (G)
Cz3
14/08/2021
FK Zbuzany (G)
Cz3
21/08/2021
FK Jablonec B (G)
Cz3
29/08/2021
Mlada Boleslav B (G)
Cz3
04/09/2021
Teplice B (G)
Cz3
13/09/2021
Sokol Brozany (G)
Cz3
19/09/2021
Dukla Praha B (G)
Cz3
25/09/2021
FK Chlumec (G)
Cz3
28/09/2021
Sokol Zivanice (G)
Cz3
02/10/2021
SK Zápy (G)
Cz3
10/10/2021
Pardubice B (G)
Cz3
17/10/2021
FK Prepere (G)
Cz3
24/10/2021
Hradec Kralove B (G)
Cz3
31/10/2021
Jiskra Usti nad Orlici (G)
Cz3
13/03/2022
Slovan Velvary (G)
Cz3
19/03/2022
Slovan Liberec B (G)
Cz3
27/03/2022
FK Zbuzany (G)
Cz3
03/04/2022
FK Jablonec B (G)
Cz3
09/04/2022
Mlada Boleslav B (G)
Cz3
17/04/2022
Teplice B (G)
Cz3
24/04/2022
Sokol Brozany (G)
Cz3
01/05/2022
Dukla Praha B (G)
Cz3
08/05/2022
Sokol Zivanice (G)
Cz3
15/05/2022
SK Zápy (G)
Cz3
22/05/2022
Pardubice B (G)
Cz3
29/05/2022
FK Prepere (G)
Cz3
04/06/2022
FK Chlumec (G)
Cz3
08/06/2022
Hradec Kralove B (G)
Cz3
12/06/2022
Karlovy Vary (G)
Cz3
06/08/2022
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
14/08/2022
Motorlet Praha (G)
Cz3
20/08/2022
FC Pisek (G)
Cz3
03/09/2022
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
06/09/2022
Sokol Hostouň (G)
Cz3
11/09/2022
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
18/09/2022
Dukla Praha B (G)
Cz3
25/09/2022
Banik Sokolov (G)
Cz3
02/10/2022
Admira Praha (G)
Cz3
09/10/2022
Loko Vltavin (G)
Cz3
16/10/2022
Povltavska FA (G)
Cz3
23/10/2022
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
30/10/2022
FK Zbuzany (G)
Cz3
05/11/2022
Prestice (G)
Cz3
13/11/2022
Karlovy Vary (G)
Cz3
05/03/2023
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
11/03/2023
Motorlet Praha (G)
Cz3
18/03/2023
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
25/03/2023
FC Pisek (G)
Cz3
31/03/2023
Sokol Hostouň (G)
Cz3
08/04/2023
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
15/04/2023
Dukla Praha B (G)
Cz3
23/04/2023
Banik Sokolov (G)
Cz3
29/04/2023
Admira Praha (G)
Cz3
07/05/2023
Loko Vltavin (G)
Cz3
13/05/2023
Povltavska FA (G)
Cz3
21/05/2023
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
27/05/2023
FK Zbuzany (G)
Cz3
04/06/2023
Prestice (G)
Cz3
09/06/2023
Prestice (G)
Cz3
05/08/2023
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
13/08/2023
Karlovy Vary (G)
Cz3
19/08/2023
Dukla Praha B (G)
Cz3
27/08/2023
Motorlet Praha (G)
Cz3
02/09/2023
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
09/09/2023
FC Pisek (G)
Cz3
17/09/2023
Taborsko B (G)
Cz3
24/09/2023
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
01/10/2023
Slavia Praha B (G)
Cz3
08/10/2023
Sokol Hostouň (G)
Cz3
14/10/2023
Admira Praha (G)
Cz3
22/10/2023
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
29/10/2023
Loko Vltavin (G)
Cz3
04/11/2023
Povltavska FA (G)
Cz3
12/11/2023
Prestice (G)
Cz3
03/03/2024
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
10/03/2024
Karlovy Vary (G)
Cz3
17/03/2024
Dukla Praha B (G)
Cz3
24/03/2024
Motorlet Praha (G)
Cz3
31/03/2024
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
07/04/2024
FC Pisek (G)
Cz3
12/04/2024
Taborsko B (G)
Cz3
21/04/2024
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
27/04/2024
Slavia Praha B (G)
Cz3
04/05/2024
Sokol Hostouň (G)
Cz3
11/05/2024
Admira Praha (G)
Cz3
18/05/2024
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
25/05/2024
Loko Vltavin (G)
Cz3
01/06/2024
Povltavska FA (G)
Cz3
08/06/2024
Taborsko (G)
Cfr
17/06/2020
Bohemians 1905 B (G)
Cfr
24/06/2020
Slovan Velvary (G)
Cfr
25/07/2020
Hradec Kralove B (G)
Cfr
29/07/2020
1. FC Nurnberg II (G)
Cfr
12/08/2020
FK Jablonec B (G)
Cfr
15/08/2020
Admira Praha (G)
Cz3
23/08/2020
Loko Vltavin (G)
Cz3
30/08/2020
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
13/09/2020
SK Benešov (G)
Cz3
19/09/2020
Banik Sokolov (G)
Cz3
27/09/2020
Karlovy Vary (G)
Cz3
04/10/2020
Pribram B (G)
Cz3
11/10/2020
Motorlet Praha (G)
Cz3
17/10/2020
Sokol Hostouň (G)
Cz3
25/10/2020
Sparta Praha B (G)
Cz3
08/11/2020
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
22/11/2020
SK Rakovník (G)
Cz3
29/11/2020
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
24/01/2021
Povltavska FA (G)
Cz3
11/04/2021
Sokol Zivanice (G)
Cfr
12/06/2021
FK Chlumec (G)
Cfr
21/07/2021
Admira Praha (G)
Cz3
01/08/2021
Loko Vltavin (G)
Cz3
07/08/2021
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
14/08/2021
Pribram B (G)
Cz3
22/08/2021
SK Benešov (G)
Cz3
28/08/2021
Banik Sokolov (G)
Cz3
05/09/2021
Karlovy Vary (G)
Cz3
12/09/2021
Sokol Hostouň (G)
Cz3
19/09/2021
Motorlet Praha (G)
Cz3
25/09/2021
SK Rakovník (G)
Cz3
28/09/2021
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
03/10/2021
Povltavska FA (G)
Cz3
09/10/2021
Slavoj Vysehrad (G)
Cz3
17/10/2021
FC Pisek (G)
Cz3
22/10/2021
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
31/10/2021
Admira Praha (G)
Cz3
13/03/2022
Loko Vltavin (G)
Cz3
20/03/2022
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
27/03/2022
Pribram B (G)
Cz3
02/04/2022
SK Benešov (G)
Cz3
10/04/2022
Banik Sokolov (G)
Cz3
16/04/2022
Karlovy Vary (G)
Cz3
24/04/2022
Sokol Hostouň (G)
Cz3
01/05/2022
Motorlet Praha (G)
Cz3
08/05/2022
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
13/05/2022
Povltavska FA (G)
Cz3
22/05/2022
Slavoj Vysehrad (G)
Cz3
28/05/2022
SK Rakovník (G)
Cz3
01/06/2022
FC Pisek (G)
Cz3
05/06/2022
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
12/06/2022
Viktoria Otrokovice (G)
Cfr
23/07/2022
Chemnitzer FC (G)
Cfr
23/07/2022
SK Prostějov (G)
Cz2
31/07/2022
Taborsko (G)
Cz2
06/08/2022
Sparta Praha B (G)
Cz2
13/08/2022
Fotbal Trinec (G)
Cz2
20/08/2022
Dukla Praha (G)
Cz2
28/08/2022
Opava (G)
Cz2
31/08/2022
FK Varnsdorf (G)
Cz2
04/09/2022
Pribram (G)
Cz2
11/09/2022
FC Vlasim (G)
Cz2
18/09/2022
MFK Vyskov (G)
Cz2
02/10/2022
Sigma Olomouc B (G)
Cz2
10/10/2022
MFK Chrudim (G)
Cz2
16/10/2022
Jihlava (G)
Cz2
21/10/2022
MFK OKD Karvina (G)
Cz2
30/10/2022
SK Lisen (G)
Cz2
05/11/2022
Taborsko (G)
Cz2
13/11/2022
Sparta Praha B (G)
Cz2
06/03/2023
Fotbal Trinec (G)
Cz2
12/03/2023
Dukla Praha (G)
Cz2
18/03/2023
Opava (G)
Cz2
02/04/2023
FK Varnsdorf (G)
Cz2
09/04/2023
FC Vlasim (G)
Cz2
19/04/2023
MFK Vyskov (G)
Cz2
22/04/2023
Sigma Olomouc B (G)
Cz2
29/04/2023
Pribram (G)
Cz2
02/05/2023
MFK Chrudim (G)
Cz2
06/05/2023
Jihlava (G)
Cz2
14/05/2023
MFK OKD Karvina (G)
Cz2
21/05/2023
SK Lisen (G)
Cz2
24/05/2023
SK Prostějov (G)
Cz2
28/05/2023
Admira Praha (G)
Cz3
06/08/2023
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
13/08/2023
Loko Vltavin (G)
Cz3
19/08/2023
Povltavska FA (G)
Cz3
27/08/2023
Prestice (G)
Cz3
02/09/2023
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
10/09/2023
Karlovy Vary (G)
Cz3
16/09/2023
Dukla Praha B (G)
Cz3
24/09/2023
Motorlet Praha (G)
Cz3
30/09/2023
FC Pisek (G)
Cz3
04/10/2023
Bohemians 1905 B (G)
Cz3
08/10/2023
Taborsko B (G)
Cz3
22/10/2023
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
28/10/2023
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
04/11/2023
Sokol Hostouň (G)
Cz3
12/11/2023
Admira Praha (G)
Cz3
03/03/2024
FK Kraluv Dvur (G)
Cz3
09/03/2024
Loko Vltavin (G)
Cz3
17/03/2024
Prestice (G)
Cz3
31/03/2024
Viktoria Plzen B (G)
Cz3
07/04/2024
Karlovy Vary (G)
Cz3
14/04/2024
Dukla Praha B (G)
Cz3
21/04/2024
Motorlet Praha (G)
Cz3
28/04/2024
Povltavska FA (G)
Cz3
01/05/2024
Bohemians 1905 B (G)
Cz3
04/05/2024
FC Pisek (G)
Cz3
11/05/2024
Taborsko B (G)
Cz3
18/05/2024
Jiskra Domazlice (G)
Cz3
25/05/2024
D. Ceske Budejovice B (G)
Cz3
01/06/2024
Sokol Hostouň (G)
Cz3
08/06/2024
Pokaż wszystkie
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program