Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
121
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
346
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
2104
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2810
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
76
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
152
Top Europejski
61
Europejski
768
Amerykański
177
Afrykanin
108
Azjatycki
123
Australijski
50
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Roma
38%
Prawdopodobieństwo remisu
18/04/2024 21:00
ROM - MIL,
21:00
UEL
Atalanta
38%
Prawdopodobieństwo remisu
18/04/2024 21:00
ATA - LIV,
21:00
UEL
Bayer Leverkusen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/04/2024 21:00
WHU - B04,
21:00
UEL
SL Benfica
35%
Prawdopodobieństwo remisu
18/04/2024 21:00
OLM - BEN,
21:00
UEL
Palmeiras
43%
Prawdopodobieństwo remisu
18/04/2024 01:00
PAL - INL,
01:00
Br1
Botafogo
36%
Prawdopodobieństwo wygranej
19/04/2024 02:30
BOT - ACG,
02:30
Br1
Juventud Unida SL
43%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/04/2024 21:00
DEM - JUS,
21:00
ArC
Aston Villa
41%
Prawdopodobieństwo remisu
18/04/2024 18:45
LIL - AVL,
18:45
ECL
Club Brugge
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/04/2024 21:00
PAO - BRU,
21:00
ECL
Olympiacos FC
40%
Prawdopodobieństwo wygranej
18/04/2024 21:00
FEN - OLY,
21:00
ECL
Fiorentina
38%
Prawdopodobieństwo remisu
18/04/2024 18:45
FIO - VIK,
18:45
ECL
json_m
Prognoza
Boca Unidos
-
Gimnasia y Tiro
29°C
D
L
W
D
D
L
26/03/2023 21:30 GMT
2
2 - 1
FT
W
D
L
D
D
W
Argentyna Torneo Federal A
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
15
37
48
2
0
-
1
0 - 1
2.28
29°
3.10
2.75
2.40
3.10
no
no
no
FT
2 - 1
(0 - 1)
-
-
-
-
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
54
46
Pon.
2.28
0 - 1
2.28
29°
1.48
1.48
2.60
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
10
35
55
2
29°
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prawdopodobieństwo PT/CT %
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
26%
2
2
0
-
1
0 - 1
29°
4.75
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
61
39
Nie
0
-
1
0 - 1
2.28
29°
-
-
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
85%
2X
0
-
1
0 - 1
2.28
29°
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
48%
Goście -0.5
0
-
1
0 - 1
2.28
29°
-
FT
2 - 1
(0 - 1)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 3, Group D
Ar3
Boca Unidos
Gimnasia y Tiro
26/03/2023 21:30
0
-
1
0 - 1
2.28
29°
FT
2 - 1
(0 - 1)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
25/09
2022
Gimnasia y Tiro
2 - 0
(1 - 0)
Boca Unidos
Ar3
17/06
2022
Boca Unidos
0 - 2
(0 - 2)
Gimnasia y Tiro
Ar3
25/09
2021
Gimnasia y Tiro
1 - 0
(1 - 0)
Boca Unidos
Ar3
26/06
2021
Boca Unidos
1 - 3
(0 - 1)
Gimnasia y Tiro
Ar3
02/12
2018
Gimnasia y Tiro
3 - 1
( - )
Boca Unidos
Ar3
15/10
2018
Boca Unidos
2 - 0
( - )
Gimnasia y Tiro
Ar3
Boca Unidos
1
17%
Remisy
0
0%
Gimnasia y Tiro
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_529":[1,null,5,6],"lg_529_6":[1,null,5,6]}
Klasyfikacja 26/03/2023
Group A
Group A
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Club Olimpo
4
2
1
1
0
6
1
5
2
Sansinena
4
2
1
1
0
3
2
1
3
Liniers Bahía Blanca
4
2
1
1
0
2
1
1
4
CA Germinal
4
2
1
1
0
2
1
1
5
Club Cipolletti
3
2
1
0
1
2
2
0
6
Villa Mitre
1
1
0
1
0
0
0
0
7
Santamarina Tandil
1
2
0
1
1
2
3
-1
8
Circulo Deportivo
0
2
0
0
2
0
2
-2
9
Sol de Mayo
0
1
0
0
1
0
5
-5
Promotion Play-off
Relegation
Group B
Group B
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Ciudad Bolivar
4
2
1
1
0
4
2
2
2
Argentino Monte Maíz
4
2
1
1
0
3
2
1
3
Ferro Carril Oeste (GP)
3
2
1
0
1
2
1
1
4
Huracán Las Heras
3
1
1
0
0
1
0
1
5
San Martín Mendoza
3
2
1
0
1
1
1
0
6
Juventud Unida SL
3
2
1
0
1
1
1
0
7
SCyB Atenas
3
2
1
0
1
1
1
0
8
CS Estudiantes (SL)
1
2
0
1
1
2
4
-2
9
Sportivo Penarol
1
3
0
1
2
2
5
-3
Promotion Play-off
Relegation
Group C
Group C
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sportivo Belgrano
4
2
1
1
0
5
2
3
2
CA Douglas Haig
4
2
1
1
0
1
0
1
3
Sportivo Las Parejas
3
2
1
0
1
1
1
0
4
El Linqueño
2
2
0
2
0
3
3
0
5
Indep. de Chivilcoy
2
2
0
2
0
0
0
0
6
Def. Belgrano (VR)
1
1
0
1
0
3
3
0
7
Gimnasia C. Uruguay
1
1
0
1
0
0
0
0
8
Unión Sunchales
1
2
0
1
1
1
2
-1
9
Def. Pronunciamiento
1
2
0
1
1
3
6
-3
Promotion Play-off
Relegation
Group D
Group D
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Sarmiento Resistencia
9
3
3
0
0
4
0
4
2
Gimnasia y Tiro
4
2
1
1
0
1
0
1
3
Central Norte Salta
3
2
1
0
1
2
1
1
4
Juventud Antoniana
3
2
1
0
1
1
1
0
5
Sol de América
3
2
1
0
1
1
1
0
6
Crucero del Norte
1
1
0
1
0
0
0
0
7
San Martín Formosa
1
2
0
1
1
0
1
-1
8
Boca Unidos
1
2
0
1
1
0
2
-2
9
9 de Julio Rafaela
0
2
0
0
2
0
3
-3
Promotion Play-off
Relegation
BOC
meczy
Wszystkie
19/03
2023
San Martín Formosa
0 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
10/03
2023
Boca Unidos
0 - 2
(0 - 2)
Sarmiento Resistencia
Ar3
14/10
2022
Boca Unidos
5 - 0
(3 - 0)
Crucero del Norte
Ar3
09/10
2022
Sportivo Las Parejas
0 - 0
(0 - 0)
Boca Unidos
Ar3
02/10
2022
Boca Unidos
0 - 0
(0 - 0)
Atlético Paraná
Ar3
25/09
2022
Gimnasia y Tiro
2 - 0
(1 - 0)
Boca Unidos
Ar3
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
3
50%
Przegrane
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_529":[1,3,2,6],"lg_529_6":[1,3,2,6]}
GIM
meczy
Wszystkie
Torneo Federal A
Copa Argentina
19/03
2023
Gimnasia y Tiro
1 - 0
(1 - 0)
Juventud Antoniana
Ar3
11/03
2023
Crucero del Norte
0 - 0
(0 - 0)
Gimnasia y Tiro
Ar3
24/01
2023
Patronato Paraná
2 - 0
(0 - 0)
Gimnasia y Tiro
ArC
23/10
2022
Indep. de Chivilcoy
1 - 1
(1 - 0)
Gimnasia y Tiro
Ar3
16/10
2022
Racing de Cordoba
1 - 1
(0 - 0)
Gimnasia y Tiro
Ar3
09/10
2022
Gimnasia y Tiro
3 - 0
(1 - 0)
Gimnasia C. Uruguay
Ar3
Zwycięstwa
2
33%
Remisy
3
50%
Przegrane
1
17%
{"lg_-1":[2,3,1,6],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_529":[2,3,null,5],"lg_529_6":[2,3,null,5],"lg_478":[null,null,1,1],"lg_478_6":[null,null,1,1]}
BOC
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
10/03
2023
Boca Unidos
0 - 2
(0 - 2)
Sarmiento Resistencia
Ar3
14/10
2022
Boca Unidos
5 - 0
(3 - 0)
Crucero del Norte
Ar3
02/10
2022
Boca Unidos
0 - 0
(0 - 0)
Atlético Paraná
Ar3
Zwycięstwa
1
33%
Remisy
1
33%
Przegrane
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_529":[1,1,1,3],"lg_529_6":[1,1,1,3]}
GIM
mecze w roli gościa:
Wszystkie
Torneo Federal A
Copa Argentina
11/03
2023
Crucero del Norte
0 - 0
(0 - 0)
Gimnasia y Tiro
Ar3
24/01
2023
Patronato Paraná
2 - 0
(0 - 0)
Gimnasia y Tiro
ArC
23/10
2022
Indep. de Chivilcoy
1 - 1
(1 - 0)
Gimnasia y Tiro
Ar3
16/10
2022
Racing de Cordoba
1 - 1
(0 - 0)
Gimnasia y Tiro
Ar3
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
3
75%
Przegrane
1
25%
{"lg_-1":[0,3,1,4],"lg_-1_6":[0,3,1,4],"lg_529":[null,3,null,3],"lg_529_6":[null,3,null,3],"lg_478":[null,null,1,1],"lg_478_6":[null,null,1,1]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
Boca Unidos
Rozegrane mecze:
6
Gimnasia y Tiro
Rozegrane mecze:
6
Bramki
(Strzelone/Stracone)
5
0.83
0.67
4
6
1
0.67
4
Pon./Pow.
1.5
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
2.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
3.5
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
1
5
17%
83%
4
2
67%
33%
BOC
następne mecze
Trudność
GIM
Łatwo 1
Ciężko 5
Gimnasia y Tiro (G)
Ar3
26/03/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
01/04/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
08/04/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
22/04/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
29/04/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
06/05/2023
4
Boca Unidos (G)
Ar3
26/03/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
31/03/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
08/04/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
15/04/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
22/04/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
29/04/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
12/05/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
16/05/2023
4
Gimnasia y Tiro (G)
Ar3
20/05/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
27/05/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
03/06/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
17/06/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
23/06/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
27/06/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
01/07/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
07/07/2023
4
Gimnasia y Tiro (G)
Ar3
15/07/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
22/07/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
28/07/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
05/08/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
19/08/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
26/08/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
02/09/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
08/09/2023
4
Gimnasia y Tiro (G)
Ar3
12/09/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
16/09/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
23/09/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
07/10/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
14/10/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
28/10/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
12/05/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
16/05/2023
3
Boca Unidos (G)
Ar3
20/05/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
27/05/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
03/06/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
10/06/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
17/06/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
23/06/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
01/07/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
07/07/2023
3
Boca Unidos (G)
Ar3
15/07/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
22/07/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
28/07/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
01/08/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
05/08/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
19/08/2023
4
Crucero del Norte (G)
Ar3
02/09/2023
3
Juventud Antoniana (G)
Ar3
08/09/2023
3
Boca Unidos (G)
Ar3
12/09/2023
3
Sol de América (G)
Ar3
16/09/2023
9 de Julio Rafaela (G)
Ar3
23/09/2023
Central Norte Salta (G)
Ar3
30/09/2023
4
Sarmiento Resistencia (G)
Ar3
07/10/2023
4
San Martín Formosa (G)
Ar3
14/10/2023
4
Pokaż wszystkie
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program