Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2631
[+]
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
2
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
987
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1546
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
288
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
170
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Leicester City
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 13:30
BSC - LEI,
13:30
CH
West Bromwich
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 14:00
MLW - WBA,
14:00
CH
Cardiff City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
CDF - SUN,
16:00
CH
Coventry City
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HDD - COV,
16:00
CH
Hull City
46%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
HUL - STK,
16:00
CH
Norwich City
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
NOR - PLA,
16:00
CH
QPR
45%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
QPR - BRC,
16:00
CH
Southampton
42%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 16:00
SOU - MID,
16:00
CH
Ipswich Town
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 18:30
BBR - IPS,
18:30
CH
Leeds United
53%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 21:00
WAT - LEE,
21:00
CH
Cadiz
44%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
CAD - GRA,
21:00
Es1
Lille
39%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 21:00
LIL - LEN,
21:00
Fr1
NAC Breda
59%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
NAC - MVV,
20:00
Nl2
VVV Venlo
52%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
VVV - TOP,
20:00
Nl2
Groningen
48%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
ADO - GRO,
20:00
Nl2
Willem II Tilburg
55%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
HEL - WIL,
20:00
Nl2
Emmen
44%
Prawdopodobieństwo wygranej
29/03/2024 20:00
EMM - JAJ,
20:00
Nl2
Espanyol
47%
Prawdopodobieństwo remisu
29/03/2024 20:30
BUR - ESP,
20:30
Es2
json_m
Prognoza
1954 Kelkit Bld.
-
Eskisehirspor
14°C
D
D
D
L
W
D
23/10/2022 13:00 GMT
1
1 - 2
FT
L
L
L
L
L
D
Turcja TFF 3. Lig
1X2
Pon./Pow. 2.5
HT/FT
Gol/Gol
Handicap
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Odds
na żywo
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
43
31
27
1
2
-
0
2 - 0
1.50
14°
-
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Pon./Pow.
2.5
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
70
30
Pon.
1.50
2 - 0
1.50
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1
X
2
Prog
HT FT
Prognoza wyniku
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
43
32
26
1
1
2
-
0
2 - 0
14°
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Nie
Tak
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
65
35
Nie
2
-
0
2 - 0
1.50
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
1X/ 2X/ 12
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
74%
1X
2
-
0
2 - 0
1.50
14°
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
36%
Gospodarze -1
2
-
0
2 - 0
1.50
14°
-
FT
1 - 2
(1 - 2)
Gospodarze - Goście
Prob. %
Prog
Prognoza wyniku
Liczba goli
Pogodzie
Odds
Wynik
Runda 8, Group 1
Tr4
1954 Kelkit Bld.
Eskisehirspor
23/10/2022 13:00
2
-
0
2 - 0
1.50
14°
FT
1 - 2
(1 - 2)
Mecze między obydwiema drużynami:
Wszystkie
0
0%
Remisy
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Klasyfikacja 23/10/2022
Group 1
Group 1
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Içel Idman Yurdu
18
7
6
0
1
10
4
6
2
Yeni Orduspor
13
7
4
1
2
11
6
5
3
Karsıyaka SK
13
7
4
1
2
9
5
4
4
Agrıspor
13
7
4
1
2
8
6
2
5
Kutahyaspor
12
7
3
3
1
10
5
5
6
Altındag Bld.
12
7
3
3
1
11
8
3
7
Belediye Derincespor
12
7
3
3
1
8
8
0
8
Karaköprü Bld.
10
7
2
4
1
7
3
4
9
Catalcaspor
10
7
3
1
3
8
5
3
10
Elazıgspor
10
7
3
1
3
6
9
-3
11
Sile Yıldızspor
8
7
1
5
1
5
4
1
12
1954 Kelkit Bld.
8
7
1
5
1
5
5
0
13
Nevsehir Bld.
8
7
2
2
3
6
8
-2
14
Anadolu Selcukspor
7
7
2
1
4
7
10
-3
15
Edirnespor
6
7
2
0
5
6
10
-4
16
Yomraspor
5
7
1
2
4
4
8
-4
17
Yeni Amasyaspor
5
7
1
2
4
4
10
-6
18
Eskisehirspor
1
7
0
1
6
7
18
-11
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Group 2
Group 2
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Karaman Belediyespor
19
7
6
1
0
16
3
13
2
Antalya Kestelspor
15
7
4
3
0
12
4
8
3
Kusadasıspor
14
7
4
2
1
10
9
1
4
Eynesil Belediyespor
12
7
3
3
1
6
5
1
5
76 Igdır Belediye Spor
11
6
3
2
1
10
3
7
6
Ayvalıkgücü BS
11
6
3
2
1
8
6
2
7
Turgutluspor
10
6
3
1
2
11
10
1
8
Orduspor 1967
10
6
3
1
2
6
7
-1
9
Kartal Bulvarspor
8
7
2
2
3
9
9
0
10
Bayrampasaspor
8
7
2
2
3
4
7
-3
11
Ergene Velimese
7
6
2
1
3
8
9
-1
12
Kırıkkale Büyük
6
6
2
0
4
7
8
-1
13
Ofspor
5
7
1
2
4
7
10
-3
14
Kahramanmaras
4
7
0
4
3
3
7
-4
15
Gümüshanespor
4
7
0
4
3
3
7
-4
16
Elazig Belediyespor
4
7
1
1
5
6
16
-10
17
Darica Gbirligi
3
6
0
3
3
4
10
-6
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Group 3
Group 3
PKT
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
1
Çankaya FK
15
7
4
3
0
12
4
8
2
Mus Menderesspor
15
7
4
3
0
7
3
4
3
Kepez Belediyespor
14
7
4
2
1
9
4
5
4
Osmaniyespor
12
7
3
3
1
12
6
6
5
68 Aksaray Bld.
12
7
3
3
1
8
7
1
6
Bursa Yıldırımspor
10
7
2
4
1
5
3
2
7
Halide Edip Adivar
9
7
2
3
2
10
9
1
8
Fatsa Belediyespor
8
7
1
5
1
10
6
4
9
Efeler 09 Spor
8
7
1
5
1
9
7
2
10
Akhisarspor
8
7
1
5
1
6
6
0
11
Arguvan Belediyespor
8
7
1
5
1
4
4
0
12
Sapanca Gençlikspor
7
7
1
4
2
4
5
-1
13
Bergama Belediyespor
7
7
1
4
2
5
7
-2
14
Erbaaspor SK
7
7
2
1
4
7
12
-5
15
Tepecikspor AS
6
7
1
3
3
7
9
-2
16
Siirt Il Özel Idaresi
5
7
0
5
2
2
5
-3
17
Artvin Hopaspor
3
7
0
3
4
3
12
-9
18
Nigde Belediyespor
3
7
0
3
4
2
13
-11
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
KEL
meczy
Wszystkie
TFF 3. Lig
Turkiye Kupasi
15/10
2022
Karaköprü Bld.
0 - 0
(0 - 0)
1954 Kelkit Bld.
Tr4
09/10
2022
1954 Kelkit Bld.
1 - 1
(1 - 1)
Altındag Bld.
Tr4
02/10
2022
Sile Yıldızspor
0 - 0
(0 - 0)
1954 Kelkit Bld.
Tr4
28/09
2022
Serik Belediyespor
1 - 0
(0 - 0)
1954 Kelkit Bld.
TrC
24/09
2022
1954 Kelkit Bld.
3 - 1
(0 - 1)
Anadolu Selcukspor
Tr4
17/09
2022
Belediye Derincespor
1 - 1
(0 - 1)
1954 Kelkit Bld.
Tr4
14/09
2022
1954 Kelkit Bld.
3 - 0
(2 - 0)
Dersimspor
TrC
11/09
2022
1954 Kelkit Bld.
0 - 2
(0 - 1)
Nevsehir Bld.
Tr4
04/09
2022
Elazıgspor
0 - 0
(0 - 0)
1954 Kelkit Bld.
Tr4
Zwycięstwa
1
17%
Remisy
4
67%
Przegrane
1
17%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[2,5,2,9],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_346":[1,5,1,7],"lg_346_6":[1,4,1,6],"lg_439":[1,null,1,2],"lg_439_6":[1,null,1,2]}
ESK
meczy
Wszystkie
TFF 3. Lig
Turkiye Kupasi
15/10
2022
Eskisehirspor
0 - 1
(0 - 0)
Karsıyaka SK
Tr4
09/10
2022
Eskisehirspor
1 - 3
(1 - 2)
Edirnespor
Tr4
02/10
2022
Karaköprü Bld.
3 - 0
(1 - 0)
Eskisehirspor
Tr4
29/09
2022
Eskisehirspor
2 - 3
(1 - 1)
Musspor FC
TrC
24/09
2022
Eskisehirspor
3 - 4
(0 - 2)
Altındag Bld.
Tr4
18/09
2022
Sile Yıldızspor
1 - 1
(1 - 0)
Eskisehirspor
Tr4
14/09
2022
Eskisehirspor
1 - 1
(0 - 1)
Çankaya FK
TrC
11/09
2022
Eskisehirspor
0 - 3
(0 - 2)
Anadolu Selcukspor
Tr4
04/09
2022
Belediye Derincespor
3 - 2
(1 - 1)
Eskisehirspor
Tr4
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
17%
Przegrane
5
83%
Pokaż wszystkie
{"lg_-1":[0,2,7,9],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_346":[null,1,6,7],"lg_346_6":[null,1,5,6],"lg_439":[null,1,1,2],"lg_439_6":[null,1,1,2]}
KEL
mecze w roli gospodarza:
Wszystkie
TFF 3. Lig
Turkiye Kupasi
09/10
2022
1954 Kelkit Bld.
1 - 1
(1 - 1)
Altındag Bld.
Tr4
24/09
2022
1954 Kelkit Bld.
3 - 1
(0 - 1)
Anadolu Selcukspor
Tr4
14/09
2022
1954 Kelkit Bld.
3 - 0
(2 - 0)
Dersimspor
TrC
11/09
2022
1954 Kelkit Bld.
0 - 2
(0 - 1)
Nevsehir Bld.
Tr4
Zwycięstwa
2
50%
Remisy
1
25%
Przegrane
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_346":[1,1,1,3],"lg_346_6":[1,1,1,3],"lg_439":[1,null,null,1],"lg_439_6":[1,null,null,1]}
ESK
mecze w roli gościa:
Wszystkie
02/10
2022
Karaköprü Bld.
3 - 0
(1 - 0)
Eskisehirspor
Tr4
18/09
2022
Sile Yıldızspor
1 - 1
(1 - 0)
Eskisehirspor
Tr4
04/09
2022
Belediye Derincespor
3 - 2
(1 - 1)
Eskisehirspor
Tr4
Zwycięstwa
0
0%
Remisy
1
33%
Przegrane
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_346":[null,1,2,3],"lg_346_6":[null,1,2,3]}
Pełna statystyka
Statystyka
Gospodarze/Goście
1 połowa
2 połowa
1954 Kelkit Bld.
Rozegrane mecze:
9
Eskisehirspor
Rozegrane mecze:
9
Bramki
(Strzelone/Stracone)
8
0.89
0.67
6
10
1.11
2.44
22
Pon./Pow.
1.5
4
5
44%
56%
1
8
11%
89%
2.5
7
2
78%
22%
3
6
33%
67%
3.5
8
1
89%
11%
5
4
56%
44%
Mecze Gol-Gol (Tak/Nie)
3
6
33%
67%
6
3
67%
33%
Nie straconych bramek (Tak/Nie)
4
5
44%
56%
0
9
0%
100%
Zdobył bramkę (Tak/Nie)
4
5
44%
56%
6
3
67%
33%
KEL
następne mecze
Trudność
ESK
Łatwo 1
Ciężko 5
Eskisehirspor (G)
Tr4
23/10/2022
1
Karsıyaka SK (G)
Tr4
29/10/2022
4
Edirnespor (G)
Tr4
06/11/2022
2
Yomraspor (G)
Tr4
13/11/2022
1
Yeni Amasyaspor (G)
Tr4
19/11/2022
3
Agrıspor (G)
Tr4
23/11/2022
2
1954 Kelkit Bld. (G)
Tr4
23/10/2022
2
Yomraspor (G)
Tr4
30/10/2022
1
Yeni Amasyaspor (G)
Tr4
06/11/2022
3
Agrıspor (G)
Tr4
13/11/2022
2
Catalcaspor (G)
Tr4
19/11/2022
3
Yeni Orduspor (G)
Tr4
23/11/2022
5
Catalcaspor (G)
Tr4
27/11/2022
3
Yeni Orduspor (G)
Tr4
04/12/2022
5
Içel Idman Yurdu (G)
Tr4
11/12/2022
5
Kutahyaspor (G)
Tr4
18/12/2022
4
Elazıgspor (G)
Tr4
15/01/2023
2
Nevsehir Bld. (G)
Tr4
22/01/2023
4
Belediye Derincespor (G)
Tr4
29/01/2023
4
Anadolu Selcukspor (G)
Tr4
05/02/2023
2
Sile Yıldızspor (G)
Tr4
12/02/2023
2
Altındag Bld. (G)
Tr4
19/02/2023
2
Karaköprü Bld. (G)
Tr4
26/02/2023
3
Eskisehirspor (G)
Tr4
05/03/2023
1
Karsıyaka SK (G)
Tr4
12/03/2023
4
Edirnespor (G)
Tr4
19/03/2023
2
Yomraspor (G)
Tr4
22/03/2023
1
Yeni Amasyaspor (G)
Tr4
26/03/2023
3
Agrıspor (G)
Tr4
02/04/2023
2
Catalcaspor (G)
Tr4
09/04/2023
3
Yeni Orduspor (G)
Tr4
16/04/2023
5
Içel Idman Yurdu (G)
Tr4
23/04/2023
5
Kutahyaspor (G)
Tr4
29/04/2023
4
Içel Idman Yurdu (G)
Tr4
27/11/2022
5
Kutahyaspor (G)
Tr4
04/12/2022
4
Elazıgspor (G)
Tr4
11/12/2022
2
Nevsehir Bld. (G)
Tr4
18/12/2022
4
Belediye Derincespor (G)
Tr4
15/01/2023
4
Anadolu Selcukspor (G)
Tr4
22/01/2023
2
Sile Yıldızspor (G)
Tr4
29/01/2023
2
Altındag Bld. (G)
Tr4
05/02/2023
2
Karaköprü Bld. (G)
Tr4
12/02/2023
3
Edirnespor (G)
Tr4
19/02/2023
2
Karsıyaka SK (G)
Tr4
26/02/2023
4
1954 Kelkit Bld. (G)
Tr4
05/03/2023
2
Yomraspor (G)
Tr4
12/03/2023
1
Yeni Amasyaspor (G)
Tr4
19/03/2023
3
Agrıspor (G)
Tr4
22/03/2023
2
Catalcaspor (G)
Tr4
26/03/2023
3
Yeni Orduspor (G)
Tr4
02/04/2023
5
Içel Idman Yurdu (G)
Tr4
09/04/2023
5
Kutahyaspor (G)
Tr4
16/04/2023
4
Elazıgspor (G)
Tr4
23/04/2023
2
Nevsehir Bld. (G)
Tr4
29/04/2023
4
Pokaż wszystkie
<
marca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"2":"lutego 2024","3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program