Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
134
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
259
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1569
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2502
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
59
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
85
Top Europejski
53
Europejski
651
Amerykański
155
Afrykanin
55
Azjatycki
111
Australijski
44
Międzynarodowy
Puchary krajowe
2
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
6
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
2
AFC Champions League
2
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Club Friendly
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Prognozy
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
31.12.2020
14:30
Ho Chi Minh
0 - 0
Sai Gon FC
12:00
Ha Noi FC
3 - 3
Binh Dinh FC
30.12.2020
17:00
Guadalajara Chivas
2 - 5
Atlético San Luis
17:00
Club Tijuana
1 - 0
Dorados Sinaloa
13:00
Hoang Anh Gia Lai
2 - 3
Da Nang FC
11:00
Nam Dinh FC
0 - 0
Sanna Khanh Hoa
01:00
Mazatlan FC
0 - 0
SCD Durango
00:00
CF Monterrey
2 - 1
Santos Laguna
29.12.2020
14:30
Sai Gon FC
3 - 1
Ha Noi FC
12:00
Ho Chi Minh
0 - 2
Binh Dinh FC
10:00
Energetik-BGU
0 - 1
FC Isloch
27.12.2020
01:00
Atlético San Luis
0 - 0
Zacatecas
26.12.2020
10:30
Ho Chi Minh
2 - 1
Nam Dinh FC
23.12.2020
18:00
CF Monterrey
0 - 0
Cancun
01:00
Club Tijuana
0 - 0
Club Necaxa
22.12.2020
01:00
Santos Laguna
0 - 0
Guadalajara Chivas
20.12.2020
13:00
UD Socuéllamos
0 - 2
Villarrubia
12.12.2020
10:00
1. FC Brno B
3 - 3
Znojmo
09.12.2020
11:00
Adelaide Cobras
0 - 1
Eastern United
06.12.2020
15:00
Aswan FC
1 - 0
Ittihad Al Shorta
05.12.2020
17:00
Haringey Borough
5 - 3
Hendon FC
17:00
Arab Contractors
1 - 0
Aswan FC
04.12.2020
13:30
Wadi Degla SC
1 - 0
Ceramica Cleopatra
03.12.2020
17:00
Pyramids
4 - 0
Al Ahli Benghazi
13:00
Legion-Dynamo M.
0 - 1
Anzhi Makhachkala
02.12.2020
16:00
Wadi Degla SC
2 - 2
Aswan FC
16:00
ENPPI Cairo
1 - 1
Semouha Club
12:00
Ceramica Cleopatra
1 - 0
Petrojet Suez
01.12.2020
15:00
Ghazl Al Mahalla
2 - 1
Al Ahli Benghazi
15:00
NBE SC
1 - 1
Al Intagh Al Harbi
29.11.2020
18:00
Pyramids
2 - 1
Semouha Club
15:00
NBE SC
1 - 2
Ismaily SC
09:00
Peninsula Power
1 - 7
Queensland Roar
28.11.2020
15:00
Ceramica Cleopatra
1 - 0
Aswan FC
26.11.2020
17:00
Pyramids
2 - 0
NBE SC
16:00
Ceramica Cleopatra
2 - 1
Dakhleya
16:00
Al Intagh Al Harbi
0 - 2
Wadi Degla SC
14:30
ENPPI Cairo
3 - 0
El Gouna
24.11.2020
17:00
Tala'ea Al Jaish
1 - 1
Ghazl Al Mahalla
17:00
Al Intagh Al Harbi
2 - 4
El Gouna
15:00
Tala'ea Al Jaish
1 - 2
Ismaily SC
23.11.2020
15:00
Al Intagh Al Harbi
4 - 1
Aswan FC
21.11.2020
15:00
Politehnica Iasi
5 - 0
Bradu Borca
20.11.2020
14:00
El Gouna
1 - 3
Aswan FC
18.11.2020
17:30
Olympique Dcheira
1 - 2
Ittihad Tanger
17.11.2020
19:00
Rosenborg 2
1 - 0
Levanger FK
15.11.2020
17:00
Olympique Dcheira
0 - 4
Chabab Mohammédia
15:00
Fenerbahçe SK
3 - 3
Fatih Karagümrük
15:00
Istanbul Basaksehir
1 - 3
Istanbulspor AS
14.11.2020
17:30
FUS Rabat
0 - 0
Khemis Zemamra
17:00
Chabab Mohammédia
0 - 0
Hassania Agadir
13:30
CD Badajoz
4 - 1
CD Guijuelo
13:00
Hannover 96
0 - 0
Wolfsburg
12:00
Lokomotiva Zagreb
2 - 3
Inter Zaprešić
13.11.2020
19:00
Semouha Club
0 - 0
Olympic Alexandria
18:00
Moralo CP
0 - 2
Mérida AD
17:00
FC Koper
2 - 0
Tabor Sezana
17:00
Olympique Dcheira
3 - 3
Hassania Agadir
17:00
HNK Gorica
2 - 3
Kustosija
16:30
LASK Juniors
0 - 1
Sturm Graz
16:30
Guingamp
0 - 1
Dinamo Brest
16:00
AS Saint-Etienne
3 - 2
Grenoble
16:00
Hartberg
2 - 3
Kapfenberg
16:00
Angers
3 - 3
Chamois Niortais
16:00
SV Horn II
3 - 1
St Polten
16:00
Stuttgart
1 - 0
Heidenheim
16:00
Rapid Wien II
3 - 2
Admira
15:30
SV Ried
1 - 1
Vorwärts Steyr
15:00
HNK Gorica
0 - 1
NK CM Celje
15:00
APOEL FC
1 - 0
Alki Oroklini
<
kwietnia 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"3":"marca 2024","4":"kwietnia 2024","5":"maja 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program