Jamajka
[+]
Premier League
Moje ligi
Stany Zjednoczone
[+]
MLS
4
Piłka nożna
Prognozy na dziś
111
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
Prognozy na jutro
101
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
452
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
[+]
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1040
[+]
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Strzelcy
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
30
Ulubione
Listy
[+]
Brytyjski
Top Europejski
Europejski
143
Amerykański
87
Afrykanin
39
Azjatycki
74
Australijski
38
Międzynarodowy
69
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
EURO 2024
12
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Eredivisie
Liga Portugal
Brasileiro Série A
2
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
Mistrzostwa
Jeszcze
Międzynarodowy
Afryka
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
[+]
Liga Mistrzów
Liga Europy
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Strona główna
Co to jest forebet
Wszystkie prognozy
Porównanie
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Tenis
USTAWIENIA
JęZYK
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Strefa czasowa
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
ANDROID APP
IOS APP
Jeszcze
Piłka nożna
Koszykówka
Tenis
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
Jamajka Premier League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Pon./Pow. 2.5
Pierwsza połowa
HT/FT
Gol/Gol
Podwójna
Handicap
Rzut rożny
Kartek
20.05.2024
01:30
Mount Pleasant
1 - 1
Cavalier FC
19.05.2024
22:00
Waterhouse FC
1 - 5
Arnett Gardens
13.05.2024
03:00
Cavalier FC
3 - 1
Arnett Gardens
00:00
Mount Pleasant
2 - 1
Waterhouse FC
06.05.2024
03:00
Waterhouse FC
1 - 1
Mount Pleasant
00:00
Arnett Gardens
1 - 1
Cavalier FC
30.04.2024
03:00
Tivoli Gardens
0 - 2
Waterhouse FC
00:00
Portmore United
0 - 1
Arnett Gardens
23.04.2024
02:30
Arnett Gardens
1 - 1
Portmore United
00:00
Waterhouse FC
1 - 1
Tivoli Gardens
07.04.2024
22:30
Cavalier FC
6 - 0
Molynes United
22:30
Dunbeholden FC
4 - 2
Vere United
22:30
Portmore United
2 - 0
Humble Lions
22:30
Montego Bay Utd
2 - 1
Tivoli Gardens
22:30
Waterhouse FC
1 - 0
Harbour View
22:30
Treasure Beach
1 - 4
Arnett Gardens
22:30
Mount Pleasant
2 - 1
Lime Hall Academy
02.04.2024
00:30
Vere United
0 - 0
Treasure Beach
01.04.2024
22:00
Harbour View
0 - 3
Montego Bay Utd
01:00
Arnett Gardens
1 - 1
Portmore United
31.03.2024
22:30
Dunbeholden FC
2 - 4
Cavalier FC
22:30
Humble Lions
0 - 1
Mount Pleasant
22:30
Lime Hall Academy
1 - 4
Tivoli Gardens
22:30
Molynes United
0 - 3
Waterhouse FC
26.03.2024
01:30
Tivoli Gardens
1 - 0
Harbour View
25.03.2024
23:00
Humble Lions
6 - 0
Lime Hall Academy
24.03.2024
23:30
Montego Bay Utd
2 - 1
Molynes United
22:00
Waterhouse FC
1 - 0
Dunbeholden FC
21:30
Treasure Beach
0 - 5
Cavalier FC
21:30
Mount Pleasant
2 - 0
Arnett Gardens
19:00
Portmore United
0 - 1
Vere United
20.03.2024
21:30
Dunbeholden FC
0 - 2
Montego Bay Utd
21:30
Treasure Beach
2 - 4
Waterhouse FC
21:30
Lime Hall Academy
0 - 6
Harbour View
21:30
Molynes United
3 - 6
Tivoli Gardens
21:30
Vere United
0 - 0
Mount Pleasant
19.03.2024
01:30
Arnett Gardens
5 - 1
Humble Lions
18.03.2024
23:00
Cavalier FC
0 - 1
Portmore United
12.03.2024
01:30
Arnett Gardens
3 - 0
Lime Hall Academy
11.03.2024
00:00
Harbour View
0 - 1
Molynes United
10.03.2024
23:30
Montego Bay Utd
1 - 0
Treasure Beach
21:30
Mount Pleasant
2 - 0
Cavalier FC
21:30
Portmore United
0 - 0
Waterhouse FC
21:30
Humble Lions
3 - 0
Vere United
21:30
Tivoli Gardens
1 - 1
Dunbeholden FC
08.03.2024
01:00
Arnett Gardens
2 - 2
Cavalier FC
05.03.2024
01:30
Dunbeholden FC
3 - 0
Harbour View
04.03.2024
23:00
Cavalier FC
1 - 1
Humble Lions
03.03.2024
21:30
Portmore United
1 - 1
Montego Bay Utd
21:30
Vere United
0 - 1
Arnett Gardens
21:30
Waterhouse FC
0 - 1
Mount Pleasant
21:30
Treasure Beach
0 - 5
Tivoli Gardens
19:00
Lime Hall Academy
1 - 2
Molynes United
28.02.2024
23:00
Harbour View
1 - 2
Treasure Beach
25.02.2024
22:00
Tivoli Gardens
0 - 0
Portmore United
21:30
Vere United
6 - 2
Lime Hall Academy
21:30
Humble Lions
1 - 5
Waterhouse FC
21:30
Mount Pleasant
1 - 1
Montego Bay Utd
19:00
Molynes United
2 - 4
Dunbeholden FC
18.02.2024
22:00
Waterhouse FC
0 - 0
Arnett Gardens
22:00
Cavalier FC
2 - 0
Vere United
21:30
Treasure Beach
2 - 2
Molynes United
21:30
Montego Bay Utd
3 - 0
Humble Lions
21:30
Portmore United
1 - 0
Harbour View
21:30
Mount Pleasant
1 - 0
Tivoli Gardens
19:00
Lime Hall Academy
1 - 4
Dunbeholden FC
13.02.2024
01:30
Harbour View
1 - 2
Mount Pleasant
12.02.2024
23:00
Vere United
0 - 1
Waterhouse FC
00:00
Molynes United
2 - 2
Portmore United
11.02.2024
21:30
Montego Bay Utd
0 - 0
Arnett Gardens
<
czerwca 2024
Piłka nożna prognozy
>
{"5":"maja 2024","6":"czerwca 2024","7":"lipca 2024"}
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program