Πολωνία
[+]
Ekstraklasa
7
1. Liga
7
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1046
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
210
Προβλέψεις για αύριο
939
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2137
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
304
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
35
Τοπ Ευρώπη
57
Ευρώπη
508
Αμερική
190
Αφρική
90
Ασία
95
Αυστραλία
17
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
3
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Πολωνία Division 2
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
17.03.2024
12:00
Pogoń Siedlce
3 - 3
Polonia Bytom
16.03.2024
13:00
Zagłębie Lubin II
1 - 1
Lech II Poznan
15.03.2024
20:00
Wisla Pulawy
1 - 3
Sandecja
19:00
Skra Czestochowa
0 - 0
Olimpia Grudziadz
13.03.2024
20:15
GKS Jastrzebie
1 - 1
KKS Kalisz
18:00
Pogoń Siedlce
1 - 0
Stomil Olsztyn
10.03.2024
20:00
Olimpia Grudziadz
0 - 1
Chojniczanka
14:15
Kotwica Kolobrzeg
0 - 1
Skra Czestochowa
14:00
Olimpia Elblag
1 - 2
Zagłębie Lubin II
13:00
Lech II Poznan
1 - 2
Radunia Stężyca
09.03.2024
16:00
Stomil Olsztyn
0 - 1
Stal Stalowa Wola
14:00
Hutnik Krakow
1 - 1
Wisla Pulawy
12:00
Sandecja
2 - 3
Pogoń Siedlce
08.03.2024
18:00
Polonia Bytom
0 - 0
GKS Jastrzebie
18:00
KKS Kalisz
2 - 2
ŁKS Łódź II
06.03.2024
18:00
Olimpia Grudziadz
3 - 0
Olimpia Elblag
05.03.2024
13:00
Sandecja
2 - 1
Radunia Stężyca
04.03.2024
18:15
Wisla Pulawy
1 - 1
KKS Kalisz
16:30
ŁKS Łódź II
2 - 0
Stomil Olsztyn
03.03.2024
15:30
Chojniczanka
1 - 1
Stal Stalowa Wola
02.03.2024
17:00
Olimpia Grudziadz
0 - 0
Kotwica Kolobrzeg
16:30
Skra Czestochowa
0 - 2
Lech II Poznan
12:00
Radunia Stężyca
1 - 1
Olimpia Elblag
02:00
Sandecja
1 - 3
GKS Jastrzebie
02:00
Polonia Bytom
3 - 1
Zagłębie Lubin II
01.03.2024
17:45
Pogoń Siedlce
1 - 1
Hutnik Krakow
28.02.2024
12:00
Lech II Poznan
2 - 1
Olimpia Elblag
25.02.2024
12:00
Stomil Olsztyn
1 - 1
Wisla Pulawy
24.02.2024
19:30
Sandecja
1 - 1
Zagłębie Lubin II
18:00
KKS Kalisz
5 - 1
Pogoń Siedlce
13:00
Hutnik Krakow
1 - 1
GKS Jastrzebie
12:45
Kotwica Kolobrzeg
3 - 0
Chojniczanka
12:00
Lech II Poznan
0 - 0
Olimpia Grudziadz
11:00
Olimpia Elblag
2 - 1
Skra Czestochowa
23.02.2024
18:30
Polonia Bytom
2 - 1
Radunia Stężyca
17:00
Stal Stalowa Wola
1 - 0
ŁKS Łódź II
17.02.2024
15:00
Polonia Bytom
2 - 2
Skra Czestochowa
03.12.2023
17:30
Kotwica Kolobrzeg
1 - 2
Lech II Poznan
02.12.2023
14:30
Chojniczanka
3 - 2
ŁKS Łódź II
13:00
Zagłębie Lubin II
2 - 0
Hutnik Krakow
29.11.2023
17:00
Skra Czestochowa
1 - 2
Hutnik Krakow
27.11.2023
16:15
Stal Stalowa Wola
2 - 1
Pogoń Siedlce
26.11.2023
17:30
ŁKS Łódź II
2 - 1
Wisla Pulawy
25.11.2023
17:00
Polonia Bytom
2 - 1
Olimpia Grudziadz
16:00
KKS Kalisz
3 - 1
Zagłębie Lubin II
13:00
Stomil Olsztyn
2 - 0
GKS Jastrzebie
13:00
Sandecja
2 - 2
Skra Czestochowa
12:30
Hutnik Krakow
3 - 1
Radunia Stężyca
12:00
Lech II Poznan
1 - 2
Chojniczanka
24.11.2023
19:45
Olimpia Elblag
2 - 3
Kotwica Kolobrzeg
20.11.2023
16:00
ŁKS Łódź II
1 - 2
Pogoń Siedlce
19.11.2023
12:00
Radunia Stężyca
1 - 4
KKS Kalisz
18.11.2023
20:00
Chojniczanka
1 - 1
Wisla Pulawy
17:30
Stal Stalowa Wola
3 - 1
GKS Jastrzebie
15:00
Polonia Bytom
3 - 3
Kotwica Kolobrzeg
13:00
Sandecja
1 - 0
Olimpia Grudziadz
13:00
Zagłębie Lubin II
2 - 1
Stomil Olsztyn
13.11.2023
18:15
Skra Czestochowa
4 - 1
KKS Kalisz
12.11.2023
20:00
Pogoń Siedlce
2 - 2
Wisla Pulawy
13:00
Radunia Stężyca
1 - 0
Stomil Olsztyn
13:00
Zagłębie Lubin II
4 - 0
Stal Stalowa Wola
13:00
Lech II Poznan
1 - 0
Polonia Bytom
12:30
GKS Jastrzebie
3 - 2
ŁKS Łódź II
11.11.2023
16:15
Olimpia Elblag
2 - 1
Chojniczanka
13:00
Olimpia Grudziadz
0 - 2
Hutnik Krakow
10.11.2023
18:00
Kotwica Kolobrzeg
2 - 1
Sandecja
08.11.2023
13:00
Lech II Poznan
1 - 0
Stomil Olsztyn
06.11.2023
18:15
ŁKS Łódź II
2 - 1
Zagłębie Lubin II
05.11.2023
15:00
Stal Stalowa Wola
1 - 2
Radunia Stężyca
12:30
Hutnik Krakow
3 - 5
Kotwica Kolobrzeg
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα