Βόρεια Μακεδονία
[+]
First League
Second League
Macedonian Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
107
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
91
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
304
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
736
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
28
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
113
Αμερική
139
Αφρική
11
Ασία
73
Αυστραλία
44
Διεθνές
5
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
3
Copa America
2
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
3
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Βόρεια Μακεδονία Prva liga
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
26.05.2024
17:00
Vardar Skopje
2 - 0
FK Detonit Junior
18.05.2024
17:00
Bregalnica Stip
1 - 1
Sileks Kratovo
17:00
FC Struga
1 - 2
FK Shkupi
17:00
Rabotnicki Skopje
0 - 2
Shkendija 79
17:00
Voska Sport
1 - 1
FK Gostivar
17:00
Vardar Skopje
2 - 2
Tikves Kavadarci
17:00
Academy Pandev
5 - 3
Makedonija GP
12.05.2024
17:00
FK Shkupi
0 - 0
Academy Pandev
17:00
Shkendija 79
0 - 2
FC Struga
17:00
FK Gostivar
0 - 0
Rabotnicki Skopje
17:00
Tikves Kavadarci
0 - 0
Voska Sport
17:00
Sileks Kratovo
1 - 1
Vardar Skopje
17:00
Makedonija GP
2 - 1
Bregalnica Stip
04.05.2024
17:00
FK Shkupi
0 - 2
Shkendija 79
17:00
FC Struga
1 - 0
FK Gostivar
17:00
Rabotnicki Skopje
3 - 1
Tikves Kavadarci
17:00
Voska Sport
2 - 1
Sileks Kratovo
17:00
Vardar Skopje
1 - 0
Makedonija GP
17:00
Academy Pandev
1 - 1
Bregalnica Stip
01.05.2024
16:00
Shkendija 79
3 - 2
Academy Pandev
16:00
Makedonija GP
0 - 2
Voska Sport
16:00
FK Gostivar
2 - 0
FK Shkupi
16:00
Tikves Kavadarci
3 - 2
FC Struga
16:00
Sileks Kratovo
0 - 1
Rabotnicki Skopje
16:00
Bregalnica Stip
0 - 3
Vardar Skopje
28.04.2024
16:00
Academy Pandev
2 - 0
Vardar Skopje
16:00
Voska Sport
4 - 0
Bregalnica Stip
16:00
Rabotnicki Skopje
1 - 1
Makedonija GP
16:00
FC Struga
2 - 3
Sileks Kratovo
16:00
FK Shkupi
3 - 2
Tikves Kavadarci
16:00
Shkendija 79
4 - 1
FK Gostivar
21.04.2024
16:00
FK Gostivar
1 - 1
Academy Pandev
16:00
Tikves Kavadarci
2 - 1
Shkendija 79
16:00
Sileks Kratovo
0 - 0
FK Shkupi
16:00
Makedonija GP
0 - 1
FC Struga
16:00
Vardar Skopje
0 - 1
Voska Sport
20.04.2024
16:00
Bregalnica Stip
0 - 1
Rabotnicki Skopje
14.04.2024
15:00
Shkendija 79
6 - 1
Sileks Kratovo
15:00
FC Struga
2 - 2
Bregalnica Stip
15:00
Rabotnicki Skopje
2 - 0
Vardar Skopje
13.04.2024
15:00
Academy Pandev
1 - 0
Voska Sport
15:00
FK Shkupi
3 - 1
Makedonija GP
15:00
FK Gostivar
2 - 1
Tikves Kavadarci
07.04.2024
15:00
Tikves Kavadarci
3 - 1
Academy Pandev
15:00
Makedonija GP
1 - 1
Shkendija 79
15:00
Bregalnica Stip
1 - 0
FK Shkupi
15:00
Vardar Skopje
1 - 0
FC Struga
15:00
Voska Sport
1 - 1
Rabotnicki Skopje
06.04.2024
15:00
Sileks Kratovo
0 - 0
FK Gostivar
31.03.2024
15:00
Academy Pandev
2 - 1
Rabotnicki Skopje
15:00
FC Struga
3 - 1
Voska Sport
15:00
FK Gostivar
1 - 4
Makedonija GP
15:00
Shkendija 79
4 - 1
Bregalnica Stip
30.03.2024
15:00
FK Shkupi
3 - 0
Vardar Skopje
15:00
Tikves Kavadarci
1 - 1
Sileks Kratovo
17.03.2024
15:00
Rabotnicki Skopje
1 - 2
FC Struga
16.03.2024
15:00
Vardar Skopje
1 - 1
Shkendija 79
15:00
Sileks Kratovo
2 - 1
Academy Pandev
15:00
Voska Sport
0 - 0
FK Shkupi
15:00
Makedonija GP
1 - 0
Tikves Kavadarci
15:00
Bregalnica Stip
0 - 0
FK Gostivar
10.03.2024
14:00
FK Gostivar
0 - 0
Vardar Skopje
14:00
FK Shkupi
3 - 2
Rabotnicki Skopje
14:00
Sileks Kratovo
1 - 0
Makedonija GP
14:00
FC Struga
3 - 1
Academy Pandev
14:00
Tikves Kavadarci
2 - 1
Bregalnica Stip
14:00
Shkendija 79
0 - 0
Voska Sport
06.03.2024
14:00
Tikves Kavadarci
1 - 0
Sileks Kratovo
14:00
Vardar Skopje
1 - 0
Rabotnicki Skopje
14:00
Bregalnica Stip
0 - 0
FK Shkupi
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα