Ιταλία
[+]
Serie A
Serie B
Serie C
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
1
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
183
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
12
Προβλέψεις για αύριο
401
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
719
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1121
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
139
Αμερική
151
Αφρική
67
Ασία
91
Αυστραλία
41
Διεθνές
20
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Ιταλία Serie D Group B
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
05.05.2024
15:00
Varesina
2 - 2
Piacenza Calcio
15:00
Real Calepina
3 - 0
Ponte San Pietro Isola
15:00
Castellanzese
3 - 3
Brusaporto
15:00
Villa d'Almè
2 - 4
Caldiero Terme
15:00
Folgore Caratese
0 - 0
Club Milano
15:00
Caravaggio
2 - 1
Desenzano Calvina
15:00
Casatese
0 - 1
Crema
15:00
Arconatese
4 - 0
Clivense
15:00
Ciserano
1 - 3
AC Legnano
15:00
Tritium
2 - 4
Palazzolo 1913
28.04.2024
15:00
Ponte San Pietro Isola
2 - 3
Villa d'Almè
15:00
Brusaporto
1 - 2
Varesina
15:00
Club Milano
1 - 1
Tritium
15:00
Piacenza Calcio
3 - 0
Real Calepina
15:00
Caldiero Terme
3 - 2
Ciserano
15:00
Desenzano Calvina
1 - 1
Arconatese
15:00
Palazzolo 1913
1 - 0
Caravaggio
15:00
AC Legnano
3 - 1
Casatese
15:00
Clivense
2 - 1
Castellanzese
15:00
Crema
1 - 0
Folgore Caratese
21.04.2024
15:00
Castellanzese
0 - 3
Piacenza Calcio
15:00
Folgore Caratese
1 - 1
Palazzolo 1913
15:00
Villa d'Almè
1 - 1
AC Legnano
15:00
Ciserano
0 - 1
Crema
15:00
Tritium
0 - 2
Desenzano Calvina
15:00
Casatese
2 - 1
Club Milano
15:00
Clivense
2 - 0
Brusaporto
15:00
Caravaggio
0 - 2
Arconatese
15:00
Varesina
2 - 1
Ponte San Pietro Isola
15:00
Real Calepina
0 - 1
Caldiero Terme
14.04.2024
15:00
Crema
0 - 1
Real Calepina
15:00
Palazzolo 1913
2 - 0
Ciserano
15:00
Ponte San Pietro Isola
0 - 1
Brusaporto
15:00
Desenzano Calvina
2 - 0
Casatese
15:00
Caldiero Terme
2 - 1
Castellanzese
15:00
Piacenza Calcio
0 - 0
Clivense
15:00
Arconatese
1 - 1
Folgore Caratese
15:00
Caravaggio
3 - 2
Tritium
15:00
AC Legnano
1 - 1
Varesina
15:00
Club Milano
0 - 0
Villa d'Almè
07.04.2024
15:00
Castellanzese
2 - 5
Ponte San Pietro Isola
15:00
Tritium
0 - 1
Arconatese
15:00
Varesina
0 - 2
Caldiero Terme
15:00
Ciserano
2 - 2
Club Milano
15:00
Folgore Caratese
0 - 2
Desenzano Calvina
15:00
Clivense
1 - 0
Caravaggio
15:00
Villa d'Almè
4 - 2
Crema
15:00
Real Calepina
0 - 0
AC Legnano
15:00
Casatese
2 - 1
Palazzolo 1913
15:00
Brusaporto
0 - 2
Piacenza Calcio
03.04.2024
15:00
Varesina
0 - 3
Palazzolo 1913
28.03.2024
20:00
Palazzolo 1913
1 - 0
Real Calepina
14:30
AC Legnano
1 - 0
Brusaporto
14:30
Caravaggio
1 - 1
Casatese
14:30
Arconatese
1 - 3
Ciserano
14:30
Crema
0 - 2
Castellanzese
14:30
Ponte San Pietro Isola
1 - 0
Clivense
14:30
Tritium
0 - 0
Folgore Caratese
14:30
Club Milano
2 - 1
Varesina
14:30
Desenzano Calvina
2 - 1
Villa d'Almè
14:30
Caldiero Terme
2 - 1
Piacenza Calcio
24.03.2024
14:30
Clivense
1 - 0
Tritium
14:30
Casatese
1 - 1
Arconatese
14:30
Brusaporto
1 - 1
Caldiero Terme
14:30
Ciserano
0 - 2
Desenzano Calvina
14:30
Folgore Caratese
2 - 1
Caravaggio
14:30
Varesina
2 - 0
Crema
14:30
Piacenza Calcio
4 - 0
Ponte San Pietro Isola
14:30
Villa d'Almè
1 - 3
Palazzolo 1913
14:30
Castellanzese
0 - 0
AC Legnano
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα