Γερμανία
[+]
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
9
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
2
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
272
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
182
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1107
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1991
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
101
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
53
Ευρώπη
533
Αμερική
187
Αφρική
62
Ασία
117
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
1
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
5
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
12
Copa Sudamericana
12
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Γερμανία Oberliga NOFV Nord
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
01.10.2023
14:00
Dynamo Schwerin
2 - 3
CFC Hertha
14:00
SV Lichtenberg
2 - 0
Union Fürstenwalde
14:00
Eintracht Mahlsdorf
0 - 8
Hertha Zehlendorf
13:30
TSG Neustrelitz
2 - 1
Sparta Lichtenberg
13:30
Tasmania Berlin
0 - 2
Tennis Borussia Berlin
12:00
TuS Makkabi Berlin
3 - 1
Staaken
30.09.2023
14:00
Anker Wismar
1 - 3
RSV Eintracht
13:30
Optik Rathenow
6 - 0
Rostocker FC
24.09.2023
14:00
Sparta Lichtenberg
1 - 2
SV Lichtenberg
14:00
Staaken
3 - 2
TSG Neustrelitz
14:00
Eintracht Mahlsdorf
2 - 0
TuS Makkabi Berlin
14:00
CFC Hertha
2 - 1
Tasmania Berlin
23.09.2023
14:00
RSV Eintracht
3 - 0
Optik Rathenow
14:00
Rostocker FC
0 - 2
Dynamo Schwerin
22.09.2023
20:00
Union Fürstenwalde
1 - 3
Anker Wismar
19:00
Tennis Borussia Berlin
2 - 3
Hertha Zehlendorf
17.09.2023
14:00
Hertha Zehlendorf
4 - 2
CFC Hertha
14:00
Staaken
1 - 6
Sparta Lichtenberg
14:00
Optik Rathenow
4 - 1
Union Fürstenwalde
13:30
Tasmania Berlin
4 - 0
Rostocker FC
13:30
TSG Neustrelitz
2 - 0
Eintracht Mahlsdorf
16.09.2023
14:00
Dynamo Schwerin
1 - 2
RSV Eintracht
13:00
Anker Wismar
0 - 5
SV Lichtenberg
13.09.2023
19:00
TuS Makkabi Berlin
0 - 0
Tennis Borussia Berlin
06.09.2023
19:00
Dynamo Schwerin
1 - 4
Optik Rathenow
03.09.2023
14:00
CFC Hertha
0 - 1
TuS Makkabi Berlin
14:00
Eintracht Mahlsdorf
1 - 0
Staaken
02.09.2023
14:00
Sparta Lichtenberg
4 - 2
Anker Wismar
14:00
Rostocker FC
0 - 5
Hertha Zehlendorf
14:00
RSV Eintracht
0 - 4
Tasmania Berlin
13:00
SV Lichtenberg
7 - 0
Optik Rathenow
01.09.2023
20:00
Union Fürstenwalde
0 - 1
Dynamo Schwerin
19:00
Tennis Borussia Berlin
1 - 1
TSG Neustrelitz
27.08.2023
14:00
TuS Makkabi Berlin
1 - 2
Rostocker FC
14:00
Eintracht Mahlsdorf
1 - 1
Sparta Lichtenberg
14:00
Staaken
3 - 2
Tennis Borussia Berlin
13:30
TSG Neustrelitz
1 - 3
CFC Hertha
13:30
Tasmania Berlin
2 - 2
Union Fürstenwalde
26.08.2023
13:30
Dynamo Schwerin
0 - 5
SV Lichtenberg
25.08.2023
19:30
Hertha Zehlendorf
3 - 2
RSV Eintracht
19:00
Optik Rathenow
0 - 3
Anker Wismar
20.08.2023
14:00
CFC Hertha
3 - 4
Staaken
14:00
Sparta Lichtenberg
1 - 0
Optik Rathenow
19.08.2023
14:00
Rostocker FC
2 - 1
TSG Neustrelitz
14:00
RSV Eintracht
1 - 4
TuS Makkabi Berlin
13:00
SV Lichtenberg
3 - 0
Tasmania Berlin
18.08.2023
19:30
Union Fürstenwalde
1 - 4
Hertha Zehlendorf
19:30
Tennis Borussia Berlin
2 - 2
Eintracht Mahlsdorf
18:00
Anker Wismar
2 - 1
Dynamo Schwerin
06.08.2023
14:00
Tennis Borussia Berlin
4 - 2
Sparta Lichtenberg
14:00
Staaken
3 - 2
Rostocker FC
14:00
Eintracht Mahlsdorf
4 - 0
CFC Hertha
14:00
Hertha Zehlendorf
2 - 1
SV Lichtenberg
13:30
TSG Neustrelitz
4 - 1
RSV Eintracht
13:30
Tasmania Berlin
3 - 0
Anker Wismar
12:00
TuS Makkabi Berlin
4 - 0
Union Fürstenwalde
30.07.2023
14:00
Sparta Lichtenberg
4 - 2
Dynamo Schwerin
14:00
Rostocker FC
2 - 1
Eintracht Mahlsdorf
14:00
Union Fürstenwalde
4 - 2
TSG Neustrelitz
14:00
CFC Hertha
1 - 2
Tennis Borussia Berlin
13:00
SV Lichtenberg
2 - 1
TuS Makkabi Berlin
29.07.2023
14:00
Anker Wismar
1 - 2
Hertha Zehlendorf
14:00
RSV Eintracht
1 - 1
Staaken
13:00
Optik Rathenow
1 - 1
Tasmania Berlin
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα