Βουλγαρία
[+]
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
Bulgarian Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
58
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
29
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
240
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
729
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
13
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
114
Αμερική
40
Αφρική
33
Ασία
74
Αυστραλία
45
Διεθνές
69
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Βουλγαρία Third League - South-West
2023/2024
2022/2023
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
23.09.2023
16:00
FK Bansko
1 - 1
Botev Ihtiman
16:00
Septemvri Sofia II
3 - 0
Pirin Razlog
14:00
Levski Sofia II
0 - 1
Vitosha Bistritsa
22.09.2023
16:00
FK Septemvri Simitli
4 - 2
Chavdar Etropole
20.09.2023
16:00
FK Kyustendil
1 - 2
Vihren Sandanski
18.09.2023
16:00
CSKA II Sofia
1 - 0
Levski Sofia II
17.09.2023
16:00
Vitosha Bistritsa
0 - 1
OFK Kostinbrod 2012
16.09.2023
16:00
FK Bansko
1 - 2
Vihren Sandanski
16:00
Rilski Sportist
3 - 2
FK Septemvri Simitli
16:00
Chavdar Etropole
0 - 1
Minyor Pernik
16:00
Hebar II
1 - 0
Septemvri Sofia II
16:00
Pirin Razlog
0 - 1
Slivnishki Geroy
16:00
FC Oborishte
3 - 1
CSKA 1948 Sofia III
15.09.2023
16:00
Botev Ihtiman
1 - 2
FK Kyustendil
16:00
Slavia Sofia II
1 - 2
Balkan Botevgrad
09.09.2023
16:00
Vihren Sandanski
2 - 0
Vitosha Bistritsa
16:00
OFK Kostinbrod 2012
0 - 4
CSKA II Sofia
16:00
Levski Sofia II
2 - 0
Slavia Sofia II
16:00
Balkan Botevgrad
3 - 1
FC Oborishte
16:00
Slivnishki Geroy
2 - 0
Hebar II
16:00
Minyor Pernik
2 - 0
Rilski Sportist
16:00
FK Septemvri Simitli
2 - 0
Botev Ihtiman
16:00
FK Kyustendil
1 - 0
FK Bansko
06.09.2023
16:00
Rilski Sportist
1 - 3
Septemvri Sofia II
16:00
Chavdar Etropole
1 - 1
Slivnishki Geroy
16:00
FC Oborishte
1 - 3
Levski Sofia II
16:00
Slavia Sofia II
1 - 1
OFK Kostinbrod 2012
16:00
CSKA II Sofia
1 - 0
Vitosha Bistritsa
16:00
Botev Ihtiman
1 - 1
Minyor Pernik
16:00
FK Bansko
1 - 0
FK Septemvri Simitli
02.09.2023
16:00
Vihren Sandanski
1 - 1
CSKA II Sofia
16:00
Vitosha Bistritsa
0 - 2
Slavia Sofia II
16:00
OFK Kostinbrod 2012
1 - 1
FC Oborishte
16:00
Levski Sofia II
5 - 0
Pirin Razlog
16:00
Balkan Botevgrad
2 - 1
Hebar II
16:00
CSKA 1948 Sofia III
1 - 2
Chavdar Etropole
16:00
Septemvri Sofia II
3 - 1
Botev Ihtiman
16:00
Minyor Pernik
3 - 1
FK Bansko
16:00
FK Septemvri Simitli
2 - 2
FK Kyustendil
26.08.2023
17:00
FK Septemvri Simitli
1 - 2
Vihren Sandanski
17:00
FK Kyustendil
2 - 0
Minyor Pernik
17:00
FK Bansko
3 - 0
Septemvri Sofia II
17:00
Botev Ihtiman
1 - 1
Slivnishki Geroy
17:00
Rilski Sportist
1 - 3
CSKA 1948 Sofia III
17:00
Hebar II
0 - 1
Levski Sofia II
17:00
Chavdar Etropole
2 - 0
Balkan Botevgrad
17:00
Pirin Razlog
1 - 1
OFK Kostinbrod 2012
17:00
FC Oborishte
1 - 0
Vitosha Bistritsa
17:00
Slavia Sofia II
1 - 2
CSKA II Sofia
20.08.2023
17:00
Vihren Sandanski
2 - 1
Slavia Sofia II
19.08.2023
17:00
Vitosha Bistritsa
0 - 0
Pirin Razlog
17:00
CSKA II Sofia
0 - 1
FC Oborishte
17:00
Slivnishki Geroy
0 - 0
FK Bansko
17:00
OFK Kostinbrod 2012
1 - 2
Hebar II
17:00
Levski Sofia II
0 - 2
Chavdar Etropole
17:00
Balkan Botevgrad
4 - 0
Rilski Sportist
17:00
CSKA 1948 Sofia III
2 - 1
Botev Ihtiman
17:00
Septemvri Sofia II
1 - 0
FK Kyustendil
17:00
Minyor Pernik
4 - 1
FK Septemvri Simitli
16.08.2023
17:00
Minyor Pernik
4 - 1
Vihren Sandanski
17:00
FK Septemvri Simitli
2 - 0
Septemvri Sofia II
17:00
FK Kyustendil
0 - 1
Slivnishki Geroy
17:00
FK Bansko
3 - 3
CSKA 1948 Sofia III
17:00
Botev Ihtiman
5 - 3
Balkan Botevgrad
17:00
Rilski Sportist
3 - 0
Levski Sofia II
17:00
FC Oborishte
1 - 3
Slavia Sofia II
17:00
Pirin Razlog
1 - 0
CSKA II Sofia
17:00
Hebar II
4 - 0
Vitosha Bistritsa
17:00
Chavdar Etropole
5 - 1
OFK Kostinbrod 2012
13.08.2023
09:30
Slavia Sofia II
1 - 0
Pirin Razlog
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα