Βουλγαρία
[+]
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
272
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
182
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1107
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2001
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
106
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
53
Ευρώπη
533
Αμερική
194
Αφρική
62
Ασία
117
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
1
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
5
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Βουλγαρία Second Professional Football League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
15.03.2024
14:30
Ludogorets II
0 - 0
Marek
12:45
Litex Lovech
0 - 0
Spartak Pleven
10.03.2024
14:30
CSKA 1948 II
0 - 2
Montana
09.03.2024
14:30
FK Bdin Vidin
0 - 0
Dunav Ruse
14:30
Chernomorets 1919
1 - 1
Septemvri Sofia
14:30
Yantra Gabrovo
0 - 2
Dobrudzha
14:30
Svoge
1 - 0
Strumska Slava
14:30
Spartak Pleven
2 - 1
Chernomorets Balchik
14:30
Ludogorets II
3 - 0
Litex Lovech
14:30
Belasitsa
2 - 0
Maritsa Plovdiv
08.03.2024
14:30
Marek
2 - 1
Spartak Varna
04.03.2024
14:30
Chernomorets Balchik
0 - 2
Ludogorets II
14:30
Strumska Slava
0 - 0
CSKA 1948 II
11:15
Septemvri Sofia
1 - 2
Yantra Gabrovo
02.03.2024
14:30
Litex Lovech
2 - 1
Marek
14:30
Montana
1 - 0
Spartak Pleven
14:30
Dobrudzha
2 - 1
Svoge
14:30
Dunav Ruse
2 - 0
Chernomorets 1919
14:30
Maritsa Plovdiv
3 - 2
FK Bdin Vidin
14:30
Spartak Varna
1 - 0
Belasitsa
26.02.2024
13:00
CSKA 1948 II
1 - 1
Dobrudzha
25.02.2024
13:00
Svoge
0 - 2
Septemvri Sofia
11:00
Marek
1 - 0
Belasitsa
24.02.2024
13:00
Yantra Gabrovo
2 - 1
Dunav Ruse
13:00
Chernomorets 1919
1 - 0
Maritsa Plovdiv
13:00
Spartak Pleven
1 - 0
Strumska Slava
13:00
Ludogorets II
2 - 1
Montana
13:00
Litex Lovech
1 - 1
Chernomorets Balchik
23.02.2024
13:00
FK Bdin Vidin
0 - 1
Spartak Varna
19.02.2024
13:00
Septemvri Sofia
2 - 1
CSKA 1948 II
17.02.2024
13:00
Chernomorets Balchik
0 - 2
Marek
13:00
Strumska Slava
1 - 0
Ludogorets II
13:00
Dobrudzha
0 - 1
Spartak Pleven
13:00
Dunav Ruse
1 - 1
Svoge
13:00
Maritsa Plovdiv
1 - 2
Yantra Gabrovo
13:00
Spartak Varna
2 - 0
Chernomorets 1919
13:00
Belasitsa
4 - 0
FK Bdin Vidin
16.02.2024
13:45
Montana
2 - 1
Litex Lovech
17.12.2023
13:00
Yantra Gabrovo
2 - 0
FK Bdin Vidin
15.12.2023
13:00
Ludogorets II
2 - 0
Dunav Ruse
11.12.2023
13:00
Ludogorets II
1 - 1
Dobrudzha
13:00
CSKA 1948 II
3 - 0
Dunav Ruse
11:15
Yantra Gabrovo
2 - 1
Spartak Varna
10.12.2023
13:00
Spartak Pleven
0 - 1
Septemvri Sofia
13:00
Litex Lovech
0 - 0
Strumska Slava
13:00
Chernomorets Balchik
1 - 1
Montana
13:00
Svoge
1 - 0
Maritsa Plovdiv
13:00
Chernomorets 1919
1 - 3
Belasitsa
13:00
Marek
1 - 0
FK Bdin Vidin
07.12.2023
11:00
CSKA 1948 II
0 - 5
Spartak Varna
04.12.2023
16:30
Montana
2 - 1
Marek
13:00
FK Bdin Vidin
1 - 0
Chernomorets 1919
13:00
Septemvri Sofia
0 - 0
Ludogorets II
03.12.2023
13:00
Spartak Varna
2 - 2
Svoge
13:00
Maritsa Plovdiv
1 - 0
CSKA 1948 II
02.12.2023
13:00
Belasitsa
0 - 0
Yantra Gabrovo
13:00
Dunav Ruse
0 - 1
Spartak Pleven
13:00
Strumska Slava
2 - 2
Chernomorets Balchik
01.12.2023
13:00
Dobrudzha
0 - 1
Litex Lovech
29.11.2023
13:30
Marek
3 - 1
Chernomorets 1919
27.11.2023
13:45
Litex Lovech
1 - 0
Septemvri Sofia
25.11.2023
13:30
Chernomorets Balchik
1 - 3
Dobrudzha
13:30
Spartak Pleven
2 - 0
Maritsa Plovdiv
13:30
Svoge
1 - 1
Belasitsa
13:30
Montana
0 - 1
Strumska Slava
23.11.2023
13:30
Ludogorets II
0 - 1
Chernomorets 1919
17.11.2023
13:30
Yantra Gabrovo
1 - 1
Ludogorets II
13.11.2023
16:30
Montana
2 - 2
Dobrudzha
12.11.2023
13:30
Strumska Slava
0 - 0
Marek
13:30
Chernomorets Balchik
0 - 2
Septemvri Sofia
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα