Βέλγιο
[+]
Jupiler Pro League
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
183
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
401
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
719
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1121
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
139
Αμερική
151
Αφρική
67
Ασία
91
Αυστραλία
41
Διεθνές
20
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Βέλγιο 1st National Women
2023/2024
2022/2023
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
09.12.2023
14:15
Westerlo W
2 - 2
Zulte-Waregem II W
06.12.2023
20:00
Alken W
1 - 1
Club Brugge II W
03.12.2023
15:00
Standard Liège II W
0 - 3
Eendracht Aalst W
02.12.2023
19:30
Renaissance Mons 44 W
7 - 1
Chastre W
16:00
Genk II W
7 - 0
Eva's Tienen W
15:00
Alken W
1 - 4
Anderlecht II W
15:00
Gent II W
3 - 3
Famkes Merkem W
15:00
Zulte-Waregem II W
1 - 4
Moldavo W
14:00
Club Brugge II W
2 - 1
OH Leuven II W
29.11.2023
20:00
Anderlecht II W
3 - 3
Zulte-Waregem II W
28.11.2023
20:00
OH Leuven II W
1 - 2
Eva's Tienen W
26.11.2023
15:00
OH Leuven II W
1 - 2
Alken W
25.11.2023
16:00
Famkes Merkem W
3 - 2
Club Brugge II W
15:00
Moldavo W
2 - 0
RFC de Liege W
15:00
Gent II W
1 - 0
Renaissance Mons 44 W
15:00
Zulte-Waregem II W
1 - 1
Genk II W
14:30
Anderlecht II W
0 - 0
Standard Liège II W
14:30
Eendracht Aalst W
5 - 1
Eva's Tienen W
14:15
Westerlo W
17 - 0
Chastre W
19.11.2023
15:00
Standard Liège II W
0 - 1
OH Leuven II W
18.11.2023
20:00
RFC de Liege W
1 - 5
Genk II W
18:30
Zulte-Waregem II W
0 - 4
Eendracht Aalst W
18:00
Eva's Tienen W
1 - 2
Anderlecht II W
17:30
Renaissance Mons 44 W
1 - 3
Westerlo W
16:15
Alken W
1 - 2
Famkes Merkem W
14:00
Moldavo W
5 - 0
Chastre W
14:00
Club Brugge II W
1 - 3
Gent II W
14.11.2023
20:00
Zulte-Waregem II W
0 - 1
OH Leuven II W
11.11.2023
16:00
Famkes Merkem W
1 - 1
Standard Liège II W
14:30
Eendracht Aalst W
4 - 0
RFC de Liege W
05.11.2023
15:00
Standard Liège II W
2 - 1
Gent II W
04.11.2023
20:00
RFC de Liege W
2 - 3
Anderlecht II W
19:00
Eva's Tienen W
1 - 1
Famkes Merkem W
17:30
Renaissance Mons 44 W
1 - 3
Moldavo W
17:00
Chastre W
0 - 6
Eendracht Aalst W
14:15
Westerlo W
5 - 1
Genk II W
29.10.2023
15:00
OH Leuven II W
7 - 1
RFC de Liege W
28.10.2023
19:30
Anderlecht II W
10 - 0
Chastre W
16:00
Famkes Merkem W
2 - 0
Zulte-Waregem II W
15:30
Eendracht Aalst W
5 - 1
Westerlo W
15:00
Alken W
8 - 0
Renaissance Mons 44 W
15:00
Gent II W
2 - 0
Eva's Tienen W
14:00
Club Brugge II W
1 - 1
Standard Liège II W
13:00
Genk II W
5 - 4
Moldavo W
22.10.2023
15:00
Standard Liège II W
1 - 1
Alken W
21.10.2023
20:30
Eva's Tienen W
2 - 1
Club Brugge II W
20:00
RFC de Liege W
0 - 1
Famkes Merkem W
18:30
Zulte-Waregem II W
1 - 3
Gent II W
17:30
Renaissance Mons 44 W
2 - 3
Genk II W
17:00
Chastre W
1 - 4
OH Leuven II W
15:00
Moldavo W
1 - 2
Eendracht Aalst W
14:15
Westerlo W
3 - 0
Anderlecht II W
14.10.2023
17:00
Chastre W
1 - 7
Gent II W
08.10.2023
19:00
OH Leuven II W
0 - 1
Westerlo W
15:00
Standard Liège II W
7 - 1
Renaissance Mons 44 W
07.10.2023
19:30
Anderlecht II W
1 - 1
Moldavo W
18:30
Club Brugge II W
0 - 1
Zulte-Waregem II W
16:00
Famkes Merkem W
11 - 1
Chastre W
15:30
Eendracht Aalst W
5 - 0
Genk II W
15:00
Alken W
1 - 4
Eva's Tienen W
15:00
Gent II W
2 - 1
RFC de Liege W
01.10.2023
19:30
Eva's Tienen W
1 - 2
Standard Liège II W
30.09.2023
20:00
RFC de Liege W
0 - 3
Club Brugge II W
18:30
Zulte-Waregem II W
2 - 2
Alken W
17:30
Renaissance Mons 44 W
1 - 2
Eendracht Aalst W
15:30
Westerlo W
4 - 2
Famkes Merkem W
15:00
Genk II W
4 - 2
Anderlecht II W
15:00
Moldavo W
2 - 1
OH Leuven II W
17.09.2023
15:00
OH Leuven II W
5 - 0
Genk II W
15:00
Standard Liège II W
1 - 2
Zulte-Waregem II W
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα