DR Congo
[+]
Super League
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
295
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
44
Προβλέψεις για αύριο
30
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
457
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
66
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
80
Αμερική
85
Αφρική
20
Ασία
18
Αυστραλία
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
ΛΔ Κονγκό Super League
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
21.03.2024
14:00
AS Maniema Union
1 - 3
Saint Eloi Lupopo
17.03.2024
15:30
AS Vita Club
4 - 1
Dauphins Noirs
14:00
TP Mazembe
1 - 0
CS Don Bosco
14:00
Lubumbashi Sport
0 - 2
AS Maniema Union
14.03.2024
14:00
Dauphins Noirs
0 - 3
JSK
13.03.2024
15:30
AS Vita Club
0 - 0
Saint Eloi Lupopo
14:00
TP Mazembe
2 - 0
AS Maniema Union
12:30
Lubumbashi Sport
2 - 1
CS Don Bosco
10.03.2024
14:30
Lubumbashi Sport
0 - 2
AS Vita Club
14:30
Dauphins Noirs
0 - 3
TP Mazembe
09.03.2024
15:30
JSK
2 - 2
Saint Eloi Lupopo
14:30
CS Don Bosco
0 - 2
AS Maniema Union
06.03.2024
14:30
TP Mazembe
5 - 0
Lubumbashi Sport
03.03.2024
15:30
AS Vita Club
1 - 1
JSK
02.03.2024
14:30
Saint Eloi Lupopo
1 - 1
CS Don Bosco
01.03.2024
14:00
AS Maniema Union
2 - 0
Dauphins Noirs
24.01.2024
15:30
DC Motema Pembe
0 - 3
AS Vita Club
13.01.2024
14:30
Dauphins Noirs
3 - 0
FC Renaissance (DRC)
12.01.2024
15:30
JSK
0 - 1
DC Motema Pembe
10.01.2024
14:30
AC Rangers
1 - 3
FC Renaissance (DRC)
14:30
AS Maniema Union
3 - 0
Celeste
13:30
Groupe Bazano
1 - 6
TP Mazembe
07.01.2024
14:30
AS Maniema Union
1 - 2
Dauphins Noirs
05.01.2024
14:30
Etoile de Kivu
0 - 1
JSK
04.01.2024
14:30
Celeste
0 - 0
FC Renaissance (DRC)
13:00
AS Maniema Union
3 - 0
Kuya Sport
30.12.2023
15:30
AC Rangers
2 - 1
Celeste
14:30
Etoile de Kivu
3 - 0
Kuya Sport
18.12.2023
14:30
Dauphins Noirs
0 - 2
Etoile de Kivu
15.12.2023
13:30
Dauphins Noirs
0 - 0
AS Vita Club
13.12.2023
14:30
Kuya Sport
0 - 0
FC Renaissance (DRC)
13:30
Etoile de Kivu
1 - 3
AS Maniema Union
12:30
Celeste
1 - 0
JSK
10.12.2023
15:30
Lubumbashi Sport
2 - 0
US Tshinkunku
09.12.2023
15:30
CS Don Bosco
1 - 4
Saint Eloi Lupopo
13:30
Groupe Bazano
2 - 4
Simba(DRC)
07.12.2023
15:30
DC Motema Pembe
2 - 1
AC Rangers
06.12.2023
15:30
AS Vita Club
3 - 0
Etoile de Kivu
03.12.2023
15:30
Blessing
2 - 2
Lubumbashi Sport
14:30
Saint Eloi Lupopo
3 - 0
Groupe Bazano
14:30
Simba(DRC)
0 - 0
SM Sanga Balende
12:30
US Tshinkunku
1 - 1
US Panda
02.12.2023
15:30
DC Motema Pembe
2 - 1
Etoile de Kivu
30.11.2023
15:30
AS Vita Club
1 - 0
Celeste
14:30
Saint Eloi Lupopo
1 - 0
Simba(DRC)
13:30
AC Rangers
1 - 2
Kuya Sport
29.11.2023
15:30
FC Renaissance (DRC)
4 - 3
Etoile de Kivu
14:30
Lubumbashi Sport
0 - 0
SM Sanga Balende
12:30
CS Don Bosco
2 - 0
US Tshinkunku
26.11.2023
15:30
AC Rangers
1 - 1
Dauphins Noirs
14:30
Saint Eloi Lupopo
1 - 0
SM Sanga Balende
14:30
US Tshinkunku
3 - 1
Groupe Bazano
25.11.2023
14:30
Simba(DRC)
1 - 1
Lubumbashi Sport
13:30
Celeste
1 - 2
Etoile de Kivu
12:30
Blessing
0 - 0
CS Don Bosco
23.11.2023
13:30
Kuya Sport
0 - 1
AS Vita Club
21.11.2023
13:30
JSK
1 - 1
Dauphins Noirs
20.11.2023
15:30
DC Motema Pembe
0 - 0
FC Renaissance (DRC)
19.11.2023
14:30
US Tshinkunku
0 - 4
TP Mazembe
14:30
Blessing
1 - 3
Saint Eloi Lupopo
12:30
Simba(DRC)
1 - 0
US Panda
18.11.2023
15:30
AS Vita Club
0 - 1
AS Maniema Union
14:30
Lubumbashi Sport
3 - 1
CS Don Bosco
16.11.2023
13:30
Kuya Sport
1 - 2
Dauphins Noirs
15.11.2023
14:00
TP Mazembe
1 - 1
Simba(DRC)
13:30
AC Rangers
1 - 1
AS Maniema Union
14.11.2023
14:30
Groupe Bazano
2 - 4
Blessing
12.11.2023
15:30
US Panda
1 - 1
Lubumbashi Sport
15:30
JSK
1 - 0
AS Vita Club
15:30
Saint Eloi Lupopo
2 - 0
US Tshinkunku
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα