Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
35
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
278
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
677
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
15
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
117
Αφρική
15
Ασία
67
Αυστραλία
38
Διεθνές
6
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Veles 2020
-
DYuSSh Orsha
W
W
W
L
W
W
10/07/2022 13:00 GMT
1
4 - 0
FT
W
W
L
W
W
D
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
40
27
34
1
4
-
1
4 - 1
3.00
-
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
40
60
Πάνω
3.00
4 - 1
3.00
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
27
51
22
X
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
20%
X
1
4
-
1
4 - 1
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
22
78
Ναι
4
-
1
4 - 1
3.00
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
74%
12
4
-
1
4 - 1
3.00
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
31%
Γηπεδούχος -1.5
4
-
1
4 - 1
3.00
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 11, Group Vitebsk Region
By3
Veles 2020
DYuSSh Orsha
10/07/2022 13:00
4
-
1
4 - 1
3.00
FT
4 - 0
(1 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 10/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Uni Minsk
15
8
5
0
3
19
13
6
3
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
13
7
6
4
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
5
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
8
1
0
7
7
32
-25
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
24
8
8
0
0
44
4
40
2
Viktoriya Maryina Horka
15
8
5
0
3
30
10
20
3
Falko Cherkassy
13
8
4
1
3
24
11
13
4
Livadija
12
7
4
0
3
29
10
19
5
FK Kolos
11
6
3
2
1
21
11
10
6
Viliya Vileyka
5
7
1
2
4
11
19
-8
7
Berezino
4
7
1
1
5
6
46
-40
8
FK Krupki
0
7
0
0
7
11
65
-54
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
21
7
7
0
0
28
2
26
2
Bobovnya
19
8
6
1
1
27
3
24
3
Starye Dorogi
14
8
4
2
2
19
18
1
4
Neman Stolbtsy
12
7
4
0
3
15
15
0
5
FK Kletsk
10
8
3
1
4
16
19
-3
6
FK Uzda
6
8
2
0
6
10
28
-18
7
FK Slutsk-2
4
8
1
1
6
3
16
-13
8
FS Respect
4
8
1
1
6
6
23
-17
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Spartak Shklov
16
7
5
1
1
24
12
12
2
Gorki
15
7
5
0
2
29
6
23
3
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
4
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
5
7
1
2
4
8
15
-7
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
21
7
7
0
0
46
4
42
2
Pripyat Olshany
16
7
5
1
1
28
9
19
3
Nadezhda Gorodishche
13
8
4
1
3
12
13
-1
4
FK Luninets
12
8
4
0
4
19
16
3
5
FK Ivanovo
10
7
3
1
3
12
22
-10
6
DUSSH Stolin
4
7
1
1
5
9
37
-28
7
Granit Mikashevichi
0
8
0
0
8
6
31
-25
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
18
6
6
0
0
32
2
30
2
Ivatsevichi
12
6
4
0
2
18
6
12
3
FK Vysokoe
12
7
4
0
3
17
19
-2
4
FK Drohichyn
9
7
3
0
4
14
23
-9
5
Krechet Bereza
6
7
2
0
5
7
23
-16
6
FK Kobrin
3
7
1
0
6
8
23
-15
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
21
7
7
0
0
65
2
63
2
GOLHU Gomel
18
8
6
0
2
48
7
41
3
MNPZ Mozyr
18
8
6
0
2
28
11
17
4
Svetlogorsk
16
8
5
1
2
28
11
17
5
Vertikal Kalinkovichi
16
8
5
1
2
22
10
12
6
DUSSH-2 Rechitsa
12
8
4
0
4
24
15
9
7
FK Zhlobin
7
7
2
1
4
19
14
5
8
Iput DYuSSh
4
8
1
1
6
6
41
-35
9
Vetka DYuSSh
2
8
0
2
6
4
38
-34
10
Dnepr Rogachev
0
8
0
0
8
0
95
-95
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
17
8
5
2
1
27
15
12
2
FSK Grodnensky
17
9
5
2
2
21
16
5
3
FK Svislach
16
9
5
1
3
24
16
8
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
8
3
2
3
16
13
3
7
Chayka Zelva
8
9
2
2
5
11
24
-13
8
Neman Mosty
7
8
2
1
5
13
21
-8
9
FSK Dyatlovo
7
8
2
1
5
12
20
-8
10
Fakel Novogrudok
6
9
1
3
5
11
23
-12
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
21
8
7
0
1
50
11
39
2
Gazovik Vitebsk
19
7
6
1
0
20
6
14
3
FK Miory
17
8
5
2
1
26
14
12
4
Gorodok lions
13
8
4
1
3
28
18
10
5
DYuSSh Orsha
13
7
4
1
2
9
6
3
6
Postavy
13
8
4
1
3
14
24
-10
7
FC Polotsk
11
8
3
2
3
27
26
1
8
FK Lepel
6
9
2
0
7
13
32
-19
9
Niva Tolochin
1
8
0
1
7
11
35
-24
10
FK Senno
1
9
0
1
8
11
37
-26
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
VEL
παιχνίδια
Όλα
02/07
2022
Gorodok lions
2 - 7
(2 - 2)
Veles 2020
By3
25/06
2022
FK Lepel
1 - 5
( - )
Veles 2020
By3
19/06
2022
Veles 2020
10 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
11/06
2022
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
Veles 2020
By3
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
29/05
2022
Postavy
0 - 12
( - )
Veles 2020
By3
22/05
2022
Veles 2020
6 - 2
( - )
FK Miory
By3
08/05
2022
FC Polotsk
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,0,1,8],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[7,null,1,8],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
DYU
παιχνίδια
Όλα
03/07
2022
DYuSSh Orsha
1 - 0
(0 - 0)
FK Lepel
By3
25/06
2022
Niva Tolochin
0 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
18/06
2022
DYuSSh Orsha
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
11/06
2022
DYuSSh Orsha
2 - 0
( - )
FK Senno
By3
05/06
2022
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
21/05
2022
DYuSSh Orsha
2 - 2
( - )
FC Polotsk
By3
07/05
2022
DYuSSh Orsha
1 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,2,7],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,2,7],"lg_373_6":[4,1,1,6]}
VEL
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
19/06
2022
Veles 2020
10 - 0
( - )
Niva Tolochin
By3
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
22/05
2022
Veles 2020
6 - 2
( - )
FK Miory
By3
Νίκες
3
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
DYU
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
25/06
2022
Niva Tolochin
0 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
Νίκες
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Veles 2020
Αγώνες:
8
DYuSSh Orsha
Αγώνες:
7
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
50
6.25
1.38
11
9
1.29
0.86
6
Πάνω/κάτω
1.5
0
8
0%
100%
2
5
29%
71%
2.5
0
8
0%
100%
5
2
71%
29%
3.5
1
7
13%
88%
6
1
86%
14%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
5
3
63%
38%
2
5
29%
71%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
2
6
25%
75%
4
3
57%
43%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
7
1
88%
13%
6
1
86%
14%
VEL
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
DYU
Ανετα 1
δύσκολος 5
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
10/07/2022
FC Polotsk (Γ)
By3
17/07/2022
1
FK Miory (Φ)
By3
24/07/2022
Postavy (Γ)
By3
31/07/2022
FK Senno (Φ)
By3
07/08/2022
Gazovik Vitebsk (Γ)
By3
28/08/2022
Veles 2020 (Φ)
By3
10/07/2022
Gorodok lions (Φ)
By3
16/07/2022
FC Polotsk (Φ)
By3
23/07/2022
1
FK Miory (Γ)
By3
31/07/2022
Postavy (Φ)
By3
07/08/2022
FK Miory (Φ)
By3
21/08/2022
Niva Tolochin (Φ)
By3
03/09/2022
FK Lepel (Γ)
By3
11/09/2022
Gorodok lions (Γ)
By3
17/09/2022
DYuSSh Orsha (Φ)
By3
25/09/2022
DYuSSh-3 Pinsk (Γ)
By3
01/10/2022
1
DYuSSh-3 Pinsk (Φ)
By3
08/10/2022
1
FK Senno (Φ)
By3
27/08/2022
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
03/09/2022
Niva Tolochin (Γ)
By3
10/09/2022
FK Lepel (Φ)
By3
18/09/2022
Veles 2020 (Γ)
By3
25/09/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα