Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
35
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
278
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
677
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
15
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
117
Αφρική
15
Ασία
67
Αυστραλία
38
Διεθνές
6
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Uni Minsk
-
SDJuShOR-3
W
W
W
L
L
W
14/08/2022 17:00 GMT
1
1 - 0
FT
W
L
L
W
L
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
62
12
26
1
2
-
0
2 - 0
2.00
-
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
60
40
Κάτω
2.00
2 - 0
2.00
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
78
3
18
1
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
48%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
85
15
Όχι
2
-
0
2 - 0
2.00
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
88%
12
2
-
0
2 - 0
2.00
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
56%
Γηπεδούχος -1.5
2
-
0
2 - 0
2.00
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Minsk
By3
Uni Minsk
SDJuShOR-3
14/08/2022 17:00
2
-
0
2 - 0
2.00
FT
1 - 0
(1 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
04/05
2022
SDJuShOR-3
0 - 4
(0 - 2)
Uni Minsk
By3
Uni Minsk
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
SDJuShOR-3
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Βαθμολογία 14/08/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
23
9
7
2
0
28
4
24
2
Uni Minsk
21
10
7
0
3
24
13
11
3
Torpedo Minsk
18
9
5
3
1
15
7
8
4
Traktor Minsk
17
10
5
2
3
27
14
13
5
Energetik-BGATU
15
10
4
3
3
21
20
1
6
BGU Minsk
10
10
3
1
6
13
16
-3
7
SDJuShOR-3
9
10
3
0
7
15
31
-16
8
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
9
16
-7
9
Serebryanka
4
10
1
1
8
11
42
-31
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
33
12
11
0
1
71
8
63
2
Viktoriya Maryina Horka
27
12
9
0
3
49
12
37
3
FK Kolos
23
11
7
2
2
43
20
23
4
Livadija
19
11
6
1
4
40
18
22
5
Falko Cherkassy
13
11
4
1
6
24
24
0
6
Viliya Vileyka
6
11
1
3
7
15
34
-19
7
FK Krupki
6
11
2
0
9
22
86
-64
8
Berezino
4
11
1
1
9
9
71
-62
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
44
5
39
2
Bobovnya
28
12
9
1
2
35
9
26
3
Neman Stolbtsy
22
12
7
1
4
29
21
8
4
Starye Dorogi
18
11
5
3
3
23
23
0
5
FK Kletsk
14
12
4
2
6
25
31
-6
6
FS Respect
8
11
2
2
7
10
26
-16
7
FK Uzda
7
12
2
1
9
14
38
-24
8
FK Slutsk-2
5
12
1
2
9
9
36
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
18
8
6
0
2
31
10
21
2
Spartak Shklov
18
7
6
0
1
30
12
18
3
FK Krasnopole
17
8
5
2
1
24
8
16
4
Gorki
15
7
5
0
2
35
5
30
5
Sozh Krichev
8
8
2
2
4
13
25
-12
6
Niva Chavusy
4
6
1
1
4
7
17
-10
7
Kirovsk
4
8
1
1
6
9
48
-39
8
Zarya Krugloe
2
8
0
2
6
3
27
-24
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
33
11
11
0
0
83
9
74
2
Pripyat Olshany
28
12
9
1
2
52
21
31
3
Nadezhda Gorodishche
19
11
6
1
4
21
19
2
4
FK Luninets
18
11
6
0
5
37
19
18
5
FK Ivanovo
11
11
3
2
6
15
39
-24
6
DUSSH Stolin
5
11
1
2
8
13
62
-49
7
Granit Mikashevichi
0
11
0
0
11
8
60
-52
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
27
9
9
0
0
49
4
45
2
Ivatsevichi
16
9
5
1
3
23
14
9
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
10
10
3
1
6
10
30
-20
6
FK Kobrin
3
9
1
0
8
9
30
-21
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
30
11
10
0
1
93
5
88
2
MNPZ Mozyr
27
11
9
0
2
46
16
30
3
GOLHU Gomel
24
11
8
0
3
54
8
46
4
Svetlogorsk
22
11
7
1
3
37
17
20
5
Vertikal Kalinkovichi
19
11
6
1
4
27
18
9
6
FK Zhlobin
16
11
5
1
5
29
27
2
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
11
4
0
7
25
24
1
8
Iput DYuSSh
7
11
2
1
8
13
63
-50
9
Vetka DYuSSh
5
11
1
2
8
8
51
-43
10
Dnepr Rogachev
0
11
0
0
11
3
106
-103
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
26
11
8
2
1
34
16
18
2
FK Svislach
20
11
6
2
3
30
19
11
3
FK Shchuchyn
18
11
5
3
3
20
11
9
4
FSK Grodnensky
18
11
5
3
3
23
19
4
5
FK Slonim Siti
17
11
5
2
4
20
15
5
6
Smena Volkovysk
16
11
4
4
3
24
18
6
7
Neman Mosty
12
11
3
3
5
17
23
-6
8
FSK Dyatlovo
11
11
3
2
6
18
27
-9
9
Chayka Zelva
8
11
2
2
7
13
33
-20
10
Fakel Novogrudok
6
11
1
3
7
12
30
-18
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
36
13
12
0
1
70
13
57
2
Gazovik Vitebsk
29
12
9
2
1
41
10
31
3
FK Miory
26
12
8
2
2
41
20
21
4
Gorodok lions
25
12
8
1
3
49
23
26
5
DYuSSh Orsha
15
12
4
3
5
14
22
-8
6
Postavy
13
13
3
4
6
20
41
-21
7
FC Polotsk
12
12
3
3
6
29
37
-8
8
FK Lepel
10
13
3
1
9
19
57
-38
9
FK Senno
6
13
1
3
9
17
42
-25
10
Niva Tolochin
4
12
1
1
10
13
48
-35
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
UNI
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
04/08
2022
Energetik-BGATU
0 - 4
( - )
Uni Minsk
By3
31/07
2022
BGU Minsk
0 - 1
( - )
Uni Minsk
By3
03/07
2022
Serebryanka
1 - 5
( - )
Uni Minsk
By3
25/06
2022
Uni Minsk
1 - 2
( - )
Torpedo Minsk
By3
18/06
2022
FK Krumkachy
4 - 1
( - )
Uni Minsk
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
05/06
2022
Traktor Minsk
1 - 3
( - )
Uni Minsk
By3
28/05
2022
Uni Minsk
0 - 4
(0 - 2)
Naftan Novopolotsk
ByC
04/05
2022
SDJuShOR-3
0 - 4
(0 - 2)
Uni Minsk
By3
21/04
2022
Uni Minsk
0 - 3
( - )
Energetik-BGATU
By3
17/04
2022
Uni Minsk
4 - 2
( - )
BGU Minsk
By3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,0,4,11],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[7,null,3,10],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
SDJ
παιχνίδια
Όλα
06/08
2022
SDJuShOR-3
6 - 0
(4 - 0)
Serebryanka
By3
30/07
2022
Torpedo Minsk
2 - 0
(1 - 0)
SDJuShOR-3
By3
03/07
2022
FK Krumkachy
8 - 0
(3 - 0)
SDJuShOR-3
By3
26/06
2022
SDJuShOR-3
3 - 1
( - )
Urozhaynaya
By3
19/06
2022
Traktor Minsk
8 - 1
( - )
SDJuShOR-3
By3
03/06
2022
SDJuShOR-3
2 - 1
( - )
BGU Minsk
By3
20/05
2022
Energetik-BGATU
1 - 0
( - )
SDJuShOR-3
By3
04/05
2022
SDJuShOR-3
0 - 4
(0 - 2)
Uni Minsk
By3
23/04
2022
Serebryanka
3 - 1
( - )
SDJuShOR-3
By3
15/04
2022
SDJuShOR-3
2 - 3
(2 - 2)
Torpedo Minsk
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,0,7,10],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,7,10],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
UNI
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
25/06
2022
Uni Minsk
1 - 2
( - )
Torpedo Minsk
By3
12/06
2022
Uni Minsk
1 - 0
( - )
Urozhaynaya
By3
28/05
2022
Uni Minsk
0 - 4
(0 - 2)
Naftan Novopolotsk
ByC
21/04
2022
Uni Minsk
0 - 3
( - )
Energetik-BGATU
By3
17/04
2022
Uni Minsk
4 - 2
( - )
BGU Minsk
By3
Νίκες
2
40%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
60%
{"lg_-1":[2,0,3,5],"lg_-1_6":[2,0,3,5],"lg_373":[2,null,2,4],"lg_373_6":[2,null,2,4],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
SDJ
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
30/07
2022
Torpedo Minsk
2 - 0
(1 - 0)
SDJuShOR-3
By3
03/07
2022
FK Krumkachy
8 - 0
(3 - 0)
SDJuShOR-3
By3
19/06
2022
Traktor Minsk
8 - 1
( - )
SDJuShOR-3
By3
20/05
2022
Energetik-BGATU
1 - 0
( - )
SDJuShOR-3
By3
23/04
2022
Serebryanka
3 - 1
( - )
SDJuShOR-3
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
100%
{"lg_-1":[0,0,5,5],"lg_-1_6":[0,0,5,5],"lg_373":[null,null,5,5],"lg_373_6":[null,null,5,5]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Uni Minsk
Αγώνες:
11
SDJuShOR-3
Αγώνες:
10
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
24
2.18
1.55
17
15
1.5
3.1
31
Πάνω/κάτω
1.5
2
9
18%
82%
1
9
10%
90%
2.5
2
9
18%
82%
2
8
20%
80%
3.5
4
7
36%
64%
3
7
30%
70%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
5
6
45%
55%
5
5
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
7
36%
64%
1
9
10%
90%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
9
2
82%
18%
6
4
60%
40%
UNI
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
SDJ
Ανετα 1
δύσκολος 5
SDJuShOR-3 (Γ)
By3
14/08/2022
Traktor Minsk (Γ)
By3
28/08/2022
Urozhaynaya (Φ)
By3
03/09/2022
FK Krumkachy (Γ)
By3
11/09/2022
4
Torpedo Minsk (Φ)
By3
18/09/2022
1
Serebryanka (Γ)
By3
25/09/2022
Uni Minsk (Φ)
By3
14/08/2022
Energetik-BGATU (Γ)
By3
19/08/2022
1
BGU Minsk (Φ)
By3
26/08/2022
2
Traktor Minsk (Γ)
By3
08/09/2022
Urozhaynaya (Φ)
By3
17/09/2022
FK Krumkachy (Γ)
By3
22/09/2022
4
Partizan Salihorsk (Φ)
By3
01/10/2022
Partizan Salihorsk (Γ)
By3
08/10/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα