Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
259
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
45
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
511
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
72
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
73
Αμερική
104
Αφρική
2
Ασία
51
Αυστραλία
16
Διεθνές
8
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
6
Copa America
2
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
2
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
6
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
2
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
UFC Almeirim
-
UD Santarém
14° - 16°C
L
W
L
D
W
W
24/02/2021 12:00 GMT
2
0 - 4
FT
W
W
W
W
D
W
Πορτογαλία Campeonato de Portugal
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
29
20
51
2
0
-
2
0 - 2
2.13
14°-16°
-
-
-
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
57
43
Κάτω
2.13
0 - 2
2.13
14°-16°
-
-
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
20
66
14
X
14°-16°
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
34%
X
2
0
-
2
0 - 2
14°-16°
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
54
46
Όχι
0
-
2
0 - 2
2.13
14°-16°
-
-
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
80%
21
0
-
2
0 - 2
2.13
14°-16°
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
38%
Φιλοξενούμενη -1.5
0
-
2
0 - 2
2.13
14°-16°
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 20, Série F
Pt3
UFC Almeirim
UD Santarém
24/02/2021 12:00
0
-
2
0 - 2
2.13
14°-16°
FT
0 - 4
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
15/11
2020
UD Santarém
2 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
UFC Almeirim
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
UD Santarém
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_259":[null,null,1,1],"lg_259_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 24/02/2021
Série A
Série A
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Braga B
44
16
14
2
0
52
8
44
2
Merelinense FC
38
17
12
2
3
27
8
19
3
SC Mirandela
30
17
8
6
3
21
13
8
4
CDC Montalegre
27
17
7
6
4
26
18
8
5
Maria da Fonte
22
15
6
4
5
20
20
0
6
SC Vianense
22
16
6
4
6
20
22
-2
7
Vilaverdense FC
20
17
5
5
7
20
25
-5
8
Pedras Salgadas
18
17
4
6
7
12
18
-6
9
Vidago FC
17
17
4
5
8
23
29
-6
10
GD Bragança
15
17
3
6
8
10
18
-8
11
CD Cerveira
13
17
3
4
10
8
21
-13
12
Águia FC Vimioso
7
17
1
4
12
11
50
-39
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série B
Série B
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Pevidém SC
29
15
8
5
2
23
13
10
2
AD Fafe
24
14
7
3
4
18
14
4
3
São Martinho
23
15
6
5
4
17
16
1
4
FC Felgueiras
21
13
5
6
2
15
11
4
5
Berco SC
20
13
5
5
3
18
14
4
6
Vitória Guimarães B
19
13
4
7
2
18
11
7
7
Rio Ave B
19
13
5
4
4
15
12
3
8
FC Tirsense
18
15
5
3
7
18
23
-5
9
Brito SC
11
13
2
5
6
13
20
-7
10
Mondinense FC
1
14
0
1
13
7
28
-21
11
CD Aves
0
0
0
0
0
0
0
0
12
AD Camacha
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série C
Série C
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gondomar SC
28
14
8
4
2
20
8
12
2
Leça FC
27
13
8
3
2
19
9
10
3
CD Trofense
26
13
7
5
1
13
3
10
4
Amarante
18
14
5
3
6
12
14
-2
5
Marítimo B
14
10
4
2
4
14
11
3
6
USC Paredes
14
13
3
5
5
7
10
-3
7
Pedras Rubras
14
12
4
2
6
8
16
-8
8
SC Salgueiros
13
13
3
4
6
10
14
-4
9
SC Vila Real
12
13
3
3
7
10
20
-10
10
SC Coimbrões
9
13
2
3
8
10
18
-8
11
União da Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Câmara de Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série D
Série D
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Anadia FC
35
16
10
5
1
23
8
15
2
CF Canelas 2010
35
17
11
2
4
24
11
13
3
Lusitânia FC
29
16
8
5
3
29
19
10
4
São João de Ver
28
17
7
7
3
24
11
13
5
AD Sanjoanense
26
17
5
11
1
20
12
8
6
SC Beira-Mar
23
16
7
2
7
23
13
10
7
Valadares Gaia
21
17
6
3
8
22
24
-2
8
SC Espinho
20
17
6
2
9
23
20
3
9
Castro Daire
19
14
5
4
5
13
16
-3
10
Recreio de Águeda
15
15
4
3
8
15
18
-3
11
Lusitano FCV
12
16
3
3
10
11
22
-11
12
Vila Cortês do Mondego
4
16
1
1
14
6
59
-53
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série E
Série E
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Uniao Leiria
40
17
12
4
1
29
9
20
2
Oliveira do Hospital
29
16
8
5
3
18
13
5
3
Benfica C. Branco
27
15
7
6
2
20
10
10
4
ARC Oleiros
24
15
6
6
3
26
18
8
5
AC Marinhense
22
16
6
4
6
21
17
4
6
Vitória Sernache
17
14
4
5
5
25
21
4
7
Sertanense FC
16
14
3
7
4
19
18
1
8
Clube Condeixa
16
14
3
7
4
14
16
-2
9
Carapinheirense
15
16
3
6
7
17
23
-6
10
Mortágua FC
14
15
2
8
5
18
18
0
11
CD Alcains
14
17
2
8
7
11
29
-18
12
GRAP
2
11
0
2
9
5
31
-26
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série F
Série F
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
União Torreense
32
13
10
2
1
24
8
16
2
FC Alverca
30
13
10
0
3
28
7
21
3
UD Santarém
29
15
8
5
2
24
16
8
4
Caldas SC
23
14
7
2
5
19
17
2
5
Loures
20
15
5
5
5
15
15
0
6
SU Sintrense
18
14
6
0
8
19
22
-3
7
Pêro Pinheiro
18
16
4
6
6
9
14
-5
8
Sacavenense
15
15
3
6
6
11
16
-5
9
UFC Almeirim
14
13
4
2
7
13
16
-3
10
SU 1º Dezembro
9
15
1
6
8
11
24
-13
11
Lourinhanense
9
15
1
6
8
10
28
-18
12
CD Fátima
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série G
Série G
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Estrela Amadora
37
16
11
4
1
25
9
16
2
Sporting Lisboa B
34
14
10
4
0
22
5
17
3
Oriental Dragon
27
15
8
3
4
20
9
11
4
Rabo de Peixe
24
16
6
6
4
13
13
0
5
SC Praiense
23
17
5
8
4
15
16
-1
6
Real SC
22
17
6
4
7
21
18
3
7
GD Fontinhas
22
16
6
4
6
21
20
1
8
SC Ideal
15
15
3
6
6
16
23
-7
9
Belenenses B
14
15
3
5
7
11
19
-8
10
Fabril Barreiro
12
15
2
6
7
9
18
-9
11
CO do Montijo
12
13
3
3
7
14
25
-11
12
Clube Oriental
8
17
1
5
11
11
23
-12
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Série H
Série H
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Setúbal
42
16
13
3
0
40
16
24
2
Amora FC
32
13
10
2
1
23
8
15
3
SC Olhanense
28
15
8
4
3
20
12
8
4
Louletano
20
12
5
5
2
18
9
9
5
Esperança de Lagos
18
14
5
3
6
18
17
1
6
Lusitano de Évora
17
14
5
2
7
11
12
-1
7
Lusitano GC
16
15
4
4
7
19
20
-1
8
CD Pinhalnovense
15
12
4
3
5
14
20
-6
9
Juventude de Évora
12
14
3
3
8
18
30
-12
10
SCM Aljustrelense
11
15
3
2
10
8
29
-21
11
Moura AC
3
14
0
3
11
10
26
-16
12
Os Armacenenses
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
Qualification Série 1
Qualification Série 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Felgueiras
0
0
0
0
0
0
0
0
2
São Martinho
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Merelinense FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CDC Montalegre
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 2
Qualification Série 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Guimarães B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AD Fafe
0
0
0
0
0
0
0
0
3
SC Mirandela
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Maria da Fonte
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 3
Qualification Série 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gondomar SC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Leça FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
AD Sanjoanense
0
0
0
0
0
0
0
0
4
São João de Ver
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 4
Qualification Série 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Marítimo B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Lusitânia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amarante
0
0
0
0
0
0
0
0
4
CF Canelas 2010
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 5
Qualification Série 5
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Benfica C. Branco
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Oliveira do Hospital
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Caldas SC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Loures
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 6
Qualification Série 6
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Alverca
0
0
0
0
0
0
0
0
2
AC Marinhense
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Clube Condeixa
0
0
0
0
0
0
0
0
4
UD Santarém
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 7
Qualification Série 7
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Sporting Lisboa B
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Louletano
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Lusitano GC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Oriental Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Qualification Série 8
Qualification Série 8
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
SC Olhanense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Real SC
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Amora FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SC Praiense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie North
Promotion Serie North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CD Trofense
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Sporting Braga B
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Anadia FC
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Pevidém SC
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
Promotion Serie South
Promotion Serie South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Vitória Setúbal
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Uniao Leiria
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Estrela Amadora
0
0
0
0
0
0
0
0
4
União Torreense
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion
UFC
παιχνίδια
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
21/02
2021
Loures
1 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
16/02
2021
UFC Almeirim
3 - 0
( - )
Lourinhanense
Pt3
13/02
2021
UFC Almeirim
1 - 2
(1 - 1)
União Torreense
Pt3
05/02
2021
Caldas SC
1 - 1
(1 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
31/01
2021
UFC Almeirim
1 - 0
(1 - 0)
Pêro Pinheiro
Pt3
28/12
2020
UFC Almeirim
2 - 1
(0 - 0)
SU Sintrense
Pt3
23/12
2020
União Torreense
2 - 1
(2 - 1)
UFC Almeirim
Pt3
20/12
2020
Sacavenense
0 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
29/11
2020
CD Fátima
0 - 3
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
15/11
2020
UD Santarém
2 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
07/11
2020
UFC Almeirim
0 - 1
(0 - 0)
Loures
Pt3
24/10
2020
UFC Almeirim
1 - 3
(0 - 1)
Caldas SC
Pt3
18/10
2020
Pêro Pinheiro
1 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
04/10
2020
UFC Almeirim
3 - 2
(2 - 1)
SU 1º Dezembro
Pt3
27/09
2020
União Torreense
3 - 0
( - )
UFC Almeirim
PtC
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,2,8,15],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_259":[5,2,7,14],"lg_259_6":[3,1,2,6],"lg_333":[null,null,1,1],"lg_333_6":[null,null,1,1]}
UD
παιχνίδια
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
21/02
2021
Caldas SC
1 - 2
( - )
UD Santarém
Pt3
14/02
2021
UD Santarém
1 - 0
( - )
Pêro Pinheiro
Pt3
07/02
2021
SU 1º Dezembro
0 - 2
( - )
UD Santarém
Pt3
31/01
2021
UD Santarém
3 - 2
(0 - 0)
FC Alverca
Pt3
24/01
2021
UD Santarém
2 - 2
( - )
Lourinhanense
Pt3
10/01
2021
Sacavenense
0 - 2
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
05/01
2021
UD Santarém
4 - 1
(2 - 1)
SU Sintrense
Pt3
13/12
2020
Lourinhanense
1 - 1
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
06/12
2020
UD Santarém
1 - 1
(1 - 0)
Loures
Pt3
01/12
2020
UD Santarém
2 - 0
(1 - 0)
SU 1º Dezembro
Pt3
28/11
2020
União Torreense
3 - 0
(1 - 0)
UD Santarém
Pt3
22/11
2020
Pêro Pinheiro
1 - 1
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
15/11
2020
UD Santarém
2 - 0
(0 - 0)
UFC Almeirim
Pt3
08/11
2020
UD Santarém
1 - 1
(0 - 0)
Caldas SC
Pt3
21/10
2020
Lourinhanense
0 - 0
(0 - 0)
UD Santarém
PtC
18/10
2020
FC Alverca
3 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[8,6,2,16],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_259":[8,5,2,15],"lg_259_6":[5,1,null,6],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
UFC
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
16/02
2021
UFC Almeirim
3 - 0
( - )
Lourinhanense
Pt3
13/02
2021
UFC Almeirim
1 - 2
(1 - 1)
União Torreense
Pt3
31/01
2021
UFC Almeirim
1 - 0
(1 - 0)
Pêro Pinheiro
Pt3
28/12
2020
UFC Almeirim
2 - 1
(0 - 0)
SU Sintrense
Pt3
07/11
2020
UFC Almeirim
0 - 1
(0 - 0)
Loures
Pt3
24/10
2020
UFC Almeirim
1 - 3
(0 - 1)
Caldas SC
Pt3
04/10
2020
UFC Almeirim
3 - 2
(2 - 1)
SU 1º Dezembro
Pt3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,0,3,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_259":[4,null,3,7],"lg_259_6":[3,null,3,6]}
UD
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
21/02
2021
Caldas SC
1 - 2
( - )
UD Santarém
Pt3
07/02
2021
SU 1º Dezembro
0 - 2
( - )
UD Santarém
Pt3
10/01
2021
Sacavenense
0 - 2
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
13/12
2020
Lourinhanense
1 - 1
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
28/11
2020
União Torreense
3 - 0
(1 - 0)
UD Santarém
Pt3
22/11
2020
Pêro Pinheiro
1 - 1
(0 - 0)
UD Santarém
Pt3
21/10
2020
Lourinhanense
0 - 0
(0 - 0)
UD Santarém
PtC
18/10
2020
FC Alverca
3 - 0
(2 - 0)
UD Santarém
Pt3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,3,2,8],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_259":[3,2,2,7],"lg_259_6":[3,2,1,6],"lg_333":[null,1,null,1],"lg_333_6":[null,1,null,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
UFC Almeirim
Αγώνες:
15
UD Santarém
Αγώνες:
16
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
16
1.07
1.27
19
24
1.5
1
16
Πάνω/κάτω
1.5
5
10
33%
67%
2
14
13%
88%
2.5
7
8
47%
53%
10
6
63%
38%
3.5
13
2
87%
13%
13
3
81%
19%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
6
9
40%
60%
8
8
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
11
27%
73%
6
10
38%
63%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
9
6
60%
40%
13
3
81%
19%
UFC
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
UD
Ανετα 1
δύσκολος 5
UD Santarém (Γ)
Pt3
24/02/2021
4
FC Alverca (Φ)
Pt3
03/03/2021
3
SU Sintrense (Φ)
Pt3
07/03/2021
5
Sacavenense (Γ)
Pt3
14/03/2021
4
SU 1º Dezembro (Φ)
Pt3
31/03/2021
4
FC Alverca (Γ)
Pt3
03/04/2021
3
UFC Almeirim (Φ)
Pt3
24/02/2021
1
União Torreense (Γ)
Pt3
28/02/2021
1
Loures (Φ)
Pt3
07/03/2021
3
SU Sintrense (Φ)
Pt3
03/04/2021
5
Sacavenense (Γ)
Pt3
11/04/2021
4
Clube Condeixa (Γ)
Pt3
25/04/2021
2
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα