Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
103
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
17
Προβλέψεις για αύριο
105
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
474
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1058
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
143
Αμερική
103
Αφρική
36
Ασία
73
Αυστραλία
38
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Juventude
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Tunisia
52%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Syria
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Πρόβλεψη
Starye Dorogi
-
FK Lyuban
L
L
L
D
D
L
27/05/2023 16:00 GMT
1
2 - 2
FT
L
L
L
L
L
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
64
14
22
1
3
-
0
3 - 0
3.25
-
-
-
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
35
65
Πάνω
3.25
3 - 0
3.25
-
-
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
45
10
45
1
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
29%
1
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
70
30
Όχι
3
-
0
3 - 0
3.25
-
-
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
86%
12
3
-
0
3 - 0
3.25
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
32%
Γηπεδούχος -2
3
-
0
3 - 0
3.25
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Group Minsk Region South
By3
Starye Dorogi
FK Lyuban
27/05/2023 16:00
3
-
0
3 - 0
3.25
FT
2 - 2
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
11/09
2021
Starye Dorogi
3 - 0
(1 - 0)
FK Lyuban
By3
10/07
2021
FK Lyuban
4 - 0
(1 - 0)
Starye Dorogi
By3
Starye Dorogi
1
50%
Ισοπαλίες
0
0%
FK Lyuban
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Βαθμολογία 27/05/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
9
3
3
0
0
9
1
8
2
Torpedo Minsk
4
2
1
1
0
4
3
1
3
Uni Minsk
4
3
1
1
1
5
5
0
4
SDJuShOR-3
3
2
1
0
1
5
3
2
5
FK Krumkachy
3
2
1
0
1
4
3
1
6
Serebryanka
3
3
1
0
2
7
7
0
7
Urozhaynaya
2
2
0
2
0
4
4
0
8
BGU Minsk
0
1
0
0
1
1
4
-3
9
Energetik
0
2
0
0
2
0
9
-9
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
12
2
10
2
FK Kolos
3
1
1
0
0
10
0
10
3
Livadija
3
1
1
0
0
4
0
4
4
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
3
2
1
5
Molodechno-2018 II
0
1
0
0
1
2
3
-1
6
FK Krupki
0
1
0
0
1
0
4
-4
7
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
2
12
-10
8
Berezino
0
1
0
0
1
0
10
-10
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bobovnya
6
2
2
0
0
9
0
9
2
FS Respect
6
2
2
0
0
7
2
5
3
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
8
0
8
4
Neman Stolbtsy
3
1
1
0
0
7
0
7
5
FK Kletsk
0
2
0
0
2
1
5
-4
6
FK Lyuban
0
1
0
0
1
0
6
-6
7
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
8
-8
8
FK Slutsk-2
0
2
0
0
2
1
12
-11
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
4
4
0
0
23
1
22
2
Gantsevichi
9
4
3
0
1
22
8
14
3
Pripyat Olshany
9
3
3
0
0
12
3
9
4
FK Luninets
4
2
1
1
0
9
1
8
5
Volna Pinsk II
4
3
1
1
1
4
5
-1
6
Nadezhda Gorodishche
3
3
1
0
2
7
11
-4
7
FC Mikashevichi
2
3
0
2
1
3
5
-2
8
DUSSH Stolin
2
4
0
2
2
5
11
-6
9
FK Ivanovo
1
3
0
1
2
3
10
-7
10
Volat Lyakhavichi
1
5
0
1
4
4
37
-33
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
9
3
3
0
0
14
1
13
2
DUSSH-2 Rechitsa
7
3
2
1
0
7
2
5
3
Vertikal Kalinkovichi
7
3
2
1
0
7
3
4
4
MNPZ Mozyr
6
3
2
0
1
26
2
24
5
Iput DYuSSh
6
3
2
0
1
7
3
4
6
Svetlogorsk
0
3
0
0
3
2
10
-8
7
FK Zhlobin
0
3
0
0
3
2
18
-16
8
Dnepr Rogachev
0
3
0
0
3
3
29
-26
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Fakel Novogrudok
3
1
1
0
0
4
0
4
2
Ostrovets II
3
1
1
0
0
3
0
3
3
FSK Dyatlovo
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Smorgon II
3
1
1
0
0
2
0
2
5
FK Lida-2
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Shchuchyn
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
FK Oshmyany
0
2
0
0
2
0
7
-7
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
3
1
1
0
0
2
0
2
2
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Smena Volkovysk
3
2
1
0
1
3
3
0
4
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
1
1
0
5
FK Svislach
3
2
1
0
1
3
4
-1
6
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FSK Grodnensky
0
2
0
0
2
0
2
-2
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Senno
6
2
2
0
0
15
1
14
2
Gazovik Vitebsk
6
2
2
0
0
7
0
7
3
FK Miory
6
2
2
0
0
4
2
2
4
FC Polotsk
3
2
1
0
1
9
3
6
5
DYuSSh Orsha
3
2
1
0
1
3
3
0
6
FK Lepel
3
2
1
0
1
2
13
-11
7
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Niva Tolochin
0
2
0
0
2
1
4
-3
9
Gorodok lions
0
1
0
0
1
0
4
-4
10
FK Glubokoe
0
2
0
0
2
1
11
-10
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
12
4
4
0
0
33
0
33
2
Krechet Bereza
9
4
3
0
1
17
7
10
3
FK Vysokoe
9
3
3
0
0
13
4
9
4
Ivatsevichi
6
3
2
0
1
19
4
15
5
Agro-Pelishche
6
3
2
0
1
13
5
8
6
FK Kobrin
6
3
2
0
1
8
9
-1
7
FK Drohichyn
3
3
1
0
2
4
18
-14
8
Kommunalnik Beloozersk
3
5
1
0
4
2
16
-14
9
Port SK
0
4
0
0
4
2
24
-22
10
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
3
27
-24
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
STA
παιχνίδια
Όλα
07/05
2023
Partizan Salihorsk
8 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
17/09
2022
Starye Dorogi
2 - 3
(1 - 1)
Livadija
By3
10/09
2022
Livadija
5 - 0
( - )
Starye Dorogi
By3
03/09
2022
Starye Dorogi
3 - 3
(0 - 1)
FK Kletsk
By3
27/08
2022
FK Slutsk-2
3 - 3
(2 - 1)
Starye Dorogi
By3
06/08
2022
Starye Dorogi
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[0,2,4,6],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_373":[null,2,4,6],"lg_373_6":[null,2,4,6]}
FK
παιχνίδια
Όλα
06/05
2023
Bobovnya
6 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
11/09
2021
Starye Dorogi
3 - 0
(1 - 0)
FK Lyuban
By3
04/09
2021
FK Lyuban
1 - 4
(0 - 1)
BGU Minsk
By3
28/08
2021
Energetik-BGATU
7 - 0
(3 - 0)
FK Lyuban
By3
25/08
2021
FK Lyuban
2 - 5
(1 - 3)
Stroitel Kopyl
By3
21/08
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 3
(1 - 1)
FK Lyuban
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
STA
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
17/09
2022
Starye Dorogi
2 - 3
(1 - 1)
Livadija
By3
03/09
2022
Starye Dorogi
3 - 3
(0 - 1)
FK Kletsk
By3
06/08
2022
Starye Dorogi
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_373":[null,1,2,3],"lg_373_6":[null,1,2,3]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
06/05
2023
Bobovnya
6 - 0
( - )
FK Lyuban
By3
11/09
2021
Starye Dorogi
3 - 0
(1 - 0)
FK Lyuban
By3
28/08
2021
Energetik-BGATU
7 - 0
(3 - 0)
FK Lyuban
By3
21/08
2021
FC Veras Nesvizh
1 - 3
(1 - 1)
FK Lyuban
By3
Νίκες
1
25%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Starye Dorogi
Αγώνες:
6
FK Lyuban
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
8
1.33
4.17
25
6
1
4.33
26
Πάνω/κάτω
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
3.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
STA
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Lyuban (Γ)
By3
27/05/2023
FK Kletsk (Φ)
By3
03/06/2023
FK Slutsk-2 (Γ)
By3
10/06/2023
FS Respect (Φ)
By3
17/06/2023
Bobovnya (Γ)
By3
24/06/2023
Partizan Salihorsk (Γ)
By3
02/07/2023
Starye Dorogi (Φ)
By3
27/05/2023
Neman Stolbtsy (Φ)
By3
03/06/2023
1
FK Kletsk (Γ)
By3
10/06/2023
FK Slutsk-2 (Φ)
By3
18/06/2023
FS Respect (Γ)
By3
24/06/2023
Bobovnya (Γ)
By3
01/07/2023
Neman Stolbtsy (Φ)
By3
08/07/2023
1
FK Lyuban (Φ)
By3
16/07/2023
FK Kletsk (Γ)
By3
22/07/2023
FK Slutsk-2 (Φ)
By3
30/07/2023
FS Respect (Γ)
By3
05/08/2023
Bobovnya (Φ)
By3
12/08/2023
Partizan Salihorsk (Φ)
By3
09/07/2023
Starye Dorogi (Γ)
By3
16/07/2023
Neman Stolbtsy (Γ)
By3
22/07/2023
1
FK Kletsk (Φ)
By3
30/07/2023
FK Slutsk-2 (Γ)
By3
05/08/2023
FS Respect (Φ)
By3
12/08/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα