Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1034
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
167
Προβλέψεις για αύριο
982
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2177
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
240
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
40
Τοπ Ευρώπη
54
Ευρώπη
503
Αμερική
165
Αφρική
80
Ασία
95
Αυστραλία
15
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
8
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Ερεντιβίζιε
7
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
4
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Atlanta United
48%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 01:30
ATL - MIN,
01:30
Us1
Toronto FC
42%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 01:30
TFC - DAL,
01:30
Us1
Los Angeles FC
47%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 01:30
SJE - LAF,
01:30
Us1
FC Cincinnati
36%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 01:30
ORL - CIN,
01:30
Us1
New York Red Bulls
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/05/2024 01:30
INM - NYR,
01:30
Us1
Philadelphia Union
43%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 01:30
DCU - PHI,
01:30
Us1
Charlotte FC
37%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 01:30
CHA - POT,
01:30
Us1
Chicago Fire
55%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 02:30
CHI - NER,
02:30
Us1
Houston Dynamo
46%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/05/2024 02:30
HOU - SLC,
02:30
Us1
Nashville SC
42%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 02:30
NAS - MTL,
02:30
Us1
Real Salt Lake
46%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 03:30
RSL - SKC,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
42%
Πιθανότητα νίκης
05/05/2024 04:30
VAN - AUS,
04:30
Us1
Brentford
42%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 16:00
BRE - FUL,
16:00
EPL
Newcastle United
53%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 16:00
BUR - NEW,
16:00
EPL
Sheffield United
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
04/05/2024 16:00
SHU - NFO,
16:00
EPL
Manchester City
56%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 18:30
MCI - WOL,
18:30
EPL
Real Madrid
69%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 16:15
RMA - CAD,
16:15
Es1
Barcelona
45%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 18:30
GIR - FCB,
18:30
Es1
Atlético Madrid
46%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 21:00
RML - ATM,
21:00
Es1
Inter
70%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 20:45
SAS - INT,
20:45
It1
Lazio
46%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 18:00
MON - LAZ,
18:00
It1
Wolfsburg
48%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 15:30
WOB - DAR,
15:30
De1
Werder Bremen
37%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 15:30
SVW - BMG,
15:30
De1
Freiburg
48%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 18:30
CGN - SCF,
18:30
De1
Bayern München
42%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 15:30
STU - BAY,
15:30
De1
Borussia Dortmund
47%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 15:30
BVB - AUG,
15:30
De1
Rennes
39%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 19:00
FCM - REN,
19:00
Fr1
Strasbourg
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
04/05/2024 15:00
HAC - STR,
15:00
Fr1
Monaco
62%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 17:00
ASM - CLF,
17:00
Fr1
Brest
46%
Πιθανότητα νίκης
04/05/2024 21:00
STB - NAN,
21:00
Fr1
json_m
Πρόβλεψη
Sileks Kratovo
-
Borec Veles
25°C
D
W
D
D
W
W
14/06/2020 14:00 GMT
1
Sileks Kratovo πιθανότητα νίκης
61%
W
W
D
L
L
D
Βόρεια Μακεδονία Prva liga
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
61
25
14
1
2
-
0
2 - 0
2.13
25°
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
57
43
Κάτω
2.13
2 - 0
2.13
25°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
42
43
15
X
25°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
26%
X
1
2
-
0
2 - 0
25°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
62
38
Όχι
2
-
0
2 - 0
2.13
25°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
86%
1X
2
-
0
2 - 0
2.13
25°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
41%
Γηπεδούχος -1.5
2
-
0
2 - 0
2.13
25°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 24
Mk1
Sileks Kratovo
Borec Veles
14/06/2020
19%
14%
13%
Ivanovski
Kostovski
Dodev
2
-
0
2 - 0
2.13
25°
-
-
-
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
Prva liga
Vtora Liga
24/11
2019
Borec Veles
0 - 0
(0 - 0)
Sileks Kratovo
Mk1
18/09
2019
Sileks Kratovo
3 - 0
(2 - 0)
Borec Veles
Mk1
26/04
2014
Sileks Kratovo
8 - 1
( - )
Borec Veles
Mk2
27/10
2013
Borec Veles
1 - 3
( - )
Sileks Kratovo
Mk2
08/04
2001
Borec Veles
1 - 0
( - )
Sileks Kratovo
Mk1
01/10
2000
Sileks Kratovo
4 - 0
( - )
Borec Veles
Mk1
Sileks Kratovo
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Borec Veles
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_94":[2,1,1,4],"lg_94_6":[2,1,1,4],"lg_256":[2,null,null,2],"lg_256_6":[2,null,null,2]}
SIL
παιχνίδια
Όλα
11/03
2020
FK Shkupi
1 - 1
(1 - 0)
Sileks Kratovo
Mk1
08/03
2020
Sileks Kratovo
1 - 0
(1 - 0)
Makedonija GP
Mk1
29/02
2020
FC Struga
0 - 0
(0 - 0)
Sileks Kratovo
Mk1
23/02
2020
Sileks Kratovo
0 - 0
(0 - 0)
Shkendija 79
Mk1
16/02
2020
Renova
0 - 1
(0 - 1)
Sileks Kratovo
Mk1
07/12
2019
Sileks Kratovo
3 - 1
(1 - 0)
Academy Pandev
Mk1
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[3,3,0,6],"lg_-1_6":[3,3,0,6],"lg_94":[3,3,null,6],"lg_94_6":[3,3,null,6]}
BOR
παιχνίδια
Όλα
11/03
2020
Makedonija GP
0 - 2
(0 - 2)
Borec Veles
Mk1
08/03
2020
Borec Veles
4 - 2
(2 - 0)
Shkendija 79
Mk1
01/03
2020
Academy Pandev
0 - 0
(0 - 0)
Borec Veles
Mk1
22/02
2020
Borec Veles
0 - 1
(0 - 1)
Vardar Skopje
Mk1
16/02
2020
FK Shkupi
2 - 0
(0 - 0)
Borec Veles
Mk1
08/12
2019
FC Struga
1 - 1
(0 - 0)
Borec Veles
Mk1
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_94":[2,2,2,6],"lg_94_6":[2,2,2,6]}
SIL
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
08/03
2020
Sileks Kratovo
1 - 0
(1 - 0)
Makedonija GP
Mk1
23/02
2020
Sileks Kratovo
0 - 0
(0 - 0)
Shkendija 79
Mk1
07/12
2019
Sileks Kratovo
3 - 1
(1 - 0)
Academy Pandev
Mk1
Νίκες
2
67%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_94":[2,1,null,3],"lg_94_6":[2,1,null,3]}
BOR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
11/03
2020
Makedonija GP
0 - 2
(0 - 2)
Borec Veles
Mk1
01/03
2020
Academy Pandev
0 - 0
(0 - 0)
Borec Veles
Mk1
16/02
2020
FK Shkupi
2 - 0
(0 - 0)
Borec Veles
Mk1
08/12
2019
FC Struga
1 - 1
(0 - 0)
Borec Veles
Mk1
Νίκες
1
25%
Ισοπαλίες
2
50%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_94":[1,2,1,4],"lg_94_6":[1,2,1,4]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Sileks Kratovo
Αγώνες:
6
Borec Veles
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
6
1
0.33
2
7
1.17
1
6
Πάνω/κάτω
1.5
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
2.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
SIL
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
BOR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Borec Veles (Γ)
Mk1
14/06/2020
1
Belasica (Φ)
Cfr
14/07/2020
2
Borec Veles (Γ)
Cfr
25/07/2020
1
Belasica (Φ)
Mk1
09/08/2020
2
Pelister Bitola (Γ)
Mk1
14/08/2020
1
Qarabag FK (Φ)
UCL
18/08/2020
3
Sileks Kratovo (Φ)
Mk1
14/06/2020
4
FK Shkupi (Φ)
Cfr
18/07/2020
5
Academy Pandev (Γ)
Cfr
22/07/2020
3
Sileks Kratovo (Φ)
Cfr
25/07/2020
4
Rabotnicki Skopje (Φ)
Cfr
01/08/2020
2
Vardar Skopje (Φ)
Mk1
08/08/2020
1
Vardar Skopje (Φ)
Mk1
23/08/2020
1
Renova (Γ)
Mk1
31/08/2020
4
FC Struga (Φ)
Mk1
12/09/2020
5
FK Drita (Γ)
UEL
17/09/2020
1
Borec Veles (Γ)
Mk1
20/09/2020
1
Teteks Tetovo (Γ)
Mk1
23/09/2020
1
Academy Pandev (Φ)
Mk1
27/09/2020
3
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
03/10/2020
4
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
18/10/2020
2
FK Kozuv (Φ)
Mk1
21/10/2020
2
FK Shkupi (Φ)
Mk1
24/10/2020
5
Makedonija GP (Γ)
Mk1
08/11/2020
2
Belasica (Γ)
Mk1
22/11/2020
2
Shkendija 79 (Γ)
Mk1
25/11/2020
4
Pelister Bitola (Φ)
Mk1
29/11/2020
1
Vardar Skopje (Γ)
Mk1
02/12/2020
1
Renova (Φ)
Mk1
06/12/2020
4
FC Struga (Γ)
Mk1
09/12/2020
5
Borec Veles (Φ)
Mk1
13/12/2020
1
Academy Pandev (Γ)
Mk1
16/12/2020
3
Shkendija 79 (Γ)
Mk1
21/02/2021
4
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
27/02/2021
2
FK Shkupi (Γ)
Mk1
03/03/2021
5
Makedonija GP (Φ)
Mk1
06/03/2021
2
Makedonija GP (Φ)
Mk1
14/03/2021
2
FK Shkupi (Γ)
Mk1
20/03/2021
5
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
04/04/2021
4
FC Struga (Φ)
Mk1
07/04/2021
5
Vardar Skopje (Γ)
Mk1
11/04/2021
1
Pelister Bitola (Φ)
Mk1
14/04/2021
1
Renova (Φ)
Mk1
17/04/2021
4
Academy Pandev (Γ)
Mk1
24/04/2021
3
Belasica (Φ)
Mk1
28/04/2021
2
Borec Veles (Γ)
Mk1
01/05/2021
1
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
09/05/2021
2
FC Struga (Γ)
Mk1
16/05/2021
5
Academy Pandev (Φ)
Mk1
19/05/2021
3
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
25/05/2021
3
Teuta Durres (Γ)
Cfr
24/06/2021
2
Petrocub S-G (Γ)
ECL
08/07/2021
3
Petrocub S-G (Φ)
ECL
15/07/2021
3
Kadino (Φ)
Mk2
25/08/2021
1
Vardar Skopje (Γ)
Mk2
29/08/2021
1
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
12/09/2021
1
Voska Sport (Γ)
Mk2
18/09/2021
1
Teteks Tetovo (Φ)
Mk2
25/09/2021
1
KF Veleshta (Γ)
Mk2
03/10/2021
2
FK Gostivar (Φ)
Mk2
16/10/2021
2
Belasica (Φ)
Mk1
20/10/2021
2
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
23/10/2021
2
FK Korab (Φ)
Mk2
30/10/2021
2
Kadino (Γ)
Mk2
07/11/2021
1
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
20/11/2021
1
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
27/11/2021
1
Bregalnica Stip (Γ)
Mk1
01/12/2021
2
Voska Sport (Φ)
Mk2
04/12/2021
1
Teteks Tetovo (Γ)
Mk2
07/12/2021
1
KF Veleshta (Φ)
Mk2
14/12/2021
2
FK Gostivar (Γ)
Mk2
19/02/2022
2
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
26/02/2022
2
FK Korab (Γ)
Mk2
05/03/2022
2
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
12/03/2022
2
FK Korab (Φ)
Mk2
20/03/2022
2
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
02/04/2022
1
KF Veleshta (Φ)
Mk2
09/04/2022
2
Kadino (Γ)
Mk2
16/04/2022
1
Pelister Bitola (Φ)
Mk1
20/04/2022
1
FK Gostivar (Φ)
Mk2
23/04/2022
2
Teteks Tetovo (Γ)
Mk2
30/04/2022
1
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
07/05/2022
1
Voska Sport (Γ)
Mk2
14/05/2022
1
Makedonija GP (Γ)
Mk1
20/05/2022
2
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
07/08/2022
2
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
14/08/2022
4
FK Skopje (Γ)
Mk1
21/08/2022
3
Academy Pandev (Γ)
Mk1
27/08/2022
3
FC Struga (Φ)
Mk1
31/08/2022
5
Tikves Kavadarci (Γ)
Mk1
04/09/2022
3
Makedonija GP (Φ)
Mk1
10/09/2022
2
Renova (Γ)
Mk1
17/09/2022
4
FK Shkupi (Φ)
Mk1
02/10/2022
5
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
05/10/2022
3
Pobeda Prilep (Γ)
Mk1
09/10/2022
1
Bregalnica Stip (Φ)
Mk1
15/10/2022
2
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
26/10/2022
2
Shkendija 79 (Γ)
Mk1
30/10/2022
4
FK Skopje (Φ)
Mk1
05/11/2022
3
Vardar Skopje (Γ)
Mk1
09/11/2022
1
Academy Pandev (Φ)
Mk1
12/11/2022
3
FC Struga (Γ)
Mk1
26/11/2022
5
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
04/12/2022
3
Makedonija GP (Γ)
Mk1
11/12/2022
2
Renova (Φ)
Mk1
19/02/2023
4
FK Shkupi (Γ)
Mk1
26/02/2023
5
Pobeda Prilep (Φ)
Mk1
05/03/2023
1
Bregalnica Stip (Γ)
Mk1
08/03/2023
2
FK Skopje (Γ)
Mk1
11/03/2023
3
Pobeda Prilep (Φ)
Mk1
18/03/2023
1
FC Struga (Φ)
Mk1
05/04/2023
5
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
09/04/2023
3
Bregalnica Stip (Γ)
Mk1
15/04/2023
2
Makedonija GP (Γ)
Mk1
23/04/2023
2
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
26/04/2023
4
FK Shkupi (Γ)
Mk1
30/04/2023
5
FC Struga (Φ)
Mk1
07/05/2023
5
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
10/05/2023
2
Academy Pandev (Φ)
Mk1
14/05/2023
3
Bregalnica Stip (Φ)
Mk1
06/08/2023
2
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
13/08/2023
2
FK Shkupi (Φ)
Mk1
20/08/2023
5
Vardar Skopje (Φ)
Mk1
23/08/2023
1
Makedonija GP (Γ)
Mk1
27/08/2023
2
FK Gostivar (Φ)
Mk1
02/09/2023
2
Shkendija 79 (Γ)
Mk1
17/09/2023
4
Academy Pandev (Φ)
Mk1
24/09/2023
3
Voska Sport (Γ)
Mk1
01/10/2023
1
FC Struga (Φ)
Mk1
08/10/2023
5
Tikves Kavadarci (Γ)
Mk1
22/10/2023
3
Bashkimi Kumanovo (Γ)
Mk1
25/10/2023
3
Bregalnica Stip (Γ)
Mk1
28/10/2023
2
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
04/11/2023
2
Makedonija GP (Φ)
Mk1
08/11/2023
2
FK Shkupi (Γ)
Mk1
11/11/2023
5
Vardar Skopje (Γ)
Mk1
26/11/2023
1
Makedonija GP (Φ)
Mk1
29/11/2023
2
FK Gostivar (Γ)
Mk1
03/12/2023
2
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
10/12/2023
4
Academy Pandev (Γ)
Mk1
18/02/2024
3
Voska Sport (Φ)
Mk1
25/02/2024
1
FC Struga (Γ)
Mk1
03/03/2024
5
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
06/03/2024
3
Renova (Γ)
Mk1
16/08/2020
4
FC Struga (Φ)
Mk1
23/08/2020
5
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
31/08/2020
4
Academy Pandev (Γ)
Mk1
13/09/2020
3
Sileks Kratovo (Φ)
Mk1
20/09/2020
4
FK Sasa (Φ)
Mk1
23/09/2020
1
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
26/09/2020
2
FK Shkupi (Φ)
Mk1
03/10/2020
5
Makedonija GP (Γ)
Mk1
18/10/2020
2
Belasica (Φ)
Mk1
25/10/2020
2
Pelister Bitola (Γ)
Mk1
07/11/2020
3
Vardar Skopje (Γ)
Mk1
21/11/2020
1
Renova (Φ)
Mk1
29/11/2020
4
FC Struga (Γ)
Mk1
02/12/2020
5
Shkendija 79 (Γ)
Mk1
05/12/2020
4
Academy Pandev (Φ)
Mk1
09/12/2020
3
Sileks Kratovo (Γ)
Mk1
13/12/2020
4
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
16/12/2020
2
Academy Pandev (Φ)
Cfr
16/01/2021
3
Rabotnicki Skopje (Γ)
Cfr
20/01/2021
2
Teteks Tetovo (Γ)
Cfr
27/01/2021
3
FK Shkupi (Γ)
Mk1
21/02/2021
5
Makedonija GP (Φ)
Mk1
28/02/2021
2
Belasica (Γ)
Mk1
03/03/2021
2
Pelister Bitola (Φ)
Mk1
07/03/2021
3
Belasica (Γ)
Mk1
14/03/2021
2
Pelister Bitola (Γ)
Mk1
21/03/2021
3
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
04/04/2021
2
FC Struga (Γ)
Mk1
11/04/2021
5
Makedonija GP (Φ)
Mk1
14/04/2021
2
FK Shkupi (Γ)
Mk1
18/04/2021
5
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
25/04/2021
4
Vardar Skopje (Γ)
Mk1
28/04/2021
1
Sileks Kratovo (Φ)
Mk1
01/05/2021
4
Renova (Γ)
Mk1
09/05/2021
4
Academy Pandev (Φ)
Mk1
16/05/2021
3
Bregalnica Stip (Γ)
Cfr
03/07/2021
2
FK Indjija (Φ)
Cfr
20/07/2021
4
Belasica (Φ)
Cfr
31/07/2021
2
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
08/08/2021
2
Tikves Kavadarci (Γ)
Mk1
15/08/2021
3
Renova (Φ)
Mk1
18/08/2021
4
Bregalnica Stip (Γ)
Mk1
22/08/2021
2
Makedonija GP (Φ)
Mk1
28/08/2021
2
Pelister Bitola (Γ)
Mk1
12/09/2021
3
FK Shkupi (Φ)
Mk1
19/09/2021
5
FK New Stars (Φ)
Mk1
22/09/2021
FK Skopje (Γ)
Mk1
26/09/2021
3
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
02/10/2021
4
Vardar Skopje (Γ)
Cfr
09/10/2021
1
FC Struga (Φ)
Mk1
16/10/2021
5
FC Struga (Φ)
Mk1
20/10/2021
5
Academy Pandev (Γ)
Mk1
24/10/2021
3
Rabotnicki Skopje (Γ)
Mk1
30/10/2021
2
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
06/11/2021
3
Renova (Γ)
Mk1
21/11/2021
4
Bregalnica Stip (Φ)
Mk1
28/11/2021
2
Makedonija GP (Γ)
Mk1
05/12/2021
2
Pelister Bitola (Φ)
Mk1
08/12/2021
3
FK Shkupi (Γ)
Mk1
12/12/2021
5
FK Skopje (Φ)
Mk1
13/02/2022
3
Shkendija 79 (Γ)
Mk1
19/02/2022
4
FC Struga (Γ)
Mk1
27/02/2022
5
Academy Pandev (Φ)
Mk1
09/03/2022
3
Bregalnica Stip (Φ)
Mk1
13/03/2022
2
Makedonija GP (Γ)
Mk1
19/03/2022
2
Shkendija 79 (Φ)
Mk1
03/04/2022
4
Academy Pandev (Γ)
Mk1
06/04/2022
3
FK Shkupi (Φ)
Mk1
10/04/2022
5
FC Struga (Γ)
Mk1
16/04/2022
5
Tikves Kavadarci (Φ)
Mk1
23/04/2022
3
FK Skopje (Γ)
Mk1
01/05/2022
3
Rabotnicki Skopje (Φ)
Mk1
04/05/2022
2
Pelister Bitola (Φ)
Mk1
08/05/2022
3
Renova (Γ)
Mk1
15/05/2022
4
Sloga Vinica (Γ)
Mk2
24/08/2022
2
Belasica (Φ)
Mk2
27/08/2022
2
Teteks Tetovo (Γ)
Mk2
03/09/2022
3
Vardar Skopje (Φ)
Mk2
10/09/2022
1
Fortuna Skopje (Φ)
Mk1
14/09/2022
FK Kozuv (Γ)
Mk2
18/09/2022
2
Aresimi (Φ)
Mk2
01/10/2022
2
FK Ohrid 2004 (Γ)
Mk2
08/10/2022
3
FK Detonit Junior (Φ)
Mk2
16/10/2022
3
Pelister Bitola (Γ)
Mk2
23/10/2022
3
FK Karaorman (Γ)
Mk2
29/10/2022
1
FK Pehchevo (Φ)
Mk2
05/11/2022
2
FK Sasa (Γ)
Mk2
13/11/2022
1
Besa Dobërdoll (Φ)
Mk2
26/11/2022
4
FK Gostivar (Γ)
Mk2
03/12/2022
2
Voska Sport (Φ)
Mk2
10/12/2022
1
Sloga Vinica (Φ)
Mk2
18/02/2023
2
Belasica (Γ)
Mk2
25/02/2023
2
Teteks Tetovo (Φ)
Mk2
04/03/2023
3
Vardar Skopje (Γ)
Mk2
08/03/2023
1
FK Kozuv (Φ)
Mk2
11/03/2023
2
Aresimi (Γ)
Mk2
19/03/2023
2
FK Ohrid 2004 (Φ)
Mk2
01/04/2023
3
FK Detonit Junior (Γ)
Mk2
08/04/2023
3
Pelister Bitola (Φ)
Mk2
15/04/2023
3
FK Karaorman (Φ)
Mk2
23/04/2023
1
FK Pehchevo (Γ)
Mk2
26/04/2023
2
FK Sasa (Φ)
Mk2
29/04/2023
1
Besa Dobërdoll (Γ)
Mk2
06/05/2023
4
FK Gostivar (Φ)
Mk2
09/05/2023
2
Voska Sport (Γ)
Mk2
13/05/2023
1
Προβολή Όλων
Academy Pandev - Bregalnica Stip
04/05/2024 17:00
1
Vardar Skopje - Makedonija GP
04/05/2024 17:00
1
Voska Sport - Sileks Kratovo
04/05/2024 17:00
X
Rabotnicki Skopje - Tikves Kavadarci
04/05/2024 17:00
1
FC Struga - FK Gostivar
04/05/2024 17:00
1
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα