Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
589
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
444
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1248
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
146
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
4
Ευρώπη
165
Αμερική
168
Αφρική
78
Ασία
101
Αυστραλία
40
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Columbus Crew
36%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Πρόβλεψη
Servolyuks
-
Torpeda
W
W
W
W
W
W
16/09/2023 15:30 GMT
1
5 - 3
FT
L
L
L
W
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
44
25
31
1
2
-
0
2 - 0
2.29
-
-
-
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
54
46
Κάτω
2.29
2 - 0
2.29
-
-
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
33
33
33
1
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
15%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
58
42
Όχι
2
-
0
2 - 0
2.29
-
-
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
75%
12
2
-
0
2 - 0
2.29
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
34%
Γηπεδούχος -1
2
-
0
2 - 0
2.29
-
FT
5 - 3
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 22, Group Mogilev Region East
By3
Servolyuks
Torpeda
16/09/2023 15:30
2
-
0
2 - 0
2.29
FT
5 - 3
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 16/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
25
11
8
1
2
28
15
13
2
Torpedo Minsk
24
12
7
3
2
25
26
-1
3
FK Krumkachy
22
11
7
1
3
35
18
17
4
Uni Minsk
22
11
7
1
3
25
13
12
5
BGU Minsk
19
12
6
1
5
31
19
12
6
SDJuShOR-3
14
11
4
2
5
17
14
3
7
Urozhaynaya
11
11
3
2
6
23
25
-2
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
43
16
14
1
1
77
4
73
2
Bobovnya
32
16
9
5
2
31
19
12
3
Neman Stolbtsy
20
15
6
2
7
34
32
2
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
54
18
18
0
0
77
11
66
2
Gorki
48
18
16
0
2
103
6
97
3
Klimovichy
34
18
11
1
6
54
32
22
4
FK Krasnopole
33
18
11
0
7
49
35
14
5
Sozh Krichev
21
18
6
3
9
51
48
3
6
Niva Chavusy
19
18
5
4
9
25
34
-9
7
FK Kostyukovichi
19
18
6
1
11
26
37
-11
8
Dribin
16
18
5
1
12
28
73
-45
9
Vikhra
11
18
3
2
13
27
90
-63
10
Slavgorod
8
18
2
2
14
15
89
-74
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
37
14
12
1
1
64
11
53
2
Torpeda
29
14
9
2
3
67
17
50
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Spartak Shklov
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
10
14
3
1
10
17
46
-29
8
Bykhov
4
14
1
1
12
12
78
-66
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
FC Mikashevichi
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
16
19
4
4
11
31
60
-29
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
4
19
1
1
17
14
141
-127
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
51
19
17
0
2
74
11
63
2
MNPZ Mozyr
49
19
16
1
2
81
17
64
3
Vertikal Kalinkovichi
35
19
11
2
6
62
31
31
4
DUSSH-2 Rechitsa
27
19
8
3
8
38
35
3
5
Iput DYuSSh
20
19
6
2
11
30
45
-15
6
FK Zhlobin
18
19
6
0
13
27
70
-43
7
Svetlogorsk
12
19
4
0
15
22
71
-49
8
Dnepr Rogachev
11
19
3
2
14
30
84
-54
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
35
16
11
2
3
56
28
28
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
14
7
3
4
29
30
-1
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
14
3
2
9
19
36
-17
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
13
2
1
10
14
45
-31
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
34
15
11
1
3
50
20
30
2
Smena Volkovysk
28
14
9
1
4
45
22
23
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
41
16
13
2
1
56
10
46
2
FK Miory
40
16
13
1
2
67
25
42
3
Postavy
28
16
9
1
6
36
21
15
4
FK Senno
27
16
8
3
5
59
28
31
5
DYuSSh Orsha
27
16
8
3
5
51
25
26
6
Niva Tolochin
24
16
8
0
8
35
37
-2
7
Gorodok lions
19
16
6
1
9
50
48
2
8
FC Polotsk
12
16
4
0
12
27
64
-37
9
FK Glubokoe
8
16
2
2
12
22
69
-47
10
FK Lepel
7
16
2
1
13
9
85
-76
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
51
19
16
3
0
148
8
140
2
Krechet Bereza
42
19
14
0
5
71
45
26
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ivatsevichi
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
19
10
2
7
66
42
24
6
FK Kobrin
19
20
6
1
13
41
77
-36
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
9
19
3
0
16
24
91
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
SER
παιχνίδια
Όλα
10/09
2023
Vikhra
1 - 4
( - )
Servolyuks
By3
03/09
2023
Servolyuks
10 - 1
( - )
Niva Chavusy
By3
26/08
2023
Dribin
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
20/08
2023
Servolyuks
6 - 0
( - )
Klimovichy
By3
12/08
2023
Gorki
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
05/08
2023
Servolyuks
7 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
30/07
2023
Servolyuks
4 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
23/07
2023
FK Krasnopole
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
16/07
2023
Servolyuks
6 - 0
( - )
Slavgorod
By3
09/07
2023
Servolyuks
6 - 2
( - )
Vikhra
By3
01/07
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Servolyuks
By3
25/06
2023
Servolyuks
7 - 2
( - )
Dribin
By3
17/06
2023
Klimovichy
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
11/06
2023
Servolyuks
2 - 1
( - )
Gorki
By3
03/06
2023
Sozh Krichev
2 - 3
( - )
Servolyuks
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
21/05
2023
Servolyuks
2 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
07/05
2023
Slavgorod
1 - 7
( - )
Servolyuks
By3
Νίκες
6
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[18,0,0,18],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[18,null,null,18],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
TOR
παιχνίδια
Όλα
09/09
2023
Torpeda
1 - 3
( - )
Dnepr Mogilev II
By3
03/09
2023
Spartak Shklov
3 - 0
( - )
Torpeda
By3
26/08
2023
Torpeda
1 - 4
( - )
Drut Belynichi
By3
20/08
2023
Kolos Kirovsk
0 - 7
( - )
Torpeda
By3
04/08
2023
Torpeda
2 - 1
( - )
Ptich
By3
22/07
2023
Torpeda
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
15/07
2023
Bykhov
0 - 5
( - )
Torpeda
By3
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
01/07
2023
Torpeda
6 - 1
( - )
Spartak Shklov
By3
24/06
2023
Drut Belynichi
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
21/05
2023
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Torpeda
By3
07/05
2023
Torpeda
18 - 1
( - )
Bykhov
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,2,3,14],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[9,2,3,14],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
SER
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
03/09
2023
Servolyuks
10 - 1
( - )
Niva Chavusy
By3
20/08
2023
Servolyuks
6 - 0
( - )
Klimovichy
By3
05/08
2023
Servolyuks
7 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
30/07
2023
Servolyuks
4 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
16/07
2023
Servolyuks
6 - 0
( - )
Slavgorod
By3
09/07
2023
Servolyuks
6 - 2
( - )
Vikhra
By3
25/06
2023
Servolyuks
7 - 2
( - )
Dribin
By3
11/06
2023
Servolyuks
2 - 1
( - )
Gorki
By3
21/05
2023
Servolyuks
2 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
Νίκες
6
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,0,0,9],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[9,null,null,9],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
TOR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
03/09
2023
Spartak Shklov
3 - 0
( - )
Torpeda
By3
20/08
2023
Kolos Kirovsk
0 - 7
( - )
Torpeda
By3
15/07
2023
Bykhov
0 - 5
( - )
Torpeda
By3
08/07
2023
Dnepr Mogilev II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
24/06
2023
Drut Belynichi
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
21/05
2023
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Torpeda
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,2,1,7],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[4,2,1,7],"lg_373_6":[3,2,1,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Servolyuks
Αγώνες:
18
Torpeda
Αγώνες:
14
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
77
4.28
0.61
11
67
4.79
1.21
17
Πάνω/κάτω
1.5
1
17
6%
94%
0
14
0%
100%
2.5
5
13
28%
72%
2
12
14%
86%
3.5
8
10
44%
56%
4
10
29%
71%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
8
10
44%
56%
9
5
64%
36%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
10
8
56%
44%
4
10
29%
71%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
18
0
100%
0%
13
1
93%
7%
SER
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
TOR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Torpeda (Γ)
By3
16/09/2023
Torpeda (Φ)
By3
20/09/2023
Servolyuks (Φ)
By3
16/09/2023
Servolyuks (Γ)
By3
20/09/2023
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα