Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
85
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
793
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1492
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
64
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
27
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
446
Αμερική
55
Αφρική
34
Ασία
134
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Manchester United
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Πρόβλεψη
SD Ejea
-
La Nucía
16°C
D
L
L
L
D
D
15/03/2020 12:00 GMT
2
La Nucía πιθανότητα νίκης
46%
W
D
W
L
W
W
Ισπανία Segunda B Grupo 3
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
24
30
46
2
1
-
3
1 - 3
2.75
16°
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
45
55
Πάνω
2.75
1 - 3
2.75
16°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
22
61
17
X
16°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
28%
X
2
1
-
3
1 - 3
16°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
44
56
Ναι
1
-
3
1 - 3
2.75
16°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
76%
2X
1
-
3
1 - 3
2.75
16°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
35%
Φιλοξενούμενη -1
1
-
3
1 - 3
2.75
16°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 29
Es4
SD Ejea
La Nucía
15/03/2020
1
-
3
1 - 3
2.75
16°
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
27/10
2019
La Nucía
2 - 1
(0 - 0)
SD Ejea
Es4
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_207":[null,null,1,1],"lg_207_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 15/03/2020
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
CD Castellon
50
28
14
8
6
40
24
16
2
UE Cornellà
49
28
13
10
5
34
25
9
3
Barcelona B
49
28
13
10
5
40
27
13
4
CE Sabadell
49
28
14
7
7
38
25
13
5
Lleida Esportiu
46
28
12
10
6
34
22
12
6
Villarreal B
46
28
13
7
8
36
32
4
7
UE Olot
44
28
11
11
6
34
19
15
8
RCD Espanyol B
42
28
11
9
8
44
37
7
9
FC Andorra
41
28
10
11
7
31
28
3
10
La Nucía
39
28
10
9
9
30
29
1
11
CD Ebro
37
28
8
13
7
29
31
-2
12
Atlético Levante
35
28
10
5
13
29
34
-5
13
UE Llagostera
33
28
7
12
9
28
33
-5
14
CG Tarragona
31
28
7
10
11
33
38
-5
15
SD Ejea
27
28
6
9
13
27
36
-9
16
AE Prat
26
28
5
11
12
25
40
-15
17
Valencia Mestalla
26
28
4
14
10
27
33
-6
18
Hércules CF
25
28
5
10
13
27
35
-8
19
CF Badalona
24
28
5
9
14
17
34
-17
20
Orihuela CF
23
28
4
11
13
26
47
-21
Promotion Play-off
Relegation Play-off
Relegation
SD
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
Valencia Mestalla
1 - 1
(0 - 1)
SD Ejea
Es4
01/03
2020
SD Ejea
0 - 1
(0 - 0)
CD Castellon
Es4
23/02
2020
Lleida Esportiu
2 - 0
(2 - 0)
SD Ejea
Es4
16/02
2020
SD Ejea
0 - 1
(0 - 0)
UE Cornellà
Es4
09/02
2020
CD Ebro
1 - 1
(1 - 1)
SD Ejea
Es4
02/02
2020
SD Ejea
1 - 1
(0 - 0)
FC Andorra
Es4
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[0,3,3,6],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_207":[null,3,3,6],"lg_207_6":[null,3,3,6]}
LA
παιχνίδια
Όλα
08/03
2020
La Nucía
2 - 0
(1 - 0)
CG Tarragona
Es4
01/03
2020
CF Badalona
2 - 2
(0 - 1)
La Nucía
Es4
23/02
2020
La Nucía
2 - 0
(0 - 0)
RCD Espanyol B
Es4
16/02
2020
UE Olot
4 - 0
(2 - 0)
La Nucía
Es4
09/02
2020
La Nucía
1 - 0
(0 - 0)
CE Sabadell
Es4
05/02
2020
La Nucía
2 - 1
(1 - 0)
Lleida Esportiu
Es4
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_207":[4,1,1,6],"lg_207_6":[4,1,1,6]}
SD
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
01/03
2020
SD Ejea
0 - 1
(0 - 0)
CD Castellon
Es4
16/02
2020
SD Ejea
0 - 1
(0 - 0)
UE Cornellà
Es4
02/02
2020
SD Ejea
1 - 1
(0 - 0)
FC Andorra
Es4
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_207":[null,1,2,3],"lg_207_6":[null,1,2,3]}
LA
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
01/03
2020
CF Badalona
2 - 2
(0 - 1)
La Nucía
Es4
16/02
2020
UE Olot
4 - 0
(2 - 0)
La Nucía
Es4
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
50%
Ήττες
1
50%
{"lg_-1":[0,1,1,2],"lg_-1_6":[0,1,1,2],"lg_207":[null,1,1,2],"lg_207_6":[null,1,1,2]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
SD Ejea
Αγώνες:
6
La Nucía
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
3
0.5
1.17
7
9
1.5
1.17
7
Πάνω/κάτω
1.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
2.5
6
0
100%
0%
3
3
50%
50%
3.5
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
5
1
83%
17%
SD
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
LA
Ανετα 1
δύσκολος 5
La Nucía (Γ)
Es4
15/03/2020
1
UE Olot (Φ)
Es4
21/03/2020
4
RCD Espanyol B (Γ)
Es4
28/03/2020
5
CF Badalona (Φ)
Es4
04/04/2020
2
CG Tarragona (Γ)
Es4
11/04/2020
1
CE Sabadell (Γ)
Es4
18/04/2020
2
SD Ejea (Φ)
Es4
15/03/2020
3
AE Prat (Γ)
Es4
21/03/2020
3
Villarreal B (Φ)
Es4
28/03/2020
3
Atlético Levante (Γ)
Es4
04/04/2020
4
Hércules CF (Φ)
Es4
11/04/2020
3
Orihuela CF (Γ)
Es4
18/04/2020
4
AE Prat (Φ)
Es4
25/04/2020
3
Villarreal B (Γ)
Es4
02/05/2020
3
Atlético Levante (Φ)
Es4
09/05/2020
4
Hércules CF (Γ)
Es4
16/05/2020
3
UE Llagostera (Φ)
EsC
14/10/2020
2
CD Tudelano (Φ)
Es4
18/10/2020
3
Haro Deportivo (Γ)
Es4
25/10/2020
1
CD Ebro (Φ)
Es4
01/11/2020
5
UD Mutilvera (Γ)
Es4
08/11/2020
4
CD Izarra (Φ)
Es4
22/11/2020
4
SD Logroñés (Γ)
Es4
29/11/2020
2
CD Calahorra (Φ)
Es4
06/12/2020
2
SD Tarazona (Φ)
Es4
13/12/2020
3
Haro Deportivo (Φ)
Es4
24/01/2021
1
CD Ebro (Γ)
Es4
31/01/2021
5
Osasuna B (Γ)
Es4
03/02/2021
1
UD Mutilvera (Φ)
Es4
06/02/2021
4
CD Tudelano (Γ)
Es4
10/02/2021
3
CD Izarra (Γ)
Es4
14/02/2021
4
SD Logroñés (Φ)
Es4
21/02/2021
2
CD Calahorra (Γ)
Es4
07/03/2021
2
SD Tarazona (Γ)
Es4
13/03/2021
3
Osasuna B (Φ)
Es4
31/03/2021
1
Barakaldo CF (Φ)
Es4
07/04/2021
5
Deportivo Alavés B (Γ)
Es4
11/04/2021
5
SD Leioa (Γ)
Es4
25/04/2021
2
Portugalete (Φ)
Es4
28/04/2021
3
Barakaldo CF (Γ)
Es4
02/05/2021
5
Deportivo Alavés B (Φ)
Es4
09/05/2021
5
Portugalete (Γ)
Es4
16/05/2021
3
SD Leioa (Φ)
Es4
22/05/2021
2
Peña Deportiva (Φ)
Es4
05/09/2021
4
SD Formentera (Γ)
Es4
12/09/2021
2
Huesca II (Γ)
Es4
19/09/2021
2
Brea (Φ)
Es4
26/09/2021
2
CD Numancia (Γ)
Es4
03/10/2021
2
Lleida Esportiu (Φ)
EsC
06/10/2021
3
AE Prat (Φ)
Es4
10/10/2021
3
CF Badalona (Γ)
Es4
16/10/2021
2
CE Europa (Φ)
Es4
24/10/2021
4
CE Andratx (Γ)
Es4
31/10/2021
4
CD Ibiza-Islas (Φ)
Es4
07/11/2021
4
SD Tarazona (Γ)
Es4
14/11/2021
3
CD Teruel (Φ)
Es4
21/11/2021
4
CD Ebro (Γ)
Es4
27/11/2021
5
Lleida Esportiu (Φ)
Es4
05/12/2021
3
RCD Espanyol B (Γ)
Es4
12/12/2021
5
Cerdanyola del Vallès (Φ)
Es4
19/12/2021
3
Terrassa FC (Γ)
Es4
09/01/2022
4
Peña Deportiva (Γ)
Es4
23/01/2022
4
SD Formentera (Φ)
Es4
30/01/2022
2
Huesca II (Φ)
Es4
06/02/2022
2
Brea (Γ)
Es4
13/02/2022
2
CD Numancia (Φ)
Es4
20/02/2022
2
AE Prat (Γ)
Es4
27/02/2022
3
CF Badalona (Φ)
Es4
06/03/2022
2
CE Europa (Γ)
Es4
13/03/2022
4
CE Andratx (Φ)
Es4
20/03/2022
4
CD Ibiza-Islas (Γ)
Es4
27/03/2022
4
SD Tarazona (Φ)
Es4
03/04/2022
3
CD Teruel (Γ)
Es4
10/04/2022
4
CD Ebro (Φ)
Es4
16/04/2022
5
Lleida Esportiu (Γ)
Es4
24/04/2022
3
RCD Espanyol B (Φ)
Es4
30/04/2022
5
Cerdanyola del Vallès (Γ)
Es4
08/05/2022
3
Terrassa FC (Φ)
Es4
15/05/2022
4
Utrillas (Φ)
Es5
10/09/2022
2
La Almunia (Γ)
Es5
17/09/2022
2
CF Épila (Φ)
Es5
25/09/2022
2
Almudévar (Γ)
Es5
02/10/2022
1
CDJ Tamarite (Φ)
Es5
09/10/2022
1
Atlético Monzón (Γ)
Es5
16/10/2022
1
CF Illueca (Φ)
Es5
22/10/2022
2
Cariñena (Γ)
Es5
29/10/2022
1
Caspe (Φ)
Es5
06/11/2022
2
Calamocha (Γ)
Es5
09/11/2022
3
Huesca II (Γ)
Es5
20/11/2022
2
Robres (Φ)
Es5
27/11/2022
5
CD Binéfar (Γ)
Es5
04/12/2022
2
UD Barbastro (Φ)
Es5
11/12/2022
5
Cuarte Industrial (Γ)
Es5
18/12/2022
2
Utrillas (Γ)
Es5
08/01/2023
2
La Almunia (Φ)
Es5
15/01/2023
2
CF Épila (Γ)
Es5
22/01/2023
2
Almudévar (Φ)
Es5
29/01/2023
1
CDJ Tamarite (Γ)
Es5
05/02/2023
1
Atlético Monzón (Φ)
Es5
12/02/2023
1
CF Illueca (Γ)
Es5
19/02/2023
2
Cariñena (Φ)
Es5
26/02/2023
1
Caspe (Γ)
Es5
05/03/2023
2
Calamocha (Φ)
Es5
12/03/2023
3
Robres (Γ)
Es5
26/03/2023
5
Huesca II (Φ)
Es5
29/03/2023
2
CD Binéfar (Φ)
Es5
02/04/2023
2
UD Barbastro (Γ)
Es5
16/04/2023
5
Cuarte Industrial (Φ)
Es5
23/04/2023
2
CDJ Tamarite (Φ)
Es4
30/04/2023
1
CDJ Tamarite (Γ)
Es4
07/05/2023
1
Almudévar (Φ)
Es4
13/05/2023
1
Almudévar (Γ)
Es4
21/05/2023
1
Penya Independent (Γ)
Es4
27/05/2023
4
Penya Independent (Φ)
Es4
04/06/2023
4
Utrillas (Φ)
Es5
09/09/2023
2
Fuentes (Γ)
Es5
17/09/2023
3
Atlético Monzón (Φ)
Es5
24/09/2023
1
Peña Sport (Γ)
EsC
27/09/2023
2
Almudévar (Γ)
Es5
01/10/2023
1
UE Sant Andreu (Γ)
EsC
04/10/2023
4
CDJ Tamarite (Φ)
Es5
08/10/2023
1
CF Badalona (Φ)
EsC
11/10/2023
2
CD Ebro (Γ)
Es5
15/10/2023
5
UD Fraga (Φ)
Es5
22/10/2023
3
Belchite 97 (Γ)
Es5
29/10/2023
3
Caspe (Φ)
Es5
05/11/2023
2
CF Épila (Γ)
Es5
12/11/2023
2
Calamocha (Φ)
Es5
19/11/2023
3
Borja (Γ)
Es5
26/11/2023
3
CD Binéfar (Φ)
Es5
03/12/2023
2
Cuarte Industrial (Γ)
Es5
17/12/2023
2
Cariñena (Φ)
Es5
06/01/2024
1
Huesca II (Φ)
Es5
13/01/2024
2
CF Illueca (Γ)
Es5
21/01/2024
2
Utrillas (Γ)
Es5
28/01/2024
2
Fuentes (Φ)
Es5
04/02/2024
3
Atlético Monzón (Γ)
Es5
11/02/2024
1
Almudévar (Φ)
Es5
18/02/2024
1
CDJ Tamarite (Γ)
Es5
25/02/2024
1
CD Ebro (Φ)
Es5
03/03/2024
5
UD Fraga (Γ)
Es5
10/03/2024
3
Belchite 97 (Φ)
Es5
17/03/2024
3
Caspe (Γ)
Es5
24/03/2024
2
CF Épila (Φ)
Es5
31/03/2024
2
Calamocha (Γ)
Es5
07/04/2024
3
Borja (Φ)
Es5
14/04/2024
3
CD Binéfar (Γ)
Es5
21/04/2024
2
Cuarte Industrial (Φ)
Es5
28/04/2024
2
Cariñena (Γ)
Es5
01/05/2024
1
Huesca II (Γ)
Es5
05/05/2024
2
CF Illueca (Φ)
Es5
12/05/2024
2
UE Llagostera (Φ)
Es4
25/04/2020
2
Barcelona B (Γ)
Es4
02/05/2020
5
FC Andorra (Φ)
Es4
09/05/2020
2
CD Ebro (Γ)
Es4
16/05/2020
5
Orihuela CF (Γ)
Es4
18/10/2020
4
Ibiza-Eivissa (Φ)
Es4
25/10/2020
1
Villarreal B (Γ)
Es4
01/11/2020
3
Atlético Levante (Φ)
Es4
07/11/2020
4
Peña Deportiva (Φ)
Es4
22/11/2020
4
CD Alcoyano (Γ)
Es4
29/11/2020
3
Atzeneta UE (Φ)
Es4
05/12/2020
4
Valencia Mestalla (Γ)
Es4
12/12/2020
5
CD Calahorra (Φ)
EsC
16/12/2020
4
Elche CF (Γ)
EsC
06/01/2021
3
Hércules CF (Φ)
Es4
10/01/2021
3
Ibiza-Eivissa (Γ)
Es4
24/01/2021
1
Villarreal B (Φ)
Es4
30/01/2021
3
Atlético Levante (Γ)
Es4
07/02/2021
4
Orihuela CF (Φ)
Es4
10/02/2021
4
Peña Deportiva (Γ)
Es4
14/02/2021
4
CD Alcoyano (Φ)
Es4
21/02/2021
3
Atzeneta UE (Γ)
Es4
07/03/2021
4
Valencia Mestalla (Φ)
Es4
13/03/2021
5
Hércules CF (Γ)
Es4
21/03/2021
3
CF Badalona (Φ)
Es4
04/04/2021
2
UE Cornellà (Γ)
Es4
11/04/2021
3
Lleida Esportiu (Γ)
Es4
24/04/2021
3
UE Llagostera (Φ)
Es4
28/04/2021
2
CF Badalona (Γ)
Es4
02/05/2021
2
UE Cornellà (Φ)
Es4
09/05/2021
3
UE Llagostera (Γ)
Es4
16/05/2021
2
Lleida Esportiu (Φ)
Es4
23/05/2021
3
Mar Menor CF (Γ)
Es3
05/09/2021
2
UD Alzira (Φ)
Es3
12/09/2021
4
UD Socuéllamos (Γ)
Es3
19/09/2021
4
CA Pulpileño (Φ)
Es3
26/09/2021
2
Atlético Levante (Γ)
Es3
03/10/2021
4
El Ejido (Φ)
Es3
10/10/2021
2
Calvo Sotelo (Φ)
Es3
17/10/2021
2
CD Eldense (Γ)
Es3
24/10/2021
2
Hércules CF (Φ)
Es3
31/10/2021
3
Real Murcia (Γ)
Es3
07/11/2021
3
UD Melilla (Φ)
Es3
14/11/2021
4
CD Águilas (Γ)
Es3
21/11/2021
5
Atlético Mancha (Φ)
Es3
27/11/2021
3
Atlético Mancha (Φ)
Es4
27/11/2021
3
CD Toledo (Γ)
Es3
05/12/2021
2
CD Marchamalo (Φ)
Es3
12/12/2021
1
Granada CF B (Γ)
Es3
19/12/2021
3
CF Intercity (Φ)
Es3
09/01/2022
4
Mar Menor CF (Φ)
Es3
23/01/2022
2
UD Alzira (Γ)
Es3
30/01/2022
4
UD Socuéllamos (Φ)
Es3
06/02/2022
4
CA Pulpileño (Γ)
Es3
13/02/2022
2
Atlético Levante (Φ)
Es3
19/02/2022
4
El Ejido (Γ)
Es3
27/02/2022
2
Calvo Sotelo (Γ)
Es3
06/03/2022
2
CD Eldense (Φ)
Es3
13/03/2022
2
Hércules CF (Γ)
Es3
20/03/2022
3
Real Murcia (Φ)
Es3
27/03/2022
3
UD Melilla (Γ)
Es3
03/04/2022
4
CD Águilas (Φ)
Es3
10/04/2022
5
Atlético Mancha (Γ)
Es3
17/04/2022
3
CD Toledo (Φ)
Es3
24/04/2022
2
CD Marchamalo (Γ)
Es3
01/05/2022
1
Granada CF B (Φ)
Es3
08/05/2022
3
CF Intercity (Γ)
Es3
15/05/2022
4
CD Coria (Γ)
Es3
21/05/2022
5
Arenas de Guecho (Γ)
Es3
28/05/2022
4
Athletic Bilbao B (Φ)
Es3
28/08/2022
5
CG Tarragona (Γ)
Es3
03/09/2022
3
SD Logroñés (Φ)
Es3
11/09/2022
2
Osasuna B (Γ)
Es3
17/09/2022
3
CD Numancia (Φ)
Es3
25/09/2022
4
Real Unión (Γ)
Es3
02/10/2022
2
CD Castellon (Φ)
Es3
08/10/2022
1
Atlético Baleares (Γ)
Es3
16/10/2022
4
UE Cornellà (Φ)
Es3
22/10/2022
3
CE Sabadell (Γ)
Es3
30/10/2022
2
Real Murcia (Γ)
Es3
06/11/2022
3
Hércules CF (Φ)
EsC
13/11/2022
3
SD Amorebieta (Φ)
Es3
20/11/2022
1
CD Eldense (Γ)
Es3
27/11/2022
2
CD Calahorra (Φ)
Es3
03/12/2022
4
CF Intercity (Γ)
Es3
06/12/2022
4
Real Sociedad B (Φ)
Es3
10/12/2022
2
UD Logrones (Φ)
Es3
17/12/2022
1
UD Las Palmas (Γ)
EsC
22/12/2022
2
Valencia CF (Γ)
EsC
03/01/2023
2
CD Alcoyano (Γ)
Es3
08/01/2023
3
Barcelona B (Φ)
Es3
15/01/2023
5
UE Cornellà (Γ)
Es3
22/01/2023
3
Atlético Baleares (Φ)
Es3
29/01/2023
4
CD Castellon (Γ)
Es3
05/02/2023
1
Osasuna B (Φ)
Es3
12/02/2023
3
SD Logroñés (Γ)
Es3
19/02/2023
2
CD Numancia (Γ)
Es3
26/02/2023
4
CD Eldense (Φ)
Es3
04/03/2023
2
Real Murcia (Φ)
Es3
18/03/2023
3
UD Logrones (Γ)
Es3
26/03/2023
1
CG Tarragona (Φ)
Es3
01/04/2023
3
Athletic Bilbao B (Γ)
Es3
09/04/2023
5
SD Amorebieta (Γ)
Es3
12/04/2023
1
CF Intercity (Φ)
Es3
15/04/2023
4
Real Sociedad B (Γ)
Es3
23/04/2023
2
CD Alcoyano (Φ)
Es3
30/04/2023
3
CD Calahorra (Γ)
Es3
07/05/2023
4
CE Sabadell (Φ)
Es3
14/05/2023
2
Barcelona B (Γ)
Es3
20/05/2023
5
Real Unión (Φ)
Es3
27/05/2023
2
Lleida Esportiu (Γ)
Es4
03/09/2023
3
RCD Espanyol B (Φ)
Es4
10/09/2023
5
Torrent CF (Φ)
Es4
24/09/2023
4
UE Sant Andreu (Γ)
Es4
01/10/2023
4
CE Andratx (Φ)
Es4
08/10/2023
4
Penya Independent (Γ)
Es4
15/10/2023
4
Cerdanyola del Vallès (Φ)
Es4
22/10/2023
3
SD Formentera (Γ)
Es4
25/10/2023
2
CE Europa (Γ)
Es4
29/10/2023
4
Hércules CF (Φ)
Es4
05/11/2023
3
Valencia Mestalla (Φ)
Es4
12/11/2023
5
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα