Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
3
Προβλέψεις για αύριο
85
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
793
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1495
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
66
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
27
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
446
Αμερική
57
Αφρική
34
Ασία
134
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Manchester United
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Πρόβλεψη
Sagrada Esperanca
-
Desportivo Huíla
L
W
W
W
W
D
22/03/2020 15:00 GMT
X
Πιθανότητα ισοπαλίας
41%
W
W
W
D
D
L
Αγκόλα Girabola
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
34
41
25
X
1
-
1
1 - 1
2.15
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
57
43
Κάτω
2.15
1 - 1
2.15
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
15
78
7
X
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
32%
X
X
1
-
1
1 - 1
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
49
51
Ναι
1
-
1
1 - 1
2.15
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
75%
X1
1
-
1
1 - 1
2.15
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
66%
Φιλοξενούμενη +0.5
1
-
1
1 - 1
2.15
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 26
Ao1
Sagrada Esperanca
Desportivo Huíla
22/03/2020
1
-
1
1 - 1
2.15
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
26/10
2019
Desportivo Huíla
0 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
19/05
2019
Desportivo Huíla
2 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
02/02
2019
Sagrada Esperanca
2 - 1
(1 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
17/06
2018
Desportivo Huíla
0 - 0
(0 - 0)
Sagrada Esperanca
Ao1
17/02
2018
Sagrada Esperanca
0 - 0
(0 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
10/09
2017
Desportivo Huíla
1 - 1
(0 - 0)
Sagrada Esperanca
Ao1
08/04
2017
Sagrada Esperanca
1 - 0
(0 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
09/07
2016
Sagrada Esperanca
3 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
20/02
2016
Desportivo Huíla
1 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
12/09
2015
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
26/04
2015
Desportivo Huíla
0 - 2
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
30/07
2014
Sagrada Esperanca
0 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
30/03
2014
Desportivo Huíla
0 - 1
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
19/10
2013
Sagrada Esperanca
0 - 2
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
26/05
2013
Desportivo Huíla
1 - 3
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
26/09
2010
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
23/05
2010
Desportivo Huíla
2 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
28/09
2008
Desportivo Huíla
1 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
27/04
2008
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
30/09
2007
Desportivo Huíla
1 - 1
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
13/05
2007
Sagrada Esperanca
1 - 3
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
20/08
2006
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
02/04
2006
Desportivo Huíla
1 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
16/10
2005
Desportivo Huíla
1 - 1
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
16/05
2005
Sagrada Esperanca
3 - 1
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
26/07
2003
Desportivo Huíla
1 - 1
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
09/03
2003
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
28/07
2002
Desportivo Huíla
0 - 0
( - )
Sagrada Esperanca
Ao1
31/03
2002
Sagrada Esperanca
0 - 1
( - )
Desportivo Huíla
Ao1
Sagrada Esperanca
1
17%
Ισοπαλίες
4
67%
Desportivo Huíla
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[12,9,8,29],"lg_-1_6":[1,4,1,6],"lg_160":[12,9,8,29],"lg_160_6":[1,4,1,6]}
Βαθμολογία 22/03/2020
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Petro Atletico
54
24
16
6
2
41
10
31
2
1º de Agosto
51
23
16
3
4
42
13
29
3
Bravos do Maquis
40
23
12
4
7
26
22
4
4
Desportivo Huíla
37
22
10
7
5
24
16
8
5
Sagrada Esperanca
34
23
9
7
7
21
16
5
6
Académica Lobito
33
21
9
6
6
20
16
4
7
Recreativo Libolo
32
24
9
5
10
25
30
-5
8
Interclube Luanda
31
23
8
7
8
24
23
1
9
Wiliet
28
22
7
7
8
20
24
-4
10
Recreativo Caála
27
22
8
3
11
16
22
-6
11
Sporting Cabinda
21
19
5
6
8
20
24
-4
12
Progresso
21
22
6
3
13
16
29
-13
13
Ferroviário do Huambo
19
22
4
7
11
9
25
-16
14
Casa Militar
17
22
3
8
11
15
26
-11
15
Santa Rita
13
22
2
7
13
14
37
-23
16
1º de Maio
0
0
0
0
0
0
0
0
CAF Champions League Qual.
Relegation
SAG
παιχνίδια
Όλα
15/03
2020
Progresso
1 - 0
(0 - 0)
Sagrada Esperanca
Ao1
07/03
2020
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Wiliet
Ao1
29/02
2020
Sporting Cabinda
0 - 1
(0 - 1)
Sagrada Esperanca
Ao1
26/02
2020
1º de Agosto
1 - 2
(0 - 0)
Sagrada Esperanca
Ao1
22/02
2020
Sagrada Esperanca
4 - 2
(0 - 0)
Académica Lobito
Ao1
15/02
2020
Recreativo Libolo
0 - 0
(0 - 0)
Sagrada Esperanca
Ao1
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_160":[4,1,1,6],"lg_160_6":[4,1,1,6]}
DEU
παιχνίδια
Όλα
11/03
2020
Petro Atletico
0 - 1
(0 - 1)
Desportivo Huíla
Ao1
08/03
2020
Desportivo Huíla
1 - 0
(0 - 0)
Progresso
Ao1
01/03
2020
Wiliet
1 - 2
(0 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
23/02
2020
Desportivo Huíla
0 - 0
(0 - 0)
Sporting Cabinda
Ao1
16/02
2020
Académica Lobito
0 - 0
(0 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
12/02
2020
Desportivo Huíla
0 - 1
(0 - 0)
1º de Agosto
Ao1
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_160":[3,2,1,6],"lg_160_6":[3,2,1,6]}
SAG
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
07/03
2020
Sagrada Esperanca
1 - 0
( - )
Wiliet
Ao1
22/02
2020
Sagrada Esperanca
4 - 2
(0 - 0)
Académica Lobito
Ao1
Νίκες
2
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_160":[2,null,null,2],"lg_160_6":[2,null,null,2]}
DEU
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
11/03
2020
Petro Atletico
0 - 1
(0 - 1)
Desportivo Huíla
Ao1
01/03
2020
Wiliet
1 - 2
(0 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
16/02
2020
Académica Lobito
0 - 0
(0 - 0)
Desportivo Huíla
Ao1
Νίκες
2
67%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_160":[2,1,null,3],"lg_160_6":[2,1,null,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Sagrada Esperanca
Αγώνες:
6
Desportivo Huíla
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
8
1.33
0.67
4
4
0.67
0.33
2
Πάνω/κάτω
1.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
2.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
3.5
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
SAG
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
DEU
Ανετα 1
δύσκολος 5
Desportivo Huíla (Γ)
Ao1
22/03/2020
1
Desportivo Huíla (Γ)
Ao1
28/03/2020
1
Ferroviário do Huambo (Φ)
Ao1
04/04/2020
1
Santa Rita (Γ)
Ao1
11/04/2020
1
Recreativo Caála (Φ)
Ao1
18/04/2020
3
Casa Militar (Γ)
Ao1
25/04/2020
2
Sagrada Esperanca (Φ)
Ao1
22/03/2020
2
Sagrada Esperanca (Φ)
Ao1
28/03/2020
2
Santa Rita (Φ)
Ao1
04/04/2020
1
Recreativo Caála (Γ)
Ao1
11/04/2020
3
Casa Militar (Φ)
Ao1
18/04/2020
2
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
25/04/2020
2
Mbabane Swallows (Φ)
Ccc
27/11/2020
1
Mbabane Swallows (Φ)
Ccc
04/12/2020
1
Orlando Pirates (Γ)
Ccc
22/12/2020
4
Académica Lobito (Φ)
Ao1
26/12/2020
2
Orlando Pirates (Φ)
Ccc
06/01/2021
4
Ferroviário do Huambo (Φ)
Ao1
10/01/2021
1
Casa Militar (Γ)
Ao1
16/01/2021
2
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
03/02/2021
1
Baixa de Cassanje (Γ)
Ao1
07/02/2021
1
Santa Rita (Φ)
Ao1
14/02/2021
1
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
17/02/2021
2
Wiliet (Φ)
Ao1
21/02/2021
3
Desportivo Huíla (Φ)
Ao1
24/02/2021
1
Recreativo Caála (Γ)
Ao1
28/02/2021
3
Progresso (Φ)
Ao1
06/03/2021
1
Bravos do Maquis (Γ)
Ao1
17/03/2021
2
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
31/03/2021
1
1º de Agosto (Γ)
Ao1
06/04/2021
4
Petro Atletico (Γ)
Ao1
23/04/2021
5
Académica Lobito (Γ)
Ao1
27/04/2021
2
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
01/05/2021
1
Ferroviário do Huambo (Φ)
Ao1
08/05/2021
1
Desportivo Huíla (Γ)
Ao1
15/05/2021
1
1º de Agosto (Φ)
Ao1
23/05/2021
4
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
29/05/2021
2
Casa Militar (Φ)
Ao1
09/06/2021
2
Baixa de Cassanje (Φ)
Ao1
12/06/2021
1
Santa Rita (Γ)
Ao1
19/06/2021
1
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
26/06/2021
2
Wiliet (Γ)
Ao1
30/06/2021
3
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
10/07/2021
1
Recreativo Caála (Φ)
Ao1
19/07/2021
3
Progresso (Γ)
Ao1
24/07/2021
1
Petro Atletico (Φ)
Ao1
31/07/2021
5
Platinum FC (Γ)
CAF
11/09/2021
2
Platinum FC (Φ)
CAF
18/09/2021
2
CD Lunda Sul (Φ)
Ao1
01/10/2021
1
Royal Leopards (Γ)
CAF
16/10/2021
Desportivo Huíla (Φ)
Ao1
19/10/2021
1
Royal Leopards (Φ)
CAF
23/10/2021
Bravos do Maquis (Γ)
Ao1
27/10/2021
2
Wiliet (Φ)
Ao1
31/10/2021
3
Kabuscorp SC (Γ)
Ao1
03/11/2021
4
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
21/11/2021
1
Progresso (Γ)
Ao1
24/11/2021
1
Académica Lobito (Γ)
Ao1
27/11/2021
2
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
01/12/2021
1
Sporting de Benguela (Φ)
Ao1
05/12/2021
1
Petro Atletico (Γ)
Ao1
11/12/2021
5
Interclube Luanda (Φ)
Ao1
15/12/2021
2
Casa Militar (Γ)
Ao1
18/12/2021
2
Recreativo Caála (Φ)
Ao1
23/12/2021
3
1º de Agosto (Γ)
Ao1
15/01/2022
4
CD Lunda Sul (Γ)
Ao1
22/01/2022
1
Kabuscorp SC (Φ)
Ao1
29/01/2022
4
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
01/02/2022
1
Desportivo Huíla (Γ)
Ao1
05/02/2022
1
Wydad Casablanca (Φ)
CAF
11/02/2022
4
Zamalek SC (Γ)
CAF
19/02/2022
3
Petro Atletico (Γ)
CAF
26/02/2022
5
Académica Lobito (Φ)
Ao1
02/03/2022
2
Progresso (Φ)
Ao1
05/03/2022
1
Petro Atletico (Φ)
CAF
12/03/2022
5
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
16/03/2022
1
Wydad Casablanca (Γ)
CAF
19/03/2022
4
Zamalek SC (Φ)
CAF
01/04/2022
3
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
06/04/2022
2
Sporting de Benguela (Γ)
Ao1
09/04/2022
1
Wiliet (Γ)
Ao1
13/04/2022
3
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
23/04/2022
2
Casa Militar (Φ)
Ao1
08/05/2022
2
Petro Atletico (Φ)
Ao1
18/05/2022
5
Recreativo Caála (Γ)
Ao1
23/05/2022
3
1º de Agosto (Φ)
Ao1
28/05/2022
4
Wiliet (Γ)
Ao1
24/09/2022
3
Interclube Luanda (Φ)
Ao1
01/10/2022
2
Saint Eloi Lupopo (Φ)
Ccc
08/10/2022
2
Saint Eloi Lupopo (Γ)
Ccc
15/10/2022
2
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
19/10/2022
2
Santa Rita (Γ)
Ao1
23/10/2022
1
CD Lunda Sul (Φ)
Ao1
29/10/2022
1
Dragão (Φ)
Ao1
06/11/2022
Desportivo Huíla (Γ)
Ao1
12/11/2022
1
Isaac de Benguela (Γ)
Ao1
21/11/2022
1
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
24/11/2022
1
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
28/11/2022
1
Casa Militar (Γ)
Ao1
01/12/2022
2
Sporting de Benguela (Γ)
Ao1
04/12/2022
1
Petro Atletico (Φ)
Ao1
10/12/2022
5
1º de Agosto (Γ)
Ao1
17/12/2022
4
Académica Lobito (Φ)
Ao1
22/12/2022
2
Wiliet (Φ)
Ao1
05/02/2023
3
Casa Militar (Φ)
Ao1
05/02/2023
2
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
08/02/2023
2
Bravos do Maquis (Γ)
Ao1
18/02/2023
2
Santa Rita (Φ)
Ao1
26/02/2023
1
CD Lunda Sul (Γ)
Ao1
04/03/2023
1
Dragão (Γ)
Ao1
12/03/2023
Desportivo Huíla (Φ)
Ao1
02/04/2023
1
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
08/04/2023
1
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
17/04/2023
1
Sporting de Benguela (Φ)
Ao1
23/04/2023
1
Petro Atletico (Γ)
Ao1
29/04/2023
5
1º de Agosto (Φ)
Ao1
07/05/2023
4
Académica Lobito (Γ)
Ao1
14/05/2023
2
Isaac de Benguela (Φ)
Ao1
21/05/2023
1
Ferroviário Maputo (Φ)
Ccc
16/09/2023
Ferroviário Maputo (Γ)
Ccc
30/09/2023
Santa Rita (Φ)
Ao1
29/10/2023
1
São Salvador (Γ)
Ao1
04/11/2023
União de Malanje (Φ)
Ao1
11/11/2023
1
Académica Lobito (Γ)
Ao1
17/11/2023
2
CO Coyah (Γ)
Ccc
26/11/2023
2
Abu Salim (Φ)
Ccc
03/12/2023
1
Zamalek SC (Φ)
Ccc
09/12/2023
3
Interclube Luanda (Φ)
Ao1
16/12/2023
2
Zamalek SC (Γ)
Ccc
20/12/2023
3
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
23/12/2023
1
Kabuscorp SC (Γ)
Ao1
29/12/2023
4
Desportivo Huíla (Φ)
Ao1
11/02/2024
1
Petro Atletico (Γ)
Ao1
14/02/2024
5
Wiliet (Γ)
Ao1
17/02/2024
3
CO Coyah (Φ)
Ccc
25/02/2024
2
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
28/02/2024
1
Abu Salim (Γ)
Ccc
03/03/2024
1
Ferroviário do Huambo (Φ)
Ao1
03/01/2021
1
Casa Militar (Φ)
Ao1
10/01/2021
2
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
31/01/2021
1
Baixa de Cassanje (Φ)
Ao1
03/02/2021
1
Santa Rita (Γ)
Ao1
07/02/2021
1
Interclube Luanda (Φ)
Ao1
13/02/2021
2
Wiliet (Γ)
Ao1
17/02/2021
3
Recreativo Caála (Φ)
Ao1
21/02/2021
3
Sagrada Esperanca (Γ)
Ao1
24/02/2021
2
Progresso (Γ)
Ao1
28/02/2021
1
Académica Lobito (Γ)
Ao1
15/03/2021
2
1º de Agosto (Γ)
Ao1
17/03/2021
4
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
21/03/2021
2
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
27/03/2021
1
Petro Atletico (Φ)
Ao1
31/03/2021
5
Ferroviário do Huambo (Γ)
Ao1
01/05/2021
1
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
05/05/2021
1
Casa Militar (Γ)
Ao1
09/05/2021
2
1º de Agosto (Φ)
Ao1
12/05/2021
4
Sagrada Esperanca (Φ)
Ao1
15/05/2021
2
Bravos do Maquis (Γ)
Ao1
23/05/2021
2
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
29/05/2021
1
Baixa de Cassanje (Γ)
Ao1
06/06/2021
1
Santa Rita (Φ)
Ao1
13/06/2021
1
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
20/06/2021
2
Wiliet (Φ)
Ao1
27/06/2021
3
Recreativo Caála (Γ)
Ao1
30/06/2021
3
Progresso (Φ)
Ao1
17/07/2021
1
Petro Atletico (Γ)
Ao1
24/07/2021
5
Académica Lobito (Φ)
Ao1
30/07/2021
2
Progresso (Γ)
Ao1
03/10/2021
1
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
09/10/2021
1
Sagrada Esperanca (Γ)
Ao1
19/10/2021
2
Académica Lobito (Φ)
Ao1
23/10/2021
2
Sporting de Benguela (Γ)
Ao1
31/10/2021
1
Petro Atletico (Φ)
Ao1
07/11/2021
5
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
14/11/2021
2
Casa Militar (Φ)
Ao1
22/11/2021
2
Recreativo Caála (Γ)
Ao1
28/11/2021
3
1º de Agosto (Φ)
Ao1
05/12/2021
4
CD Lunda Sul (Γ)
Ao1
11/12/2021
1
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
18/12/2021
1
Bravos do Maquis (Γ)
Ao1
23/12/2021
2
Wiliet (Φ)
Ao1
09/01/2022
3
Kabuscorp SC (Φ)
Ao1
15/01/2022
4
Progresso (Φ)
Ao1
23/01/2022
1
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
29/01/2022
1
Sagrada Esperanca (Φ)
Ao1
05/02/2022
2
Académica Lobito (Γ)
Ao1
13/02/2022
2
Sporting de Benguela (Φ)
Ao1
19/02/2022
1
Petro Atletico (Γ)
Ao1
06/03/2022
5
Interclube Luanda (Φ)
Ao1
12/03/2022
2
Casa Militar (Γ)
Ao1
20/03/2022
2
1º de Agosto (Γ)
Ao1
10/04/2022
4
CD Lunda Sul (Φ)
Ao1
17/04/2022
1
Kabuscorp SC (Γ)
Ao1
22/04/2022
4
Recreativo Caála (Φ)
Ao1
01/05/2022
3
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
08/05/2022
1
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
23/05/2022
2
Wiliet (Γ)
Ao1
29/05/2022
3
Isaac de Benguela (Γ)
Ao1
27/09/2022
1
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
01/10/2022
1
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
08/10/2022
1
Sporting de Benguela (Γ)
Ao1
16/10/2022
1
Petro Atletico (Φ)
Ao1
23/10/2022
5
Académica Lobito (Γ)
Ao1
06/11/2022
2
Sagrada Esperanca (Φ)
Ao1
12/11/2022
2
Wiliet (Γ)
Ao1
21/11/2022
3
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
27/11/2022
2
Casa Militar (Φ)
Ao1
04/12/2022
2
1º de Agosto (Γ)
Ao1
08/12/2022
4
Bravos do Maquis (Γ)
Ao1
11/12/2022
2
Santa Rita (Φ)
Ao1
18/12/2022
1
CD Lunda Sul (Φ)
Ao1
22/12/2022
1
Dragão (Γ)
Ao1
29/12/2022
Isaac de Benguela (Φ)
Ao1
04/02/2023
1
Recreativo Libolo (Γ)
Ao1
08/02/2023
1
Sporting Cabinda (Γ)
Ao1
12/02/2023
1
Sporting de Benguela (Φ)
Ao1
19/02/2023
1
1º de Agosto (Φ)
Ao1
05/03/2023
4
Académica Lobito (Φ)
Ao1
11/03/2023
2
Sagrada Esperanca (Γ)
Ao1
02/04/2023
2
Wiliet (Φ)
Ao1
09/04/2023
3
Interclube Luanda (Φ)
Ao1
16/04/2023
2
Casa Militar (Γ)
Ao1
23/04/2023
2
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
29/04/2023
2
Santa Rita (Γ)
Ao1
07/05/2023
1
Petro Atletico (Γ)
Ao1
10/05/2023
5
CD Lunda Sul (Γ)
Ao1
14/05/2023
1
Dragão (Φ)
Ao1
21/05/2023
Interclube Luanda (Γ)
Ao1
29/10/2023
2
Sporting Cabinda (Φ)
Ao1
04/11/2023
1
Kabuscorp SC (Φ)
Ao1
17/11/2023
4
Académica Lobito (Φ)
Ao1
22/11/2023
2
Wiliet (Γ)
Ao1
03/12/2023
3
Bravos do Maquis (Φ)
Ao1
09/12/2023
2
1º de Agosto (Γ)
Ao1
17/12/2023
4
Santa Rita (Φ)
Ao1
23/12/2023
1
Sagrada Esperanca (Γ)
Ao1
11/02/2024
2
São Salvador (Γ)
Ao1
14/02/2024
Petro Atletico (Φ)
Ao1
18/02/2024
5
União de Malanje (Φ)
Ao1
21/02/2024
1
CD Lunda Sul (Γ)
Ao1
27/02/2024
1
Recreativo Libolo (Φ)
Ao1
02/03/2024
1
Προβολή Όλων
CD Lunda Sul - Interclube Luanda
08/05/2024 16:00
1
Santa Rita - Wiliet
08/05/2024 16:00
X
São Salvador - Desportivo Huíla
08/05/2024 16:00
2
União de Malanje - Kabuscorp SC
08/05/2024 16:00
X
Académica Lobito - Recreativo Libolo
08/05/2024 16:30
1
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα