Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
233
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
3
Προβλέψεις για αύριο
116
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1468
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2284
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
70
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
31
Τοπ Ευρώπη
67
Ευρώπη
582
Αμερική
179
Αφρική
32
Ασία
147
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
7
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
10
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
San Jose Earthquakes
43%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 04:00
SJE - OAR,
04:00
UsC
Orange County SC
62%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 04:00
ORC - LUN,
04:00
UsC
Sacramento Republic
40%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 04:30
SAR - MOB,
04:30
UsC
Charleston Battery
47%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 01:00
CHA - TOR,
01:00
UsC
Phoenix Rising
41%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 01:00
NOR - PRI,
01:00
UsC
Indy Eleven
42%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 01:00
INE - SAN,
01:00
UsC
CS Switchbacks
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
09/05/2024 01:30
NEW - CSS,
01:30
UsC
Birmingham Legion
36%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 01:30
TBR - BIR,
01:30
UsC
Sporting Kansas City
40%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 02:00
UNI - SKC,
02:00
UsC
Real Salt Lake
40%
Πιθανότητα ισοπαλίας
09/05/2024 03:00
NMU - RSL,
03:00
UsC
Louisville City
41%
Πιθανότητα ισοπαλίας
09/05/2024 04:30
SEA - LOC,
04:30
UsC
Las Vegas Lights
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
09/05/2024 04:30
LVL - LAF,
04:30
UsC
Peterborough
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/05/2024 21:00
PTU - OXF,
21:00
L1
Real Madrid
41%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/05/2024 21:00
RMA - BAY,
21:00
UCL
Orlando Pirates
52%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 19:30
ORL - CHI,
19:30
Za1
Polokwane City
41%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 19:30
POL - RIC,
19:30
Za1
Stellenbosch FC
48%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 19:30
STE - AMA,
19:30
Za1
Sundowns FC
65%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 19:30
GOL - SUN,
19:30
Za1
Rosario Central
41%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 00:00
ROS - ATM,
00:00
CLA
São Paulo
56%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 02:30
COB - SAP,
02:30
CLA
LDU Quito
41%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 02:30
BOT - LDU,
02:30
CLA
Atlético PR
55%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 00:00
RAZ - APR,
00:00
CS
Fortaleza
55%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 02:00
NAP - FOR,
02:00
CS
Corinthians
37%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 00:00
NAC - CTH,
00:00
CS
Defensa y Justicia
43%
Πιθανότητα νίκης
08/05/2024 04:00
ALR - DEF,
04:00
CS
Boca Juniors
60%
Πιθανότητα νίκης
09/05/2024 02:30
SPT - BOJ,
02:30
CS
json_m
Πρόβλεψη
ND Bilje
-
Tabor Sezana
20°C
L
D
L
L
D
L
30/05/2020 13:00 GMT
2
Tabor Sezana πιθανότητα νίκης
68%
W
L
W
W
D
W
10th θέση 2. Liga (Σλοβενία)
Club Friendly
7th θέση Prva Liga (Σλοβενία)
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
19
13
68
2
0
-
4
0 - 4
4.00
20°
-
-
-
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
20
80
Πάνω
4.00
0 - 4
4.00
20°
-
-
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
66
10
24
1
20°
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
45%
1
2
0
-
4
0 - 4
20°
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
50
50
Όχι
0
-
4
0 - 4
4.00
20°
-
-
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
87%
21
0
-
4
0 - 4
4.00
20°
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
%
Φιλοξενούμενη
0
-
4
0 - 4
4.00
20°
-
Cancl.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Cfr
ND Bilje
Tabor Sezana
30/05/2020 13:00
0
-
4
0 - 4
4.00
20°
Cancl.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
07/04
2019
Tabor Sezana
3 - 0
(2 - 0)
ND Bilje
Si2
15/09
2018
ND Bilje
0 - 5
(0 - 1)
Tabor Sezana
Si2
ND Bilje
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Tabor Sezana
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_194":[null,null,2,2],"lg_194_6":[null,null,2,2]}
ND
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
ND Bilje
0 - 1
(0 - 0)
NK Brda
Si2
23/11
2019
NK Krka
2 - 2
(1 - 0)
ND Bilje
Si2
16/11
2019
ND Bilje
1 - 2
(0 - 0)
NK Dekani
Si2
09/11
2019
NK Fuzinar
2 - 0
(1 - 0)
ND Bilje
Si2
03/11
2019
ND Bilje
1 - 1
(0 - 0)
NK Rogaška
Si2
26/10
2019
ND Bilje
0 - 2
(0 - 0)
NK Krsko
Si2
19/10
2019
NK Radomlje
1 - 2
(0 - 0)
ND Bilje
Si2
12/10
2019
NK Dob
1 - 2
(0 - 0)
ND Bilje
Si2
05/10
2019
ND Bilje
3 - 0
(1 - 0)
NŠ Drava
Si2
29/09
2019
FC Koper
1 - 0
(1 - 0)
ND Bilje
Si2
25/09
2019
ND Bilje
2 - 1
(0 - 0)
NK Dravograd
Si2
21/09
2019
ND Beltinci
1 - 3
(0 - 1)
ND Bilje
Si2
14/09
2019
ND Bilje
0 - 0
(0 - 0)
NK Brežice
Si2
07/09
2019
Nafta Lendava
1 - 0
(1 - 0)
ND Bilje
Si2
31/08
2019
ND Bilje
2 - 3
(2 - 0)
ND Gorica
Si2
25/08
2019
NK Brda
1 - 3
(0 - 0)
ND Bilje
Si2
17/08
2019
ND Bilje
3 - 3
(2 - 0)
NK Krka
Si2
10/08
2019
NK Dekani
1 - 2
(0 - 0)
ND Bilje
Si2
03/08
2019
ND Bilje
1 - 1
(0 - 0)
NK Fuzinar
Si2
27/07
2019
NK Rogaška
0 - 1
( - )
ND Bilje
Si2
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[8,5,7,20],"lg_-1_6":[0,2,4,6],"lg_194":[8,5,7,20],"lg_194_6":[null,2,4,6]}
TAB
παιχνίδια
Όλα
Prva Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
26/05
2020
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 2)
ND Gorica
Cfr
26/05
2020
HNK Gorica
4 - 1
(2 - 1)
Tabor Sezana
Cfr
08/03
2020
Rudar Velenje
0 - 1
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
05/03
2020
Tabor Sezana
3 - 1
(1 - 1)
ND Triglav
Si1
29/02
2020
NK Maribor
0 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
26/02
2020
Tabor Sezana
2 - 1
(1 - 1)
NK Domzale
Si1
23/02
2020
NK Bravo
2 - 1
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
04/12
2019
Tabor Sezana
0 - 4
(0 - 2)
NK CM Celje
Si1
30/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(1 - 0)
NK Aluminij
Si1
24/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(0 - 0)
ND Mura
Si1
10/11
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
03/11
2019
Tabor Sezana
1 - 1
(0 - 0)
Rudar Velenje
Si1
26/10
2019
ND Triglav
3 - 2
(2 - 2)
Tabor Sezana
Si1
20/10
2019
Tabor Sezana
4 - 1
(1 - 1)
NK Maribor
Si1
05/10
2019
NK Domzale
1 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
29/09
2019
Tabor Sezana
3 - 1
(0 - 0)
NK Bravo
Si1
26/09
2019
NK CM Celje
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
21/09
2019
NK Aluminij
3 - 0
(2 - 0)
Tabor Sezana
Si1
18/09
2019
NK Aluminij
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
SiC
15/09
2019
ND Mura
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
31/08
2019
Tabor Sezana
1 - 2
(1 - 1)
Olimpija Ljubljana
Si1
25/08
2019
Rudar Velenje
2 - 2
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
17/08
2019
Tabor Sezana
2 - 0
(1 - 0)
ND Triglav
Si1
14/08
2019
NK Videm
1 - 4
(1 - 1)
Tabor Sezana
SiC
10/08
2019
NK Maribor
4 - 2
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
04/08
2019
Tabor Sezana
2 - 1
(2 - 0)
NK Domzale
Si1
28/07
2019
NK Bravo
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
20/07
2019
Tabor Sezana
1 - 0
(1 - 0)
NK CM Celje
Si1
13/07
2019
Tabor Sezana
0 - 2
(0 - 2)
NK Aluminij
Si1
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[10,5,14,29],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_52":[8,5,12,25],"lg_52_6":[3,1,2,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
ND
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
07/03
2020
ND Bilje
0 - 1
(0 - 0)
NK Brda
Si2
16/11
2019
ND Bilje
1 - 2
(0 - 0)
NK Dekani
Si2
03/11
2019
ND Bilje
1 - 1
(0 - 0)
NK Rogaška
Si2
26/10
2019
ND Bilje
0 - 2
(0 - 0)
NK Krsko
Si2
05/10
2019
ND Bilje
3 - 0
(1 - 0)
NŠ Drava
Si2
25/09
2019
ND Bilje
2 - 1
(0 - 0)
NK Dravograd
Si2
14/09
2019
ND Bilje
0 - 0
(0 - 0)
NK Brežice
Si2
31/08
2019
ND Bilje
2 - 3
(2 - 0)
ND Gorica
Si2
17/08
2019
ND Bilje
3 - 3
(2 - 0)
NK Krka
Si2
03/08
2019
ND Bilje
1 - 1
(0 - 0)
NK Fuzinar
Si2
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,4,4,10],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_194":[2,4,4,10],"lg_194_6":[2,1,3,6]}
TAB
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Prva Liga
Hervis Pokal
Club Friendly
26/05
2020
HNK Gorica
4 - 1
(2 - 1)
Tabor Sezana
Cfr
08/03
2020
Rudar Velenje
0 - 1
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
29/02
2020
NK Maribor
0 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
23/02
2020
NK Bravo
2 - 1
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
10/11
2019
Olimpija Ljubljana
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
26/10
2019
ND Triglav
3 - 2
(2 - 2)
Tabor Sezana
Si1
05/10
2019
NK Domzale
1 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
26/09
2019
NK CM Celje
2 - 0
(1 - 0)
Tabor Sezana
Si1
21/09
2019
NK Aluminij
3 - 0
(2 - 0)
Tabor Sezana
Si1
18/09
2019
NK Aluminij
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
SiC
15/09
2019
ND Mura
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
25/08
2019
Rudar Velenje
2 - 2
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
14/08
2019
NK Videm
1 - 4
(1 - 1)
Tabor Sezana
SiC
10/08
2019
NK Maribor
4 - 2
(1 - 1)
Tabor Sezana
Si1
28/07
2019
NK Bravo
1 - 0
(0 - 0)
Tabor Sezana
Si1
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,2,11,15],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_52":[1,2,9,12],"lg_52_6":[1,1,4,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[null,null,1,1],"lg_370_6":[null,null,1,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
ND Bilje
Αγώνες:
20
Tabor Sezana
Αγώνες:
30
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
28
1.4
1.25
25
39
1.3
1.63
49
Πάνω/κάτω
1.5
5
15
25%
75%
7
23
23%
77%
2.5
9
11
45%
55%
14
16
47%
53%
3.5
15
5
75%
25%
19
11
63%
37%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
12
8
60%
40%
17
13
57%
43%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
17
15%
85%
4
26
13%
87%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
14
6
70%
30%
20
10
67%
33%
ND
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
TAB
Ανετα 1
δύσκολος 5
Tabor Sezana (Γ)
Cfr
30/05/2020
NK Radomlje (Γ)
Si2
12/08/2020
Rudar Velenje (Φ)
Si2
15/08/2020
ND Triglav (Γ)
Si2
22/08/2020
NK Brda (Φ)
Si2
30/08/2020
NŠ Drava (Γ)
Si2
05/09/2020
FC Koper (Γ)
Cfr
30/05/2020
ND Bilje (Φ)
Cfr
30/05/2020
NK Dekani (Γ)
Cfr
02/06/2020
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
06/06/2020
ND Mura (Φ)
Si1
13/06/2020
NK Aluminij (Φ)
Si1
17/06/2020
Nafta Lendava (Φ)
Si2
12/09/2020
NK Primorje (Γ)
Si2
16/09/2020
NK Fuzinar (Φ)
Si2
19/09/2020
ND Beltinci (Γ)
Si2
26/09/2020
NK Krka (Φ)
Si2
03/10/2020
NK Krsko (Γ)
Si2
10/10/2020
NK Smartno (Γ)
Si2
17/10/2020
NK Brežice (Φ)
Si2
20/03/2021
NK Dob (Γ)
Si2
27/03/2021
NK Dekani (Φ)
Si2
20/04/2021
NK Krka (Φ)
Si2
24/04/2021
NK Dob (Γ)
Si2
30/04/2021
NK Radomlje (Φ)
Si2
05/05/2021
ND Triglav (Γ)
Si2
08/05/2021
Rudar Velenje (Φ)
Si2
15/05/2021
Nafta Lendava (Φ)
Si2
19/05/2021
NK Brežice (Γ)
Si2
22/05/2021
Udinese (Φ)
Cfr
17/07/2021
ND Ilirija (Γ)
Si2
31/07/2021
ND Gorica (Φ)
Si2
07/08/2021
NK Krka (Γ)
Si2
14/08/2021
NK Rogaška (Φ)
Si2
21/08/2021
ND Beltinci (Γ)
Si2
28/08/2021
Nafta Lendava (Γ)
Si2
11/09/2021
NK Dob (Φ)
Si2
18/09/2021
NK Dekani (Φ)
Si2
22/09/2021
NŠ Drava (Γ)
Si2
26/09/2021
NK Primorje (Φ)
Si2
02/10/2021
Rudar Velenje (Γ)
Si2
09/10/2021
ND Triglav (Φ)
Si2
15/10/2021
NK Krsko (Γ)
Si2
23/10/2021
NK Brežice (Γ)
Si2
30/10/2021
NK Fuzinar (Φ)
Si2
06/11/2021
ND Ilirija (Φ)
Si2
13/11/2021
ND Gorica (Γ)
Si2
21/11/2021
NK Krka (Φ)
Si2
28/11/2021
NK Rogaška (Γ)
Si2
06/03/2022
ND Beltinci (Φ)
Si2
13/03/2022
NK Dekani (Γ)
Si2
19/03/2022
Nafta Lendava (Φ)
Si2
25/03/2022
NK Dob (Γ)
Si2
03/04/2022
NŠ Drava (Φ)
Si2
10/04/2022
NK Primorje (Γ)
Si2
16/04/2022
Rudar Velenje (Φ)
Si2
23/04/2022
ND Triglav (Γ)
Si2
04/05/2022
NK Krsko (Φ)
Si2
08/05/2022
NK Brežice (Φ)
Si2
14/05/2022
NK Fuzinar (Γ)
Si2
20/05/2022
ND Triglav (Γ)
Si2
31/07/2022
NK Fuzinar (Φ)
Si2
06/08/2022
NK Bistrica (Γ)
Si2
13/08/2022
ND Beltinci (Φ)
Si2
20/08/2022
NK Dekani (Γ)
Si2
27/08/2022
NK Dob (Φ)
Si2
03/09/2022
Rudar Velenje (Γ)
Si2
09/09/2022
NK Primorje (Γ)
Si2
18/09/2022
NK Krka (Φ)
Si2
23/09/2022
NK Krsko (Γ)
Si2
01/10/2022
ND Ilirija (Φ)
Si2
08/10/2022
NK Rogaška (Γ)
Si2
16/10/2022
NK Aluminij (Φ)
Si2
21/10/2022
Grosuplje (Γ)
Si2
29/10/2022
Nafta Lendava (Φ)
Si2
04/11/2022
ND Triglav (Φ)
Si2
13/11/2022
NK Fuzinar (Γ)
Si2
20/11/2022
NK Bistrica (Φ)
Si2
27/11/2022
ND Beltinci (Γ)
Si2
04/03/2023
NK Dekani (Φ)
Si2
11/03/2023
NK Dob (Γ)
Si2
18/03/2023
Rudar Velenje (Φ)
Si2
25/03/2023
NK Primorje (Φ)
Si2
01/04/2023
NK Krka (Γ)
Si2
08/04/2023
NK Krsko (Φ)
Si2
15/04/2023
ND Ilirija (Γ)
Si2
22/04/2023
NK Rogaška (Φ)
Si2
28/04/2023
NK Aluminij (Γ)
Si2
03/05/2023
Grosuplje (Φ)
Si2
12/05/2023
Nafta Lendava (Γ)
Si2
20/05/2023
ND Ilirija (Γ)
Si2
29/07/2023
NK Primorje (Φ)
Si2
13/08/2023
Tabor Sezana (Γ)
Si2
20/08/2023
ND Gorica (Φ)
Si2
30/08/2023
ND Beltinci (Φ)
Si2
03/09/2023
NK Tolmin (Γ)
Si2
09/09/2023
Grosuplje (Φ)
Si2
17/09/2023
ND Triglav (Γ)
Si2
21/09/2023
Rudar Velenje (Γ)
Si2
25/09/2023
Nafta Lendava (Φ)
Si2
30/09/2023
NK Dekani (Γ)
Si2
07/10/2023
ND Dravinja (Φ)
Si2
14/10/2023
NK Krka (Γ)
Si2
20/10/2023
NK Fuzinar (Γ)
Si2
24/10/2023
NK Bistrica (Φ)
Si2
28/10/2023
ND Ilirija (Φ)
Si2
06/11/2023
ND Gorica (Γ)
Si2
11/11/2023
NK Fuzinar (Φ)
Si2
18/11/2023
NK Primorje (Γ)
Si2
02/03/2024
Tabor Sezana (Φ)
Si2
09/03/2024
ND Beltinci (Γ)
Si2
16/03/2024
NK Tolmin (Φ)
Si2
23/03/2024
Grosuplje (Γ)
Si2
30/03/2024
ND Triglav (Φ)
Si2
07/04/2024
Rudar Velenje (Φ)
Si2
12/04/2024
Nafta Lendava (Γ)
Si2
20/04/2024
NK Dekani (Φ)
Si2
28/04/2024
ND Dravinja (Γ)
Si2
04/05/2024
NK Krka (Φ)
Si2
10/05/2024
NK Bistrica (Γ)
Si2
18/05/2024
NK CM Celje (Φ)
Si1
20/06/2020
NK Bravo (Γ)
Si1
27/06/2020
NK Domzale (Φ)
Si1
03/07/2020
NK Maribor (Γ)
Si1
09/07/2020
ND Triglav (Φ)
Si1
12/07/2020
Rudar Velenje (Γ)
Si1
16/07/2020
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
19/07/2020
ND Mura (Γ)
Si1
22/07/2020
Ferencvaros TC (Γ)
Cfr
04/08/2020
NK Bravo (Φ)
Cfr
07/08/2020
NK Primorje (Φ)
Cfr
08/08/2020
NK Bravo (Φ)
Cfr
18/08/2020
FC Koper (Γ)
Si1
22/08/2020
ND Mura (Φ)
Si1
30/08/2020
NK Bistrica (Φ)
SiC
02/09/2020
San Luigi (Γ)
Cfr
09/09/2020
NK Aluminij (Γ)
Si1
13/09/2020
Triestina (Φ)
Cfr
17/09/2020
NK Domzale (Φ)
Si1
20/09/2020
NK Maribor (Γ)
Si1
26/09/2020
NK CM Celje (Φ)
Si1
04/10/2020
NK Domzale (Φ)
Cfr
09/10/2020
NK Bravo (Γ)
Si1
18/10/2020
NK Radomlje (Φ)
SiC
21/10/2020
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
25/10/2020
ND Gorica (Φ)
Si1
28/10/2020
FC Koper (Φ)
Si1
03/11/2020
ND Mura (Γ)
Si1
07/11/2020
FC Koper (Φ)
Cfr
13/11/2020
NK Aluminij (Φ)
Si1
22/11/2020
NK Domzale (Γ)
Si1
25/11/2020
NK Maribor (Φ)
Si1
28/11/2020
NK CM Celje (Γ)
Si1
09/12/2020
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
12/12/2020
ND Gorica (Γ)
Si1
16/12/2020
FC Koper (Γ)
Si1
19/12/2020
NK Bravo (Φ)
Si1
06/02/2021
ND Mura (Φ)
Si1
11/02/2021
NK Aluminij (Γ)
Si1
14/02/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
21/02/2021
NK Maribor (Γ)
Si1
24/02/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
27/02/2021
NK Bravo (Γ)
Si1
07/03/2021
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
11/03/2021
ND Gorica (Φ)
Si1
15/03/2021
FC Koper (Φ)
Si1
17/04/2021
ND Mura (Γ)
Si1
21/04/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
25/04/2021
NK Domzale (Γ)
Si1
01/05/2021
NK Maribor (Φ)
Si1
04/05/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
08/05/2021
NK Bravo (Φ)
Si1
15/05/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
19/05/2021
ND Gorica (Γ)
Si1
22/05/2021
Radnicki Nis (Γ)
Cfr
03/07/2021
Zalaegerszegi TE (Γ)
Cfr
07/07/2021
HNK Gorica (Γ)
Cfr
10/07/2021
ND Mura (Φ)
Si1
17/07/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
23/07/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
01/08/2021
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
08/08/2021
NK Maribor (Φ)
Si1
14/08/2021
NK Radomlje (Φ)
Si1
21/08/2021
FC Koper (Γ)
Si1
28/08/2021
Shooting Stars (Φ)
Cfr
01/09/2021
NK Bravo (Φ)
Si1
12/09/2021
NK CM Celje (Γ)
SiC
15/09/2021
NK Aluminij (Γ)
Si1
19/09/2021
ND Mura (Γ)
Si1
23/09/2021
NK CM Celje (Φ)
Si1
27/09/2021
NK Domzale (Γ)
Si1
02/10/2021
Udinese (Φ)
Cfr
09/10/2021
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
17/10/2021
NK Maribor (Γ)
Si1
24/10/2021
NK Radomlje (Γ)
Si1
30/10/2021
FC Koper (Φ)
Si1
06/11/2021
Venezia FC (Γ)
Cfr
13/11/2021
NK Bravo (Γ)
Si1
21/11/2021
NK Aluminij (Φ)
Si1
27/11/2021
ND Mura (Φ)
Si1
04/12/2021
NK CM Celje (Γ)
Si1
11/12/2021
NK Domzale (Φ)
Si1
12/02/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
20/02/2022
NK Maribor (Φ)
Si1
26/02/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
02/03/2022
FC Koper (Γ)
Si1
06/03/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
09/03/2022
NK Aluminij (Γ)
Si1
13/03/2022
ND Mura (Γ)
Si1
19/03/2022
NK CM Celje (Φ)
Si1
02/04/2022
NK Domzale (Γ)
Si1
10/04/2022
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
16/04/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
23/04/2022
NK Radomlje (Γ)
Si1
30/04/2022
FC Koper (Φ)
Si1
06/05/2022
NK Bravo (Γ)
Si1
14/05/2022
NK Aluminij (Φ)
Si1
21/05/2022
ND Triglav (Γ)
Si1
26/05/2022
ND Triglav (Φ)
Si1
29/05/2022
FC Koper (Φ)
Si1
15/07/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
24/07/2022
NK Domzale (Φ)
Si1
30/07/2022
NK CM Celje (Γ)
Si1
05/08/2022
ND Mura (Φ)
Si1
13/08/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
19/08/2022
NK Bravo (Γ)
Si1
26/08/2022
NK Maribor (Φ)
Si1
03/09/2022
ND Gorica (Γ)
Si1
10/09/2022
FC Koper (Γ)
Si1
17/09/2022
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
01/10/2022
NK Domzale (Γ)
Si1
08/10/2022
NK CM Celje (Φ)
Si1
14/10/2022
Komen (Γ)
SiC
19/10/2022
ND Mura (Γ)
Si1
23/10/2022
NK Radomlje (Γ)
Si1
29/10/2022
NK Bravo (Φ)
Si1
06/11/2022
NK Sencur (Γ)
SiC
10/11/2022
NK Maribor (Γ)
Si1
13/11/2022
ND Gorica (Φ)
Si1
29/11/2022
FC Koper (Φ)
Si1
07/12/2022
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
11/12/2022
NK Domzale (Φ)
Si1
12/02/2023
NK CM Celje (Γ)
Si1
18/02/2023
ND Mura (Φ)
Si1
21/02/2023
NK Radomlje (Φ)
Si1
25/02/2023
NK Bravo (Γ)
Si1
05/03/2023
NK Rogaška (Γ)
SiC
08/03/2023
NK Maribor (Φ)
Si1
11/03/2023
ND Gorica (Γ)
Si1
16/03/2023
FC Koper (Γ)
Si1
19/03/2023
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
02/04/2023
NK Domzale (Γ)
Si1
08/04/2023
NK CM Celje (Φ)
Si1
15/04/2023
ND Mura (Γ)
Si1
22/04/2023
NK Radomlje (Γ)
Si1
30/04/2023
NK Bravo (Φ)
Si1
04/05/2023
NK Maribor (Γ)
Si1
14/05/2023
ND Gorica (Φ)
Si1
19/05/2023
ND Triglav (Γ)
Si2
29/07/2023
Grosuplje (Γ)
Si2
12/08/2023
ND Bilje (Φ)
Si2
20/08/2023
Rudar Velenje (Γ)
Si2
02/09/2023
ND Beltinci (Γ)
Si2
06/09/2023
Nafta Lendava (Φ)
Si2
09/09/2023
NK Dekani (Γ)
Si2
16/09/2023
ND Dravinja (Φ)
Si2
20/09/2023
NK Krka (Γ)
Si2
23/09/2023
NK Bistrica (Φ)
Si2
30/09/2023
ND Ilirija (Γ)
Si2
08/10/2023
ND Gorica (Φ)
Si2
13/10/2023
NK Fuzinar (Γ)
Si2
20/10/2023
NK Tolmin (Φ)
Si2
25/10/2023
NK Primorje (Φ)
Si2
28/10/2023
MNK Izola (Φ)
SiC
31/10/2023
ND Triglav (Φ)
Si2
04/11/2023
ND Beltinci (Φ)
Si2
12/11/2023
NK Tolmin (Γ)
Si2
18/11/2023
Podvinci (Φ)
SiC
25/11/2023
Grosuplje (Φ)
Si2
02/03/2024
ND Bilje (Γ)
Si2
09/03/2024
Rudar Velenje (Φ)
Si2
17/03/2024
Nafta Lendava (Γ)
Si2
22/03/2024
NK Dekani (Φ)
Si2
29/03/2024
ND Dravinja (Γ)
Si2
06/04/2024
NK Krka (Φ)
Si2
12/04/2024
NK Bistrica (Γ)
Si2
21/04/2024
ND Ilirija (Φ)
Si2
26/04/2024
ND Gorica (Γ)
Si2
04/05/2024
NK Fuzinar (Φ)
Si2
11/05/2024
NK Primorje (Γ)
Si2
18/05/2024
Προβολή Όλων
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα