Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
84
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
437
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1061
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
45
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
440
Αμερική
49
Αφρική
34
Ασία
123
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Manchester United
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
CRY - MUN,
21:00
EPL
Napoli
42%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 20:45
UDI - NAP,
20:45
It1
Atalanta
59%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 18:00
SAL - ATA,
18:00
It1
Lille
40%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 21:00
LIL - LYO,
21:00
Fr1
Fenerbahçe SK
69%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
KON - FEN,
19:00
Tr1
Antalyaspor
60%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:00
ANT - PEN,
19:00
Tr1
IFK Göteborg
41%
Πιθανότητα νίκης
06/05/2024 19:10
GAI - GOT,
19:10
Se1
json_m
Πρόβλεψη
ND Beltinci
-
FC Koper
8°C
D
L
D
D
W
W
15/03/2020 13:00 GMT
2
FC Koper πιθανότητα νίκης
63%
D
W
L
W
W
W
Σλοβενία 2. Liga
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
15
21
63
2
1
-
3
1 - 3
2.88
8°
-
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
42
58
Πάνω
2.88
1 - 3
2.88
8°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
17
24
60
2
8°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
38%
2
2
1
-
3
1 - 3
8°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
32
68
Ναι
1
-
3
1 - 3
2.88
8°
-
-
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
84%
2X
1
-
3
1 - 3
2.88
8°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
53%
Φιλοξενούμενη -1.5
1
-
3
1 - 3
2.88
8°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 21
Si2
ND Beltinci
FC Koper
15/03/2020
1
-
3
1 - 3
2.88
8°
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
2. Liga
Hervis Pokal
31/08
2019
FC Koper
2 - 0
(1 - 0)
ND Beltinci
Si2
14/08
2019
FC Koper
6 - 0
(2 - 0)
ND Beltinci
SiC
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_194":[null,null,1,1],"lg_194_6":[null,null,1,1],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 15/03/2020
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
ND
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
NK Dravograd
2 - 2
(0 - 0)
ND Beltinci
Si2
23/11
2019
ND Beltinci
0 - 3
(0 - 1)
NK Radomlje
Si2
17/11
2019
ND Beltinci
1 - 1
(0 - 0)
NK Brežice
Si2
09/11
2019
Nafta Lendava
2 - 2
(1 - 0)
ND Beltinci
Si2
02/11
2019
ND Beltinci
2 - 1
(1 - 0)
ND Gorica
Si2
27/10
2019
ND Beltinci
2 - 0
(1 - 0)
NK Brda
Si2
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
3
50%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[2,3,1,6],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_194":[2,3,1,6],"lg_194_6":[2,3,1,6]}
FC
παιχνίδια
Όλα
2. Liga
Hervis Pokal
07/03
2020
FC Koper
1 - 1
(0 - 0)
NK Brežice
Si2
23/11
2019
Nafta Lendava
0 - 3
(0 - 1)
FC Koper
Si2
16/11
2019
FC Koper
0 - 2
(0 - 1)
ND Gorica
Si2
10/11
2019
NK Brda
0 - 7
(0 - 2)
FC Koper
Si2
03/11
2019
FC Koper
4 - 0
(3 - 0)
NK Krka
Si2
29/10
2019
FC Koper
3 - 2
(2 - 1)
NK Aluminij
SiC
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_194":[3,1,1,5],"lg_194_6":[3,1,1,5],"lg_339":[1,null,null,1],"lg_339_6":[1,null,null,1]}
ND
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
23/11
2019
ND Beltinci
0 - 3
(0 - 1)
NK Radomlje
Si2
17/11
2019
ND Beltinci
1 - 1
(0 - 0)
NK Brežice
Si2
02/11
2019
ND Beltinci
2 - 1
(1 - 0)
ND Gorica
Si2
27/10
2019
ND Beltinci
2 - 0
(1 - 0)
NK Brda
Si2
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
1
25%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_194":[2,1,1,4],"lg_194_6":[2,1,1,4]}
FC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
23/11
2019
Nafta Lendava
0 - 3
(0 - 1)
FC Koper
Si2
10/11
2019
NK Brda
0 - 7
(0 - 2)
FC Koper
Si2
Νίκες
2
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_194":[2,null,null,2],"lg_194_6":[2,null,null,2]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
ND Beltinci
Αγώνες:
6
FC Koper
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
9
1.5
1.5
9
18
3
0.83
5
Πάνω/κάτω
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
ND
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FC
Ανετα 1
δύσκολος 5
FC Koper (Γ)
Si2
15/03/2020
3
NŠ Drava (Φ)
Si2
22/03/2020
1
NK Dob (Γ)
Si2
29/03/2020
1
ND Bilje (Φ)
Si2
05/04/2020
3
NK Krsko (Γ)
Si2
11/04/2020
2
NK Rogaška (Φ)
Si2
19/04/2020
2
ND Beltinci (Φ)
Si2
15/03/2020
2
NK Dravograd (Γ)
Si2
22/03/2020
1
NK Radomlje (Γ)
Si2
29/03/2020
1
NŠ Drava (Φ)
Si2
05/04/2020
1
NK Dob (Γ)
Si2
11/04/2020
1
ND Bilje (Φ)
Si2
19/04/2020
1
NK Fuzinar (Γ)
Si2
26/04/2020
1
NK Dekani (Φ)
Si2
02/05/2020
2
NK Krka (Γ)
Si2
09/05/2020
2
NK Brda (Φ)
Si2
16/05/2020
1
Nafta Lendava (Φ)
Cfr
29/05/2020
5
NK Sampion (Γ)
Cfr
29/07/2020
NK Maribor (Φ)
Cfr
01/08/2020
5
ND Triglav (Γ)
Si2
12/08/2020
4
NK Brda (Φ)
Si2
16/08/2020
1
NŠ Drava (Γ)
Si2
22/08/2020
1
Nafta Lendava (Φ)
Si2
29/08/2020
5
NK Primorje (Γ)
Si2
05/09/2020
4
NK Fuzinar (Φ)
Si2
11/09/2020
1
NK Krsko (Γ)
Si2
16/09/2020
2
NK Krka (Γ)
Si2
19/09/2020
2
NK Bravo (Γ)
SiC
23/09/2020
3
ND Bilje (Φ)
Si2
26/09/2020
3
NK Smartno (Γ)
Si2
03/10/2020
1
NK Brežice (Φ)
Si2
10/10/2020
2
NK Dob (Γ)
Si2
17/10/2020
1
Nafta Lendava (Φ)
Cfr
27/02/2021
5
NK Domzale (Γ)
SiC
18/03/2021
3
NK Dekani (Φ)
Si2
21/03/2021
2
NK Radomlje (Γ)
Si2
27/03/2021
1
Rudar Velenje (Φ)
Si2
20/04/2021
3
NK Brda (Γ)
Si2
24/04/2021
1
NŠ Drava (Φ)
Si2
02/05/2021
1
NK Dekani (Γ)
Si2
05/05/2021
2
NK Smartno (Γ)
Si2
08/05/2021
1
NK Fuzinar (Φ)
Si2
15/05/2021
1
NK Krsko (Γ)
Si2
19/05/2021
2
NK Primorje (Φ)
Si2
22/05/2021
4
NK Maribor (Φ)
Cfr
02/07/2021
5
Kecskemeti TE (Γ)
Cfr
10/07/2021
3
Pribram (Γ)
Cfr
17/07/2021
3
NŠ Drava (Φ)
Si2
01/08/2021
1
NK Primorje (Γ)
Si2
07/08/2021
4
Rudar Velenje (Φ)
Si2
15/08/2021
3
ND Triglav (Γ)
Si2
21/08/2021
4
ND Bilje (Φ)
Si2
28/08/2021
3
NK Brežice (Γ)
Si2
05/09/2021
2
NK Fuzinar (Φ)
Si2
11/09/2021
1
ND Ilirija (Γ)
Si2
18/09/2021
2
ND Gorica (Φ)
Si2
25/09/2021
5
NK Krka (Γ)
Si2
03/10/2021
2
NK Rogaška (Φ)
Si2
09/10/2021
2
NK Krsko (Φ)
Si2
16/10/2021
2
NK Dekani (Γ)
Si2
24/10/2021
2
Nafta Lendava (Φ)
Si2
29/10/2021
5
NK Dob (Γ)
Si2
06/11/2021
1
NŠ Drava (Γ)
Si2
13/11/2021
1
NK Primorje (Φ)
Si2
20/11/2021
4
Rudar Velenje (Γ)
Si2
27/11/2021
3
ND Triglav (Φ)
Si2
04/03/2022
4
ND Bilje (Γ)
Si2
13/03/2022
3
NK Brežice (Φ)
Si2
19/03/2022
2
NK Fuzinar (Γ)
Si2
26/03/2022
1
ND Gorica (Γ)
Si2
09/04/2022
5
ND Ilirija (Φ)
Si2
13/04/2022
2
NK Krka (Φ)
Si2
16/04/2022
2
NK Rogaška (Γ)
Si2
24/04/2022
2
NK Krsko (Γ)
Si2
04/05/2022
2
NK Dekani (Φ)
Si2
07/05/2022
2
Nafta Lendava (Γ)
Si2
13/05/2022
5
NK Dob (Φ)
Si2
20/05/2022
1
Rudar Velenje (Γ)
Si2
29/07/2022
3
NK Dekani (Γ)
Si2
07/08/2022
2
NK Dob (Φ)
Si2
13/08/2022
1
ND Bilje (Γ)
Si2
20/08/2022
3
NK Primorje (Φ)
Si2
27/08/2022
4
NK Krka (Γ)
Si2
03/09/2022
2
NK Krsko (Φ)
Si2
10/09/2022
2
ND Ilirija (Γ)
Si2
17/09/2022
2
NK Rogaška (Φ)
Si2
25/09/2022
2
NK Aluminij (Γ)
Si2
02/10/2022
1
Grosuplje (Φ)
Si2
08/10/2022
4
Nafta Lendava (Γ)
Si2
16/10/2022
5
Ljutomer (Φ)
SiC
20/10/2022
ND Triglav (Φ)
Si2
23/10/2022
4
NK Fuzinar (Γ)
Si2
29/10/2022
1
NK Bistrica (Φ)
Si2
05/11/2022
3
Rudar Velenje (Φ)
Si2
13/11/2022
3
NK Dekani (Φ)
Si2
20/11/2022
2
NK Dob (Γ)
Si2
26/11/2022
1
ND Bilje (Φ)
Si2
04/03/2023
3
NK Primorje (Γ)
Si2
12/03/2023
4
NK Krka (Φ)
Si2
17/03/2023
2
NK Krsko (Γ)
Si2
25/03/2023
2
ND Ilirija (Φ)
Si2
01/04/2023
2
NK Rogaška (Γ)
Si2
10/04/2023
2
NK Aluminij (Φ)
Si2
16/04/2023
1
Grosuplje (Γ)
Si2
22/04/2023
4
Nafta Lendava (Φ)
Si2
30/04/2023
5
ND Triglav (Γ)
Si2
03/05/2023
4
NK Fuzinar (Φ)
Si2
13/05/2023
1
NK Bistrica (Γ)
Si2
20/05/2023
3
NK Primorje (Γ)
Si2
30/07/2023
4
NK Tolmin (Γ)
Si2
12/08/2023
2
Grosuplje (Φ)
Si2
19/08/2023
4
ND Bilje (Γ)
Si2
03/09/2023
3
Tabor Sezana (Φ)
Si2
06/09/2023
2
Rudar Velenje (Φ)
Si2
09/09/2023
3
Nafta Lendava (Γ)
Si2
15/09/2023
5
NK Dekani (Φ)
Si2
21/09/2023
2
ND Dravinja (Γ)
Si2
24/09/2023
3
NK Krka (Φ)
Si2
29/09/2023
2
NK Bistrica (Γ)
Si2
07/10/2023
3
ND Ilirija (Φ)
Si2
15/10/2023
2
NK Slatina (Φ)
SiC
18/10/2023
ND Gorica (Γ)
Si2
21/10/2023
5
ND Triglav (Γ)
Si2
25/10/2023
4
NK Fuzinar (Φ)
Si2
28/10/2023
1
NK Primorje (Φ)
Si2
05/11/2023
4
Tabor Sezana (Γ)
Si2
12/11/2023
2
ND Triglav (Φ)
Si2
18/11/2023
4
NK Gancani (Φ)
SiC
25/11/2023
NK Tolmin (Φ)
Si2
03/03/2024
2
Ljutomer (Γ)
SiC
06/03/2024
Grosuplje (Γ)
Si2
10/03/2024
4
ND Bilje (Φ)
Si2
16/03/2024
3
Rudar Velenje (Γ)
Si2
23/03/2024
3
Nafta Lendava (Φ)
Si2
30/03/2024
5
ND Ilirija (Φ)
SiC
04/04/2024
2
NK Dekani (Γ)
Si2
07/04/2024
2
ND Dravinja (Φ)
Si2
14/04/2024
3
NK Krka (Γ)
Si2
19/04/2024
2
ND Gorica (Φ)
SiC
24/04/2024
5
NK Bistrica (Φ)
Si2
28/04/2024
3
ND Ilirija (Γ)
Si2
05/05/2024
2
ND Gorica (Φ)
Si2
12/05/2024
5
NK Fuzinar (Γ)
Si2
18/05/2024
1
NK Krsko (Γ)
Si2
26/04/2020
2
NK Rogaška (Φ)
Si2
02/05/2020
2
NK Fuzinar (Γ)
Si2
09/05/2020
1
NK Dekani (Φ)
Si2
16/05/2020
2
NK Maribor (Φ)
Cfr
27/05/2020
5
Tabor Sezana (Φ)
Cfr
30/05/2020
2
MTK Budapest (Γ)
Cfr
25/07/2020
1
Budafoki LC (Γ)
Cfr
27/07/2020
1
Ferencvaros TC (Γ)
Cfr
05/08/2020
5
NK CM Celje (Φ)
Cfr
12/08/2020
5
Tabor Sezana (Φ)
Si1
22/08/2020
2
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
30/08/2020
5
NK Bohinj (Φ)
SiC
02/09/2020
Triestina (Φ)
Cfr
06/09/2020
2
ND Gorica (Φ)
Si1
13/09/2020
5
NK Bravo (Φ)
Si1
19/09/2020
3
ND Mura (Γ)
Si1
27/09/2020
3
NK Aluminij (Φ)
Si1
13/10/2020
1
NK Domzale (Γ)
Si1
17/10/2020
3
NK Aluminij (Γ)
SiC
21/10/2020
1
NK Maribor (Φ)
Si1
24/10/2020
5
NK CM Celje (Γ)
Si1
28/10/2020
5
Tabor Sezana (Γ)
Si1
03/11/2020
2
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
07/11/2020
5
Tabor Sezana (Γ)
Cfr
13/11/2020
2
ND Gorica (Γ)
Si1
21/11/2020
5
NK Bravo (Γ)
Si1
24/11/2020
3
ND Mura (Φ)
Si1
28/11/2020
3
NK Aluminij (Γ)
Si1
02/12/2020
1
NK Domzale (Φ)
Si1
05/12/2020
3
NK Maribor (Γ)
Si1
12/12/2020
5
NK CM Celje (Φ)
Si1
16/12/2020
5
Tabor Sezana (Φ)
Si1
19/12/2020
2
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
10/02/2021
5
ND Gorica (Φ)
Si1
13/02/2021
5
NK Bravo (Φ)
Si1
20/02/2021
3
ND Mura (Γ)
Si1
25/02/2021
3
NK Aluminij (Φ)
Si1
01/03/2021
1
NK Domzale (Γ)
Si1
06/03/2021
3
NK Maribor (Φ)
Si1
11/03/2021
5
NK CM Celje (Γ)
Si1
14/03/2021
5
Tabor Sezana (Γ)
Si1
17/04/2021
2
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
21/04/2021
5
ND Gorica (Γ)
Si1
24/04/2021
5
NŠ Drava (Φ)
SiC
28/04/2021
1
NK Bravo (Γ)
Si1
01/05/2021
3
ND Mura (Φ)
Si1
05/05/2021
3
NK Aluminij (Γ)
Si1
09/05/2021
1
NK CM Celje (Φ)
SiC
13/05/2021
5
NK Domzale (Φ)
Si1
16/05/2021
3
NK Maribor (Γ)
Si1
19/05/2021
5
NK CM Celje (Φ)
Si1
22/05/2021
5
NK Krka (Φ)
Si1
30/05/2021
2
NK Krka (Γ)
Si1
02/06/2021
2
FK Partizan (Φ)
Cfr
30/06/2021
4
Istra 1961 (Φ)
Cfr
11/07/2021
2
NK Aluminij (Φ)
Si1
17/07/2021
1
ND Mura (Γ)
Si1
24/07/2021
3
NK CM Celje (Φ)
Si1
31/07/2021
5
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
15/08/2021
5
NK Maribor (Γ)
Si1
21/08/2021
5
Tabor Sezana (Φ)
Si1
28/08/2021
2
NK Radomlje (Φ)
Si1
12/09/2021
1
NK Aluminij (Φ)
SiC
16/09/2021
1
NK Bravo (Γ)
Si1
19/09/2021
3
NK Aluminij (Γ)
Si1
23/09/2021
1
ND Mura (Φ)
Si1
26/09/2021
3
NK Domzale (Γ)
Si1
29/09/2021
3
NK CM Celje (Γ)
Si1
03/10/2021
5
NK Domzale (Φ)
Si1
17/10/2021
3
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
23/10/2021
5
Olimpija Ljubljana (Φ)
SiC
27/10/2021
5
NK Maribor (Φ)
Si1
01/11/2021
5
Tabor Sezana (Γ)
Si1
06/11/2021
2
Udinese (Φ)
Cfr
13/11/2021
2
NK Radomlje (Γ)
Si1
21/11/2021
1
NK Bravo (Φ)
Si1
28/11/2021
3
NK Aluminij (Φ)
Si1
04/12/2021
1
ND Mura (Γ)
Si1
12/12/2021
3
NK CM Celje (Φ)
Si1
12/02/2022
5
NK Domzale (Γ)
Si1
20/02/2022
3
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
27/02/2022
5
NK Maribor (Γ)
Si1
03/03/2022
5
Tabor Sezana (Φ)
Si1
06/03/2022
2
NK Radomlje (Φ)
Si1
09/03/2022
1
NK Bravo (Γ)
Si1
13/03/2022
3
NK Aluminij (Γ)
Si1
20/03/2022
1
ND Mura (Φ)
Si1
03/04/2022
3
NK CM Celje (Γ)
Si1
10/04/2022
5
NK Domzale (Φ)
Si1
16/04/2022
3
NK CM Celje (Γ)
SiC
21/04/2022
5
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
24/04/2022
5
NK Maribor (Φ)
Si1
30/04/2022
5
Tabor Sezana (Γ)
Si1
06/05/2022
2
NK Bravo (Γ)
SiC
11/05/2022
3
NK Radomlje (Γ)
Si1
16/05/2022
1
NK Bravo (Φ)
Si1
22/05/2022
3
Tabor Sezana (Γ)
Si1
15/07/2022
2
FC Vaduz (Γ)
ECL
21/07/2022
1
NK Bravo (Φ)
Si1
24/07/2022
3
FC Vaduz (Φ)
ECL
28/07/2022
1
NK Maribor (Γ)
Si1
31/07/2022
5
ND Gorica (Φ)
Si1
08/08/2022
5
NK Radomlje (Γ)
Si1
13/08/2022
1
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
20/08/2022
5
NK Domzale (Φ)
Si1
27/08/2022
3
NK CM Celje (Γ)
Si1
02/09/2022
5
ND Mura (Φ)
Si1
11/09/2022
3
Tabor Sezana (Φ)
Si1
17/09/2022
2
NK Bravo (Γ)
Si1
01/10/2022
3
NK Maribor (Φ)
Si1
08/10/2022
5
ND Gorica (Γ)
Si1
15/10/2022
5
MNK Izola (Φ)
SiC
19/10/2022
NK Radomlje (Φ)
Si1
24/10/2022
1
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
30/10/2022
5
NK Domzale (Γ)
Si1
04/11/2022
3
Cirkulane (Γ)
SiC
10/11/2022
NK CM Celje (Φ)
Si1
13/11/2022
5
ND Mura (Γ)
Si1
30/11/2022
3
Tabor Sezana (Γ)
Si1
07/12/2022
2
NK Bravo (Φ)
Si1
10/12/2022
3
NK Maribor (Γ)
Si1
12/02/2023
5
ND Gorica (Φ)
Si1
18/02/2023
5
NK Radomlje (Γ)
Si1
21/02/2023
1
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
25/02/2023
5
NK Domzale (Φ)
Si1
04/03/2023
3
NK Domzale (Γ)
SiC
07/03/2023
3
NK CM Celje (Γ)
Si1
11/03/2023
5
ND Mura (Φ)
Si1
16/03/2023
3
Tabor Sezana (Φ)
Si1
19/03/2023
2
NK Bravo (Γ)
Si1
01/04/2023
3
NK Aluminij (Φ)
SiC
05/04/2023
1
NK Maribor (Φ)
Si1
08/04/2023
5
ND Gorica (Γ)
Si1
14/04/2023
5
NK Radomlje (Φ)
Si1
22/04/2023
1
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
30/04/2023
5
NK Domzale (Γ)
Si1
04/05/2023
3
NK CM Celje (Φ)
Si1
13/05/2023
5
ND Mura (Γ)
Si1
20/05/2023
3
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
22/07/2023
5
NK Radomlje (Γ)
Si1
29/07/2023
1
ND Mura (Γ)
Si1
14/08/2023
3
NK Bravo (Φ)
Si1
18/08/2023
3
NK Rogaška (Γ)
Si1
26/08/2023
2
NK Domzale (Φ)
Si1
02/09/2023
3
NK CM Celje (Γ)
Si1
17/09/2023
5
NK Maribor (Φ)
Si1
24/09/2023
5
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
28/09/2023
5
NK Radomlje (Φ)
Si1
01/10/2023
1
NK Aluminij (Γ)
Si1
08/10/2023
1
ND Mura (Φ)
Si1
22/10/2023
3
NK Bravo (Γ)
Si1
28/10/2023
3
Komen (Φ)
SiC
31/10/2023
NK Rogaška (Φ)
Si1
04/11/2023
2
NK Domzale (Γ)
Si1
11/11/2023
3
NK Odranci (Φ)
SiC
22/11/2023
NK Aluminij (Φ)
Si1
26/11/2023
1
NK Maribor (Γ)
Si1
06/12/2023
5
Olimpija Ljubljana (Γ)
Si1
10/12/2023
5
NK CM Celje (Φ)
Si1
16/12/2023
5
NK Radomlje (Γ)
Si1
10/02/2024
1
NK Aluminij (Φ)
Si1
16/02/2024
1
NK Bravo (Φ)
Si1
26/02/2024
3
NK Rogaška (Γ)
Si1
03/03/2024
2
Olimpija Ljubljana (Φ)
SiC
07/03/2024
5
NK CM Celje (Γ)
Si1
14/03/2024
5
NK Maribor (Φ)
Si1
17/03/2024
5
ND Mura (Γ)
Si1
23/03/2024
3
Olimpija Ljubljana (Φ)
Si1
30/03/2024
5
ND Mura (Γ)
SiC
03/04/2024
3
NK Radomlje (Φ)
Si1
06/04/2024
1
NK Aluminij (Γ)
Si1
11/04/2024
1
ND Mura (Φ)
Si1
14/04/2024
3
NK Domzale (Φ)
Si1
18/04/2024
3
NK Bravo (Γ)
Si1
21/04/2024
3
NK Rogaška (Φ)
Si1
28/04/2024
2
NK Domzale (Γ)
Si1
04/05/2024
3
NK CM Celje (Φ)
Si1
11/05/2024
5
NK Maribor (Γ)
Si1
18/05/2024
5
Προβολή Όλων
NK Krka - ND Bilje
10/05/2024 18:00
X
NK Fuzinar - Tabor Sezana
11/05/2024 17:30
2
NK Bistrica - Grosuplje
11/05/2024 17:30
2
NK Dekani - Nafta Lendava
11/05/2024 17:30
2
NK Primorje - ND Triglav
12/05/2024 17:30
1
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα