Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
35
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
278
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
677
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
15
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
117
Αφρική
15
Ασία
67
Αυστραλία
38
Διεθνές
6
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
MNPZ Mozyr
-
Vertikal Kalinkovichi
L
D
L
L
L
12/06/2021 11:00 GMT
2
0 - 1
FT
W
W
L
L
D
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
30
27
43
2
0
-
2
0 - 2
2.38
-
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
52
48
Κάτω
2.38
0 - 2
2.38
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
37
30
33
1
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
16%
1
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
58
42
Όχι
0
-
2
0 - 2
2.38
-
-
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
73%
21
0
-
2
0 - 2
2.38
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
32%
Φιλοξενούμενη -1
0
-
2
0 - 2
2.38
-
FT
0 - 1
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 6, Gomel Region
By3
MNPZ Mozyr
Vertikal Kalinkovichi
12/06/2021 11:00
0
-
2
0 - 2
2.38
FT
0 - 1
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 12/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
15
2
13
2
Ivatsevichi
9
3
3
0
0
11
1
10
3
FK Luninets
9
3
3
0
0
6
1
5
4
FK Ivanovo
7
4
2
1
1
9
10
-1
5
Pripyat Olshany
6
4
2
0
2
10
10
0
6
Granit Mikashevichi
1
4
0
1
3
3
15
-12
7
Nadezhda Gorodishche
0
4
0
0
4
2
8
-6
8
DUSSH Stolin
0
3
0
0
3
5
14
-9
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BZHS Brest
9
4
3
0
1
26
5
21
2
Dinamo Brest Malorita
9
3
3
0
0
24
3
21
3
Niva Dolbizno
9
4
3
0
1
16
4
12
4
FK Kobrin
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
4
4
1
1
2
2
10
-8
6
FK Vysokoe
4
4
1
1
2
5
17
-12
7
FK Drohichyn
3
5
1
0
4
8
26
-18
8
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
4
28
-24
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
10
5
3
1
1
13
2
11
2
Montazhnik
9
5
2
3
0
10
5
5
3
MKK-Dnepr
7
3
2
1
0
10
2
8
4
Vertikal Kalinkovichi
7
5
2
1
2
10
19
-9
5
GOLHU Gomel
5
3
1
2
0
7
4
3
6
FK Zhlobin
5
5
1
2
2
10
14
-4
7
Khimik Svetlogorsk
3
5
0
3
2
7
15
-8
8
MNPZ Mozyr
1
5
0
1
4
1
7
-6
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
12
4
4
0
0
36
2
34
2
Smena Volkovysk
7
4
2
1
1
14
7
7
3
HCS-Olympia
7
4
2
1
1
12
9
3
4
FK Lida-2
7
3
2
1
0
9
7
2
5
Chayka Zelva
6
4
2
0
2
7
8
-1
6
FSK Grodnensky
6
3
2
0
1
4
18
-14
7
Cementnik
5
4
1
2
1
7
7
0
8
Neman Mosty
4
4
1
1
2
6
5
1
9
FK Slonim Siti
4
4
1
1
2
5
9
-4
10
FK Shchuchyn
3
3
0
3
0
5
5
0
11
FK Oshmyany
3
4
1
0
3
7
20
-13
12
FK Svislach
2
4
0
2
2
6
11
-5
13
Belaya Rus
0
3
0
0
3
3
13
-10
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
SMI Autotrans
13
5
4
1
0
33
13
20
2
FK Kolos
12
5
4
0
1
8
4
4
3
FK Uzda
10
4
3
1
0
21
7
14
4
FC Molodechno
9
3
3
0
0
24
1
23
5
Falko Cherkassy
9
5
3
0
2
10
7
3
6
Viliya Vileyka
6
5
2
0
3
15
11
4
7
FC Smolevichi
3
4
1
0
3
6
8
-2
8
Berezino
3
4
1
0
3
3
28
-25
9
Livadija
0
4
0
0
4
6
21
-15
10
FK Krupki
0
5
0
0
5
5
31
-26
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BGU Minsk
12
4
4
0
0
22
2
20
2
Partizan Salihorsk
10
4
3
1
0
13
4
9
3
FK Kletsk
10
4
3
1
0
9
4
5
4
Neman Stolbtsy
9
4
3
0
1
17
3
14
5
Viktoriya Maryina Horka
7
5
2
1
2
13
11
2
6
Starye Dorogi
5
4
1
2
1
9
9
0
7
Energetik-BGATU
4
4
1
1
2
10
11
-1
8
Stroitel Kopyl
3
3
1
0
2
2
8
-6
9
FK Slutsk-2
1
4
0
1
3
5
19
-14
10
FC Veras Nesvizh
1
4
0
1
3
0
18
-18
11
FK Lyuban
0
4
0
0
4
4
15
-11
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Osipovichi
9
4
3
0
1
13
5
8
2
Dnepr Mogilev II
9
3
3
0
0
8
2
6
3
Belshina II
6
3
2
0
1
7
2
5
4
Gorki
6
3
2
0
1
5
3
2
5
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
6
FK Kostyukovichi
0
3
0
0
3
1
11
-10
7
Spartak Shklov
0
4
0
0
4
3
14
-11
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
20
1
19
2
Dorozhnik Orsha
9
4
3
0
1
10
4
6
3
Gorodok lions
9
4
3
0
1
4
6
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
3
3
1
0
2
10
4
6
5
Niva Tolochin
3
4
1
0
3
6
8
-2
6
FK Chashniki
0
4
0
0
4
0
27
-27
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Miory
10
4
3
1
0
9
4
5
2
FK Senno
7
3
2
1
0
4
1
3
3
FC Polotsk
6
4
2
0
2
7
5
2
4
FK Glubokoe
3
3
1
0
2
4
6
-2
5
FK Lepel
1
3
0
1
2
3
6
-3
6
Postavy
1
3
0
1
2
2
7
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
MNP
παιχνίδια
Όλα
06/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 3
(0 - 0)
Montazhnik
By3
29/05
2021
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
(0 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
23/05
2021
MNPZ Mozyr
0 - 1
(0 - 1)
FK Zhlobin
By3
15/05
2021
Bumprom
1 - 0
(1 - 0)
MNPZ Mozyr
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
20%
Ήττες
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
VER
παιχνίδια
Όλα
06/06
2021
Vertikal Kalinkovichi
4 - 2
(1 - 0)
Khimik Svetlogorsk
By3
29/05
2021
FK Zhlobin
2 - 4
(2 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
22/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
0 - 6
(0 - 4)
Bumprom
By3
16/05
2021
MKK-Dnepr
8 - 1
(4 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
01/05
2021
Vertikal Kalinkovichi
1 - 1
( - )
GOLHU Gomel
By3
05/11
2016
Dyussh-DSK
2 - 1
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
MNP
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
06/06
2021
MNPZ Mozyr
0 - 3
(0 - 0)
Montazhnik
By3
23/05
2021
MNPZ Mozyr
0 - 1
(0 - 1)
FK Zhlobin
By3
01/05
2021
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
MKK-Dnepr
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
VER
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
29/05
2021
FK Zhlobin
2 - 4
(2 - 1)
Vertikal Kalinkovichi
By3
16/05
2021
MKK-Dnepr
8 - 1
(4 - 0)
Vertikal Kalinkovichi
By3
05/11
2016
Dyussh-DSK
2 - 1
( - )
Vertikal Kalinkovichi
By3
Νίκες
1
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
MNPZ Mozyr
Αγώνες:
5
Vertikal Kalinkovichi
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
1
0.2
1.4
7
11
1.83
3.5
21
Πάνω/κάτω
1.5
3
2
60%
40%
0
6
0%
100%
2.5
3
2
60%
40%
1
5
17%
83%
3.5
5
0
100%
0%
2
4
33%
67%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
1
4
20%
80%
5
1
83%
17%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
4
20%
80%
0
6
0%
100%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
1
4
20%
80%
5
1
83%
17%
MNP
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
VER
Ανετα 1
δύσκολος 5
Vertikal Kalinkovichi (Γ)
By3
12/06/2021
GOLHU Gomel (Φ)
By3
20/06/2021
MKK-Dnepr (Φ)
By3
07/08/2021
2
Bumprom (Γ)
By3
15/08/2021
1
FK Zhlobin (Φ)
By3
21/08/2021
1
Khimik Svetlogorsk (Γ)
By3
29/08/2021
1
MNPZ Mozyr (Φ)
By3
12/06/2021
Montazhnik (Γ)
By3
19/06/2021
GOLHU Gomel (Φ)
By3
08/08/2021
MKK-Dnepr (Γ)
By3
14/08/2021
2
Bumprom (Φ)
By3
21/08/2021
1
Khimik Svetlogorsk (Φ)
By3
05/09/2021
1
Προβολή Όλων
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα