Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
109
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
100
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
449
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1032
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
30
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
143
Αμερική
87
Αφρική
39
Ασία
74
Αυστραλία
38
Διεθνές
69
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Juventude
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
06/06/2024 00:00
JUV - ACG,
00:00
Br1
Cuiabá
39%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:00
CUE - VIT,
01:00
Br1
Central African Rep
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/06/2024 18:00
CAR - CHA,
18:00
WCQ
Tunisia
52%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
TUN - EQG,
21:00
WCQ
Sierra Leone
53%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 18:00
SIE - DJI,
18:00
WCQ
Togo
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
05/06/2024 18:00
TOG - SOU,
18:00
WCQ
Syria
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 02:00
SYR - NOR,
02:00
WCQ
Trinidad & Tobago
57%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
TRI - GRE,
01:30
WCQ
Curaçao
49%
Πιθανότητα νίκης
06/06/2024 01:30
CUR - BAR,
01:30
WCQ
Antigua & Barbuda
43%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 21:00
ANT - BER,
21:00
WCQ
Vargas Torres
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GSC - VAT,
22:00
Ec2
Independiente Juniors
47%
Πιθανότητα νίκης
05/06/2024 22:00
GUA - IJU,
22:00
Ec2
json_m
Πρόβλεψη
Kommunalnik Beloozersk
-
Ivatsevichi
W
L
L
L
L
D
30/07/2023 11:00 GMT
2
2 - 7
FT
L
L
W
D
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
23
18
59
2
0
-
5
0 - 5
5.17
-
-
-
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
1
99
Πάνω
5.17
0 - 5
5.17
-
-
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
15
10
75
2
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
44%
2
2
0
-
5
0 - 5
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
51
49
Όχι
0
-
5
0 - 5
5.17
-
-
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
82%
21
0
-
5
0 - 5
5.17
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
52%
Φιλοξενούμενη -1.75
0
-
5
0 - 5
5.17
-
FT
2 - 7
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 15, Group Brest Region West
By3
Kommunalnik Beloozersk
Ivatsevichi
30/07/2023 11:00
0
-
5
0 - 5
5.17
FT
2 - 7
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
27/05
2023
Ivatsevichi
7 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Βαθμολογία 30/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
22
9
7
1
1
25
9
16
2
Uni Minsk
19
9
6
1
2
23
11
12
3
BGU Minsk
16
9
5
1
3
19
13
6
4
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
5
FK Krumkachy
13
8
4
1
3
21
15
6
6
SDJuShOR-3
8
7
2
2
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
16
20
-4
8
Serebryanka
3
8
1
0
7
8
26
-18
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
25
10
8
1
1
43
12
31
2
FK Kolos
23
10
7
2
1
28
7
21
3
Livadija
19
10
6
1
3
25
15
10
4
Molodechno-2018 II
18
10
6
0
4
36
15
21
5
Falko Cherkassy
16
10
5
1
4
52
17
35
6
Berezino
12
10
4
0
6
22
44
-22
7
Viliya Vileyka
4
10
1
1
8
12
56
-44
8
FK Krupki
0
10
0
0
10
5
57
-52
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
27
10
9
0
1
58
3
55
2
Bobovnya
22
11
6
4
1
24
12
12
3
Neman Stolbtsy
17
10
5
2
3
30
17
13
4
FS Respect
16
11
4
4
3
20
20
0
5
FK Slutsk-2
11
11
3
2
6
13
32
-19
6
FK Lyuban
9
10
2
3
5
9
23
-14
7
Starye Dorogi
7
10
1
4
5
10
32
-22
8
FK Kletsk
6
11
1
3
7
10
35
-25
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
33
11
11
0
0
42
8
34
2
Gorki
30
11
10
0
1
78
2
76
3
Klimovichy
25
11
8
1
2
31
15
16
4
FK Krasnopole
21
11
7
0
4
32
26
6
5
FK Kostyukovichi
13
11
4
1
6
16
18
-2
6
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
31
29
2
7
Niva Chavusy
8
11
2
2
7
15
17
-2
8
Slavgorod
8
11
2
2
7
12
40
-28
9
Dribin
7
11
2
1
8
14
60
-46
10
Vikhra
4
11
1
1
9
12
68
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Torpeda
23
9
7
2
0
56
6
50
2
Dnepr Mogilev II
19
8
6
1
1
38
8
30
3
Drut Belynichi
16
9
5
1
3
32
15
17
4
Spartak Shklov
15
8
5
0
3
16
13
3
5
Zarya Krugloe
12
9
4
0
5
14
20
-6
6
Ptich
6
8
2
0
6
8
29
-21
7
Kolos Kirovsk
6
8
2
0
6
19
42
-23
8
Bykhov
3
9
1
0
8
8
58
-50
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
36
12
12
0
0
88
4
84
2
Pripyat Olshany
31
11
10
1
0
53
13
40
3
Gantsevichi
23
13
6
5
2
47
28
19
4
Nadezhda Gorodishche
21
13
6
3
4
39
27
12
5
FK Ivanovo
15
12
4
3
5
26
26
0
6
Volna Pinsk II
15
13
4
3
6
23
36
-13
7
FC Mikashevichi
14
13
4
2
7
17
27
-10
8
DUSSH Stolin
13
14
3
4
7
20
37
-17
9
FK Luninets
8
11
2
2
7
20
34
-14
10
Volat Lyakhavichi
1
14
0
1
13
9
110
-101
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
MNPZ Mozyr
31
12
10
1
1
50
9
41
2
GOLHU Gomel
30
12
10
0
2
51
10
41
3
Vertikal Kalinkovichi
23
12
7
2
3
36
16
20
4
Iput DYuSSh
16
12
5
1
6
19
22
-3
5
DUSSH-2 Rechitsa
15
12
4
3
5
22
18
4
6
FK Zhlobin
9
12
3
0
9
12
42
-30
7
Dnepr Rogachev
7
11
2
1
8
17
59
-42
8
Svetlogorsk
6
11
2
0
9
10
41
-31
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
30
10
10
0
0
46
12
34
2
FK Shchuchyn
15
10
5
0
5
28
14
14
3
Fakel Novogrudok
15
9
5
0
4
22
19
3
4
Smorgon II
14
8
4
2
2
17
17
0
5
FK Lida-2
7
9
2
1
6
12
21
-9
6
FK Oshmyany
7
9
2
1
6
6
30
-24
7
Ostrovets II
5
9
1
2
6
5
23
-18
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
22
10
7
1
2
32
14
18
2
FK Svislach
18
10
6
0
4
19
18
1
3
Neman Mosty
17
8
5
2
1
16
8
8
4
Smena Volkovysk
15
9
5
0
4
28
19
9
5
FSK Grodnensky
13
12
4
1
7
14
25
-11
6
Chayka Zelva
12
13
4
0
9
19
32
-13
7
FK Slonim Siti
5
8
1
2
5
14
26
-12
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
11
10
0
1
39
6
33
2
FK Miory
27
11
9
0
2
40
20
20
3
DYuSSh Orsha
18
11
5
3
3
34
18
16
4
Niva Tolochin
18
11
6
0
5
21
19
2
5
FK Senno
14
11
4
2
5
36
26
10
6
FC Polotsk
12
11
4
0
7
25
26
-1
7
Gorodok lions
10
11
3
1
7
42
37
5
8
FK Lepel
7
11
2
1
8
8
65
-57
9
FK Glubokoe
5
11
1
2
8
12
50
-38
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
35
13
11
2
0
94
4
90
2
Krechet Bereza
33
13
11
0
2
55
23
32
3
FK Vysokoe
26
12
8
2
2
51
27
24
4
Agro-Pelishche
25
12
8
1
3
51
21
30
5
Ivatsevichi
22
11
7
1
3
47
15
32
6
FK Kobrin
15
13
5
0
8
32
53
-21
7
FK Drohichyn
12
13
4
0
9
27
67
-40
8
Kommunalnik Beloozersk
10
14
3
1
10
10
44
-34
9
Port SK
4
13
1
1
11
11
74
-63
10
FK Pruzhany
3
12
1
0
11
12
62
-50
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
KOM
παιχνίδια
Όλα
22/07
2023
FK Pruzhany
1 - 2
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
16/07
2023
Tsentr Futbola
8 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
08/07
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 2
( - )
FK Kobrin
By3
01/07
2023
Krechet Bereza
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
25/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 4
( - )
Agro-Pelishche
By3
17/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 1
( - )
Port SK
By3
11/06
2023
FK Drohichyn
0 - 3
(0 - 1)
Kommunalnik Beloozersk
By3
03/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 3
( - )
FK Vysokoe
By3
27/05
2023
Ivatsevichi
7 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
20/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 7
( - )
Tsentr Futbola
By3
13/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
2 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
06/05
2023
FK Kobrin
2 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
23/04
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
15/04
2023
Agro-Pelishche
4 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,1,10,14],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[3,1,10,14],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
IVA
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
23/07
2023
Ivatsevichi
0 - 5
( - )
Agro-Pelishche
By3
21/07
2023
Ivatsevichi
1 - 6
(0 - 3)
Shakhter Soligorsk
ByC
09/07
2023
Ivatsevichi
7 - 1
( - )
Port SK
By3
02/07
2023
Tsentr Futbola
1 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
24/06
2023
Ivatsevichi
3 - 0
( - )
FK Drohichyn
By3
17/06
2023
FK Kobrin
1 - 6
( - )
Ivatsevichi
By3
10/06
2023
Ivatsevichi
3 - 0
( - )
FK Vysokoe
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
27/05
2023
Ivatsevichi
7 - 0
( - )
Kommunalnik Beloozersk
By3
06/05
2023
Port SK
1 - 9
( - )
Ivatsevichi
By3
22/04
2023
Ivatsevichi
0 - 3
( - )
Tsentr Futbola
By3
15/04
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Ivatsevichi
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,1,4,12],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[7,1,3,11],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
KOM
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
08/07
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 2
( - )
FK Kobrin
By3
25/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 4
( - )
Agro-Pelishche
By3
17/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 1
( - )
Port SK
By3
03/06
2023
Kommunalnik Beloozersk
1 - 3
( - )
FK Vysokoe
By3
20/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 7
( - )
Tsentr Futbola
By3
13/05
2023
Kommunalnik Beloozersk
2 - 1
( - )
FK Pruzhany
By3
23/04
2023
Kommunalnik Beloozersk
0 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[1,1,5,7],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,5,7],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
IVA
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
02/07
2023
Tsentr Futbola
1 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
17/06
2023
FK Kobrin
1 - 6
( - )
Ivatsevichi
By3
04/06
2023
Krechet Bereza
3 - 1
( - )
Ivatsevichi
By3
06/05
2023
Port SK
1 - 9
( - )
Ivatsevichi
By3
15/04
2023
FK Drohichyn
0 - 10
( - )
Ivatsevichi
By3
Νίκες
3
60%
Ισοπαλίες
1
20%
Ήττες
1
20%
{"lg_-1":[3,1,1,5],"lg_-1_6":[3,1,1,5],"lg_373":[3,1,1,5],"lg_373_6":[3,1,1,5]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Kommunalnik Beloozersk
Αγώνες:
14
Ivatsevichi
Αγώνες:
12
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
10
0.71
3.14
44
48
4
1.75
21
Πάνω/κάτω
1.5
0
14
0%
100%
0
12
0%
100%
2.5
4
10
29%
71%
1
11
8%
92%
3.5
8
6
57%
43%
4
8
33%
67%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
5
9
36%
64%
6
6
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
13
7%
93%
4
8
33%
67%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
6
8
43%
57%
10
2
83%
17%
KOM
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
IVA
Ανετα 1
δύσκολος 5
Ivatsevichi (Γ)
By3
30/07/2023
2
FK Vysokoe (Φ)
By3
06/08/2023
Kommunalnik Beloozersk (Φ)
By3
30/07/2023
Agro-Pelishche (Φ)
By3
02/08/2023
Krechet Bereza (Γ)
By3
06/08/2023
FK Pruzhany (Φ)
By3
15/08/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα