Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
287
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
26
Προβλέψεις για αύριο
283
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
680
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
74
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
96
Αμερική
153
Αφρική
6
Ασία
61
Αυστραλία
6
Διεθνές
12
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
3
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Khimik Dzerzhinsk
-
FK Elektron
14°C
W
D
W
W
W
D
20/05/2023 15:00 GMT
1
1 - 2
FT
D
L
L
L
L
L
Ρωσία Division 2 - δυτικά
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
80
12
8
1
3
-
1
3 - 1
3.50
14°
-
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
30
70
Πάνω
3.50
3 - 1
3.50
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
59
21
20
1
14°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
47%
1
1
3
-
1
3 - 1
14°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
39
61
Ναι
3
-
1
3 - 1
3.50
14°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
92%
1X
3
-
1
3 - 1
3.50
14°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
60%
Γηπεδούχος -1.5
3
-
1
3 - 1
3.50
14°
-
FT
1 - 2
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 30, Relegation Group
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
FK Elektron
20/05/2023 15:00
3
-
1
3 - 1
3.50
14°
FT
1 - 2
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
17/04
2023
FK Elektron
1 - 3
(1 - 3)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
Khimik Dzerzhinsk
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
FK Elektron
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_279":[1,null,null,1],"lg_279_6":[1,null,null,1]}
Βαθμολογία 20/05/2023
Group 1
Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Leningradets
51
20
16
3
1
48
11
37
2
Zvezda SPb
41
20
11
8
1
40
16
24
3
Zorkyi Krasnogorsk
32
20
9
5
6
32
21
11
4
FK Yenisey-2
29
20
8
5
7
40
30
10
5
Baltika-BFU
29
20
7
8
5
25
19
6
6
Zenit-2
27
20
7
6
7
31
31
0
7
Luki-Energiya
27
20
8
3
9
23
30
-7
8
Dynamo Petersburg
23
20
5
8
7
24
24
0
9
Yadro St. Petersburg
15
20
3
6
11
25
35
-10
10
Rodina-M Moscow
13
20
3
4
13
13
44
-31
11
FK Elektron
13
20
3
4
13
13
53
-40
Championship Group
Relegation Group
Group 2
Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tekstilshchik Iv.
42
20
13
3
4
40
15
25
2
FK Murom
39
20
12
3
5
34
14
20
3
FC Chertanovo
36
20
11
3
6
38
25
13
4
Spartak Kostroma
29
20
8
5
7
28
25
3
5
Torpedo Vladimir
28
20
8
4
8
24
31
-7
6
Torpedo-2 Moscow
27
20
7
6
7
20
27
-7
7
Dynamo Vologda
27
20
8
3
9
21
30
-9
8
Dynamo-2 Moscow
24
20
7
3
10
26
34
-8
9
FC Tver
22
20
6
4
10
21
22
-1
10
Khimik Dzerzhinsk
21
20
5
6
9
20
25
-5
11
Znamya Truda
13
20
3
4
13
14
38
-24
Championship Group
Relegation Group
Promotion Group
Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Chertanovo
17
8
5
2
1
20
8
12
2
Torpedo Vladimir
17
8
5
2
1
11
5
6
3
FK Leningradets
17
8
5
2
1
11
5
6
4
Spartak Kostroma
17
8
5
2
1
11
5
6
5
FK Murom
17
8
5
2
1
13
9
4
6
Tekstilshchik Iv.
13
8
3
4
1
12
7
5
7
Zorkyi Krasnogorsk
10
8
2
4
2
12
11
1
8
Dynamo Vologda
6
8
1
3
4
7
14
-7
9
Zvezda SPb
5
8
1
2
5
9
13
-4
10
Baltika-BFU
5
8
1
2
5
3
11
-8
11
Luki-Energiya
3
8
0
3
5
5
14
-9
12
FK Yenisey-2
2
8
0
2
6
8
20
-12
Promotion
Relegation Group
Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Khimik Dzerzhinsk
17
7
5
2
0
16
5
11
2
Dynamo Petersburg
16
7
5
1
1
11
8
3
3
Znamya Truda
10
7
2
4
1
8
5
3
4
Zenit-2
10
7
2
4
1
9
8
1
5
Dynamo-2 Moscow
9
7
2
3
2
15
7
8
6
Torpedo-2 Moscow
8
7
2
2
3
11
12
-1
7
Yadro St. Petersburg
8
7
2
2
3
8
9
-1
8
FC Tver
7
7
2
1
4
7
9
-2
9
Rodina-M Moscow
7
7
1
4
2
5
8
-3
10
FK Elektron
1
7
0
1
6
5
24
-19
Relegation
KHI
παιχνίδια
Όλα
Division 2 - West
Kubok
14/05
2023
Rodina-M Moscow
0 - 2
(0 - 2)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
07/05
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(0 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
29/04
2023
Dynamo Petersburg
0 - 3
(0 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
23/04
2023
Khimik Dzerzhinsk
3 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
17/04
2023
FK Elektron
1 - 3
(1 - 3)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
09/04
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
02/04
2023
Yadro St. Petersburg
2 - 3
(1 - 2)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
13/11
2022
Spartak Kostroma
1 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
09/11
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 3
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
05/11
2022
Znamya Truda
2 - 2
(0 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
30/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
24/10
2022
FK Murom
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
19/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 6
(1 - 4)
FC Chertanovo
Ru3
15/10
2022
Dynamo-2 Moscow
1 - 1
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
02/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
26/09
2022
Dynamo Vologda
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
22/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(0 - 1)
FC Tver
Ru3
18/09
2022
Torpedo Vladimir
2 - 1
(1 - 1)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
10/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
04/09
2022
Tekstilshchik Iv.
2 - 1
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
31/08
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 2
(1 - 0)
FK Murom
RuC
27/08
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 2
(1 - 2)
FK Murom
Ru3
21/08
2022
FC Chertanovo
1 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
18/08
2022
FShM Torpedo
2 - 3
(1 - 2)
Khimik Dzerzhinsk
RuC
15/08
2022
Khimik Dzerzhinsk
0 - 1
(0 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
05/08
2022
Torpedo-2 Moscow
0 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
30/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 1
(0 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
24/07
2022
FC Tver
2 - 0
(0 - 0)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
16/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 0
( - )
Spartak Kostroma
Ru3
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[11,8,10,29],"lg_-1_6":[4,2,0,6],"lg_279":[10,8,9,27],"lg_279_6":[4,2,null,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
FK
παιχνίδια
Όλα
Division 2 - West
Kubok
15/05
2023
FK Elektron
1 - 1
(0 - 0)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
07/05
2023
Znamya Truda
2 - 1
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
30/04
2023
FK Elektron
2 - 3
(0 - 1)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
24/04
2023
FC Tver
4 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
17/04
2023
FK Elektron
1 - 3
(1 - 3)
Khimik Dzerzhinsk
Ru3
09/04
2023
Dynamo-2 Moscow
8 - 0
(3 - 0)
FK Elektron
Ru3
03/04
2023
FK Elektron
0 - 3
(0 - 1)
Znamya Truda
Ru3
09/11
2022
FK Elektron
0 - 2
(0 - 2)
Baltika-BFU
Ru3
05/11
2022
Zvezda SPb
5 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
30/10
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
24/10
2022
FK Elektron
0 - 5
(0 - 2)
Luki-Energiya
Ru3
19/10
2022
Zenit-2
6 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
14/10
2022
FK Elektron
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Petersburg
Ru3
07/10
2022
Rodina-M Moscow
3 - 1
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
02/10
2022
FK Elektron
1 - 1
(0 - 1)
FK Yenisey-2
Ru3
26/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
22/09
2022
FK Elektron
1 - 1
(1 - 1)
FK Leningradets
Ru3
18/09
2022
Baltika-BFU
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
09/09
2022
FK Elektron
0 - 7
(0 - 3)
Zvezda SPb
Ru3
05/09
2022
FK Elektron
1 - 4
(1 - 3)
Yadro St. Petersburg
Ru3
31/08
2022
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
RuC
26/08
2022
Luki-Energiya
2 - 0
(2 - 0)
FK Elektron
Ru3
22/08
2022
FK Elektron
3 - 1
(3 - 0)
Zenit-2
Ru3
17/08
2022
FK Elektron
2 - 0
( - )
SSh 7 Petrozavodsk
RuC
14/08
2022
Dynamo Petersburg
1 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
10/08
2022
FK Elektron
0 - 0
(0 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
05/08
2022
FK Yenisey-2
1 - 1
(1 - 1)
FK Elektron
Ru3
30/07
2022
FK Elektron
0 - 1
(0 - 0)
Zorkyi Krasnogorsk
Ru3
24/07
2022
FK Leningradets
5 - 1
(2 - 1)
FK Elektron
Ru3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
5
83%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,5,20,29],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_279":[3,5,19,27],"lg_279_6":[null,1,5,6],"lg_335":[1,null,1,2],"lg_335_6":[1,null,1,2]}
KHI
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Division 2 - West
Kubok
07/05
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(0 - 1)
Yadro St. Petersburg
Ru3
23/04
2023
Khimik Dzerzhinsk
3 - 0
(1 - 0)
Zenit-2
Ru3
09/04
2023
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(1 - 0)
Rodina-M Moscow
Ru3
09/11
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 3
(1 - 2)
Torpedo Vladimir
Ru3
30/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Tekstilshchik Iv.
Ru3
19/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 6
(1 - 4)
FC Chertanovo
Ru3
02/10
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 0
(1 - 0)
Torpedo-2 Moscow
Ru3
22/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 1
(0 - 1)
FC Tver
Ru3
10/09
2022
Khimik Dzerzhinsk
2 - 0
(1 - 0)
Znamya Truda
Ru3
31/08
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 2
(1 - 0)
FK Murom
RuC
27/08
2022
Khimik Dzerzhinsk
1 - 2
(1 - 2)
FK Murom
Ru3
15/08
2022
Khimik Dzerzhinsk
0 - 1
(0 - 1)
Dynamo-2 Moscow
Ru3
30/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 1
(0 - 1)
Dynamo Vologda
Ru3
16/07
2022
Khimik Dzerzhinsk
3 - 0
( - )
Spartak Kostroma
Ru3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,3,5,14],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_279":[6,3,4,13],"lg_279_6":[2,2,2,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
Division 2 - West
Kubok
07/05
2023
Znamya Truda
2 - 1
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
24/04
2023
FC Tver
4 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
09/04
2023
Dynamo-2 Moscow
8 - 0
(3 - 0)
FK Elektron
Ru3
05/11
2022
Zvezda SPb
5 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
30/10
2022
Yadro St. Petersburg
0 - 2
(0 - 1)
FK Elektron
Ru3
19/10
2022
Zenit-2
6 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
07/10
2022
Rodina-M Moscow
3 - 1
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
26/09
2022
Zorkyi Krasnogorsk
4 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
18/09
2022
Baltika-BFU
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
Ru3
31/08
2022
FK Leningradets
3 - 0
(1 - 0)
FK Elektron
RuC
26/08
2022
Luki-Energiya
2 - 0
(2 - 0)
FK Elektron
Ru3
14/08
2022
Dynamo Petersburg
1 - 0
(0 - 0)
FK Elektron
Ru3
05/08
2022
FK Yenisey-2
1 - 1
(1 - 1)
FK Elektron
Ru3
24/07
2022
FK Leningradets
5 - 1
(2 - 1)
FK Elektron
Ru3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
83%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[1,1,12,14],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_279":[1,1,11,13],"lg_279_6":[1,null,5,6],"lg_335":[null,null,1,1],"lg_335_6":[null,null,1,1]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Khimik Dzerzhinsk
Αγώνες:
29
FK Elektron
Αγώνες:
29
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
40
1.38
1.17
34
20
0.69
2.76
80
Πάνω/κάτω
1.5
8
21
28%
72%
3
26
10%
90%
2.5
15
14
52%
48%
11
18
38%
62%
3.5
22
7
76%
24%
16
13
55%
45%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
15
14
52%
48%
12
17
41%
59%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
10
19
34%
66%
3
26
10%
90%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
22
7
76%
24%
14
15
48%
52%
KHI
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Elektron (Γ)
Ru3
20/05/2023
Zenit-2 (Φ)
Ru3
27/05/2023
4
Dynamo Petersburg (Γ)
Ru3
03/06/2023
1
Khimik Dzerzhinsk (Φ)
Ru3
20/05/2023
1
FC Tver (Γ)
Ru3
27/05/2023
5
Torpedo-2 Moscow (Φ)
Ru3
03/06/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα