Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
35
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
8
Προβλέψεις για αύριο
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
278
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
684
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
19
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
121
Αφρική
15
Ασία
67
Αυστραλία
38
Διεθνές
6
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
HCS-Olympia
-
Cementnik
D
L
W
W
W
L
29/08/2021 16:00 GMT
X
4 - 2
FT
W
W
L
W
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
27
37
36
X
1
-
1
1 - 1
1.58
-
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
68
32
Κάτω
1.58
1 - 1
1.58
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
15
58
27
X
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
21%
X
X
1
-
1
1 - 1
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
29
71
Ναι
1
-
1
1 - 1
1.58
-
-
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
73%
X2
1
-
1
1 - 1
1.58
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
64%
Γηπεδούχος +0.5
1
-
1
1 - 1
1.58
-
FT
4 - 2
(2 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 18, Grodno Region
By3
HCS-Olympia
Cementnik
29/08/2021 16:00
1
-
1
1 - 1
1.58
FT
4 - 2
(2 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
26/06
2021
Cementnik
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
HCS-Olympia
0
0%
Ισοπαλίες
1
100%
Cementnik
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Βαθμολογία 29/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
35
13
11
2
0
72
7
65
2
Ivatsevichi
34
14
11
1
2
62
15
47
3
FK Luninets
34
14
11
1
2
31
15
16
4
Nadezhda Gorodishche
19
14
6
1
7
31
36
-5
5
FK Ivanovo
16
14
5
1
8
28
46
-18
6
Pripyat Olshany
15
13
5
0
8
36
44
-8
7
Granit Mikashevichi
4
13
1
1
11
18
57
-39
8
DUSSH Stolin
1
13
0
1
12
9
67
-58
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
37
14
12
1
1
83
8
75
2
Niva Dolbizno
35
14
11
2
1
74
14
60
3
BZHS Brest
29
14
9
2
3
64
17
47
4
Krechet Bereza
18
14
5
3
6
20
31
-11
5
FK Kobrin
16
13
5
1
7
28
43
-15
6
FK Pruzhany
10
13
3
1
9
21
76
-55
7
FK Drohichyn
7
14
2
1
11
20
65
-45
8
FK Vysokoe
6
14
1
3
10
14
70
-56
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
MKK-Dnepr
28
10
9
1
0
44
6
38
2
Bumprom
25
10
8
1
1
34
4
30
3
GOLHU Gomel
17
9
5
2
2
20
12
8
4
Montazhnik
16
11
4
4
3
22
22
0
5
Vertikal Kalinkovichi
11
10
3
2
5
14
32
-18
6
FK Zhlobin
6
10
1
3
6
14
38
-24
7
MNPZ Mozyr
4
10
1
1
8
7
16
-9
8
Khimik Svetlogorsk
4
10
0
4
6
10
35
-25
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
52
18
17
1
0
123
8
115
2
Cementnik
34
18
10
4
4
44
22
22
3
HCS-Olympia
33
19
9
6
4
49
27
22
4
FK Slonim Siti
33
20
10
3
7
60
41
19
5
FK Lida-2
31
19
9
4
6
32
39
-7
6
FSK Grodnensky
31
19
10
1
8
28
53
-25
7
Smena Volkovysk
29
19
8
5
6
44
45
-1
8
FK Shchuchyn
28
18
7
7
4
39
42
-3
9
Neman Mosty
23
19
7
2
10
28
34
-6
10
FK Svislach
22
20
6
4
10
36
63
-27
11
Chayka Zelva
17
19
5
2
12
29
45
-16
12
FK Oshmyany
15
19
5
0
14
27
69
-42
13
Belaya Rus
1
19
0
1
18
12
63
-51
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Molodechno
48
17
16
0
1
92
12
80
2
FK Uzda
38
18
12
2
4
61
27
34
3
FK Kolos
35
17
11
2
4
43
27
16
4
Falko Cherkassy
32
18
10
2
6
49
31
18
5
SMI Autotrans
29
18
9
2
7
68
50
18
6
FC Smolevichi
28
18
9
1
8
56
38
18
7
Livadija
20
17
6
2
9
30
52
-22
8
Berezino
10
17
3
1
13
24
100
-76
9
Viliya Vileyka
7
17
2
1
14
25
61
-36
10
FK Krupki
7
17
2
1
14
26
76
-50
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BGU Minsk
43
18
13
4
1
62
10
52
2
Partizan Salihorsk
42
18
13
3
2
55
12
43
3
Neman Stolbtsy
33
19
10
3
6
54
22
32
4
Viktoriya Maryina Horka
33
17
10
3
4
50
29
21
5
Energetik-BGATU
33
18
10
3
5
50
31
19
6
FK Kletsk
31
18
9
4
5
34
43
-9
7
Stroitel Kopyl
21
17
6
3
8
28
31
-3
8
Starye Dorogi
14
18
3
5
10
21
38
-17
9
FK Slutsk-2
13
17
3
4
10
26
62
-36
10
FK Lyuban
10
18
3
1
14
27
67
-40
11
FC Veras Nesvizh
4
18
1
1
16
12
74
-62
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
40
15
13
1
1
48
11
37
2
FK Osipovichi
32
15
10
2
3
54
14
40
3
Gorki
27
14
9
0
5
36
17
19
4
Belshina II
22
14
7
1
6
32
24
8
5
FK Krasnopole
13
15
4
1
10
17
52
-35
6
Spartak Shklov
8
15
2
2
11
14
43
-29
7
FK Kostyukovichi
6
14
1
3
10
11
51
-40
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
FC Polotsk
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
3
3
0
0
14
3
11
2
FK Senno
12
3
0
2
1
2
8
-6
3
FK Miory
10
3
2
0
1
8
7
1
4
Gorodok lions
7
3
0
1
2
4
8
-4
5
FC Polotsk
6
2
1
0
1
4
5
-1
6
Dorozhnik Orsha
1
2
0
1
1
2
3
-1
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
16
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Lepel
10
3
2
0
1
9
1
8
3
Prodtsentr Vitebsk
10
3
0
0
3
0
9
-9
4
Postavy
9
3
2
1
0
11
5
6
5
Niva Tolochin
8
3
1
1
1
2
8
-6
6
FK Chashniki
3
2
0
0
2
4
13
-9
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
HCS
παιχνίδια
Όλα
25/08
2021
FK Shchuchyn
2 - 2
(1 - 0)
HCS-Olympia
By3
22/08
2021
HCS-Olympia
0 - 1
(0 - 1)
FK Lida-2
By3
14/08
2021
FK Svislach
2 - 5
(2 - 3)
HCS-Olympia
By3
11/08
2021
HCS-Olympia
3 - 0
(0 - 0)
Neman Mosty
By3
07/08
2021
Smena Volkovysk
0 - 1
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
01/08
2021
HCS-Olympia
1 - 2
(0 - 0)
Ostrovets FC
By3
28/07
2021
Belaya Rus
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
24/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
18/07
2021
HCS-Olympia
8 - 0
(1 - 0)
FK Oshmyany
By3
07/07
2021
FK Slonim Siti
3 - 3
(3 - 2)
HCS-Olympia
By3
04/07
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
Chayka Zelva
By3
26/06
2021
Cementnik
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
20/06
2021
HCS-Olympia
2 - 2
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
16/06
2021
FK Lida-2
1 - 4
(1 - 1)
HCS-Olympia
By3
13/06
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
FK Svislach
By3
05/06
2021
Neman Mosty
0 - 2
(0 - 1)
HCS-Olympia
By3
26/05
2021
HCS-Olympia
3 - 3
(1 - 1)
Smena Volkovysk
By3
15/05
2021
Ostrovets FC
4 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
01/05
2021
HCS-Olympia
7 - 2
( - )
Belaya Rus
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[9,6,4,19],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[9,6,4,19],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
CEM
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
25/08
2021
Cementnik
1 - 0
(1 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/08
2021
Chayka Zelva
2 - 4
(1 - 2)
Cementnik
By3
10/08
2021
Cementnik
2 - 4
(0 - 3)
FK Shchuchyn
By3
07/08
2021
FK Lida-2
1 - 4
(0 - 2)
Cementnik
By3
31/07
2021
Cementnik
9 - 0
(5 - 0)
FK Svislach
By3
28/07
2021
Neman Mosty
0 - 1
(0 - 0)
Cementnik
By3
24/07
2021
Cementnik
2 - 0
(0 - 0)
Smena Volkovysk
By3
17/07
2021
Cementnik
1 - 1
(1 - 0)
Ostrovets FC
By3
11/07
2021
Belaya Rus
0 - 2
(0 - 1)
Cementnik
By3
07/07
2021
Cementnik
5 - 1
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
03/07
2021
FK Oshmyany
0 - 3
(0 - 0)
Cementnik
By3
26/06
2021
Cementnik
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
20/06
2021
FK Slonim Siti
3 - 1
(0 - 0)
Cementnik
By3
16/06
2021
Cementnik
2 - 3
(0 - 2)
Chayka Zelva
By3
06/06
2021
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Cementnik
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
26/05
2021
Cementnik
2 - 3
(1 - 2)
FK Lida-2
By3
15/05
2021
FK Svislach
4 - 4
(1 - 1)
Cementnik
By3
01/05
2021
Cementnik
1 - 0
( - )
Neman Mosty
By3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[10,4,5,19],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[10,4,4,18],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
HCS
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
22/08
2021
HCS-Olympia
0 - 1
(0 - 1)
FK Lida-2
By3
11/08
2021
HCS-Olympia
3 - 0
(0 - 0)
Neman Mosty
By3
01/08
2021
HCS-Olympia
1 - 2
(0 - 0)
Ostrovets FC
By3
18/07
2021
HCS-Olympia
8 - 0
(1 - 0)
FK Oshmyany
By3
04/07
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
Chayka Zelva
By3
20/06
2021
HCS-Olympia
2 - 2
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
13/06
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
FK Svislach
By3
26/05
2021
HCS-Olympia
3 - 3
(1 - 1)
Smena Volkovysk
By3
01/05
2021
HCS-Olympia
7 - 2
( - )
Belaya Rus
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,2,2,9],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[5,2,2,9],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
CEM
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
22/08
2021
Chayka Zelva
2 - 4
(1 - 2)
Cementnik
By3
07/08
2021
FK Lida-2
1 - 4
(0 - 2)
Cementnik
By3
28/07
2021
Neman Mosty
0 - 1
(0 - 0)
Cementnik
By3
11/07
2021
Belaya Rus
0 - 2
(0 - 1)
Cementnik
By3
03/07
2021
FK Oshmyany
0 - 3
(0 - 0)
Cementnik
By3
20/06
2021
FK Slonim Siti
3 - 1
(0 - 0)
Cementnik
By3
06/06
2021
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Cementnik
By3
15/05
2021
FK Svislach
4 - 4
(1 - 1)
Cementnik
By3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,2,1,8],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,2,1,8],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
HCS-Olympia
Αγώνες:
19
Cementnik
Αγώνες:
19
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
49
2.58
1.42
27
44
2.32
1.32
25
Πάνω/κάτω
1.5
5
14
26%
74%
5
14
26%
74%
2.5
6
13
32%
68%
8
11
42%
58%
3.5
8
11
42%
58%
10
9
53%
47%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
10
9
53%
47%
9
10
47%
53%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
6
13
32%
68%
9
10
47%
53%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
14
5
74%
26%
16
3
84%
16%
HCS
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
CEM
Ανετα 1
δύσκολος 5
Cementnik (Γ)
By3
29/08/2021
Chayka Zelva (Φ)
By3
05/09/2021
1
FK Slonim Siti (Γ)
By3
08/09/2021
FK Oshmyany (Φ)
By3
18/09/2021
3
FSK Grodnensky (Γ)
By3
26/09/2021
HCS-Olympia (Φ)
By3
29/08/2021
FK Oshmyany (Γ)
By3
05/09/2021
3
FSK Grodnensky (Φ)
By3
08/09/2021
Belaya Rus (Γ)
By3
11/09/2021
Ostrovets FC (Φ)
By3
18/09/2021
2
Smena Volkovysk (Φ)
By3
25/09/2021
Προβολή Όλων
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα