Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
67
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
5
Προβλέψεις για αύριο
97
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
506
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
800
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
28
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
150
Αφρική
13
Ασία
87
Αυστραλία
38
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Gazovik Vitebsk
-
DYuSSh Orsha
W
W
W
W
L
D
03/09/2022 14:00 GMT
1
2 - 0
FT
W
L
D
L
D
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
61
24
15
1
3
-
0
3 - 0
4.30
-
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
14
86
Πάνω
4.30
3 - 0
4.30
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
61
25
15
1
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
37%
1
1
3
-
0
3 - 0
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
51
49
Όχι
3
-
0
3 - 0
4.30
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
85%
1X
3
-
0
3 - 0
4.30
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
28%
Γηπεδούχος -2
3
-
0
3 - 0
4.30
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Vitebsk Region
By3
Gazovik Vitebsk
DYuSSh Orsha
03/09/2022 14:00
3
-
0
3 - 0
4.30
FT
2 - 0
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
18/06
2022
DYuSSh Orsha
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
1
100%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Βαθμολογία 03/09/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
29
12
9
2
1
33
8
25
2
Uni Minsk
27
12
9
0
3
27
14
13
3
Traktor Minsk
23
13
7
2
4
38
17
21
4
Torpedo Minsk
21
11
6
3
2
18
12
6
5
Energetik-BGATU
18
12
5
3
4
28
21
7
6
BGU Minsk
16
13
5
1
7
17
20
-3
7
SDJuShOR-3
9
13
3
0
10
17
42
-25
8
Urozhaynaya
8
11
2
2
7
10
18
-8
9
Serebryanka
4
11
1
1
9
12
48
-36
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
36
13
12
0
1
82
8
74
2
Viktoriya Maryina Horka
30
13
10
0
3
57
12
45
3
FK Kolos
26
12
8
2
2
48
23
25
4
Livadija
19
12
6
1
5
43
23
20
5
Falko Cherkassy
16
12
5
1
6
27
26
1
6
Viliya Vileyka
9
13
2
3
8
26
37
-11
7
FK Krupki
6
12
2
0
10
22
94
-72
8
Berezino
4
13
1
1
11
9
91
-82
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
36
13
12
0
1
47
5
42
2
Bobovnya
28
13
9
1
3
35
12
23
3
Neman Stolbtsy
25
13
8
1
4
33
22
11
4
Starye Dorogi
22
13
6
4
3
28
26
2
5
FK Kletsk
17
13
5
2
6
27
32
-5
6
FS Respect
8
13
2
2
9
11
30
-19
7
FK Uzda
7
13
2
1
10
15
42
-27
8
FK Slutsk-2
6
13
1
3
9
12
39
-27
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gorki
27
11
9
0
2
62
7
55
2
Spartak Shklov
25
11
8
1
2
41
18
23
3
FK Krasnopole
23
11
7
2
2
31
11
20
4
Servolyuks
21
11
7
0
4
35
14
21
5
Sozh Krichev
11
11
3
2
6
15
33
-18
6
Kirovsk
10
11
3
1
7
14
65
-51
7
Niva Chavusy
8
11
2
2
7
12
27
-15
8
Zarya Krugloe
2
11
0
2
9
4
39
-35
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
39
13
13
0
0
96
10
86
2
Pripyat Olshany
31
14
10
1
3
58
29
29
3
FK Luninets
22
13
7
1
5
45
21
24
4
Nadezhda Gorodishche
22
13
7
1
5
26
30
-4
5
FK Ivanovo
12
13
3
3
7
18
43
-25
6
DUSSH Stolin
8
13
2
2
9
18
68
-50
7
Granit Mikashevichi
3
12
1
0
11
14
62
-48
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
33
11
11
0
0
68
6
62
2
Ivatsevichi
19
10
6
1
3
26
15
11
3
FK Vysokoe
14
11
4
2
5
20
29
-9
4
FK Drohichyn
11
10
3
2
5
18
41
-23
5
Krechet Bereza
10
11
3
1
7
11
32
-21
6
FK Kobrin
3
10
1
0
9
10
33
-23
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
39
14
13
0
1
118
9
109
2
GOLHU Gomel
33
14
11
0
3
68
10
58
3
MNPZ Mozyr
30
14
10
0
4
67
23
44
4
Svetlogorsk
25
13
8
1
4
40
25
15
5
Vertikal Kalinkovichi
25
14
8
1
5
40
31
9
6
FK Zhlobin
19
14
6
1
7
31
32
-1
7
DUSSH-2 Rechitsa
15
14
5
0
9
30
32
-2
8
Iput DYuSSh
13
14
4
1
9
25
69
-44
9
Vetka DYuSSh
5
13
1
2
10
8
69
-61
10
Dnepr Rogachev
0
14
0
0
14
7
134
-127
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
33
15
10
3
2
43
24
19
2
FK Svislach
29
14
9
2
3
50
25
25
3
FK Slonim Siti
26
14
8
2
4
31
18
13
4
FK Shchuchyn
24
14
7
3
4
28
17
11
5
FSK Grodnensky
21
14
6
3
5
30
37
-7
6
Smena Volkovysk
20
14
5
5
4
36
23
13
7
FSK Dyatlovo
14
14
4
2
8
23
36
-13
8
Neman Mosty
12
14
3
3
8
21
37
-16
9
Chayka Zelva
11
15
2
5
8
18
41
-23
10
Fakel Novogrudok
7
14
1
4
9
15
37
-22
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
36
14
12
0
2
70
14
56
2
Gazovik Vitebsk
35
14
11
2
1
43
10
33
3
Gorodok lions
29
14
9
2
3
54
26
28
4
FK Miory
29
14
9
2
3
45
23
22
5
DYuSSh Orsha
18
14
5
3
6
18
28
-10
6
FC Polotsk
14
14
3
5
6
35
43
-8
7
Postavy
14
14
3
5
6
23
44
-21
8
FK Lepel
13
14
4
1
9
24
57
-33
9
FK Senno
6
14
1
3
10
19
45
-26
10
Niva Tolochin
4
14
1
1
12
13
54
-41
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
GAV
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
28/08
2022
Veles 2020
0 - 1
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
By3
21/08
2022
Gazovik Vitebsk
1 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
06/08
2022
Gazovik Vitebsk
16 - 0
(12 - 0)
FK Lepel
By3
30/07
2022
Niva Tolochin
0 - 2
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
By3
23/07
2022
Gazovik Vitebsk
1 - 3
(1 - 0)
Gorodok lions
By3
16/07
2022
Gazovik Vitebsk
0 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
10/07
2022
Gazovik Vitebsk
2 - 1
(2 - 0)
Postavy
By3
02/07
2022
FK Miory
1 - 1
(0 - 1)
Gazovik Vitebsk
By3
26/06
2022
Gazovik Vitebsk
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
23/06
2022
Gazovik Vitebsk
0 - 5
(0 - 2)
Dnepr Mogilev
ByC
18/06
2022
DYuSSh Orsha
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
11/06
2022
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
Veles 2020
By3
04/06
2022
FK Lepel
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2022
Livadija
0 - 2
(0 - 0)
Gazovik Vitebsk
ByC
21/05
2022
Gorodok lions
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
07/05
2022
FK Senno
2 - 6
(1 - 3)
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2021
Gazovik Vitebsk
1 - 8
(0 - 5)
Naftan Novopolotsk
ByC
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[12,2,3,17],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[11,2,1,14],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[1,null,2,3],"lg_304_6":[1,null,2,3]}
DYU
παιχνίδια
Όλα
27/08
2022
FK Senno
2 - 3
( - )
DYuSSh Orsha
By3
21/08
2022
FK Miory
4 - 1
(2 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
07/08
2022
Postavy
3 - 3
(1 - 2)
DYuSSh Orsha
By3
31/07
2022
DYuSSh Orsha
0 - 2
(0 - 1)
FK Miory
By3
23/07
2022
FC Polotsk
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
16/07
2022
Gorodok lions
7 - 2
(4 - 1)
DYuSSh Orsha
By3
10/07
2022
Veles 2020
4 - 0
(1 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
03/07
2022
DYuSSh Orsha
1 - 0
(0 - 0)
FK Lepel
By3
25/06
2022
Niva Tolochin
0 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
18/06
2022
DYuSSh Orsha
0 - 2
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
11/06
2022
DYuSSh Orsha
2 - 0
( - )
FK Senno
By3
05/06
2022
DYuSSh Orsha
1 - 0
( - )
Postavy
By3
21/05
2022
DYuSSh Orsha
2 - 2
( - )
FC Polotsk
By3
07/05
2022
DYuSSh Orsha
1 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,3,6,14],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[5,3,6,14],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
GAV
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
21/08
2022
Gazovik Vitebsk
1 - 0
(1 - 0)
Niva Tolochin
By3
06/08
2022
Gazovik Vitebsk
16 - 0
(12 - 0)
FK Lepel
By3
23/07
2022
Gazovik Vitebsk
1 - 3
(1 - 0)
Gorodok lions
By3
16/07
2022
Gazovik Vitebsk
0 - 0
(0 - 0)
FK Senno
By3
10/07
2022
Gazovik Vitebsk
2 - 1
(2 - 0)
Postavy
By3
26/06
2022
Gazovik Vitebsk
4 - 3
( - )
FC Polotsk
By3
23/06
2022
Gazovik Vitebsk
0 - 5
(0 - 2)
Dnepr Mogilev
ByC
11/06
2022
Gazovik Vitebsk
3 - 0
( - )
Veles 2020
By3
29/05
2021
Gazovik Vitebsk
1 - 8
(0 - 5)
Naftan Novopolotsk
ByC
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[5,1,3,9],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[5,1,1,7],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[null,null,2,2],"lg_304_6":[null,null,2,2]}
DYU
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
27/08
2022
FK Senno
2 - 3
( - )
DYuSSh Orsha
By3
21/08
2022
FK Miory
4 - 1
(2 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
07/08
2022
Postavy
3 - 3
(1 - 2)
DYuSSh Orsha
By3
23/07
2022
FC Polotsk
0 - 0
(0 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
16/07
2022
Gorodok lions
7 - 2
(4 - 1)
DYuSSh Orsha
By3
10/07
2022
Veles 2020
4 - 0
(1 - 0)
DYuSSh Orsha
By3
25/06
2022
Niva Tolochin
0 - 2
( - )
DYuSSh Orsha
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,2,3,7],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[2,2,3,7],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Gazovik Vitebsk
Αγώνες:
17
DYuSSh Orsha
Αγώνες:
14
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
46
2.71
1.35
23
18
1.29
2
28
Πάνω/κάτω
1.5
3
14
18%
82%
3
11
21%
79%
2.5
9
8
53%
47%
7
7
50%
50%
3.5
11
6
65%
35%
8
6
57%
43%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
6
11
35%
65%
6
8
43%
57%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
10
7
59%
41%
5
9
36%
64%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
15
2
88%
12%
10
4
71%
29%
GAV
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
DYU
Ανετα 1
δύσκολος 5
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
03/09/2022
FC Polotsk (Φ)
By3
10/09/2022
1
FK Miory (Γ)
By3
17/09/2022
Postavy (Φ)
By3
25/09/2022
Viktoriya Maryina Horka (Γ)
By3
01/10/2022
3
Viktoriya Maryina Horka (Φ)
By3
08/10/2022
3
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
03/09/2022
Niva Tolochin (Γ)
By3
10/09/2022
FK Lepel (Φ)
By3
18/09/2022
Veles 2020 (Γ)
By3
25/09/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα