Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
87
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
177
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
611
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1025
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
140
Αμερική
127
Αφρική
60
Ασία
92
Αυστραλία
42
Διεθνές
20
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
6
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
River Plate
63%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:00
DER - RIV,
20:00
Ar1
Cruzeiro
51%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 00:00
CRZ - CUE,
00:00
Br1
Flamengo
58%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 01:00
FLA - GRE,
01:00
Br1
São Paulo
43%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 01:00
INL - SAP,
01:00
Br1
Atlético PR
57%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 01:00
APR - CRI,
01:00
Br1
Bahia
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
14/06/2024 02:30
BAH - FOR,
02:30
Br1
Palmeiras
49%
Πιθανότητα νίκης
14/06/2024 02:30
PAL - VDG,
02:30
Br1
Espanyol
39%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 21:00
ESP - SPG,
21:00
Es2
Galway United
48%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
GAU - DRU,
20:45
Ie1
Shamrock Rovers
45%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
STD - SHR,
20:45
Ie1
Shelbourne FC
51%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
WAU - SHE,
20:45
Ie1
Derry City
43%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 20:45
BOH - DEC,
20:45
Ie1
Sligo Rovers
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
13/06/2024 20:45
DUN - SLR,
20:45
Ie1
RSB Berkane
43%
Πιθανότητα νίκης
13/06/2024 19:00
RSB - KHE,
19:00
Ma1
json_m
Πρόβλεψη
FK Svislach
-
Fakel Novogrudok
W
D
W
W
W
L
26/08/2023 16:00 GMT
1
3 - 0
FT
W
W
L
W
L
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
59
9
32
1
4
-
1
4 - 1
4.41
-
-
-
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
12
88
Πάνω
4.41
4 - 1
4.41
-
-
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
51
30
19
1
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
30%
1
1
4
-
1
4 - 1
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
19
81
Ναι
4
-
1
4 - 1
4.41
-
-
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
91%
12
4
-
1
4 - 1
4.41
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
46%
Γηπεδούχος -1.75
4
-
1
4 - 1
4.41
-
FT
3 - 0
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 19, Group Gorodno Region West
By3
FK Svislach
Fakel Novogrudok
26/08/2023 16:00
4
-
1
4 - 1
4.41
FT
3 - 0
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
30/07
2022
Fakel Novogrudok
1 - 4
(1 - 3)
FK Svislach
By3
23/04
2022
FK Svislach
5 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
FK Svislach
2
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Fakel Novogrudok
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
Βαθμολογία 26/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
FK Krumkachy
19
10
6
1
3
33
17
16
3
BGU Minsk
19
10
6
1
3
28
14
14
4
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
5
Torpedo Minsk
18
10
5
3
2
18
22
-4
6
SDJuShOR-3
14
10
4
2
4
17
12
5
7
Urozhaynaya
8
10
2
2
6
17
24
-7
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
39
14
13
0
1
75
3
72
2
Bobovnya
26
14
7
5
2
28
18
10
3
Neman Stolbtsy
20
14
6
2
6
34
29
5
4
Starye Dorogi
17
14
4
5
5
19
35
-16
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
FK Kletsk
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
45
15
15
0
0
61
9
52
2
Gorki
39
15
13
0
2
90
4
86
3
Klimovichy
31
15
10
1
4
46
25
21
4
FK Krasnopole
27
15
9
0
6
37
31
6
5
Niva Chavusy
16
15
4
4
7
20
19
1
6
Sozh Krichev
15
15
4
3
8
38
42
-4
7
FK Kostyukovichi
13
15
4
1
10
17
30
-13
8
Dribin
13
15
4
1
10
27
68
-41
9
Vikhra
11
15
3
2
10
23
75
-52
10
Slavgorod
8
15
2
2
11
14
70
-56
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Torpeda
29
11
9
2
0
65
7
58
2
Dnepr Mogilev II
28
11
9
1
1
55
10
45
3
Drut Belynichi
22
12
7
1
4
45
18
27
4
Spartak Shklov
18
11
6
0
5
20
20
0
5
Zarya Krugloe
18
13
6
0
7
19
28
-9
6
Kolos Kirovsk
12
11
4
0
7
23
51
-28
7
Ptich
6
11
2
0
9
11
39
-28
8
Bykhov
3
12
1
0
11
10
75
-65
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Pripyat Olshany
42
17
13
3
1
91
22
69
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
18
8
6
4
61
41
20
5
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
6
FK Ivanovo
20
17
5
5
7
41
38
3
7
FC Mikashevichi
20
17
6
2
9
28
39
-11
8
DUSSH Stolin
13
18
3
4
11
26
57
-31
9
FK Luninets
11
17
3
2
12
28
68
-40
10
Volat Lyakhavichi
1
18
0
1
17
11
141
-130
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
GOLHU Gomel
42
16
14
0
2
60
10
50
2
MNPZ Mozyr
40
16
13
1
2
61
14
47
3
Vertikal Kalinkovichi
29
16
9
2
5
52
25
27
4
DUSSH-2 Rechitsa
21
16
6
3
7
30
28
2
5
Iput DYuSSh
19
16
6
1
9
27
35
-8
6
FK Zhlobin
15
16
5
0
11
23
58
-35
7
Svetlogorsk
12
16
4
0
12
20
55
-35
8
Dnepr Rogachev
10
16
3
1
12
26
74
-48
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
34
14
11
1
2
53
24
29
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
12
7
3
2
28
23
5
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
10
12
3
1
8
16
30
-14
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
FK Oshmyany
7
12
2
1
9
11
40
-29
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
31
13
10
1
2
46
18
28
2
Smena Volkovysk
24
12
8
0
4
43
21
22
3
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
4
Neman Mosty
21
12
6
3
3
25
21
4
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Chayka Zelva
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
8
12
2
2
8
20
42
-22
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
36
13
12
0
1
51
6
45
2
FK Miory
33
13
11
0
2
51
22
29
3
Postavy
25
13
8
1
4
32
17
15
4
DYuSSh Orsha
21
13
6
3
4
40
22
18
5
Niva Tolochin
21
13
7
0
6
29
26
3
6
FK Senno
20
13
6
2
5
41
26
15
7
FC Polotsk
12
13
4
0
9
26
39
-13
8
Gorodok lions
10
13
3
1
9
43
47
-4
9
FK Lepel
7
13
2
1
10
9
74
-65
10
FK Glubokoe
5
13
1
2
10
14
57
-43
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
50
18
16
2
0
147
7
140
2
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
3
Krechet Bereza
39
17
13
0
4
65
39
26
4
Ivatsevichi
37
17
12
1
4
78
23
55
5
Agro-Pelishche
32
18
10
2
6
66
39
27
6
FK Kobrin
19
18
6
1
11
40
71
-31
7
Kommunalnik Beloozersk
16
18
5
1
12
29
61
-32
8
FK Drohichyn
15
17
5
0
12
36
104
-68
9
FK Pruzhany
6
17
2
0
15
21
88
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
FK
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
05/08
2023
FK Svislach
3 - 1
( - )
FSK Grodnensky
By3
30/07
2023
Neman Mosty
2 - 2
( - )
FK Svislach
By3
22/07
2023
FK Svislach
5 - 3
( - )
FK Slonim Siti
By3
15/07
2023
Chayka Zelva
1 - 3
( - )
FK Svislach
By3
08/07
2023
FK Svislach
3 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
03/07
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 0
( - )
FK Svislach
By3
17/06
2023
FSK Grodnensky
0 - 1
( - )
FK Svislach
By3
11/06
2023
FK Svislach
1 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
03/06
2023
FK Slonim Siti
1 - 2
( - )
FK Svislach
By3
27/05
2023
FK Svislach
1 - 2
( - )
Chayka Zelva
By3
20/05
2023
Smena Volkovysk
2 - 3
( - )
FK Svislach
By3
07/05
2023
FK Svislach
0 - 2
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
29/05
2022
FK Svislach
0 - 9
(0 - 2)
FK Volna Pinsk
ByC
Νίκες
4
67%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
1
17%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,1,5,13],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[7,1,4,12],"lg_373_6":[4,1,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FAK
παιχνίδια
Όλα
12/08
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
Fakel Novogrudok
By3
02/08
2023
Fakel Novogrudok
1 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
29/07
2023
Fakel Novogrudok
0 - 2
( - )
Smorgon II
By3
23/07
2023
FK Lida-2
1 - 5
( - )
Fakel Novogrudok
By3
15/07
2023
Fakel Novogrudok
1 - 6
( - )
FSK Dyatlovo
By3
08/07
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
02/07
2023
Fakel Novogrudok
1 - 0
( - )
FK Oshmyany
By3
25/06
2023
Fakel Novogrudok
4 - 0
( - )
Ostrovets II
By3
11/06
2023
Smorgon II
3 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
04/06
2023
Fakel Novogrudok
2 - 1
( - )
FK Lida-2
By3
27/05
2023
FSK Dyatlovo
4 - 3
( - )
Fakel Novogrudok
By3
06/05
2023
FK Oshmyany
0 - 4
( - )
Fakel Novogrudok
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[7,0,5,12],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[7,null,5,12],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
05/08
2023
FK Svislach
3 - 1
( - )
FSK Grodnensky
By3
22/07
2023
FK Svislach
5 - 3
( - )
FK Slonim Siti
By3
08/07
2023
FK Svislach
3 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
11/06
2023
FK Svislach
1 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
27/05
2023
FK Svislach
1 - 2
( - )
Chayka Zelva
By3
07/05
2023
FK Svislach
0 - 2
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
29/05
2022
FK Svislach
0 - 9
(0 - 2)
FK Volna Pinsk
ByC
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,0,4,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FAK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
12/08
2023
Ostrovets II
0 - 2
( - )
Fakel Novogrudok
By3
23/07
2023
FK Lida-2
1 - 5
( - )
Fakel Novogrudok
By3
08/07
2023
FK Shchuchyn
4 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
11/06
2023
Smorgon II
3 - 1
( - )
Fakel Novogrudok
By3
27/05
2023
FSK Dyatlovo
4 - 3
( - )
Fakel Novogrudok
By3
06/05
2023
FK Oshmyany
0 - 4
( - )
Fakel Novogrudok
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[3,0,3,6],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[3,null,3,6],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Svislach
Αγώνες:
13
Fakel Novogrudok
Αγώνες:
12
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
24
1.85
2.31
30
25
2.08
1.75
21
Πάνω/κάτω
1.5
1
12
8%
92%
2
10
17%
83%
2.5
2
11
15%
85%
4
8
33%
67%
3.5
5
8
38%
62%
5
7
42%
58%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
9
4
69%
31%
6
6
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
1
12
8%
92%
5
7
42%
58%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
10
3
77%
23%
11
1
92%
8%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FAK
Ανετα 1
δύσκολος 5
Fakel Novogrudok (Γ)
By3
26/08/2023
FK Svislach (Φ)
By3
26/08/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα