Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
68
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
15
Προβλέψεις για αύριο
96
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
439
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
742
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
40
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
149
Αφρική
14
Ασία
87
Αυστραλία
38
Διεθνές
7
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
5
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
4
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
2
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
5
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
FK Slonim Siti
-
FK Shchuchyn
L
L
W
W
L
D
31/07/2022 16:00 GMT
1
2 - 0
FT
D
D
W
L
L
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
40
33
27
1
5
-
3
5 - 3
3.67
-
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
27
73
Πάνω
3.67
5 - 3
3.67
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
25
63
13
X
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
25%
X
1
5
-
3
5 - 3
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
17
83
Ναι
5
-
3
5 - 3
3.67
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
73%
1X
5
-
3
5 - 3
3.67
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
40%
Γηπεδούχος -0.75
5
-
3
5 - 3
3.67
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 14, Group Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
FK Shchuchyn
31/07/2022 16:00
5
-
3
5 - 3
3.67
FT
2 - 0
(0 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/08
2021
FK Slonim Siti
7 - 4
(3 - 2)
FK Shchuchyn
By3
16/06
2021
FK Shchuchyn
2 - 3
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
FK Slonim Siti
2
67%
Ισοπαλίες
1
33%
FK Shchuchyn
0
0%
{"lg_-1":[2,1,0,3],"lg_-1_6":[2,1,0,3],"lg_373":[2,1,null,3],"lg_373_6":[2,1,null,3]}
Βαθμολογία 31/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Torpedo Minsk
18
9
5
3
1
15
7
8
3
Traktor Minsk
16
9
5
1
3
25
12
13
4
Uni Minsk
15
8
5
0
3
19
13
6
5
Energetik-BGATU
14
8
4
2
2
17
12
5
6
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
8
12
-4
7
BGU Minsk
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
9
2
0
7
9
31
-22
9
Serebryanka
3
8
1
0
7
7
32
-25
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
30
11
10
0
1
66
8
58
2
Viktoriya Maryina Horka
24
11
8
0
3
45
12
33
3
FK Kolos
23
10
7
2
1
43
16
27
4
Livadija
18
10
6
0
4
38
16
22
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
10
1
2
7
13
32
-19
7
Berezino
4
10
1
1
8
9
66
-57
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
27
10
9
0
1
38
5
33
2
Bobovnya
25
11
8
1
2
33
8
25
3
Neman Stolbtsy
22
11
7
1
3
28
19
9
4
Starye Dorogi
21
11
6
3
2
25
20
5
5
FK Kletsk
11
10
3
2
5
18
25
-7
6
FK Uzda
7
11
2
1
8
13
35
-22
7
FS Respect
5
11
1
2
8
7
27
-20
8
FK Slutsk-2
5
11
1
2
8
6
29
-23
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Spartak Shklov
16
7
5
1
1
24
12
12
2
Gorki
15
7
5
0
2
29
6
23
3
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
4
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
5
7
1
2
4
8
15
-7
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
30
10
10
0
0
77
9
68
2
Pripyat Olshany
22
10
7
1
2
38
18
20
3
Nadezhda Gorodishche
16
9
5
1
3
14
14
0
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
9
3
2
4
13
28
-15
6
DUSSH Stolin
5
10
1
2
7
13
54
-41
7
Granit Mikashevichi
0
10
0
0
10
7
49
-42
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
21
7
7
0
0
37
3
34
2
Ivatsevichi
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
20
24
-4
4
FK Drohichyn
11
9
3
2
4
16
25
-9
5
Krechet Bereza
7
8
2
1
5
8
24
-16
6
FK Kobrin
3
8
1
0
7
9
28
-19
7
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
27
9
9
0
0
81
4
77
2
MNPZ Mozyr
24
10
8
0
2
43
14
29
3
Svetlogorsk
19
10
6
1
3
32
15
17
4
Vertikal Kalinkovichi
19
10
6
1
3
25
15
10
5
GOLHU Gomel
18
9
6
0
3
48
8
40
6
FK Zhlobin
13
10
4
1
5
24
27
-3
7
DUSSH-2 Rechitsa
12
10
4
0
6
25
19
6
8
Iput DYuSSh
7
10
2
1
7
13
51
-38
9
Vetka DYuSSh
5
10
1
2
7
8
46
-38
10
Dnepr Rogachev
0
10
0
0
10
1
101
-100
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
23
10
7
2
1
31
16
15
2
FK Svislach
19
10
6
1
3
28
17
11
3
FSK Grodnensky
17
10
5
2
3
23
19
4
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
FSK Dyatlovo
10
10
3
1
6
16
25
-9
9
Chayka Zelva
8
10
2
2
6
12
27
-15
10
Fakel Novogrudok
6
10
1
3
6
12
27
-15
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
30
11
10
0
1
63
13
50
2
Gazovik Vitebsk
26
11
8
2
1
25
10
15
3
FK Miory
20
10
6
2
2
35
19
16
4
Gorodok lions
19
10
6
1
3
38
21
17
5
DYuSSh Orsha
14
10
4
2
4
11
17
-6
6
Postavy
14
11
4
2
5
17
29
-12
7
FC Polotsk
12
10
3
3
4
27
30
-3
8
FK Lepel
10
12
3
1
8
19
41
-22
9
FK Senno
5
12
1
2
9
14
41
-27
10
Niva Tolochin
4
11
1
1
9
12
40
-28
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
FK
παιχνίδια
Όλα
10/07
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
03/07
2022
FK Svislach
3 - 1
(1 - 1)
FK Slonim Siti
By3
26/06
2022
FK Slonim Siti
5 - 2
(2 - 2)
FSK Grodnensky
By3
19/06
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
12/06
2022
FSK Dyatlovo
4 - 0
(1 - 0)
FK Slonim Siti
By3
04/06
2022
Fakel Novogrudok
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/05
2022
Chayka Zelva
0 - 5
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
07/05
2022
Smena Volkovysk
3 - 2
(1 - 2)
FK Slonim Siti
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[3,2,4,9],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[3,2,4,9],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
FK
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
09/07
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Smena Volkovysk
By3
02/07
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 1
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
25/06
2022
FK Shchuchyn
3 - 0
(1 - 0)
FK Svislach
By3
18/06
2022
FSK Grodnensky
2 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
12/06
2022
FK Shchuchyn
1 - 2
(1 - 1)
Neman Mosty
By3
04/06
2022
FSK Dyatlovo
1 - 4
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
28/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 5
(2 - 1)
FK Smorgon
ByC
21/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 0
(0 - 0)
Fakel Novogrudok
By3
07/05
2022
Chayka Zelva
2 - 3
( - )
FK Shchuchyn
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,3,3,10],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[4,3,2,9],"lg_373_6":[2,2,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
26/06
2022
FK Slonim Siti
5 - 2
(2 - 2)
FSK Grodnensky
By3
19/06
2022
FK Slonim Siti
3 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
Νίκες
2
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_373":[2,null,null,2],"lg_373_6":[2,null,null,2]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
02/07
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 1
(0 - 0)
FK Shchuchyn
By3
18/06
2022
FSK Grodnensky
2 - 0
( - )
FK Shchuchyn
By3
04/06
2022
FSK Dyatlovo
1 - 4
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
07/05
2022
Chayka Zelva
2 - 3
( - )
FK Shchuchyn
By3
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
1
25%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Slonim Siti
Αγώνες:
9
FK Shchuchyn
Αγώνες:
10
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
16
1.78
1.56
14
16
1.6
1.3
13
Πάνω/κάτω
1.5
3
6
33%
67%
2
8
20%
80%
2.5
3
6
33%
67%
5
5
50%
50%
3.5
3
6
33%
67%
7
3
70%
30%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
4
5
44%
56%
5
5
50%
50%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
3
6
33%
67%
4
6
40%
60%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
5
4
56%
44%
7
3
70%
30%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Shchuchyn (Γ)
By3
31/07/2022
Smena Volkovysk (Γ)
By3
07/08/2022
Chayka Zelva (Γ)
By3
14/08/2022
1
Fakel Novogrudok (Γ)
By3
21/08/2022
FSK Dyatlovo (Γ)
By3
28/08/2022
Neman Mosty (Φ)
By3
04/09/2022
FK Slonim Siti (Φ)
By3
31/07/2022
Chayka Zelva (Γ)
By3
06/08/2022
1
Fakel Novogrudok (Φ)
By3
13/08/2022
FSK Dyatlovo (Γ)
By3
20/08/2022
Neman Mosty (Φ)
By3
28/08/2022
FSK Grodnensky (Γ)
By3
03/09/2022
FSK Grodnensky (Φ)
By3
11/09/2022
FK Svislach (Γ)
By3
17/09/2022
Neman-Belkard Grodno (Γ)
By3
25/09/2022
FK Svislach (Φ)
By3
10/09/2022
Neman-Belkard Grodno (Φ)
By3
17/09/2022
Smena Volkovysk (Φ)
By3
24/09/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα