Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
589
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
444
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1248
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
146
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
4
Ευρώπη
165
Αμερική
168
Αφρική
78
Ασία
101
Αυστραλία
40
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Columbus Crew
36%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 00:30
COL - SEA,
00:30
Us1
DC United
45%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
DCU - TFC,
01:30
Us1
Inter Miami CF
41%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
INM - SLC,
01:30
Us1
New York Red Bulls
40%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
NYR - ORL,
01:30
Us1
Philadelphia Union
42%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 01:30
PHI - MTL,
01:30
Us1
Nashville SC
57%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
NAS - NER,
02:30
Us1
Minnesota United
57%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
MIN - SKC,
02:30
Us1
Los Angeles Galaxy
44%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:30
CHI - LAG,
02:30
Us1
Pachuca CF
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
02/06/2024 03:15
PAC - COL,
03:15
CNL
Real Salt Lake
44%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 03:30
RSL - AUS,
03:30
Us1
Vancouver Whitecaps
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
02/06/2024 04:30
VAN - CLR,
04:30
Us1
Los Angeles FC
55%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 04:30
LAF - DAL,
04:30
Us1
Portland Timbers
36%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 04:30
POT - HOU,
04:30
Us1
IF Elfsborg
41%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 15:00
GOT - ELF,
15:00
Se1
Malmö FF
65%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 15:00
BRO - MAL,
15:00
Se1
SK Brann
54%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 18:00
HAM - BRA,
18:00
No1
Real Madrid
39%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
BVB - RMA,
21:00
UCL
Vitória
45%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
VIT - ACG,
21:00
Br1
Grêmio
37%
Πιθανότητα ισοπαλίας
01/06/2024 21:00
GRE - RBB,
21:00
Br1
Botafogo
38%
Πιθανότητα νίκης
02/06/2024 02:00
CTH - BOT,
02:00
Br1
Kashima Antlers
51%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
KAS - YOM,
08:00
Jp1
Machida Zelvia
60%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
MAC - ALN,
08:00
Jp1
Gamba Osaka
57%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 08:00
SHO - GAM,
08:00
Jp1
Vissel Kobe
41%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 09:00
URD - VIK,
09:00
Jp1
Cerezo Osaka
49%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 12:00
KYO - CEO,
12:00
Jp1
Sanfrecce
44%
Πιθανότητα νίκης
01/06/2024 07:00
SAN - JUB,
07:00
Jp1
json_m
Πρόβλεψη
FK Kostyukovichi
-
Gorki
L
L
L
D
W
W
05/08/2023 12:00 GMT
2
0 - 4
FT
W
W
W
W
W
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
15
9
77
2
1
-
5
1 - 5
3.46
-
-
-
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
31
69
Πάνω
3.46
1 - 5
3.46
-
-
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
30
41
29
X
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
32%
X
2
1
-
5
1 - 5
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
16
84
Ναι
1
-
5
1 - 5
3.46
-
-
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
92%
21
1
-
5
1 - 5
3.46
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
23%
Φιλοξενούμενη -2
1
-
5
1 - 5
3.46
-
FT
0 - 4
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 16, Group Mogilev Region East
By3
FK Kostyukovichi
Gorki
05/08/2023 12:00
1
-
5
1 - 5
3.46
FT
0 - 4
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
03/06
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
18/09
2021
FK Kostyukovichi
0 - 4
(0 - 0)
Gorki
By3
31/07
2021
Gorki
5 - 1
(1 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
19/06
2021
FK Kostyukovichi
1 - 3
( - )
Gorki
By3
FK Kostyukovichi
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Gorki
4
100%
{"lg_-1":[0,0,4,4],"lg_-1_6":[0,0,4,4],"lg_373":[null,null,4,4],"lg_373_6":[null,null,4,4]}
Βαθμολογία 05/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Traktor Minsk
22
9
7
1
1
25
9
16
2
Uni Minsk
19
9
6
1
2
23
11
12
3
FK Krumkachy
16
9
5
1
3
24
17
7
4
BGU Minsk
16
9
5
1
3
19
13
6
5
Torpedo Minsk
15
8
4
3
1
16
12
4
6
SDJuShOR-3
8
8
2
2
4
13
12
1
7
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
16
20
-4
8
Serebryanka
3
9
1
0
8
9
29
-20
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Promotion Play-off
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Viktoriya Maryina Horka
28
11
9
1
1
45
12
33
2
FK Kolos
26
11
8
2
1
29
7
22
3
Livadija
19
11
6
1
4
25
16
9
4
Molodechno-2018 II
18
11
6
0
5
36
17
19
5
Falko Cherkassy
16
11
5
1
5
53
19
34
6
Berezino
15
11
5
0
6
24
45
-21
7
Viliya Vileyka
4
11
1
1
9
14
59
-45
8
FK Krupki
3
11
1
0
10
8
59
-51
Play-off Semi-finals
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
30
11
10
0
1
62
3
59
2
Bobovnya
25
12
7
4
1
27
13
14
3
Neman Stolbtsy
17
11
5
2
4
31
20
11
4
FS Respect
16
12
4
4
4
20
24
-4
5
FK Slutsk-2
11
12
3
2
7
14
35
-21
6
Starye Dorogi
10
11
2
4
5
13
33
-20
7
FK Lyuban
9
11
2
3
6
10
25
-15
8
FK Kletsk
9
12
2
3
7
12
36
-24
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Servolyuks
36
12
12
0
0
46
8
38
2
Gorki
33
12
11
0
1
81
2
79
3
Klimovichy
28
12
9
1
2
43
16
27
4
FK Krasnopole
21
12
7
0
5
32
29
3
5
FK Kostyukovichi
13
12
4
1
7
16
22
-6
6
Sozh Krichev
12
12
3
3
6
32
30
2
7
Niva Chavusy
9
12
2
3
7
16
18
-2
8
Slavgorod
8
12
2
2
8
13
52
-39
9
Dribin
7
12
2
1
9
16
65
-49
10
Vikhra
7
12
2
1
9
17
70
-53
Play-off Semi-finals
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Torpeda
23
9
7
2
0
56
6
50
2
Dnepr Mogilev II
22
9
7
1
1
43
8
35
3
Drut Belynichi
19
10
6
1
3
39
15
24
4
Spartak Shklov
15
9
5
0
4
16
18
-2
5
Zarya Krugloe
12
10
4
0
6
15
22
-7
6
Kolos Kirovsk
9
9
3
0
6
21
43
-22
7
Ptich
6
8
2
0
6
8
29
-21
8
Bykhov
3
10
1
0
9
8
65
-57
Play-off Semi-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
42
14
14
0
0
103
5
98
2
Pripyat Olshany
34
12
11
1
0
70
13
57
3
Gantsevichi
26
14
7
5
2
50
28
22
4
Nadezhda Gorodishche
24
14
7
3
4
41
28
13
5
FK Ivanovo
16
13
4
4
5
29
29
0
6
Volna Pinsk II
16
14
4
4
6
26
39
-13
7
FC Mikashevichi
14
14
4
2
8
18
29
-11
8
DUSSH Stolin
13
15
3
4
8
21
43
-22
9
FK Luninets
8
13
2
2
9
20
46
-26
10
Volat Lyakhavichi
1
15
0
1
14
9
127
-118
Championship Group
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
MNPZ Mozyr
34
13
11
1
1
54
11
43
2
GOLHU Gomel
33
13
11
0
2
52
10
42
3
Vertikal Kalinkovichi
23
13
7
2
4
38
20
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
18
13
5
3
5
24
18
6
5
Iput DYuSSh
16
13
5
1
7
19
23
-4
6
Svetlogorsk
12
14
4
0
10
18
48
-30
7
Dnepr Rogachev
10
14
3
1
10
24
67
-43
8
FK Zhlobin
9
13
3
0
10
12
44
-32
Promotion Play-off
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Dyatlovo
33
11
11
0
0
49
14
35
2
Fakel Novogrudok
18
11
6
0
5
23
21
2
3
Smorgon II
17
9
5
2
2
19
17
2
4
FK Shchuchyn
15
11
5
0
6
28
15
13
5
Ostrovets II
8
10
2
2
6
8
23
-15
6
FK Lida-2
7
10
2
1
7
12
24
-12
7
FK Oshmyany
7
10
2
1
7
8
33
-25
Championship Group
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
25
11
8
1
2
37
15
22
2
FK Svislach
19
11
6
1
4
21
20
1
3
Smena Volkovysk
18
10
6
0
4
32
21
11
4
Neman Mosty
18
9
5
3
1
18
10
8
5
FSK Grodnensky
13
12
4
1
7
14
25
-11
6
Chayka Zelva
12
14
4
0
10
21
36
-15
7
FK Slonim Siti
5
9
1
2
6
15
31
-16
Championship Group
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
FC Polotsk
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Promotion Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Tsentr Futbola
38
14
12
2
0
116
4
112
2
Krechet Bereza
36
14
12
0
2
59
25
34
3
FK Vysokoe
32
14
10
2
2
65
28
37
4
Ivatsevichi
28
13
9
1
3
57
18
39
5
Agro-Pelishche
25
14
8
1
5
54
28
26
6
FK Kobrin
18
15
6
0
9
37
62
-25
7
FK Drohichyn
12
14
4
0
10
27
89
-62
8
Kommunalnik Beloozersk
10
15
3
1
11
12
51
-39
9
Port SK
4
14
1
1
12
12
78
-66
10
FK Pruzhany
3
13
1
0
12
12
68
-56
Championship Group
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
FK
παιχνίδια
Όλα
30/07
2023
Servolyuks
4 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
22/07
2023
FK Kostyukovichi
0 - 2
( - )
Sozh Krichev
By3
15/07
2023
FK Krasnopole
3 - 1
( - )
FK Kostyukovichi
By3
08/07
2023
FK Kostyukovichi
1 - 1
( - )
Slavgorod
By3
01/07
2023
Vikhra
1 - 3
( - )
FK Kostyukovichi
By3
24/06
2023
FK Kostyukovichi
1 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
18/06
2023
Dribin
0 - 5
( - )
FK Kostyukovichi
By3
10/06
2023
FK Kostyukovichi
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
03/06
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
20/05
2023
Sozh Krichev
2 - 5
( - )
FK Kostyukovichi
By3
06/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,7,12],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[4,1,7,12],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
GOR
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
29/07
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
22/07
2023
Slavgorod
0 - 4
( - )
Gorki
By3
15/07
2023
Gorki
8 - 0
( - )
Vikhra
By3
08/07
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
01/07
2023
Dribin
0 - 13
( - )
Gorki
By3
24/06
2023
Gorki
7 - 0
( - )
Klimovichy
By3
17/06
2023
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
11/06
2023
Servolyuks
2 - 1
( - )
Gorki
By3
03/06
2023
Gorki
3 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
27/05
2023
FK Krasnopole
0 - 15
( - )
Gorki
By3
20/05
2023
Gorki
3 - 0
( - )
Slavgorod
By3
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Gorki
By3
28/05
2022
Gorki
1 - 2
(0 - 0)
FC Baranovichi
ByC
Νίκες
6
100%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
0
0%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[11,0,2,13],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[11,null,1,12],"lg_373_6":[6,null,null,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
22/07
2023
FK Kostyukovichi
0 - 2
( - )
Sozh Krichev
By3
08/07
2023
FK Kostyukovichi
1 - 1
( - )
Slavgorod
By3
24/06
2023
FK Kostyukovichi
1 - 0
( - )
Niva Chavusy
By3
10/06
2023
FK Kostyukovichi
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
06/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 2
( - )
FK Krasnopole
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
GOR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
22/07
2023
Slavgorod
0 - 4
( - )
Gorki
By3
01/07
2023
Dribin
0 - 13
( - )
Gorki
By3
17/06
2023
Sozh Krichev
0 - 6
( - )
Gorki
By3
11/06
2023
Servolyuks
2 - 1
( - )
Gorki
By3
27/05
2023
FK Krasnopole
0 - 15
( - )
Gorki
By3
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Gorki
By3
Νίκες
5
83%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Kostyukovichi
Αγώνες:
12
Gorki
Αγώνες:
13
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
16
1.33
1.83
22
82
6.31
0.31
4
Πάνω/κάτω
1.5
2
10
17%
83%
0
13
0%
100%
2.5
5
7
42%
58%
0
13
0%
100%
3.5
7
5
58%
42%
6
7
46%
54%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
4
8
33%
67%
2
11
15%
85%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
2
10
17%
83%
11
2
85%
15%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
6
6
50%
50%
13
0
100%
0%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
GOR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Gorki (Γ)
By3
05/08/2023
3
Klimovichy (Φ)
By3
12/08/2023
Dribin (Γ)
By3
19/08/2023
Niva Chavusy (Φ)
By3
27/08/2023
Vikhra (Γ)
By3
03/09/2023
Slavgorod (Φ)
By3
09/09/2023
FK Kostyukovichi (Φ)
By3
05/08/2023
Servolyuks (Γ)
By3
12/08/2023
Sozh Krichev (Γ)
By3
19/08/2023
Klimovichy (Φ)
By3
26/08/2023
Dribin (Γ)
By3
02/09/2023
Niva Chavusy (Φ)
By3
09/09/2023
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα