Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
35
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
3
Προβλέψεις για αύριο
64
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
278
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
684
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
19
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
110
Αμερική
121
Αφρική
15
Ασία
67
Αυστραλία
38
Διεθνές
6
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
2
Copa America
4
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
6
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
2
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
4
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
FK Kobrin
-
Dinamo Brest Malorita
L
L
L
L
W
L
08/05/2022 13:00 GMT
2
2 - 4
FT
W
D
L
W
L
W
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
29
15
56
2
1
-
4
1 - 4
7.40
-
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
1
99
Πάνω
7.40
1 - 4
7.40
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
10
20
70
2
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
39%
2
2
1
-
4
1 - 4
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
3
97
Ναι
1
-
4
1 - 4
7.40
-
-
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
85%
21
1
-
4
1 - 4
7.40
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
53%
Φιλοξενούμενη -1.75
1
-
4
1 - 4
7.40
-
FT
2 - 4
(2 - 1)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 3, Group Brest Region West
By3
FK Kobrin
Dinamo Brest Malorita
08/05/2022 13:00
1
-
4
1 - 4
7.40
FT
2 - 4
(2 - 1)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
24/07
2021
Dinamo Brest Malorita
13 - 0
(6 - 0)
FK Kobrin
By3
04/07
2021
FK Kobrin
0 - 7
(0 - 3)
Dinamo Brest Malorita
By3
FK Kobrin
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Dinamo Brest Malorita
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
Βαθμολογία 08/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Energetik-BGATU
9
3
3
0
0
11
2
9
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Torpedo Minsk
6
2
2
0
0
5
2
3
4
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
5
FK Krumkachy
3
1
1
0
0
2
0
2
6
Urozhaynaya
3
2
1
0
1
2
5
-3
7
Serebryanka
3
3
1
0
2
4
9
-5
8
BGU Minsk
0
3
0
0
3
3
8
-5
9
SDJuShOR-3
0
3
0
0
3
3
10
-7
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Kolos
3
1
1
0
0
8
4
4
2
Zhodino Yuzhnoe
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Berezino
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Viliya Vileyka
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Livadija
0
1
0
0
1
1
3
-2
7
Falko Cherkassy
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
4
8
-4
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bobovnya
3
1
1
0
0
9
1
8
2
Starye Dorogi
3
1
1
0
0
2
0
2
3
FK Slutsk-2
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Neman Stolbtsy
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Uzda
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
FS Respect
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
9
-8
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gorki
3
1
1
0
0
4
1
3
2
Spartak Shklov
1
1
0
1
0
1
1
0
3
Niva Chavusy
1
1
0
1
0
1
1
0
4
FK Krasnopole
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Sozh Krichev
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Kirovsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Servolyuks
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Zarya Krugloe
0
1
0
0
1
1
4
-3
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Pripyat Olshany
6
3
2
0
1
11
7
4
3
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
3
3
4
FK Luninets
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
1
2
0
1
1
4
8
-4
7
Granit Mikashevichi
0
3
0
0
3
1
13
-12
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Vysokoe
6
3
2
0
1
7
6
1
3
FK Drohichyn
6
3
2
0
1
6
10
-4
4
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
5
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kobrin
0
2
0
0
2
2
8
-6
7
Krechet Bereza
0
3
0
0
3
2
9
-7
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Zhlobin
3
1
1
0
0
8
0
8
2
MNPZ Mozyr
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Vertikal Kalinkovichi
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Bumprom
3
1
1
0
0
3
1
2
5
Svetlogorsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DUSSH-2 Rechitsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
GOLHU Gomel
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
Iput DYuSSh
0
1
0
0
1
1
5
-4
9
Vetka DYuSSh
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Dnepr Rogachev
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Smena Volkovysk
4
2
1
1
0
5
4
1
2
FK Shchuchyn
4
2
1
1
0
3
2
1
3
FK Svislach
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Neman-Belkard Grodno
3
2
1
0
1
6
5
1
5
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
4
3
1
6
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
4
4
0
7
Neman Mosty
1
1
0
1
0
2
2
0
8
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
FSK Dyatlovo
0
1
0
0
1
3
4
-1
10
Fakel Novogrudok
0
2
0
0
2
4
10
-6
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
3
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FC Polotsk
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Veles 2020
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Postavy
0
0
0
0
0
0
0
0
8
DYuSSh Orsha
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
1
-1
10
FK Senno
0
1
0
0
1
2
6
-4
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
FK
παιχνίδια
Όλα
23/04
2022
FK Vysokoe
5 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
17/04
2022
FK Kobrin
2 - 3
(0 - 2)
FK Drohichyn
By3
18/09
2021
Nadezhda Gorodishche
3 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
11/09
2021
FK Kobrin
0 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
29/08
2021
FK Kobrin
5 - 1
(3 - 0)
FK Pruzhany
By3
22/08
2021
BZHS Brest
3 - 0
( - )
FK Kobrin
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
DIN
παιχνίδια
Όλα
13/11
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 2
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
06/11
2021
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 2
( - )
Dinamo Brest Malorita
By3
30/10
2021
Dinamo Brest Malorita
1 - 2
(1 - 1)
DYuSSh-3 Pinsk
By3
24/10
2021
Dinamo Brest Malorita
3 - 2
(0 - 1)
Ostrovets FC
By3
16/10
2021
Ostrovets FC
2 - 1
(0 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
09/10
2021
FK Uzda
1 - 5
(1 - 2)
Dinamo Brest Malorita
By3
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FK
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
17/04
2022
FK Kobrin
2 - 3
(0 - 2)
FK Drohichyn
By3
11/09
2021
FK Kobrin
0 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
29/08
2021
FK Kobrin
5 - 1
(3 - 0)
FK Pruzhany
By3
Νίκες
1
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
DIN
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
13/11
2021
Dnepr Mogilev II
1 - 2
(1 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
06/11
2021
DYuSSh-3 Pinsk
2 - 2
( - )
Dinamo Brest Malorita
By3
16/10
2021
Ostrovets FC
2 - 1
(0 - 0)
Dinamo Brest Malorita
By3
09/10
2021
FK Uzda
1 - 5
(1 - 2)
Dinamo Brest Malorita
By3
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
1
25%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FK Kobrin
Αγώνες:
6
Dinamo Brest Malorita
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
7
1.17
3
18
14
2.33
1.67
10
Πάνω/κάτω
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
3.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
6
0
100%
0%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
6
0
100%
0%
FK
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
DIN
Ανετα 1
δύσκολος 5
Dinamo Brest Malorita (Γ)
By3
08/05/2022
3
Niva Dolbizno (Φ)
By3
21/05/2022
Krechet Bereza (Γ)
By3
05/06/2022
Ivatsevichi (Φ)
By3
11/06/2022
2
FK Drohichyn (Φ)
By3
19/06/2022
FK Vysokoe (Γ)
By3
25/06/2022
FK Kobrin (Φ)
By3
08/05/2022
Krechet Bereza (Γ)
By3
21/05/2022
Ostrovets FC (Γ)
ByC
28/05/2022
2
FK Drohichyn (Γ)
By3
04/06/2022
FK Vysokoe (Φ)
By3
12/06/2022
Niva Dolbizno (Φ)
By3
26/06/2022
Dinamo Brest Malorita (Φ)
By3
17/07/2022
3
Niva Dolbizno (Γ)
By3
23/07/2022
Krechet Bereza (Φ)
By3
07/08/2022
Ivatsevichi (Γ)
By3
13/08/2022
2
DUSSH Stolin (Γ)
By3
20/08/2022
DUSSH Stolin (Φ)
By3
27/08/2022
Ivatsevichi (Φ)
By3
09/07/2022
2
FK Kobrin (Γ)
By3
17/07/2022
Krechet Bereza (Φ)
By3
24/07/2022
Ivatsevichi (Γ)
By3
30/07/2022
2
FK Drohichyn (Φ)
By3
06/08/2022
FK Vysokoe (Γ)
By3
14/08/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα