Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
388
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
8
Προβλέψεις για αύριο
279
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
995
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
95
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
132
Αμερική
133
Αφρική
49
Ασία
91
Αυστραλία
38
Διεθνές
40
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Πιθανότητα ισοπαλίας
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Πρόβλεψη
FC Polotsk
-
FK Senno
D
L
L
D
L
W
18/06/2022 11:00 GMT
1
5 - 2
FT
L
L
L
D
L
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
41
26
33
1
3
-
2
3 - 2
4.34
-
-
-
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
13
87
Πάνω
4.34
3 - 2
4.34
-
-
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
9
10
81
2
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
33%
2
1
3
-
2
3 - 2
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
15
85
Ναι
3
-
2
3 - 2
4.34
-
-
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
74%
12
3
-
2
3 - 2
4.34
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
41%
Γηπεδούχος -0.5
3
-
2
3 - 2
4.34
-
FT
5 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 8, Group Vitebsk Region
By3
FC Polotsk
FK Senno
18/06/2022 11:00
3
-
2
3 - 2
4.34
FT
5 - 2
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
20/06
2021
FC Polotsk
1 - 4
(0 - 3)
FK Senno
By3
01/05
2021
FK Senno
2 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
FC Polotsk
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
FK Senno
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_373":[null,null,2,2],"lg_373_6":[null,null,2,2]}
Βαθμολογία 18/06/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krumkachy
13
5
4
1
0
10
1
9
2
Energetik-BGATU
12
5
4
0
1
15
6
9
3
Uni Minsk
12
5
4
0
1
12
6
6
4
Torpedo Minsk
11
6
3
2
1
9
4
5
5
Traktor Minsk
10
6
3
1
2
16
10
6
6
Urozhaynaya
7
6
2
1
3
7
8
-1
7
SDJuShOR-3
3
5
1
0
4
5
12
-7
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
6
24
-18
9
BGU Minsk
1
6
0
1
5
5
14
-9
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
12
4
4
0
0
30
2
28
2
Viktoriya Maryina Horka
9
4
3
0
1
14
3
11
3
FK Kolos
7
4
2
1
1
18
9
9
4
Falko Cherkassy
7
4
2
1
1
11
3
8
5
Livadija
6
4
2
0
2
17
7
10
6
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
14
-6
7
Berezino
1
4
0
1
3
0
28
-28
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
7
39
-32
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Partizan Salihorsk
12
4
4
0
0
12
1
11
2
Bobovnya
10
4
3
1
0
18
1
17
3
Starye Dorogi
10
4
3
1
0
10
1
9
4
Neman Stolbtsy
6
4
2
0
2
6
8
-2
5
FK Slutsk-2
4
4
1
1
2
3
6
-3
6
FK Kletsk
3
4
1
0
3
10
14
-4
7
FS Respect
1
4
0
1
3
0
11
-11
8
FK Uzda
0
4
0
0
4
2
19
-17
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krasnopole
13
5
4
1
0
15
2
13
2
Spartak Shklov
10
5
3
1
1
12
9
3
3
Servolyuks
9
5
3
0
2
19
8
11
4
Gorki
9
4
3
0
1
13
3
10
5
Sozh Krichev
7
5
2
1
2
9
11
-2
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
7
10
-3
7
Kirovsk
3
4
1
0
3
2
20
-18
8
Zarya Krugloe
0
5
0
0
5
2
16
-14
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
15
5
5
0
0
26
3
23
2
Pripyat Olshany
13
6
4
1
1
19
8
11
3
FK Luninets
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Nadezhda Gorodishche
7
6
2
1
3
6
12
-6
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
9
20
-11
6
DUSSH Stolin
4
5
1
1
3
8
16
-8
7
Granit Mikashevichi
0
6
0
0
6
3
24
-21
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Niva Dolbizno
12
4
4
0
0
14
1
13
2
FK Vysokoe
12
5
4
0
1
16
9
7
3
Ivatsevichi
9
5
3
0
2
15
6
9
4
FK Drohichyn
6
5
2
0
3
7
18
-11
5
Krechet Bereza
3
4
1
0
3
5
10
-5
6
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Kobrin
0
5
0
0
5
4
17
-13
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bumprom
12
4
4
0
0
26
2
24
2
Svetlogorsk
12
4
4
0
0
22
1
21
3
GOLHU Gomel
9
4
3
0
1
31
5
26
4
DUSSH-2 Rechitsa
6
4
2
0
2
10
5
5
5
MNPZ Mozyr
6
4
2
0
2
11
9
2
6
Vertikal Kalinkovichi
6
4
2
0
2
7
7
0
7
FK Zhlobin
4
4
1
1
2
11
8
3
8
Iput DYuSSh
3
4
1
0
3
3
24
-21
9
Vetka DYuSSh
1
4
0
1
3
2
15
-13
10
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
0
47
-47
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
12
5
4
0
1
17
9
8
2
FK Svislach
10
5
3
1
1
16
5
11
3
FK Shchuchyn
10
5
3
1
1
10
5
5
4
FSK Grodnensky
10
5
3
1
1
12
9
3
5
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
11
12
-1
6
FSK Dyatlovo
6
5
2
0
3
9
11
-2
7
FK Slonim Siti
5
5
1
2
2
7
7
0
8
Neman Mosty
4
5
1
1
3
7
14
-7
9
Chayka Zelva
4
5
1
1
3
6
15
-9
10
Fakel Novogrudok
2
5
0
2
3
5
13
-8
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Veles 2020
12
5
4
0
1
28
8
20
2
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
2
11
3
Gorodok lions
7
4
2
1
1
10
7
3
4
DYuSSh Orsha
7
4
2
1
1
6
4
2
5
FK Miory
7
4
2
1
1
11
12
-1
6
Postavy
7
5
2
1
2
7
17
-10
7
FK Lepel
6
5
2
0
3
8
8
0
8
FC Polotsk
2
4
0
2
2
8
12
-4
9
Niva Tolochin
1
4
0
1
3
6
14
-8
10
FK Senno
1
5
0
1
4
9
22
-13
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
FC
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
12/06
2022
Postavy
1 - 1
( - )
FC Polotsk
By3
04/06
2022
FC Polotsk
3 - 5
( - )
FK Miory
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
21/05
2022
DYuSSh Orsha
2 - 2
( - )
FC Polotsk
By3
08/05
2022
FC Polotsk
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
19/09
2021
FC Polotsk
5 - 1
(2 - 0)
Dorozhnik Orsha
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,2,2,5],"lg_373_6":[1,2,2,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
11/06
2022
DYuSSh Orsha
2 - 0
( - )
FK Senno
By3
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
29/05
2022
FK Senno
2 - 4
( - )
FK Lepel
By3
21/05
2022
Niva Tolochin
4 - 4
( - )
FK Senno
By3
07/05
2022
FK Senno
2 - 6
(1 - 3)
Gazovik Vitebsk
By3
29/05
2021
FK Senno
1 - 6
(1 - 1)
Lokomotiv Gomel
ByC
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FC
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
04/06
2022
FC Polotsk
3 - 5
( - )
FK Miory
By3
29/05
2022
FC Polotsk
0 - 9
(0 - 6)
MKK-Dnepr
ByC
08/05
2022
FC Polotsk
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
19/09
2021
FC Polotsk
5 - 1
(2 - 0)
Dorozhnik Orsha
By3
Νίκες
1
25%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
11/06
2022
DYuSSh Orsha
2 - 0
( - )
FK Senno
By3
05/06
2022
Veles 2020
6 - 1
( - )
FK Senno
By3
21/05
2022
Niva Tolochin
4 - 4
( - )
FK Senno
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_373":[null,1,2,3],"lg_373_6":[null,1,2,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
FC Polotsk
Αγώνες:
6
FK Senno
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
13
2.17
3.67
22
10
1.67
4.67
28
Πάνω/κάτω
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
3.5
1
5
17%
83%
1
5
17%
83%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
FC
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FK Senno (Γ)
By3
18/06/2022
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
26/06/2022
Niva Tolochin (Γ)
By3
02/07/2022
FK Lepel (Φ)
By3
09/07/2022
Veles 2020 (Φ)
By3
17/07/2022
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
23/07/2022
FC Polotsk (Φ)
By3
18/06/2022
1
FK Miory (Γ)
By3
26/06/2022
Postavy (Φ)
By3
03/07/2022
Gorodok lions (Γ)
By3
09/07/2022
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
16/07/2022
Niva Tolochin (Γ)
By3
23/07/2022
Gorodok lions (Φ)
By3
31/07/2022
FK Miory (Φ)
By3
06/08/2022
Gorodok lions (Γ)
By3
21/08/2022
Postavy (Γ)
By3
28/08/2022
FK Senno (Φ)
By3
04/09/2022
Gazovik Vitebsk (Γ)
By3
10/09/2022
Niva Tolochin (Φ)
By3
17/09/2022
FK Lepel (Γ)
By3
24/09/2022
FK Lepel (Φ)
By3
30/07/2022
Veles 2020 (Γ)
By3
07/08/2022
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
27/08/2022
FC Polotsk (Γ)
By3
04/09/2022
1
FK Miory (Φ)
By3
11/09/2022
Postavy (Γ)
By3
18/09/2022
Gorodok lions (Φ)
By3
24/09/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα