Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
388
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
14
Προβλέψεις για αύριο
279
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
990
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
94
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
132
Αμερική
133
Αφρική
49
Ασία
89
Αυστραλία
36
Διεθνές
40
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
1
Copa Sudamericana
1
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
8
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
New York Red Bulls
51%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 01:30
NER - NYR,
01:30
Us1
Minnesota United
54%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 02:30
MIN - DAL,
02:30
Us1
Seattle Sounders
38%
Πιθανότητα ισοπαλίας
09/06/2024 02:30
SKC - SEA,
02:30
Us1
Portland Timbers
35%
Πιθανότητα νίκης
09/06/2024 02:30
SLC - POT,
02:30
Us1
Real Oviedo
35%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/06/2024 18:30
RLO - EIB,
18:30
Es2
IF Gnistan
42%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/06/2024 16:00
EIF - IFG,
16:00
Fi1
KuPS Kuopio
68%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 16:00
KUP - AC ,
16:00
Fi1
Asante Kotoko
41%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 17:00
RTU - ASA,
17:00
Gh1
Accra Lions FC
51%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 17:00
ACL - DRE,
17:00
Gh1
Guarani
35%
Πιθανότητα νίκης
08/06/2024 22:00
GUA - OPE,
22:00
Br2
Amazonas
43%
Πιθανότητα ισοπαλίας
08/06/2024 22:00
AMA - BRU,
22:00
Br2
json_m
Πρόβλεψη
DYuSSh Orsha
-
FC Polotsk
L
21/05/2022 13:00 GMT
X
2 - 2
FT
L
W
D
L
L
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
27
58
14
X
2
-
2
2 - 2
3.75
-
-
-
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
25
75
Πάνω
3.75
2 - 2
3.75
-
-
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
51
30
19
1
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
30%
1
X
2
-
2
2 - 2
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
42
58
Ναι
2
-
2
2 - 2
3.75
-
-
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
85%
X1
2
-
2
2 - 2
3.75
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
72%
Φιλοξενούμενη +1
2
-
2
2 - 2
3.75
-
FT
2 - 2
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 4, Group Vitebsk Region
By3
DYuSSh Orsha
FC Polotsk
21/05/2022 13:00
2
-
2
2 - 2
3.75
FT
2 - 2
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 21/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Energetik-BGATU
12
4
4
0
0
12
2
10
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Torpedo Minsk
6
2
2
0
0
5
2
3
4
FK Krumkachy
6
2
2
0
0
3
0
3
5
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
6
Urozhaynaya
3
3
1
0
2
2
6
-4
7
Serebryanka
3
3
1
0
2
4
9
-5
8
BGU Minsk
0
3
0
0
3
3
8
-5
9
SDJuShOR-3
0
4
0
0
4
3
11
-8
Play-off 1/8-finals
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Kolos
3
1
1
0
0
8
4
4
2
Zhodino Yuzhnoe
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Viktoriya Maryina Horka
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Berezino
1
1
0
1
0
0
0
0
5
Viliya Vileyka
1
1
0
1
0
0
0
0
6
Livadija
0
1
0
0
1
1
3
-2
7
Falko Cherkassy
0
1
0
0
1
0
2
-2
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
4
8
-4
Next round
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Bobovnya
3
1
1
0
0
9
1
8
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Starye Dorogi
3
1
1
0
0
2
0
2
4
FK Slutsk-2
3
1
1
0
0
2
0
2
5
FK Uzda
0
1
0
0
1
0
2
-2
6
FS Respect
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
Neman Stolbtsy
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Kletsk
0
1
0
0
1
1
9
-8
Next round
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Krasnopole
3
1
1
0
0
9
0
9
2
Servolyuks
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Gorki
3
1
1
0
0
4
1
3
4
Spartak Shklov
1
1
0
1
0
1
1
0
5
Niva Chavusy
1
1
0
1
0
1
1
0
6
Zarya Krugloe
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Sozh Krichev
0
1
0
0
1
1
5
-4
8
Kirovsk
0
1
0
0
1
0
9
-9
Play-off 1/8-finals
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
9
3
3
0
0
12
3
9
2
Pripyat Olshany
6
3
2
0
1
11
7
4
3
FK Ivanovo
4
2
1
1
0
6
3
3
4
FK Luninets
3
3
1
0
2
5
4
1
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
1
2
0
1
1
4
8
-4
7
Granit Mikashevichi
0
3
0
0
3
1
13
-12
Championship Play-off
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ivatsevichi
6
2
2
0
0
10
0
10
2
FK Vysokoe
6
3
2
0
1
7
6
1
3
FK Drohichyn
6
3
2
0
1
6
10
-4
4
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
5
Dinamo Brest Malorita
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Kobrin
0
2
0
0
2
2
8
-6
7
Krechet Bereza
0
3
0
0
3
2
9
-7
Championship Play-off
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Zhlobin
3
1
1
0
0
8
0
8
2
MNPZ Mozyr
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Vertikal Kalinkovichi
3
1
1
0
0
5
1
4
4
Bumprom
3
1
1
0
0
3
1
2
5
Svetlogorsk
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DUSSH-2 Rechitsa
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
GOLHU Gomel
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
Iput DYuSSh
0
1
0
0
1
1
5
-4
9
Vetka DYuSSh
0
1
0
0
1
0
6
-6
10
Dnepr Rogachev
0
1
0
0
1
0
8
-8
Play-off 1/8-finals
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FSK Grodnensky
6
2
2
0
0
6
3
3
2
Smena Volkovysk
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FK Shchuchyn
4
2
1
1
0
3
2
1
4
FK Svislach
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Neman-Belkard Grodno
3
2
1
0
1
6
5
1
6
Chayka Zelva
3
2
1
0
1
4
4
0
7
FSK Dyatlovo
3
2
1
0
1
4
4
0
8
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
9
Neman Mosty
1
2
0
1
1
2
4
-2
10
Fakel Novogrudok
0
2
0
0
2
4
10
-6
Play-off 1/8-finals
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Veles 2020
3
1
1
0
0
4
2
2
3
Postavy
3
1
1
0
0
3
1
2
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
6
DYuSSh Orsha
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
FC Polotsk
0
1
0
0
1
2
4
-2
9
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
FK Senno
0
1
0
0
1
2
6
-4
Play-off 1/8-finals
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Pripyat Olshany
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ivatsevichi
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Play-off 1/8-finals
DYU
παιχνίδια
Όλα
07/05
2022
DYuSSh Orsha
1 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
FC
παιχνίδια
Όλα
08/05
2022
FC Polotsk
2 - 4
(0 - 1)
Veles 2020
By3
19/09
2021
FC Polotsk
5 - 1
(2 - 0)
Dorozhnik Orsha
By3
11/09
2021
Gazovik Vitebsk
1 - 1
(0 - 0)
FC Polotsk
By3
05/09
2021
Gorodok lions
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
29/08
2021
Dorozhnik Orsha
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
14/08
2021
FC Polotsk
2 - 4
( - )
Gazovik Vitebsk
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
DYU
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
07/05
2022
DYuSSh Orsha
1 - 2
( - )
Gorodok lions
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
FC
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
11/09
2021
Gazovik Vitebsk
1 - 1
(0 - 0)
FC Polotsk
By3
05/09
2021
Gorodok lions
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
29/08
2021
Dorozhnik Orsha
5 - 0
( - )
FC Polotsk
By3
Νίκες
0
0%
Ισοπαλίες
1
33%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_373":[null,1,2,3],"lg_373_6":[null,1,2,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
DYuSSh Orsha
Αγώνες:
1
FC Polotsk
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
1
1
2
2
10
1.67
3.33
20
Πάνω/κάτω
1.5
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
1
0%
100%
1
5
17%
83%
3.5
1
0
100%
0%
1
5
17%
83%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
1
0
100%
0%
4
2
67%
33%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
1
0
100%
0%
4
2
67%
33%
DYU
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FC
Ανετα 1
δύσκολος 5
FC Polotsk (Γ)
By3
21/05/2022
1
Postavy (Γ)
By3
05/06/2022
FK Senno (Γ)
By3
11/06/2022
Gazovik Vitebsk (Γ)
By3
18/06/2022
Niva Tolochin (Φ)
By3
25/06/2022
FK Lepel (Γ)
By3
03/07/2022
DYuSSh Orsha (Φ)
By3
21/05/2022
MKK-Dnepr (Γ)
ByC
29/05/2022
2
FK Miory (Γ)
By3
04/06/2022
Postavy (Φ)
By3
12/06/2022
FK Senno (Γ)
By3
18/06/2022
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
26/06/2022
Veles 2020 (Φ)
By3
10/07/2022
Gorodok lions (Φ)
By3
16/07/2022
FC Polotsk (Φ)
By3
23/07/2022
1
FK Miory (Γ)
By3
31/07/2022
Postavy (Φ)
By3
07/08/2022
FK Miory (Φ)
By3
21/08/2022
FK Senno (Φ)
By3
27/08/2022
Gazovik Vitebsk (Φ)
By3
03/09/2022
Niva Tolochin (Γ)
By3
10/09/2022
FK Lepel (Φ)
By3
18/09/2022
Veles 2020 (Γ)
By3
25/09/2022
Niva Tolochin (Γ)
By3
02/07/2022
FK Lepel (Φ)
By3
09/07/2022
Veles 2020 (Φ)
By3
17/07/2022
DYuSSh Orsha (Γ)
By3
23/07/2022
Gorodok lions (Φ)
By3
31/07/2022
FK Miory (Φ)
By3
06/08/2022
Gorodok lions (Γ)
By3
21/08/2022
Postavy (Γ)
By3
28/08/2022
FK Senno (Φ)
By3
04/09/2022
Gazovik Vitebsk (Γ)
By3
10/09/2022
Niva Tolochin (Φ)
By3
17/09/2022
FK Lepel (Γ)
By3
24/09/2022
Προβολή Όλων
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα