Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
52
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
Προβλέψεις για αύριο
20
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
209
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
558
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
14
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
95
Αμερική
94
Αφρική
1
Ασία
64
Αυστραλία
38
Διεθνές
4
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
4
Copa America
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
4
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
json_m
Πρόβλεψη
Cementnik
-
FSK Grodnensky
W
D
L
L
D
L
07/07/2021 18:00 GMT
1
5 - 1
FT
L
D
L
W
W
L
Λευκορωσία Second League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
35
31
34
1
1
-
0
1 - 0
0.83
-
-
-
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
83
17
Κάτω
0.83
1 - 0
0.83
-
-
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
34
40
26
X
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
14%
X
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
57
43
Όχι
1
-
0
1 - 0
0.83
-
-
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
69%
12
1
-
0
1 - 0
0.83
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
35%
Γηπεδούχος 0
1
-
0
1 - 0
0.83
-
FT
5 - 1
(3 - 0)
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 10, Grodno Region
By3
Cementnik
FSK Grodnensky
07/07/2021 18:00
1
-
0
1 - 0
0.83
FT
5 - 1
(3 - 0)
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
0
0%
Ισοπαλίες
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Βαθμολογία 07/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
19
7
6
1
0
37
4
33
2
Ivatsevichi
19
7
6
1
0
27
3
24
3
FK Luninets
15
7
5
0
2
17
10
7
4
Pripyat Olshany
9
7
3
0
4
18
24
-6
5
Nadezhda Gorodishche
7
7
2
1
4
10
13
-3
6
FK Ivanovo
7
7
2
1
4
13
27
-14
7
Granit Mikashevichi
4
7
1
1
5
11
22
-11
8
DUSSH Stolin
1
7
0
1
6
6
36
-30
Promotion
Brest Region West
Brest Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dinamo Brest Malorita
21
7
7
0
0
52
3
49
2
Niva Dolbizno
16
7
5
1
1
38
6
32
3
BZHS Brest
14
7
4
2
1
39
10
29
4
FK Kobrin
10
7
3
1
3
16
16
0
5
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
6
FK Vysokoe
5
7
1
2
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
4
7
1
1
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Promotion
Gomel Region
Gomel Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
MKK-Dnepr
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Bumprom
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
Vertikal Kalinkovichi
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
FK Zhlobin
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Khimik Svetlogorsk
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Next round
Grodno Region
Grodno Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Ostrovets FC
24
8
8
0
0
67
3
64
2
HCS-Olympia
18
9
5
3
1
26
16
10
3
FK Slonim Siti
16
8
5
1
2
21
13
8
4
Smena Volkovysk
14
9
4
2
3
26
23
3
5
FK Lida-2
14
8
4
2
2
17
22
-5
6
FK Shchuchyn
13
8
3
4
1
20
14
6
7
FSK Grodnensky
13
8
4
1
3
13
28
-15
8
FK Svislach
12
10
3
3
4
17
31
-14
9
Neman Mosty
10
9
3
1
5
11
18
-7
10
Cementnik
9
8
2
3
3
13
13
0
11
Chayka Zelva
9
8
3
0
5
14
19
-5
12
FK Oshmyany
3
9
1
0
8
10
35
-25
13
Belaya Rus
0
8
0
0
8
6
26
-20
Next round
Minsk Region North
Minsk Region North
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FC Molodechno
24
9
8
0
1
47
8
39
2
FK Kolos
22
9
7
1
1
30
6
24
3
SMI Autotrans
19
10
6
1
3
43
26
17
4
FK Uzda
17
9
5
2
2
33
18
15
5
Falko Cherkassy
16
10
5
1
4
20
21
-1
6
FC Smolevichi
15
10
5
0
5
36
20
16
7
Livadija
10
10
3
1
6
19
38
-19
8
Viliya Vileyka
7
10
2
1
7
21
22
-1
9
FK Krupki
7
10
2
1
7
19
48
-29
10
Berezino
3
9
1
0
8
7
68
-61
Promotion
Promotion Play-off
Minsk Region South
Minsk Region South
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
BGU Minsk
23
9
7
2
0
35
3
32
2
Neman Stolbtsy
21
10
7
0
3
36
14
22
3
Partizan Salihorsk
18
9
5
3
1
23
7
16
4
Viktoriya Maryina Horka
17
9
5
2
2
28
16
12
5
FK Kletsk
15
9
4
3
2
13
13
0
6
Energetik-BGATU
13
9
4
1
4
22
23
-1
7
Stroitel Kopyl
11
9
3
2
4
14
17
-3
8
Starye Dorogi
10
9
2
4
3
15
17
-2
9
FK Slutsk-2
6
9
1
3
5
18
38
-20
10
FK Lyuban
4
9
1
1
7
14
31
-17
11
FC Veras Nesvizh
1
9
0
1
8
4
43
-39
Promotion
Promotion Play-off
Mogilev Region
Mogilev Region
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
24
5
19
2
FK Osipovichi
15
7
5
0
2
26
9
17
3
Gorki
15
7
5
0
2
18
8
10
4
Belshina II
9
6
3
0
3
11
10
1
5
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
9
11
-2
6
Spartak Shklov
3
7
1
0
6
9
23
-14
7
FK Kostyukovichi
0
7
0
0
7
3
34
-31
Next round
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
7
7
0
0
42
1
41
2
Dorozhnik Orsha
15
7
5
0
2
15
13
2
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
7
7
2
1
4
14
10
4
5
Niva Tolochin
3
7
1
0
6
8
18
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Promotion
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Miory
16
7
5
1
1
13
7
6
2
FK Senno
14
7
4
2
1
12
8
4
3
FK Glubokoe
8
7
2
2
3
12
13
-1
4
FK Lepel
7
7
2
1
4
12
13
-1
5
FC Polotsk
7
7
2
1
4
10
14
-4
6
Postavy
6
7
1
3
3
7
11
-4
Promotion
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Polotsk
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
DYuSSh-3 Pinsk
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Brest Malorita
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ivatsevichi
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Possible next round
CEM
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
03/07
2021
FK Oshmyany
0 - 3
(0 - 0)
Cementnik
By3
26/06
2021
Cementnik
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
20/06
2021
FK Slonim Siti
3 - 1
(0 - 0)
Cementnik
By3
16/06
2021
Cementnik
2 - 3
(0 - 2)
Chayka Zelva
By3
06/06
2021
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Cementnik
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
26/05
2021
Cementnik
2 - 3
(1 - 2)
FK Lida-2
By3
15/05
2021
FK Svislach
4 - 4
(1 - 1)
Cementnik
By3
01/05
2021
Cementnik
1 - 0
( - )
Neman Mosty
By3
Νίκες
1
17%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[2,3,4,9],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[2,3,3,8],"lg_373_6":[1,2,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FSK
παιχνίδια
Όλα
Second League
Belarusian Cup
04/07
2021
FSK Grodnensky
2 - 5
(2 - 1)
FK Shchuchyn
By3
26/06
2021
FK Lida-2
1 - 1
(1 - 0)
FSK Grodnensky
By3
19/06
2021
FSK Grodnensky
1 - 2
(1 - 1)
FK Svislach
By3
15/06
2021
Neman Mosty
1 - 2
(1 - 1)
FSK Grodnensky
By3
12/06
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Smena Volkovysk
By3
06/06
2021
Ostrovets FC
18 - 0
(9 - 0)
FSK Grodnensky
By3
30/05
2021
FSK Grodnensky
1 - 6
(0 - 3)
FK Lida
ByC
27/05
2021
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Belaya Rus
By3
01/05
2021
FK Oshmyany
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
Νίκες
2
33%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
3
50%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[4,1,4,9],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[4,1,3,8],"lg_373_6":[2,1,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
CEM
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
Second League
Belarusian Cup
26/06
2021
Cementnik
0 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
16/06
2021
Cementnik
2 - 3
(0 - 2)
Chayka Zelva
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
26/05
2021
Cementnik
2 - 3
(1 - 2)
FK Lida-2
By3
01/05
2021
Cementnik
1 - 0
( - )
Neman Mosty
By3
Νίκες
1
20%
Ισοπαλίες
1
20%
Ήττες
3
60%
{"lg_-1":[1,1,3,5],"lg_-1_6":[1,1,3,5],"lg_373":[1,1,2,4],"lg_373_6":[1,1,2,4],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FSK
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
26/06
2021
FK Lida-2
1 - 1
(1 - 0)
FSK Grodnensky
By3
15/06
2021
Neman Mosty
1 - 2
(1 - 1)
FSK Grodnensky
By3
06/06
2021
Ostrovets FC
18 - 0
(9 - 0)
FSK Grodnensky
By3
01/05
2021
FK Oshmyany
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
Νίκες
2
50%
Ισοπαλίες
1
25%
Ήττες
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Cementnik
Αγώνες:
9
FSK Grodnensky
Αγώνες:
9
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
13
1.44
1.78
16
14
1.56
3.78
34
Πάνω/κάτω
1.5
3
6
33%
67%
0
9
0%
100%
2.5
3
6
33%
67%
3
6
33%
67%
3.5
5
4
56%
44%
5
4
56%
44%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
4
5
44%
56%
6
3
67%
33%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
4
5
44%
56%
2
7
22%
78%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
6
3
67%
33%
8
1
89%
11%
CEM
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
FSK
Ανετα 1
δύσκολος 5
FSK Grodnensky (Γ)
By3
07/07/2021
Belaya Rus (Φ)
By3
11/07/2021
Ostrovets FC (Γ)
By3
17/07/2021
2
Smena Volkovysk (Γ)
By3
24/07/2021
Neman Mosty (Φ)
By3
28/07/2021
FK Svislach (Γ)
By3
31/07/2021
Cementnik (Φ)
By3
07/07/2021
Chayka Zelva (Γ)
By3
11/07/2021
1
FK Slonim Siti (Φ)
By3
17/07/2021
HCS-Olympia (Γ)
By3
24/07/2021
FK Oshmyany (Γ)
By3
27/07/2021
3
Belaya Rus (Φ)
By3
08/08/2021
Προβολή Όλων
<
Ιούλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","8":"\u0391\u03cd\u03b3\u03bf\u03c5\u03c3\u03c4\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα