Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
15
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
129
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
32
Προβλέψεις για αύριο
90
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
874
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1835
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
38
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
48
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
425
Αμερική
59
Αφρική
31
Ασία
119
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
2
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
UEFA Europa Conference League
2
Premier League
9
LaLiga
1
Bundesliga
9
Serie A
1
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
1
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
10
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
1
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
2
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
2
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
2
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Leicester City
47%
Πιθανότητα νίκης
29/04/2024 21:00
PNE - LEI,
21:00
CH
Barcelona
46%
Πιθανότητα νίκης
29/04/2024 21:00
FCB - VAL,
21:00
Es1
Genoa
44%
Πιθανότητα ισοπαλίας
29/04/2024 20:45
GEN - CAG,
20:45
It1
Antalyaspor
45%
Πιθανότητα νίκης
29/04/2024 19:00
FKA - ANT,
19:00
Tr1
Hammarby IF
67%
Πιθανότητα νίκης
29/04/2024 19:10
HAM - VAS,
19:10
Se1
Sirius IK
35%
Πιθανότητα ισοπαλίας
29/04/2024 19:00
ELF - SIR,
19:00
Se1
Mjällby AIF
57%
Πιθανότητα νίκης
29/04/2024 19:00
MJA - KAL,
19:00
Se1
Brommapojkarna
36%
Πιθανότητα ισοπαλίας
29/04/2024 19:00
BRO - GOT,
19:00
Se1
json_m,json_os,json_bo
Πρόβλεψη
Boreham Wood
-
Torquay United
10°C
W
D
D
L
W
W
14/03/2020 16:00 GMT
1
Boreham Wood πιθανότητα νίκης
46%
L
W
W
L
D
W
Αγγλία National League
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Απόδ. live
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
46
28
26
1
2
-
0
2 - 0
2.06
10°
1.86
1.86
3.65
3.90
1
-1
-1
Postp.
-
-
-
-
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Κάτω/Πάνω
2.5
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
59
41
Κάτω
2.06
2 - 0
2.06
10°
2.05
2.05
1.79
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1
X
2
Πρ.
HT
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
38
38
24
1
10°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθανότητα ΗΜ/ΤΠ %
Πρ.
HT FT
Πρόβλ. αποτ.
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
17%
1
1
2
-
0
2 - 0
10°
2.88
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Όχι
Ναι
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
50
50
Όχι
2
-
0
2 - 0
2.06
10°
2.18
1.69
2.18
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
1X/ 2X/ 12
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
74%
1X
2
-
0
2 - 0
2.06
10°
1.25
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
34%
Γηπεδούχος -1
2
-
0
2 - 0
2.06
10°
-
Postp.
Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενη
Πιθα %
Πρ.
Πρόβλ. αποτ.
Αριθμός γκολ
Ώρα
Απόδοση
FT.
Αγωνιστική 39, Regular Season
NL
Boreham Wood
Torquay United
14/03/2020
47%
32%
12%
Tshimanga
Marsh
Shaibu
2
-
0
2 - 0
2.06
10°
-
-
-
Postp.
Αγώνες μεταξύ των δύο ομάδων:
Όλα
National League
FA Cup
FA Trophy
19/10
2019
Torquay United
3 - 2
(2 - 0)
Boreham Wood
FA
03/08
2019
Torquay United
2 - 1
(0 - 0)
Boreham Wood
NL
15/12
2018
Boreham Wood
3 - 1
(0 - 0)
Torquay United
FAT
30/12
2017
Boreham Wood
2 - 0
(1 - 0)
Torquay United
NL
15/08
2017
Torquay United
2 - 4
(0 - 0)
Boreham Wood
NL
07/01
2017
Torquay United
0 - 1
(0 - 0)
Boreham Wood
NL
17/09
2016
Boreham Wood
2 - 0
(2 - 0)
Torquay United
NL
20/02
2016
Boreham Wood
0 - 1
(0 - 0)
Torquay United
NL
22/09
2015
Torquay United
1 - 2
(0 - 1)
Boreham Wood
NL
Boreham Wood
4
67%
Ισοπαλίες
0
0%
Torquay United
2
33%
Προβολή Όλων
{"lg_-1":[6,0,3,9],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_61":[5,null,2,7],"lg_61_6":[4,null,2,6],"lg_46":[null,null,1,1],"lg_46_6":[null,null,1,1],"lg_490":[1,null,null,1],"lg_490_6":[1,null,null,1]}
Βαθμολογία 14/03/2020
Regular Season
Regular Season
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
ГU
ГK
+/-
1
Barrow AFC
70
37
21
7
9
68
39
29
2
Harrogate Town
66
37
19
9
9
61
44
17
3
Notts County
60
37
16
12
9
57
38
19
4
Yeovil Town
60
37
17
9
11
61
44
17
5
Boreham Wood
60
37
16
12
9
55
40
15
6
Halifax
58
36
17
7
12
50
48
2
7
Solihull Moors
55
38
15
10
13
48
37
11
8
Stockport County
55
38
15
10
13
49
53
-4
9
Woking
55
38
15
10
13
50
55
-5
10
Barnet
54
35
14
12
9
52
42
10
11
Hartlepool Utd
54
38
14
12
12
55
49
6
12
Dover Athletic
53
37
15
8
14
48
48
0
13
Bromley FC
52
38
14
10
14
57
52
5
14
Sutton United
49
37
12
13
12
46
41
5
15
Torquay United
48
36
14
6
16
56
61
-5
16
Eastleigh
46
36
11
13
12
43
51
-8
17
Aldershot Town
46
38
12
10
16
43
54
-11
18
Dagenham & Red.
44
37
11
11
15
40
44
-4
19
Wrexham FC
43
37
11
10
16
46
49
-3
20
Chesterfield
43
37
11
10
16
54
64
-10
21
Maidenhead Utd
41
37
12
5
20
43
56
-13
22
Ebbsfleet Utd
39
38
9
12
17
46
68
-22
23
AFC Fylde
36
36
8
12
16
43
60
-17
24
Chorley FC
26
38
4
14
20
31
65
-34
Promotion
Promotion Play-off
Relegation
BRW
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
Maidenhead Utd
0 - 1
(0 - 1)
Boreham Wood
NL
03/03
2020
Barnet
2 - 2
(1 - 0)
Boreham Wood
NL
29/02
2020
Boreham Wood
1 - 1
(1 - 0)
Hartlepool Utd
NL
25/02
2020
Aldershot Town
3 - 2
(0 - 1)
Boreham Wood
NL
22/02
2020
Boreham Wood
1 - 0
(0 - 0)
Yeovil Town
NL
01/02
2020
AFC Fylde
1 - 2
(1 - 1)
Boreham Wood
NL
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
2
33%
Ήττες
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_61":[3,2,1,6],"lg_61_6":[3,2,1,6]}
TOR
παιχνίδια
Όλα
07/03
2020
Sutton United
2 - 0
(2 - 0)
Torquay United
NL
29/02
2020
Torquay United
2 - 0
(1 - 0)
Chorley FC
NL
22/02
2020
Torquay United
1 - 0
(0 - 0)
Halifax
NL
01/02
2020
Barrow AFC
2 - 1
(0 - 0)
Torquay United
NL
25/01
2020
Torquay United
0 - 0
(0 - 0)
Ebbsfleet Utd
NL
18/01
2020
AFC Fylde
2 - 3
(1 - 2)
Torquay United
NL
Νίκες
3
50%
Ισοπαλίες
1
17%
Ήττες
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_61":[3,1,2,6],"lg_61_6":[3,1,2,6]}
BRW
αγώνες εντός έδρας:
Όλα
29/02
2020
Boreham Wood
1 - 1
(1 - 0)
Hartlepool Utd
NL
22/02
2020
Boreham Wood
1 - 0
(0 - 0)
Yeovil Town
NL
Νίκες
1
50%
Ισοπαλίες
1
50%
Ήττες
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_61":[1,1,null,2],"lg_61_6":[1,1,null,2]}
TOR
αγώνες εκτός έδρας:
Όλα
07/03
2020
Sutton United
2 - 0
(2 - 0)
Torquay United
NL
01/02
2020
Barrow AFC
2 - 1
(0 - 0)
Torquay United
NL
18/01
2020
AFC Fylde
2 - 3
(1 - 2)
Torquay United
NL
Νίκες
1
33%
Ισοπαλίες
0
0%
Ήττες
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_61":[1,null,2,3],"lg_61_6":[1,null,2,3]}
Ολοκληρωμένη στατιστική
Στατιστικά
Γηπεδούχος/Φιλοξενούμενη
1 ημίχρονο
2 ημίχρονο
Boreham Wood
Αγώνες:
6
Torquay United
Αγώνες:
6
Γκολ
(Υπέρ/Κατά)
9
1.5
1.17
7
7
1.17
1
6
Πάνω/κάτω
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
3
3
50%
50%
4
2
67%
33%
3.5
4
2
67%
33%
5
1
83%
17%
Παιχνίδια Γκολ/Γκολ (Ναι/Όχι)
4
2
67%
33%
2
4
33%
67%
Δεν επιτρέπεται στόχος (Ναι/Όχι)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Εβαλε ένα γκολ (Ναι/Όχι)
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
BRW
Επόμενα παιχνίδια
Δυσκολία
TOR
Ανετα 1
δύσκολος 5
Torquay United (Γ)
NL
14/03/2020
4
Halifax (Γ)
NL
17/07/2020
4
Harrogate Town (Φ)
NL
25/07/2020
3
Wingate & Finchley (Φ)
Cfr
05/09/2020
2
Billericay (Φ)
Cfr
08/09/2020
2
Concord Rangers (Φ)
Cfr
12/09/2020
2
Boreham Wood (Φ)
NL
14/03/2020
3
Notts County (Γ)
NL
17/03/2020
3
Hemel Hempstead (Γ)
Cfr
12/09/2020
1
Bournemouth U23 (Γ)
Cfr
15/09/2020
Chippenham (Γ)
Cfr
19/09/2020
1
Bath City (Φ)
Cfr
26/09/2020
2
Slough Town (Φ)
Cfr
15/09/2020
1
Hemel Hempstead (Φ)
Cfr
22/09/2020
1
Welling Utd (Φ)
Cfr
26/09/2020
1
Wrexham FC (Φ)
NL
03/10/2020
4
Macclesfield (Γ)
NL
06/10/2020
4
Halifax (Γ)
NL
10/10/2020
4
King's Lynn (Φ)
NL
13/10/2020
2
Solihull Moors (Φ)
NL
17/10/2020
3
Wimborne Town (Γ)
FA
24/10/2020
1
Woking (Γ)
NL
27/10/2020
2
Southend Utd (Γ)
FA
07/11/2020
4
Dagenham & Red. (Γ)
NL
10/11/2020
3
Torquay United (Φ)
NL
14/11/2020
4
Bromley FC (Φ)
NL
17/11/2020
5
Altrincham (Γ)
NL
21/11/2020
4
Canvey Island (Φ)
FA
30/11/2020
1
Hartlepool Utd (Φ)
NL
05/12/2020
2
Notts County (Φ)
NL
08/12/2020
3
Aldershot Town (Γ)
NL
12/12/2020
3
Yeovil Town (Γ)
FAT
23/12/2020
5
Barnet (Φ)
NL
02/01/2021
4
Millwall (Γ)
FA
09/01/2021
3
Dover Athletic (Φ)
NL
12/01/2021
1
Torquay United (Γ)
FAT
19/01/2021
4
Stockport County (Φ)
NL
23/01/2021
5
Chesterfield (Γ)
NL
26/01/2021
5
Eastleigh (Γ)
NL
30/01/2021
3
Weymouth (Γ)
NL
02/02/2021
2
Maidenhead Utd (Φ)
NL
06/02/2021
3
Sutton United (Φ)
NL
13/02/2021
1
Yeovil Town (Γ)
NL
16/02/2021
5
Altrincham (Φ)
NL
20/02/2021
4
Bromley FC (Γ)
NL
23/02/2021
5
Solihull Moors (Γ)
NL
27/02/2021
3
Wealdstone (Φ)
NL
02/03/2021
2
Dagenham & Red. (Φ)
NL
06/03/2021
3
Woking (Φ)
NL
09/03/2021
2
Torquay United (Γ)
NL
13/03/2021
4
Notts County (Γ)
NL
16/03/2021
3
Aldershot Town (Φ)
NL
20/03/2021
3
Dover Athletic (Γ)
NL
27/03/2021
1
Sutton United (Γ)
NL
02/04/2021
1
Hartlepool Utd (Γ)
NL
05/04/2021
2
Wealdstone (Γ)
NL
10/04/2021
2
Chesterfield (Φ)
NL
13/04/2021
5
Yeovil Town (Φ)
NL
17/04/2021
5
Barnet (Γ)
NL
20/04/2021
4
Stockport County (Γ)
NL
24/04/2021
5
King's Lynn (Γ)
NL
03/05/2021
2
Halifax (Φ)
NL
08/05/2021
4
Wrexham FC (Γ)
NL
15/05/2021
4
Weymouth (Φ)
NL
18/05/2021
2
Eastleigh (Φ)
NL
22/05/2021
3
Maidenhead Utd (Γ)
NL
29/05/2021
3
Luton Town (Γ)
Cfr
17/07/2021
1
Brentford (Γ)
Cfr
20/07/2021
2
Chelmsford (Φ)
Cfr
24/07/2021
3
Enfield Town (Φ)
Cfr
27/07/2021
2
Kings Langley (Φ)
Cfr
31/07/2021
1
Hitchin Town (Φ)
Cfr
11/08/2021
1
Weymouth (Φ)
NL
21/08/2021
2
Aldershot Town (Γ)
NL
28/08/2021
3
Dover Athletic (Φ)
NL
30/08/2021
1
Stockport County (Γ)
NL
04/09/2021
5
Bromley FC (Φ)
NL
11/09/2021
5
Halifax (Γ)
NL
14/09/2021
4
Solihull Moors (Φ)
NL
18/09/2021
3
Yeovil Town (Γ)
NL
25/09/2021
5
Eastleigh (Φ)
NL
02/10/2021
3
Torquay United (Γ)
NL
05/10/2021
4
Dagenham & Red. (Γ)
NL
09/10/2021
3
Barnet (Φ)
FA
16/10/2021
4
Chesterfield (Φ)
NL
23/10/2021
5
King's Lynn (Φ)
NL
26/10/2021
2
Southend Utd (Γ)
NL
30/10/2021
4
Eastleigh (Γ)
FA
06/11/2021
3
Altrincham (Φ)
NL
13/11/2021
4
Maidenhead Utd (Γ)
NL
20/11/2021
3
Notts County (Γ)
NL
23/11/2021
3
St Albans City (Γ)
FA
06/12/2021
2
Woking (Φ)
NL
11/12/2021
2
Barnet (Φ)
FAT
18/12/2021
4
Barnet (Γ)
NL
02/01/2022
4
AFC Wimbledon (Γ)
FA
08/01/2022
4
Wealdstone (Γ)
NL
11/01/2022
2
Maidstone United (Γ)
FAT
15/01/2022
4
Weymouth (Γ)
NL
22/01/2022
2
Halifax (Φ)
NL
25/01/2022
4
King's Lynn (Γ)
NL
29/01/2022
2
Bournemouth (Φ)
FA
06/02/2022
3
Wrexham FC (Φ)
FAT
12/02/2022
4
Altrincham (Γ)
NL
15/02/2022
4
Maidenhead Utd (Φ)
NL
19/02/2022
3
Torquay United (Φ)
NL
22/02/2022
4
Eastleigh (Γ)
NL
26/02/2022
3
Everton (Φ)
FA
03/03/2022
2
Wrexham FC (Φ)
NL
08/03/2022
4
Chesterfield (Γ)
NL
12/03/2022
5
Barnet (Φ)
NL
15/03/2022
4
Grimsby Town (Γ)
NL
19/03/2022
2
Notts County (Φ)
NL
22/03/2022
3
Woking (Γ)
NL
02/04/2022
2
Dagenham & Red. (Φ)
NL
05/04/2022
3
Aldershot Town (Φ)
NL
09/04/2022
3
Dover Athletic (Γ)
NL
15/04/2022
1
Wealdstone (Φ)
NL
18/04/2022
2
Bromley FC (Γ)
NL
23/04/2022
5
Southend Utd (Φ)
NL
26/04/2022
4
Stockport County (Φ)
NL
30/04/2022
5
Wrexham FC (Γ)
NL
02/05/2022
4
Yeovil Town (Φ)
NL
07/05/2022
5
Grimsby Town (Φ)
NL
10/05/2022
2
Solihull Moors (Γ)
NL
15/05/2022
3
Dartford (Φ)
Cfr
23/07/2022
1
Potters Bar Town (Φ)
Cfr
26/07/2022
1
Southend Utd (Φ)
NL
06/08/2022
4
Notts County (Γ)
NL
13/08/2022
3
Aldershot Town (Γ)
NL
16/08/2022
3
Torquay United (Φ)
NL
20/08/2022
4
Altrincham (Γ)
NL
27/08/2022
4
Dorking Wanderers (Φ)
NL
29/08/2022
2
Scunthorpe Utd (Φ)
NL
03/09/2022
5
Maidenhead Utd (Γ)
NL
13/09/2022
3
Gateshead (Φ)
NL
17/09/2022
3
Yeovil Town (Φ)
NL
24/09/2022
5
Maidstone United (Γ)
NL
01/10/2022
4
Bromley FC (Γ)
NL
04/10/2022
5
Wealdstone (Φ)
NL
08/10/2022
2
Wealdstone (Γ)
FA
15/10/2022
2
Wrexham FC (Γ)
NL
22/10/2022
4
Dagenham & Red. (Φ)
NL
25/10/2022
3
Chesterfield (Φ)
NL
29/10/2022
5
Eastleigh (Γ)
FA
05/11/2022
3
York City (Γ)
NL
08/11/2022
3
Woking (Γ)
NL
12/11/2022
2
Halifax (Φ)
NL
19/11/2022
4
Bristol Rovers (Φ)
FA
27/11/2022
3
Eastleigh (Φ)
NL
03/12/2022
3
Oldham Athletic (Γ)
NL
06/12/2022
4
Southend Utd (Φ)
FAT
20/12/2022
4
Barnet (Φ)
NL
26/12/2022
4
Barnet (Γ)
NL
02/01/2023
4
Accrington Stanley (Γ)
FA
07/01/2023
4
Notts County (Φ)
NL
10/01/2023
3
Accrington Stanley (Φ)
FA
24/01/2023
4
Altrincham (Φ)
NL
28/01/2023
4
Aldershot Town (Φ)
NL
31/01/2023
3
Chesterfield (Γ)
NL
04/02/2023
5
Woking (Φ)
NL
11/02/2023
2
Solihull Moors (Γ)
NL
14/02/2023
3
Halifax (Γ)
NL
18/02/2023
4
York City (Φ)
NL
21/02/2023
3
Scunthorpe Utd (Γ)
NL
25/02/2023
5
Dorking Wanderers (Γ)
NL
28/02/2023
2
Oldham Athletic (Φ)
NL
04/03/2023
4
Maidenhead Utd (Φ)
NL
07/03/2023
3
Southend Utd (Γ)
NL
14/03/2023
4
Solihull Moors (Φ)
NL
18/03/2023
3
Eastleigh (Γ)
NL
25/03/2023
3
Torquay United (Γ)
NL
28/03/2023
4
Maidstone United (Φ)
NL
01/04/2023
4
Dagenham & Red. (Γ)
NL
07/04/2023
3
Bromley FC (Φ)
NL
10/04/2023
5
Wealdstone (Γ)
NL
15/04/2023
2
Wrexham FC (Φ)
NL
22/04/2023
4
Gateshead (Γ)
NL
25/04/2023
3
Yeovil Town (Γ)
NL
29/04/2023
5
Barnet (Φ)
NL
02/05/2023
4
Notts County (Φ)
NL
07/05/2023
3
Gateshead (Φ)
NL
05/08/2023
3
Halifax (Γ)
NL
12/08/2023
4
Solihull Moors (Γ)
NL
16/08/2023
3
Altrincham (Φ)
NL
19/08/2023
4
Oldham Athletic (Γ)
NL
26/08/2023
4
Oxford City (Φ)
NL
28/08/2023
1
Barnet (Γ)
NL
02/09/2023
4
York City (Φ)
NL
09/09/2023
3
Maidenhead Utd (Φ)
NL
16/09/2023
3
Rochdale (Γ)
NL
19/09/2023
3
Aldershot Town (Γ)
NL
23/09/2023
3
AFC Fylde (Φ)
NL
26/09/2023
1
Ebbsfleet Utd (Φ)
NL
30/09/2023
1
Hartlepool Utd (Γ)
NL
04/10/2023
2
Chesterfield (Γ)
NL
07/10/2023
5
Welling Utd (Γ)
FA
14/10/2023
1
Wealdstone (Φ)
NL
21/10/2023
2
Dagenham & Red. (Φ)
NL
24/10/2023
3
Southend Utd (Γ)
NL
28/10/2023
4
Eastleigh (Φ)
FA
04/11/2023
3
Bromley FC (Γ)
NL
11/11/2023
5
Dorking Wanderers (Φ)
NL
18/11/2023
2
Eastleigh (Φ)
NL
21/11/2023
3
Woking (Γ)
NL
25/11/2023
2
Bath City (Φ)
FAT
09/12/2023
2
Oxford City (Γ)
NL
16/12/2023
1
Barnet (Φ)
NL
23/12/2023
4
Kidderminster (Γ)
NL
26/12/2023
1
Kidderminster (Φ)
NL
30/12/2023
1
York City (Γ)
NL
07/01/2024
3
Oldham Athletic (Φ)
NL
16/01/2024
4
Bromley FC (Φ)
NL
20/01/2024
5
Eastleigh (Γ)
NL
24/01/2024
3
Dorking Wanderers (Γ)
NL
27/01/2024
2
Woking (Φ)
NL
03/02/2024
2
Maidenhead Utd (Γ)
NL
10/02/2024
3
Hartlepool Utd (Φ)
NL
17/02/2024
2
Rochdale (Φ)
NL
20/02/2024
3
AFC Fylde (Γ)
NL
24/02/2024
1
Gateshead (Γ)
NL
02/03/2024
3
Halifax (Φ)
NL
09/03/2024
4
Solihull Moors (Φ)
NL
12/03/2024
3
Altrincham (Γ)
NL
16/03/2024
4
Chesterfield (Φ)
NL
23/03/2024
5
Dagenham & Red. (Γ)
NL
29/03/2024
3
Southend Utd (Φ)
NL
01/04/2024
4
Wealdstone (Γ)
NL
06/04/2024
2
Aldershot Town (Φ)
NL
13/04/2024
3
Ebbsfleet Utd (Γ)
NL
20/04/2024
1
Stockport County (Γ)
NL
03/10/2020
5
Eastleigh (Φ)
NL
06/10/2020
3
Bromley FC (Φ)
NL
10/10/2020
5
Chesterfield (Γ)
NL
13/10/2020
5
Dover Athletic (Γ)
NL
17/10/2020
1
Sholing (Φ)
FA
24/10/2020
3
Aldershot Town (Φ)
NL
27/10/2020
3
Hartlepool Utd (Φ)
NL
31/10/2020
2
Crawley Town (Γ)
FA
08/11/2020
3
Boreham Wood (Γ)
NL
14/11/2020
3
Halifax (Φ)
NL
21/11/2020
4
Wealdstone (Φ)
NL
01/12/2020
2
Wrexham FC (Γ)
NL
05/12/2020
4
Maidenhead Utd (Γ)
NL
08/12/2020
3
King's Lynn (Φ)
NL
12/12/2020
2
Dagenham & Red. (Γ)
NL
15/12/2020
3
Chesham United (Φ)
FAT
19/12/2020
3
Yeovil Town (Γ)
NL
26/12/2020
5
Weymouth (Φ)
NL
28/12/2020
2
Yeovil Town (Φ)
NL
02/01/2021
5
Boreham Wood (Φ)
FAT
19/01/2021
3
Notts County (Φ)
NL
23/01/2021
3
Sutton United (Γ)
NL
26/01/2021
1
Barnet (Φ)
NL
30/01/2021
4
Altrincham (Γ)
NL
02/02/2021
4
Southport (Φ)
FAT
06/02/2021
2
Wealdstone (Γ)
NL
09/02/2021
2
Halifax (Γ)
NL
20/02/2021
4
Solihull Moors (Φ)
NL
23/02/2021
3
Dover Athletic (Φ)
NL
27/02/2021
1
Woking (Φ)
FAT
27/02/2021
2
Hartlepool Utd (Γ)
NL
06/03/2021
2
Boreham Wood (Φ)
NL
13/03/2021
3
Maidenhead Utd (Φ)
NL
16/03/2021
3
King's Lynn (Γ)
NL
20/03/2021
2
Solihull Moors (Γ)
NL
23/03/2021
3
Dagenham & Red. (Φ)
NL
27/03/2021
3
Woking (Γ)
NL
02/04/2021
2
Wrexham FC (Φ)
NL
05/04/2021
4
Weymouth (Γ)
NL
10/04/2021
2
Sutton United (Φ)
NL
13/04/2021
1
Woking (Φ)
NL
20/04/2021
2
Notts County (Γ)
NL
24/04/2021
3
Aldershot Town (Γ)
NL
27/04/2021
3
Eastleigh (Γ)
NL
01/05/2021
3
Chesterfield (Φ)
NL
03/05/2021
5
Bromley FC (Γ)
NL
08/05/2021
5
Stockport County (Φ)
NL
16/05/2021
5
Barnet (Γ)
NL
22/05/2021
4
Altrincham (Φ)
NL
29/05/2021
4
Notts County (Γ)
NL
12/06/2021
3
Hartlepool Utd (Φ)
NL
20/06/2021
2
Poole Town (Φ)
Cfr
24/07/2021
2
Truro City (Γ)
Cfr
27/07/2021
1
Plymouth Argyle (Γ)
Cfr
31/07/2021
2
Tiverton Town (Φ)
Cfr
03/08/2021
2
Chippenham (Γ)
Cfr
07/08/2021
1
Altrincham (Γ)
NL
21/08/2021
4
Notts County (Φ)
NL
28/08/2021
3
Woking (Γ)
NL
30/08/2021
2
Maidenhead Utd (Φ)
NL
04/09/2021
3
Grimsby Town (Γ)
NL
11/09/2021
2
Solihull Moors (Φ)
NL
14/09/2021
3
Southend Utd (Γ)
NL
18/09/2021
4
Chesterfield (Φ)
NL
25/09/2021
5
Wealdstone (Γ)
NL
02/10/2021
2
Boreham Wood (Φ)
NL
05/10/2021
3
Bromley FC (Φ)
NL
09/10/2021
5
Havant & Waterlooville (Γ)
FA
16/10/2021
2
Havant & Waterlooville (Φ)
FA
20/10/2021
2
King's Lynn (Γ)
NL
23/10/2021
2
Wrexham FC (Φ)
NL
30/10/2021
4
Dover Athletic (Γ)
NL
13/11/2021
1
Barnet (Φ)
NL
20/11/2021
4
Aldershot Town (Φ)
NL
23/11/2021
3
Halifax (Γ)
NL
27/11/2021
4
Weymouth (Φ)
NL
04/12/2021
2
Stockport County (Γ)
NL
11/12/2021
5
Tonbridge Angels (Φ)
FAT
18/12/2021
2
Yeovil Town (Γ)
NL
26/12/2021
5
Eastleigh (Φ)
NL
28/12/2021
3
Yeovil Town (Φ)
NL
02/01/2022
5
Dagenham & Red. (Γ)
NL
08/01/2022
3
Altrincham (Φ)
NL
22/01/2022
4
Solihull Moors (Γ)
NL
25/01/2022
3
Wrexham FC (Γ)
NL
05/02/2022
4
Dover Athletic (Φ)
NL
12/02/2022
1
Barnet (Γ)
NL
19/02/2022
4
Boreham Wood (Γ)
NL
22/02/2022
3
Wealdstone (Φ)
NL
26/02/2022
2
Bromley FC (Γ)
NL
05/03/2022
5
King's Lynn (Φ)
NL
12/03/2022
2
Halifax (Φ)
NL
19/03/2022
4
Aldershot Town (Γ)
NL
22/03/2022
3
Weymouth (Γ)
NL
26/03/2022
2
Notts County (Γ)
NL
09/04/2022
3
Woking (Φ)
NL
15/04/2022
2
Eastleigh (Γ)
NL
18/04/2022
3
Grimsby Town (Φ)
NL
23/04/2022
2
Maidenhead Utd (Γ)
NL
30/04/2022
3
Dagenham & Red. (Φ)
NL
02/05/2022
3
Chesterfield (Γ)
NL
07/05/2022
5
Stockport County (Φ)
NL
11/05/2022
5
Southend Utd (Φ)
NL
15/05/2022
4
Exeter City (Γ)
Cfr
23/07/2022
2
Oldham Athletic (Γ)
NL
06/08/2022
4
Halifax (Φ)
NL
13/08/2022
4
Bromley FC (Φ)
NL
16/08/2022
5
Boreham Wood (Γ)
NL
20/08/2022
3
Maidstone United (Φ)
NL
27/08/2022
4
Woking (Γ)
NL
29/08/2022
2
Southend Utd (Φ)
NL
03/09/2022
4
Solihull Moors (Γ)
NL
13/09/2022
3
Wealdstone (Φ)
NL
17/09/2022
2
Wrexham FC (Φ)
NL
24/09/2022
4
Scunthorpe Utd (Γ)
NL
01/10/2022
5
Maidenhead Utd (Γ)
NL
04/10/2022
3
York City (Φ)
NL
08/10/2022
3
Hampton FC (Γ)
FA
15/10/2022
2
Hampton FC (Φ)
FA
18/10/2022
2
Altrincham (Γ)
NL
22/10/2022
4
Eastleigh (Φ)
NL
25/10/2022
3
Notts County (Φ)
NL
29/10/2022
3
Aldershot Town (Γ)
NL
01/11/2022
3
Derby County (Γ)
FA
06/11/2022
5
Dorking Wanderers (Γ)
NL
09/11/2022
2
Chesterfield (Γ)
NL
12/11/2022
5
Derby County (Φ)
FA
15/11/2022
5
Barnet (Φ)
NL
19/11/2022
4
Gateshead (Γ)
NL
26/11/2022
3
Dagenham & Red. (Φ)
NL
03/12/2022
3
Oldham Athletic (Φ)
NL
11/12/2022
4
Chippenham (Γ)
FAT
20/12/2022
1
Yeovil Town (Γ)
NL
26/12/2022
5
Yeovil Town (Φ)
NL
01/01/2023
5
Halifax (Γ)
NL
07/01/2023
4
Taunton (Γ)
FAT
17/01/2023
2
Maidstone United (Γ)
NL
28/01/2023
4
Woking (Φ)
NL
31/01/2023
2
Notts County (Γ)
NL
04/02/2023
3
Barnet (Γ)
FAT
11/02/2023
4
Barnet (Γ)
NL
18/02/2023
4
Dorking Wanderers (Φ)
NL
21/02/2023
2
Southend Utd (Γ)
NL
25/02/2023
4
Bromley FC (Γ)
NL
28/02/2023
5
Aldershot Town (Φ)
NL
04/03/2023
3
Solihull Moors (Φ)
NL
07/03/2023
3
Wealdstone (Γ)
NL
11/03/2023
2
Gateshead (Φ)
NL
18/03/2023
3
Dagenham & Red. (Γ)
NL
25/03/2023
3
Boreham Wood (Φ)
NL
28/03/2023
3
Scunthorpe Utd (Φ)
NL
01/04/2023
5
Eastleigh (Γ)
NL
07/04/2023
3
Maidenhead Utd (Φ)
NL
10/04/2023
3
York City (Γ)
NL
15/04/2023
3
Chesterfield (Φ)
NL
18/04/2023
5
Altrincham (Φ)
NL
22/04/2023
4
Wrexham FC (Γ)
NL
29/04/2023
4
Dover Athletic (Φ)
NLs
05/08/2023
1
Worthing FC (Γ)
NLs
12/08/2023
2
Chippenham (Γ)
NLs
15/08/2023
1
St Albans City (Φ)
NLs
19/08/2023
2
Slough Town (Φ)
NLs
26/08/2023
1
Braintree Town (Γ)
NLs
28/08/2023
1
Aveley FC (Φ)
NLs
02/09/2023
1
Farnborough FC (Γ)
NLs
05/09/2023
1
Chelmsford (Γ)
NLs
09/09/2023
3
Wimborne Town (Φ)
FA
16/09/2023
1
Hemel Hempstead (Φ)
NLs
23/09/2023
1
Hungerford Town (Γ)
FA
30/09/2023
2
Maidstone United (Γ)
NLs
07/10/2023
4
Maidstone United (Γ)
FA
14/10/2023
4
Welling Utd (Γ)
NLs
21/10/2023
1
Weston-s-Mare (Φ)
NLs
24/10/2023
2
Hampton FC (Φ)
NLs
28/10/2023
2
Bath City (Γ)
NLs
04/11/2023
2
Yeovil Town (Γ)
NLs
07/11/2023
5
Havant & Waterlooville (Φ)
NLs
11/11/2023
2
Yeovil Town (Γ)
FAT
18/11/2023
5
Dartford (Φ)
NLs
25/11/2023
1
Eastbourne (Φ)
NLs
28/11/2023
2
Tonbridge Angels (Γ)
NLs
02/12/2023
2
Weymouth (Γ)
NLs
05/12/2023
2
Frome Town (Φ)
FAT
09/12/2023
2
Hemel Hempstead (Γ)
NLs
16/12/2023
1
Taunton (Φ)
NLs
19/12/2023
2
Chelmsford (Φ)
NLs
23/12/2023
3
Truro City (Γ)
NLs
26/12/2023
1
Truro City (Φ)
NLs
30/12/2023
1
Eastbourne (Γ)
NLs
06/01/2024
2
Maidstone United (Φ)
NLs
13/01/2024
4
Hereford Utd (Φ)
FAT
13/01/2024
2
Dover Athletic (Γ)
NLs
20/01/2024
1
Chippenham (Φ)
NLs
23/01/2024
1
Worthing FC (Φ)
NLs
27/01/2024
2
St Albans City (Γ)
NLs
03/02/2024
2
Slough Town (Γ)
NLs
10/02/2024
1
Braintree Town (Φ)
NLs
17/02/2024
1
Farnborough FC (Φ)
NLs
20/02/2024
1
Aveley FC (Γ)
NLs
24/02/2024
1
Weymouth (Φ)
NLs
02/03/2024
2
Dartford (Γ)
NLs
09/03/2024
1
Taunton (Γ)
NLs
12/03/2024
2
Tonbridge Angels (Φ)
NLs
16/03/2024
2
Hampton FC (Γ)
NLs
23/03/2024
2
Yeovil Town (Φ)
NLs
29/03/2024
5
Weston-s-Mare (Γ)
NLs
01/04/2024
2
Welling Utd (Φ)
NLs
06/04/2024
1
Bath City (Φ)
NLs
13/04/2024
2
Havant & Waterlooville (Γ)
NLs
20/04/2024
2
Προβολή Όλων
<
Απρίλιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"3":"\u039c\u03ac\u03c1\u03c4\u03b9\u03bf\u03c2 2024","4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα