Σλοβακία
[+]
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
131
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
8
Προβλέψεις για αύριο
191
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
816
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1498
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
62
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
362
Αμερική
86
Αφρική
62
Ασία
115
Αυστραλία
39
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
1
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
2
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
1
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Σλοβακία 2. Liga
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
21.10.2023
14:30
Dolny Kubin
2 - 2
Liptovsky Mikulas
14:30
Spisska Nova Ves
2 - 3
FK Humenné
14:30
OFK Malženice
2 - 1
Spartak Myjava
10:30
MSK Zilina B
6 - 2
FK Puchov
20.10.2023
17:00
FK Pohronie
0 - 0
MŠK Považská Bystrica
15.10.2023
10:30
Petrzalka
2 - 1
Liptovsky Mikulas
14.10.2023
15:00
FK Puchov
0 - 1
KFC Komarno
15:00
MŠK Považská Bystrica
2 - 1
MSK Zilina B
15:00
FK Humenné
2 - 1
OFK Malženice
15:00
Dolny Kubin
2 - 1
Spisska Nova Ves
13:00
Slavoj Trebisov
0 - 1
Tatran Presov
13.10.2023
19:00
Spartak Myjava
1 - 4
Slovan Bratislava Youth
11.10.2023
15:00
MŠK Považská Bystrica
1 - 1
Tatran Presov
08.10.2023
10:30
OFK Malženice
0 - 0
Slovan Bratislava Youth
07.10.2023
15:00
KFC Komarno
2 - 0
MŠK Považská Bystrica
15:00
Tatran Presov
1 - 0
FK Puchov
15:00
Slavoj Trebisov
2 - 0
Liptovsky Mikulas
15:00
Spisska Nova Ves
0 - 2
Petrzalka
15:00
FK Humenné
5 - 0
Dolny Kubin
15:00
MSK Zilina B
1 - 0
STK Samorin
06.10.2023
17:00
FK Pohronie
2 - 0
Spartak Myjava
01.10.2023
10:30
STK Samorin
1 - 4
KFC Komarno
10:30
Slovan Bratislava Youth
0 - 3
FK Pohronie
10:30
Petrzalka
2 - 1
FK Humenné
30.09.2023
15:30
Dolny Kubin
0 - 3
OFK Malženice
15:30
Slavoj Trebisov
1 - 0
Spisska Nova Ves
15:30
FK Puchov
2 - 0
Liptovsky Mikulas
29.09.2023
19:00
Spartak Myjava
1 - 0
MSK Zilina B
24.09.2023
10:30
OFK Malženice
1 - 1
FK Pohronie
10:30
MSK Zilina B
1 - 3
Slovan Bratislava Youth
23.09.2023
15:30
Tatran Presov
2 - 0
STK Samorin
15:30
KFC Komarno
1 - 1
Spartak Myjava
15:30
MŠK Považská Bystrica
0 - 1
Liptovsky Mikulas
15:30
Spisska Nova Ves
0 - 1
FK Puchov
15:30
FK Humenné
1 - 0
Slavoj Trebisov
15:30
Dolny Kubin
1 - 1
Petrzalka
17.09.2023
10:30
Petrzalka
2 - 2
OFK Malženice
10:30
STK Samorin
3 - 1
Liptovsky Mikulas
16.09.2023
16:00
FK Puchov
0 - 1
FK Humenné
16:00
MŠK Považská Bystrica
1 - 1
Spisska Nova Ves
10:30
Slovan Bratislava Youth
1 - 3
KFC Komarno
15.09.2023
19:00
Spartak Myjava
2 - 1
Tatran Presov
18:00
FK Pohronie
0 - 2
MSK Zilina B
16:00
Slavoj Trebisov
1 - 1
Dolny Kubin
10.09.2023
10:30
OFK Malženice
1 - 2
MSK Zilina B
10:30
Petrzalka
2 - 0
Slavoj Trebisov
09.09.2023
16:00
Dolny Kubin
0 - 4
FK Puchov
16:00
FK Humenné
1 - 1
MŠK Považská Bystrica
16:00
KFC Komarno
4 - 0
FK Pohronie
16:00
Tatran Presov
0 - 0
Slovan Bratislava Youth
15:00
Spisska Nova Ves
0 - 0
STK Samorin
08.09.2023
19:00
Spartak Myjava
2 - 1
Liptovsky Mikulas
03.09.2023
10:30
MSK Zilina B
3 - 4
KFC Komarno
10:30
STK Samorin
2 - 2
FK Humenné
02.09.2023
16:00
FK Puchov
5 - 0
Petrzalka
14:30
MŠK Považská Bystrica
4 - 3
Dolny Kubin
10:30
Slovan Bratislava Youth
0 - 5
Liptovsky Mikulas
01.09.2023
19:00
Spartak Myjava
2 - 1
Spisska Nova Ves
18:05
FK Pohronie
0 - 3
Tatran Presov
16:00
Slavoj Trebisov
2 - 0
OFK Malženice
27.08.2023
10:30
OFK Malženice
0 - 1
KFC Komarno
10:30
Petrzalka
0 - 1
MŠK Považská Bystrica
26.08.2023
16:30
Slavoj Trebisov
0 - 4
FK Puchov
16:30
Dolny Kubin
4 - 0
STK Samorin
16:30
Tatran Presov
4 - 2
MSK Zilina B
16:30
Spisska Nova Ves
0 - 2
Slovan Bratislava Youth
15:30
FK Humenné
1 - 2
Spartak Myjava
25.08.2023
19:00
FK Pohronie
1 - 1
Liptovsky Mikulas
20.08.2023
10:30
STK Samorin
0 - 7
Petrzalka
10:30
MSK Zilina B
0 - 2
Liptovsky Mikulas
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα