Λευκορωσία
[+]
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
10
Super Cup
Women's Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
84
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
437
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1061
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
45
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
440
Αμερική
49
Αφρική
34
Ασία
123
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά | Λευκορωσία Premier League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γ.
Π.
Α.
K.
K.
Ομάδα
P. Chikida
5
2
-
3
-
Slavia Mozyr
R. Effaghe
5
-
-
-
-
FC Gomel
M. Gordeychuk
5
-
-
-
-
Dinamo Brest
R. Adeola
4
-
-
-
-
Dinamo Minsk
D. Radikovskiy
4
-
-
2
-
Arsenal Dzyarzhynsk
A. Shestyuk
4
1
-
1
-
FC Isloch
M. Skavysh
4
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
G. Barkovsky
3
-
-
-
-
Dinamo Brest
L. Gweth
3
-
-
-
-
Neman Grodno
E. Kortsov
3
-
-
2
-
Dinamo Brest
K. Leonovich
3
-
-
2
-
FK Smorgon
R. Teverov
3
-
-
-
-
FK Vitebsk
C. Dros
2
-
-
3
-
Slavia Mozyr
I. Grudko
2
-
-
-
-
Slavia Mozyr
K. Kirilenko
2
-
-
-
-
Slavia Mozyr
D. Kovalevich
2
-
-
2
-
Shakhter Soligorsk
T. Lutsevich
2
-
-
-
-
FK Smorgon
A. Makas
2
-
1
1
-
FC Isloch
V. Marukhin
2
-
-
-
-
Naftan Novopolotsk
P. Meleshin
2
-
-
1
-
Dinamo Minsk
A. Panyukov
2
1
-
-
-
BATE Borisov
R. Paparyga
2
1
-
1
-
Naftan Novopolotsk
I. Pranovich
2
-
-
-
-
Naftan Novopolotsk
T. Pukhov
2
-
-
-
-
FC Gomel
S. Pushnyakov
2
1
-
2
-
FK Slutsk
K. Vardanyan
2
-
-
1
-
FK Vitebsk
G. Alykulov
1
-
-
-
-
Neman Grodno
E. Barsukov
1
-
-
-
-
FC Gomel
R. Begunov
1
-
-
1
-
Dinamo Minsk
A. Cobet
1
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
V. Dikhtievskiy
1
-
-
2
-
FK Minsk
A. Gavrilovich
1
-
-
-
-
Dinamo Minsk
I. Grishchenko
1
-
-
2
-
FC Gomel
J. Jonathan
1
-
-
1
-
FK Smorgon
S. Karpovich
1
-
-
-
-
Neman Grodno
S. Kislyak
1
-
-
-
-
Dinamo Brest
Y. Klochkov
1
-
-
-
-
Dnepr Mogilev
M. Kovalevich
1
-
-
3
-
Shakhter Soligorsk
M. Kravtsov
1
-
-
-
-
Neman Grodno
K. Kuchinskiy
1
-
-
-
-
FC Isloch
V. Kurlovich
1
-
-
2
-
FK Slutsk
Y. Kuznetsov
1
-
-
1
-
Slavia Mozyr
D. Lisakovich
1
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
J. Lopaga
1
-
-
-
-
Dinamo Brest
V. Lozhkin
1
-
1
-
-
Slavia Mozyr
A. Lukashov
1
-
-
1
-
Dnepr Mogilev
E. Malashevich
1
-
-
2
1
FK Minsk
A. Martynov
1
-
-
2
-
BATE Borisov
N. Melnikov
1
-
-
-
-
FK Slutsk
G. Moussinga
1
-
-
-
-
Dinamo Brest
O. Nikiforenko
1
-
-
-
-
BATE Borisov
A. Nurymbet
1
-
-
-
-
FC Gomel
O. Omirtaev
1
-
-
1
-
FK Slutsk
J. Oreshkevich
1
-
-
2
-
Dinamo Brest
D. Podstrelov
1
-
-
-
-
Dinamo Minsk
K. Premudrov
1
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
A. Rakhmanov
1
-
-
1
-
Dinamo Brest
A. Rylach
1
-
-
-
-
FC Gomel
E. Sakuta
1
-
-
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
P. Sedko
1
-
-
-
-
Dinamo Minsk
V. Shubovich
1
-
-
1
-
FK Smorgon
Y. Skibskiy
1
-
-
1
-
FK Vitebsk
A. Sokolovskiy
1
-
-
1
-
Dinamo Minsk
A. Suchkov
1
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
I. Vasilevich
1
-
-
-
-
Torpedo Zhodino
V. Yatskevich
1
-
-
1
-
FC Gomel
Y. Yudchits
1
-
-
-
-
FC Isloch
E. Zubovich
1
-
-
1
-
Neman Grodno
A. Ageev
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
A. Alshanik
-
-
-
1
-
FK Slutsk
A. Antilevskiy
-
-
-
1
-
FC Gomel
A. Anufriev
-
-
-
1
-
BATE Borisov
A. Butarevich
-
-
-
2
-
Torpedo Zhodino
A. Bykov
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
A. Dunaev
-
-
-
2
-
Dnepr Mogilev
A. Dzhioev
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
A. Garost
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
A. Kharitonovich
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
A. Ksenofontov
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
A. Kuchinskiy
-
-
-
2
-
Naftan Novopolotsk
A. Lebedev
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
A. Levkovets
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
A. Makarenko
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
A. Mikhalenko
-
-
-
3
1
FK Minsk
A. Nazarenko
-
-
-
2
-
FK Minsk
A. Poznyak
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
A. Sannikov
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
A. Shalashnikov
-
-
-
1
-
FK Smorgon
A. Shchadin
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
A. Shemruk
-
-
-
2
-
Slavia Mozyr
A. Shvedchikov
-
-
-
1
-
BATE Borisov
A. Skitov
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
A. Svirepa
-
-
-
3
-
Dinamo Brest
A. Svirsky
-
-
-
1
-
FC Isloch
A. Tishko
-
-
-
1
-
FK Smorgon
A. Yakimov
-
-
-
1
-
Neman Grodno
A. Zaleski
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
A. Zaleskiy
-
-
-
2
-
Slavia Mozyr
D. Aliseyko
-
-
-
1
-
Dnepr Mogilev
D. Girs
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
D. Kharitonov
-
-
-
2
-
FK Vitebsk
D. Laptev
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
D. Levitskiy
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
D. Mitrofanov
-
-
-
1
-
FC Isloch
D. Nechaev
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
D. Sadovskiy
-
-
-
1
-
FK Slutsk
D. Vigovsky
-
-
-
1
-
Dnepr Mogilev
E. Generalov
-
-
-
1
-
Dnepr Mogilev
E. Kress
-
-
-
2
-
Naftan Novopolotsk
E. Maloir Junior
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
E. Olekhnovich
-
-
-
1
-
Dinamo Brest
E. Parkhomenko
-
-
-
1
-
Neman Grodno
E. Pogostnov
-
-
-
3
1
Arsenal Dzyarzhynsk
E. Troyakov
-
-
-
1
-
FC Gomel
E. Zhevnerov
-
-
-
2
-
Arsenal Dzyarzhynsk
F. Yurkevich
-
-
-
2
1
Dnepr Mogilev
G. Bugulov
-
-
-
1
-
Slavia Mozyr
G. Krivtsov
-
-
-
1
-
FK Minsk
I. Aleksievich
-
-
-
1
-
BATE Borisov
I. Burko
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
I. Costrov
-
-
-
1
-
Neman Grodno
I. Dubinets
-
-
-
1
-
FK Slutsk
I. Kalachev
-
-
-
2
-
FC Isloch
I. Khovalko
-
-
-
1
-
FC Isloch
I. Rashchenya
-
-
-
2
-
FC Gomel
I. Sidor
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
I. Sviridenko
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
I. Tishurov
-
-
-
2
-
FK Slutsk
I. Yurin
-
-
-
1
-
FK Slutsk
I. Zayats
-
-
-
2
-
FC Gomel
J. I. Kargbo
-
-
-
1
-
Dnepr Mogilev
K. Badoev
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
K. Rodionov
-
-
-
1
-
FC Isloch
K. Shevchenko
-
-
-
1
-
FC Gomel
K. Yallet
-
-
-
2
-
Naftan Novopolotsk
M. Dziov
-
-
-
2
-
Dinamo Brest
M. Kasarab
-
-
-
2
-
Dinamo Brest
M. Kolyadko
-
-
-
1
-
Naftan Novopolotsk
M. Kovel
-
-
-
1
-
FC Isloch
M. Myakish
-
-
-
1
-
Torpedo Zhodino
M. Sachkovskiy
-
-
-
2
-
FK Slutsk
M. Svidinsky
-
-
-
1
1
BATE Borisov
N. Baranok
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
N. Kaplenko
-
-
-
3
1
Shakhter Soligorsk
N. Mirskiy
-
-
-
1
-
BATE Borisov
O. Evdokimov
-
-
-
1
-
Neman Grodno
O. Veretilo
-
-
-
1
-
FC Isloch
P. Nazarenko
-
-
-
1
-
FC Gomel
P. Seleznev
-
-
-
2
-
FK Smorgon
R. Davyskiba
-
-
-
1
-
FC Gomel
R. Khadarkevich
-
-
-
1
-
BATE Borisov
Rai
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
S. Bane
-
-
-
1
-
BATE Borisov
S. Glebko
-
-
-
1
-
Dnepr Mogilev
S. Jimoh
-
-
-
1
-
BATE Borisov
S. Matveychik
-
-
-
1
-
FC Gomel
S. Rusak
-
-
-
1
-
FK Slutsk
S. Shestilovskiy
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
S. Tikhonovskiy
-
-
-
2
-
Slavia Mozyr
V. Ahmedi
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
V. Bulmaga
-
-
-
1
-
FC Isloch
V. Grekovich
-
-
-
1
-
FK Minsk
V. Harutyunyan
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
V. Kosmynin
-
-
-
1
-
Neman Grodno
V. Krolik
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
V. Lyakh
-
-
-
1
-
Dinamo Brest
V. Martinkevich
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
V. Milyutin
-
-
-
1
-
Arsenal Dzyarzhynsk
V. Poloz
-
-
-
1
-
Slavia Mozyr
V. Senko
-
-
-
1
-
FC Isloch
V. Sotnikov
-
-
-
1
-
BATE Borisov
V. Sychev
-
-
-
2
-
FK Slutsk
V. Varaksa
-
-
-
1
-
Neman Grodno
V. Vasiljev
-
-
-
1
-
Dinamo Minsk
V. Zhumaev
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
Y. Camara
-
-
-
2
-
FK Smorgon
Y. Mosesov
-
-
-
1
-
FK Vitebsk
Y. Yarotski
-
-
-
1
-
FK Slutsk
Z. Chervyakov
-
-
-
1
-
Shakhter Soligorsk
M. Bashilov
-
-
-
-
1
FK Vitebsk
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα