Ισπανία
[+]
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
114
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
13
Προβλέψεις για αύριο
287
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1286
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1846
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
37
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
383
Αμερική
170
Αφρική
83
Ασία
157
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Ισπανία Tercera Division Group 12 - Canarias
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
12.05.2024
12:00
CD Tenerife B
4 - 0
Teror
12:00
UD Ibarra
4 - 0
UD Gran Tarajal
12:00
UD Lanzarote
0 - 0
Unión Sur Yaiza
12:00
Las Palmas Atlético
2 - 0
CD Herbania
12:00
Panadería Pulido
0 - 1
CD Buzanada
12:00
Atlético Victoria
2 - 1
San Bartolomé
11.05.2024
18:00
Arucas CF
2 - 0
CD Marino
17:45
CD Unión Puerto
2 - 1
CD Santa Úrsula
10.05.2024
22:00
Villa de S. Brígida
3 - 3
UD Tamaraceite
05.05.2024
12:00
Teror
1 - 0
UD Ibarra
12:00
San Bartolomé
1 - 0
CD Unión Puerto
12:00
UD Gran Tarajal
2 - 2
Atlético Victoria
12:00
Unión Sur Yaiza
1 - 1
CD Tenerife B
12:00
UD Tamaraceite
0 - 3
UD Lanzarote
12:00
CD Herbania
2 - 1
Villa de S. Brígida
12:00
CD Buzanada
3 - 1
Las Palmas Atlético
12:00
CD Marino
2 - 1
Panadería Pulido
12:00
CD Santa Úrsula
1 - 1
Arucas CF
01.05.2024
13:30
UD Ibarra
0 - 4
Unión Sur Yaiza
13:30
Panadería Pulido
2 - 0
CD Santa Úrsula
13:00
Las Palmas Atlético
3 - 0
CD Marino
13:00
San Bartolomé
2 - 0
UD Gran Tarajal
13:00
Atlético Victoria
1 - 3
Teror
13:00
Arucas CF
4 - 0
CD Unión Puerto
13:00
CD Tenerife B
3 - 0
UD Tamaraceite
13:00
UD Lanzarote
2 - 0
CD Herbania
13:00
Villa de S. Brígida
2 - 0
CD Buzanada
28.04.2024
13:00
CD Marino
1 - 0
Villa de S. Brígida
13:00
CD Unión Puerto
2 - 0
UD Gran Tarajal
27.04.2024
18:30
Unión Sur Yaiza
2 - 0
Atlético Victoria
18:00
CD Herbania
1 - 2
CD Tenerife B
17:15
CD Santa Úrsula
0 - 0
Las Palmas Atlético
13:30
CD Buzanada
0 - 1
UD Lanzarote
13:30
UD Tamaraceite
1 - 3
UD Ibarra
13:30
Teror
0 - 0
San Bartolomé
26.04.2024
22:15
Arucas CF
1 - 0
Panadería Pulido
24.04.2024
17:45
UD Gran Tarajal
0 - 1
CD Buzanada
21.04.2024
13:30
UD Lanzarote
4 - 0
CD Marino
13:00
UD Gran Tarajal
2 - 2
Teror
13:00
Atlético Victoria
0 - 2
UD Tamaraceite
13:00
Las Palmas Atlético
2 - 0
Arucas CF
13:00
UD Ibarra
5 - 1
CD Herbania
12:00
CD Tenerife B
4 - 0
CD Buzanada
20.04.2024
18:30
San Bartolomé
1 - 0
Unión Sur Yaiza
13:15
Villa de S. Brígida
0 - 0
CD Santa Úrsula
13:00
Panadería Pulido
1 - 0
CD Unión Puerto
17.04.2024
21:00
UD Lanzarote
1 - 0
Las Palmas Atlético
19:00
Unión Sur Yaiza
5 - 0
UD Tamaraceite
18:00
UD Ibarra
1 - 1
Arucas CF
14.04.2024
13:00
CD Marino
1 - 3
CD Tenerife B
13:00
CD Unión Puerto
0 - 0
Teror
13.04.2024
18:00
CD Herbania
2 - 0
Atlético Victoria
17:30
Unión Sur Yaiza
2 - 1
UD Gran Tarajal
17:30
CD Santa Úrsula
1 - 1
UD Lanzarote
13:30
UD Tamaraceite
0 - 1
San Bartolomé
12.04.2024
22:15
Arucas CF
2 - 2
Villa de S. Brígida
22:00
CD Buzanada
2 - 0
UD Ibarra
22:00
Panadería Pulido
0 - 4
Las Palmas Atlético
10.04.2024
18:00
San Bartolomé
3 - 0
CD Marino
07.04.2024
13:00
UD Gran Tarajal
0 - 0
UD Tamaraceite
13:00
Las Palmas Atlético
6 - 1
CD Unión Puerto
13:00
UD Lanzarote
2 - 1
Arucas CF
13:00
Atlético Victoria
0 - 0
CD Buzanada
12:00
CD Tenerife B
2 - 0
CD Santa Úrsula
06.04.2024
17:30
San Bartolomé
0 - 0
CD Herbania
13:30
Teror
0 - 3
Unión Sur Yaiza
05.04.2024
22:00
Villa de S. Brígida
3 - 4
Panadería Pulido
22:00
UD Ibarra
1 - 0
CD Marino
30.03.2024
13:00
CD Buzanada
0 - 0
San Bartolomé
29.03.2024
13:00
Las Palmas Atlético
2 - 1
Villa de S. Brígida
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα